Kahve Falı

Bu ne demek acaba bilen varsa lütfen söylesin. Bir erkek var orda. Ne yapıyor
ne anlama geliyor ki bu?

Bende fazla anlamam ama, bu adam cok kararli bi sekilde sana ilerliyor, hatta kafasinda ciddi bi beraberdelik evlilik gozukuyor, ama sen bu kisiyi kabul etmiyeceksin.. onunde ulasman gereken uc hedefin var, okul hayatin, olabilir is hayatin olabilir bunlara ulastiktan sonra ancak ciddi birsey dusunuceksin.

kafamçokkarıştı Ayy kim acabaa.. Gerçi bir çocuk benimle olmak istedi ama evlilik fln değildi amaç sadece çıkmak vs. Sevgili olmak istemişti. Kabul etmedim. Belki de odur.

Çok sağol yorum için.a.s.

hoşbulduk canımda yz okulundayım.geldiğimde bi 2 arkadaşa bakıp özellerinden yazdım ama artık öteki fallara ağustos sonu bakabilirimm.öptm hepiniziii

Selam Kizlar Ben Malen..Arkadasin hesabindan yaziyorum
Siteden uzaklastirilmisim ama nedenini bilmiyorum.Ne yapmis olabilirimki uzaklastirilmak icin anlamadim...Bunu nasil ögrenebilirim??

Son düzenleme:
Modaratöre msj attim ve ögrendim..
Malenin uzaklastirilma sebebi,bir konuyu etiketlemis.
Etiketlemedede sanirim yalnis anlasilmis.

Malen hoşgeldin canım.Üzüldüm uzaklaştırılmana yanlış anlaşılma olmuştur kesin belli bir zaman için mi yoksa tamamen mi uzaklaştırılmış o nick? Eğer öyleyse artık bu nickinle devam edersin canımopuyorumnanaktan

Bu arada malencim foruma girdiğinde müsait olduğunda bir ara yine sana baktırmayı düşünüyorum nasipse sende müsait olursan tabii.
Doğum yapmadan önce gamzeleri olacağını söylemiştin kızımın.Şükürler olsun Rabbime.Kızım şimdi 4 aylık ve gamzeleri var teyzesi.Çok teşekkürler......

biri bakıversin malen ablam buralardaysan duyuver sesimibilmiyorumkismileboshayallersmile

Eklentiler

• $Görüntü005.jpg
    5 KB · Görüntüleme: 45
  • $Görüntü006.jpg
    5,1 KB · Görüntüleme: 42
  • $Görüntü009.jpg
    8,1 KB · Görüntüleme: 37
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…