Kahve Falı

slm esmer şekerim,bu topic yeni buldum,neler kaçırmışım haberim yok.ya banada bakabilirmisin canım yaopuyorumnanaktan bu fal merakı artık hastalık oluyo galibam kaydirigubbakcemile3 cevap bekliyorum canm tşklra.s.

meraklı canım, falıma bakabilir misin?

Eklentiler

• $DSCN0668.jpg
    9,2 KB · Görüntüleme: 40
  • $DSCN0669.jpg
    8,1 KB · Görüntüleme: 26
  • $DSCN0667.jpg
    9,2 KB · Görüntüleme: 38
  • $DSCN0670.jpg
    9,1 KB · Görüntüleme: 34
Hala fal bakimi devam ediyor anlasilan:)
Benim actigim yer kilitlendiginden beri ugramaz oldum ben buralara:umursamaz:
Neymis efendim baska bir topicte ayni konu mevcutmus,ee madem varsa konulari birlestirin yada 100 sayfa yazi yazilmadan önce uyarin ayni konu var diye...
Okadar yazi bosa gitti yani....

hoşgeldiiiin malencim
nerelerdesin yaaa
Ösledik seniii
zaten sezen ablada türkiyeden döndü bi kere gözüktü daha da yok
demek öyle dediler
e aynı konuda bi sürrü sayfa açılıyo daaaaa
inferilite bölümüne hiç uğramıyolar sanırm
her topikte aynı muhabbet vaaar
100 küsür sayfadan sonra mı anlamışlar
neyse sıkma canını güselim sen

Hosbulduk canim
Okul ve is yogunlugundan dolayi pek bakamadim buralara.
Sezen abla ilede epeydir göresemiyoruz..
Evet 100 küsür sayfa bir okadarda yazi olmusken kalkip konuyu kapatmak bana sacma geldi...Konu kilitlendi ve buraya yönlendirme yapildi,madem iki sayfa var ayni konudan ee ozaman neden birlestirme yapmiyorlar anlamiyorum..
Sorun degil zaten pek giremiyorum bu aralar..boshayallersmile

Canım bu eşimin falı, şu an çok sıkıntıları var kısa zamanda bakabilirsen çok memnun oluruz. Şimdiden teşekkürler.opuyorumnanaktan

Eklentiler

• $Görüntü578.jpg
    10,4 KB · Görüntüleme: 37
  • $Görüntü581.jpg
    10,3 KB · Görüntüleme: 37
  • $Görüntü587.jpg
    9 KB · Görüntüleme: 34
  • $Görüntü588.jpg
    9 KB · Görüntüleme: 46
  • $Görüntü589.jpg
    9,1 KB · Görüntüleme: 42

Evet aslında bayağı bir süre bizde arandık nerde koyduğumuz resimler fallar diye.Orda iyi kötü idare ediyorduk belli bir çevre gelip gidiyorduk.Şimdi toparlayamadık ama neyse yine eskisi gibi olur inş.

yatan birini gördüm falda o ben miyim?

Eklentiler

• $IMG0124A.jpg
    8,3 KB · Görüntüleme: 35
  • $IMG0126A.jpg
    8 KB · Görüntüleme: 47
  • $IMG0133A.jpg
    7 KB · Görüntüleme: 41
  • $IMG0137A.jpg
    8 KB · Görüntüleme: 49
  • $IMG0140A.jpg
    10,5 KB · Görüntüleme: 42
Evet aslında bayağı bir süre bizde arandık nerde koyduğumuz resimler fallar diye.Orda iyi kötü idare ediyorduk belli bir çevre gelip gidiyorduk.Şimdi toparlayamadık ama neyse yine eskisi gibi olur inş.

Aynen herkes dagildi biryerlereboshayallersmile
Toparlanacagini sanmiyorum cünkü insan bir yere alistimi baska yere alismasi zor oluyor,bu sadece benim fikrim:kedi:
Simdi kimler fal bakiyor?

