Kahve Falı

Ya cafelere gidip fal baktırın arkadaşlar.
Bu kadar baktırmak istiyorsunuz madem. sempatiksalakcinni

cafede ben çok kasılıyorum başıma hep bir ağrı saplanıyor sonrasında.Para karşılığında başından savuyormuş gibi cafedekiler burda arkadaş ortamında baktırmak daha sıcak ve gerçekçi geliyor bana..opuyorumnanaktan

Burcucum uzun zamandır geçirdiğiniz ruhsal sıkıntıdan dolayı kndinizi toplayamayıp saldırgan ve içinize dnüklük yaşıyorsunuz.Herşeyde kuruntu yptıgınız için istekleriniz ile ilgili başarısızlık yaşıyorsunuz.Sizi yönlendrmek isteyen insanlara dikkat etmenz lazım bence herkesin fikirleriyle hareket etmeyin.Hane içinde düzensizlik sizi üzüyor o yüzden dışarda sevgi ve mutluluk arıyorsunuz bundan dolayıda insanlara kapılıp güveniyorsunuz bi anda bunlarla ilgili hayal kırıklıgı yaşıyıp hayata küsüyosunuz.yıldız düşük olmasından kaynaklanıyor...

Hane içinde düzensizlik sizi üzüyor o yüzden dışarda sevgi ve mutluluk arıyorsunuz bundan dolayıda insanlara kapılıp güveniyorsunuz bi anda bunlarla ilgili hayal kırıklıgı yaşıyıp hayata küsüyosunuz..

Bunlar tamamen yanlışş...sempatiksalakcinni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…