Kahve Falı

meraklı yarın çok erkenden işe gidiyorum sen bana resimlerini özelden at sabah sana yorumlayayım olurmu? ayrıca liv85'ede bakıcam yarın akşam...ama çok istediğinizden yoksa bakmak günah olur ramazan ayında tamammı canım...

aaaaaaaaaaaaaaa ollllleyyyyyyyy beeeee sen çok yaşaaaaaaaaaŞenizŞenizsevaba girdin sevaba benden aldığın duaylaaa vallaaaakaydirigubbakcemile3Şenizpekii tabak işini nasıl yapcam.kimisi çok sallıo tabağı hepsini akıtmaya çalışıyor??azcık bilgi ver ben gidip şimdi kahve için fotolarını da çekiyim sabah yorumlarsınn.şimdiki ruhh halimi yansıtmak istiyorumdaakaydirigubbakcemile3:sinifsinif:

canın nasıl istiyorsa öyle yap ama resimleri net çekin ki göreyim ayrıca ismini yaz mutlaka yaşını falan...çok merak ettiğin birşey varsa yaz bana ve o niyetle kapat...

kızzzz busejikk hadii yine iyisinnn iyisin iyisinn ayyyy çok iğrencim ama yapmazaam sölemezsem içimde kalcak hhahah hakan peker in bi şarkısı vardıı hadi yine iyiyisn iyisin iyisin en işini bilirsin bilirsin bilirsinn.......tmm sustummmmmmm ayy manik depresif miyim ne töbe yaaa

canın nasıl istiyorsa öyle yap ama resimleri net çekin ki göreyim ayrıca ismini yaz mutlaka yaşını falan...çok merak ettiğin birşey varsa yaz bana ve o niyetle kapat...

tmm o zman şimdi içemezsemde yarın sabah en geç 10 gibi özeline atmış olurum fotolarıı merak etmeeee.evt aklımda bikaç soru var ve o niyetle kapıycam zaten?sen kaç gibi cvp ayzabilirsin bana

tammadırr bu iş cidden çok teşekkür ederim esmer şekerimm yaa ramazan ramazan baktırcam sana amaaa şu an o kdar ihtiyacım varki anlatamamma.s.

siz çok istediniz diye yoksa inanın kızlar bakmam bu ayda oda üzgün olduğunuzu hissettim...dediğim gibi ramazandan sonra isteyen arkadaşlara bakarım elimden geldiğince...

iyikide tutmamıssın içinde gece gece güldüm baya :roflol:

karsıyaka cnm ...bebegim alsancakta kı fiestayı mutkala biliyorsundur ...her ay oraya gidip fal baktırırım =)

bilirim evet bende 1-2 kez gittim kadın anlatıyordu arkadaşım o sırada dayamadı kadına'abla sen kapatta esmer_sekerim baksın'dedi...kaydirigubbakcemile3 çok gülmüştüm o an tabi kadın biraz bozuldu...:1shok:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…