Canım bu eşimin falı, şu an çok sıkıntıları var kısa zamanda bakabilirsen çok memnun oluruz. Şimdiden teşekkürler.opuyorumnanaktan

Esinin iki kisi ile bir problemi var,konusmaya calisiyorlar ama hepsinin agzi bir degil,biri ile anlassa öteki sorun cikariyor..
Ici,kafasi cok karismis ve cok yogun görünüyor...
Migde yada kasik kisimlarindan bir agrisi var yada olacak...Dikkat etsin kendisine cabuk hastalanan bir yapisi var,,,
Kendi tarafindan bir insanlada bir problem yasamislar ama esinin genelede kisilerle sorunu hep maddi....
Bir yer alimi karari olmus ama hep lafta kalmis devami gelmemis,ismin icinde $ harfi olan biri ile bir konusmasi var...
Esin laflara cok cabuk kanip cok hayal kuran biri ve bu yüzden islerin sonunu getiremiyor....Bir kac haftaya kadar bir ferahlik yasayacak ama bu ferahlik bir yere ödeme yaptiktan sonra gerceklesecek...Esinin arasi biri ile bozulmus ve buna baska bir kisi sebep olmus,en kisa zamanda arasi ile bozulanla bir konusma yapacak...
Cok uykusuz ve yorgunluk yasiyor,kafasi dedigim gibi cok dolu..
Bekledigi ne ise biraz daha sabretmeli.....Bukadar bakabildim...

Toparlanacagini sanmiyorum cünkü insan bir yere alistimi baska yere alismasi zor oluyor,bu sadece benim fikrim:kedi:

wallaaa ben senin bakmanı istiyrum malenciim yaaaa
bi de sezen ablayı da istiyoruuuum

gerçi sağolsun rkadaşlar yokluğunuzda baktılar fallaara
Onlarında ağzına sağlık olsun

wallaaa ben senin bakmanı istiyrum malenciim yaaaa
bi de sezen ablayı da istiyoruuuum

gerçi sağolsun rkadaşlar yokluğunuzda baktılar fallaara
Onlarında ağzına sağlık olsun

Bende bakmayi isterim canim ama bu aralar cok yogun durumdayim,müsait olunca girebiliyorum...Bakan arkadaslar devam etsinleropuyorumnanaktan
Hatta birtanede bana baksinlar,birazda ben baktirayim degilmi:)

malen abla hoşgeldin topiğe sende sizin toiğin kapatılmasıda saçma olmuş aslında.ama nasıl olsa bu da o işlevi görüyor artık burdan devam edin:)
.

Selam canim hosbulduk.
Bakmayi isterim ama dedigim gibi bende cok yogun durumdayim..
Arada geceleri firsatim olur ise bakarim...Sen devam et biz sana yardimci oluruz artik:)opuyorumnanaktan

Doğru söylüyorsun benimde az zamanım kaldı zaten.Bir süre sonra nasipse inş. kızımla ilgilenmekten zaman bulamayacağım belki daha az girecğeim siteye.Şimdilik fal bakan bir meraklı arkadaşımız var sanırım ama o da yoğunluktan fırsat bulamıyor olabilir haklı olarak.Tek kişi kalınca yığılma oluyor haliyle.1-2 kişi daha vardı aslında ama isimlerini unuttum zaten onlarda bir daha girmediler siteye görmedim.
Sende yoğunsun biliyorum canım.Arada bir zaman buldukça bakarsın umarım kendini yormadan.Buralardayız şimdilik arada sende girersen memnun oluruz...opuyorumnanaktan

Canın sağolsun ne zaman müsait olursan inş. bekleriz canım.opuyorumnanaktan

Merhaba arkadaşlar bana yine fal bakar mısınız aklinialirimsmile
Ne meraklıyım fala da sempatiksalakcinni
Benim erkk arkadasm yarın askere gidiyor bingöle mafoldumben bir de annemle babam ayrı yasıyorlar. Bazı bilgileri bilmeyince yorumlanmıyor fal diye bu temel bilgileri söyliyim dedim Falıma bakana simdiden saygılar hürmetler buyrunnnnnnnnn a.s. opuyorumnanaktan

Eklentiler

• $DSC04556.jpg
    12,4 KB · Görüntüleme: 55
  • $DSC04558.jpg
    14 KB · Görüntüleme: 46
  • $DSC04559.jpg
    10,6 KB · Görüntüleme: 56
  • $DSC04560.jpg
    11,4 KB · Görüntüleme: 46
  • $DSC04563.jpg
    16 KB · Görüntüleme: 36
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…