Kahve Falı

İnşallah bian önce hallolur problem yorumlarını okuruz Esmer şekerim. Bu benim falım. Tekrar yazayım; üniversite öğrencisiyim 21 yaşındayım. Daha çok aşk hayatımı merak ediyorum. Bir de severek ayrılmış olduğum eski sevgilimle ilgili bir kıpırtı olabilir mi aramızda bunu merak ediyorum. O başka bir şehirde. Bir de yeni bir sevgilim olabilir mi? Tabak resmini son sayfaya koydum esmer şekerim. Buraya olmadı. Ona da bir göz atarsan çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar slm,biliyorum uzunca gelemedim ama inanın pcde sorun var ve yazamıyorum zaten iş yerimde yoğunum...kusura bakmayın hafta sonu fallarınıza elimden geldiğince bakacağım...ilk defa böyle uzun kaldı falınız,üzgünüm ama biliyorum ki anlarsınız beni.bunlara baktıktan sonra sanırım uzunca bakamayacağım malum final ayına giriyoruz...sonra yeni bir fal sistemi oturturuz yine bayanssulusmile

Yorumlarını bekliyor oliciiiz şekerim.

Bu arkadaşımın. 38 yaşında ve hiç evlenmedi. Hayatında kimse yok. Şimdi yükleyeceklerim onun içtiği fincanın resimleri;
Bunlar da benim onun adına içtiğim fincanın resimleri. Onunkinin telvesi azdı da. Belki çıkmaz diye ben tekrar onun adına niyetlenip kapattım.

Ara vermeden önce buna bakarsan memnun olurum. Sınavlarında da başarılar canım.

Son düzenleme:

Canım bu da başka fincan. Burada sadece fincanda görünenin silah ve önündekinin de bir insan mı olduğunu soracaktım. ben ona benzettim de. Acaba neye yorumlamak gerekiyor. ınşallah kötü birşey değildir.
Şimdiden sağol.

Son düzenleme:
Olur esmer şekerim :1hug:..Acelesi yok sen ne zaman müsaitsen o zaman bakarsın a.s
Ayrıca sınavlarında başarılar a.s.

kızlar ben geldimmmm aklinialirimsmile
şimdi bakmaya çalışacağım umarım bugün biter nasip hehe
ilk sırada bengusu var :) a.s.

esmer şekerim müsait olursan eger bana da bakabilir misin...benim durumu biraz biliyorsun şimdi ise başka biri var ama o kadar karışık bir hikaye oldu ki ben hiçbir şey anlamadim..yani benimle birlikte olmak istiyor mu istemiyor mu anlamıyorum bu cocugu..şimdiden çok teşekkür ederim..ayrıca inşallah sinavlarında istediklerini elde edersin..

Eklentiler

• $Fotoğraf-0003.jpg
    8,1 KB · Görüntüleme: 48
  • $Fotoğraf-0004.jpg
    7,6 KB · Görüntüleme: 60
  • $Fotoğraf-0005.jpg
    7,2 KB · Görüntüleme: 50
  • $Fotoğraf-0006.jpg
    7,7 KB · Görüntüleme: 45
  • $Fotoğraf-0008.jpg
    11,6 KB · Görüntüleme: 47
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…