Kahve Falı

cnm ne demek tabiki anlıyorum bnm kuzenim bakardı peşpeşe fincanlar önünde sıkılırdı kıramazdıda başı ağrır yinede bakar dı kendimi sizin yerinize koyuyorum
ama müsait oldugun zamanda bildirirsen bnde baktırmak isterimŞeniz

ne gibi bilgiler meselaa:1ninca:
fotoyu da özeline mi yolluyorum buraya mı koyuyorum anlamadım:kedi:

Evli misin bekar mısın? Bekarsan hayatında biri var mı yok mu? Çalışıyor musun? Merak ettiklerin neler? Bu gibi bilgileri yazıyorsun. Fotolar genelde buraya koyuluyor, özele atan var mı bilmiyorum.

Sevgili Maleni çok yorduk bizi kırmadı hepimize baktı çok da güzel baktı opuyorumnanaktan
esmer_sekerim eklesem bana da bakar mısın müsait olduğunda biraz da seni yoralım kaydirigubbakcemile3 a.s.

Eklentiler

• $DSC00013.jpg
    13,5 KB · Görüntüleme: 52
  • $DSC00014.jpg
    15,7 KB · Görüntüleme: 44
  • $DSC00015.jpg
    11,2 KB · Görüntüleme: 37
  • $DSC00016.jpg
    11,7 KB · Görüntüleme: 43
  • $DSC00018.jpg
    9,2 KB · Görüntüleme: 43
Son düzenleme:
merhaba bende kahve falına meraklıyım,resimleri gönderiyorum,yorumları bekliyorum,teşekkürler şimdiden a.s.

Eklentiler

• $Fotoğraf0061.jpg
    7 KB · Görüntüleme: 40
  • $Fotoğraf0062.jpg
    7,2 KB · Görüntüleme: 42
  • $Fotoğraf0063.jpg
    7,1 KB · Görüntüleme: 39
  • $Fotoğraf0064.jpg
    7,7 KB · Görüntüleme: 51
  • $Fotoğraf0065.jpg
    6,1 KB · Görüntüleme: 43
Bu, amcamın içtiği kahve fincanı. Bazı sıkıntıları var. Bizdeydi, benim de aklıma size danışmak geldi.
Rica etsem bakar mısınız?
//
[

kızlar günaydınnn :)
hafta sonu yoğundum,bu akşam bakmaya çalışacağım veya en geç yarın bakmış olurum opuyorumnanaktan

Esmer şekerim sana özel mesaj atmıştım. Sanırım ben de koyabilirim kuzenim için. Özele yazarım bilgileri.opuyorumnanaktan

bugün elimdekilere bakmaya çalışacağım umarım bitiririm :)

Vaktin olursa benimkine de bakarsan çok sevinirim. (=

Kuzenim 20 yaşında bir genç kız. Çok sevdiği bir çocukla ancak msnden görüşme fırsatı yakaladı. Yüzyüze gelmediler. Şimdi konuşmuyorlar. Aslında araları çok iyiydi. Onunla yüzyüze gelme durumu olabilir mi? Buluşurlar mı? Çocuk bunu hala düşünüyor mu yoksa başka limanlara yelken mi açtı? Bunları merak ediyoruz. Hala aklı bu çocukta kendisinin.(Kendisi de bir adım atmıyor ondan bekliyor.) Ya da yeni biri gelir mi hayatına? Değişiklikler olacak mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…