Kahve Falı

oy meraklımın topüğnü yerim ben opuyorumnanaktan
sanırım fal bakan çıkmadı, içen kahvesinin fotosunu koysun, herkes bişiler sallar canım kaydirigubbakcemile3
ne de olsa fal bakmak da atmak değil mi kaydirigubbakcemile3
şimdi falcılar çıkıp beni döverlermiş klava:

çıktıı çenebazımmm çıktııııısositosositobirazdan kahve fincanımm fotosunu özelden göndercem.sonraa yapılann yorumlara göre çok özel olmayan kısımları fotolrla birlikte koyabilirimm

çıktıı çenebazımmm çıktııııısositosositobirazdan kahve fincanımm fotosunu özelden göndercem.sonraa yapılann yorumlara göre çok özel olmayan kısımları fotolrla birlikte koyabilirimm

ben bakılan falın kişiye özel olduğuna inandığım için bir fincana herkesin bakmasını pek onaylamıyorum...genede sen bilirisin canım...ayrıca resmi bekliyorum özele:1rolleyes:

ben bakılan falın kişiye özel olduğuna inandığım için bir fincana herkesin bakmasını pek onaylamıyorum...genede sen bilirisin canım...ayrıca resmi bekliyorum özele:1rolleyes:

tmm canım msj alınmıştırrrrŞenizben şimdii gidiyorumm kahveyii yapmayaaa.burdasın di mi???

tmm biraz beklettim kuusra bakmaa teli kapamışım alarmı uyanamadımm hahah ayy manyakk kuşummm kahveme musallat oluodu fincaı aldım sinirlendii tabağıı tekmeliooo gagasınlaaa çekioooo sürüklüoo

kahve kokulari aliyorummmm :1rolleyes:
hele birde fal olunca icinde :asigim:
kizlar benimde falima bakar misinizz??? :kedi:

merakliii tropiğin hayırlı olsuunnnnnn zemuszemus
bende cok severım turkkahvesini, içmeyi ve baktırmayı tabiikide
bende bende bende istiyorum fal baktırmaaaaakkkkkk delikafadulden

kahve kokulari aliyorummmm :1rolleyes:
hele birde fal olunca icinde :asigim:
kizlar benimde falima bakar misinizz??? :kedi:

evtt buram buramm kokuooookaydirigubbakcemile3içtimm falımı kapttım dileğimi diledimmm.şimdi fotoları çektim yükleyip yolluycammm:)

evtt buram buramm kokuooookaydirigubbakcemile3içtimm falımı kapttım dileğimi diledimmm.şimdi fotoları çektim yükleyip yolluycammm:)
missssss kokuyu alıyorum saki hihoyyyt
aayyyy nasıl canım çekti şimdi, olsada içsem, şöyle köpüklü köpüklü oofff oofffff

ben bu güne kadar kuzenlerime ve arkadaşlarıma baktım bir çoğuna dediğim çıktı valla hepsi eğlencisineydi ole hissedip yorum yapıyordum o an annem hala daha her gün baktırıyor aynı şeyleri söylüyorum yılmıyor kadın kaydirigubbakcemile3 valla yan yana olsak sohbet ede ede bakardım ama sanırım herkes ciddi yorumlar istiyor benimkinin çoğu tutmuştu ama histi bilenler varsa hakikaten süper fikir iyi olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…