Kahve Falı

[/QUOTEkıs sende ne fenasın ya...sana bakmayınca hemen kızıyosun..isyan ediyosunkaydirigubbakcemile3

Yok yaa yanlış anlaşıldım bence. İsyan falan yok da o kadar foto koyduk medyumhatce ortalarda yok.

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

nerde fal orda seni görüyorummm..:hulya:

kaydirigubbakcemile3 Ee şekerim beni görebilmenin sebebi nedir sence?
Sakın sen de sürekli fal sayfalarına bakınıyor olmayasın...aklinialirimsmile

demişsin benimde günlük işlerim koşturmacalarım var. Laf sokar gibi konuşman yanlış. Her dakika burada olamam

Ben medyumhatce için konuştum aslında.
Siz vesile oldunuz. Yoksa nasıl laf atıcaktım ortaya. sempatiksalakcinni
Kendisi isim verin, foto koyun vs. diyerek topiğe hareketlilik kattı. Ama yaptığı hiçbir şey yok.

Yok yaa yanlış anlaşıldım bence. İsyan falan yok da o kadar foto koyduk medyumhatce ortalarda yok.

adı bile korkutucuydu onun:1ninca:

kaydirigubbakcemile3 Ee şekerim beni görebilmenin sebebi nedir sence?
Sakın sen de sürekli fal sayfalarına bakınıyor olmayasın...aklinialirimsmile

ewet hislerin peşindeyim şekerim:roflol::roflol:

yazarken senin cevabı düşündüm ben merak etme senkaydirigubbakcemile

4281.jpg

4288.jpg

birisi baksın artık.kaçtır resım eklıyoruz.bizden sonra ekleyenler başta bakılıyo. bakacak arkadaşa şimdiden teşekkür ederim.

kizlar merhaba..bayramdan sonra vaktim oldugunca bakabilirim..ama SIKISTIRMAK yok,anlastikmi..daha önce malenin actigi fakat daha sonra bilmedigim bir nedenle kilitlenen topicte bakiyorduk..topic kilitlenince canim SIKILDI ve hic ugramadim bir daha..ama simdi vaktim oldukca bakabilirim..tabiki bayramdan sonra..

kizlar merhaba..bayramdan sonra vaktim oldugunca bakabilirim..ama SIKISTIRMAK yok,anlastikmi..daha önce malenin actigi fakat daha sonra bilmedigim bir nedenle kilitlenen topicte bakiyorduk..topic kilitlenince canim SIKILDI ve hic ugramadim bir daha..ama simdi vaktim oldukca bakabilirim..tabiki bayramdan sonra..

Süper olur. hihoyyyt

kızlar ben uzun zamandır kadınlar kulübünü takip ediyordum.Yeni üye oldum öncelikle hepinizi tebrik ederim.çok faydalı bilgiler elde ettim fal meselesine gelince ben uzun süredir kahve falı bakıyorum bütün müşterilerim çok memnun ama hiç online fal denemedim.yalnız gıyabında bakmıştım bir kaç kişiye kartal bölgesinde oturuyorum bayramdan sonra baktırmak isteyen olursa burdan mesaj atabilir.hepinize hayırlı bayramlar.

hoşgeldin sezennŞeniz

X