Kahve Falı

Daha bakabilen çıkmadı arkadaslar bilen varsa ne olur çok merakediyorum hele bu aralar bilen varsa lütfen

Sevgili janviye durup dururken ıcının sıkılması normal gereksız yere tatsızlıklar oluyor hanende ılk once buyukmus gıbı gorunen mevzular sonra sıfır kalıyor uzuldugunle kalıyorsun ıcınde H harfı olan bır bayan var ondan uzak dur yuzune karsı cok ıyı olabılır ama senı cekıstırmeden duramıyor.Uzun yolların var mutlaka yurtdısı hazıran ayında gıtme durumun var kısa surelı aılende hasta bır ınsan var kendını cok cabuk toparlayacak ınanamayacaksınız.Bır yerde paran kalmıs alamamıssın bunu en kısa surede hesabında goreceksın.Iyı gecelerBildiğimden değil ama kımse bakmamıs ya falına hosuma gıttı bakayım dedım :)

Son düzenleme:

Sagol canım ya merci su yolculuk inşallah olur dediğin ayda hemde ağzına saglık vazgeçtim ama umudum yoktu sen diyince umtlandim şimdi

kızlar benimde falıma bakar mısınız lütfen

xxxxxxxxxxx

Son düzenleyen: Moderatör:
xxxxxxxxxxxxxxxxxx

hadi kızlar benımkıne de bir göz atın... yorumlayan elleriniz dert görmesin inşallaaahhh

Son düzenleyen: Moderatör:
ben pek anlayamadım gelın ve damat var bır bırlerıne kuş(özgurluk)yolluyor olabılır yada gel özgurlugumuzu bırlestırelım simgesi olabılır

Benim annem fal bakıyor ama öyle dışarıya değil eşe dosta ve nederse çıkıyor inanılmıcak derecede dediği şeyler bile çıktı inanmadılar sonra çıkınca şok oldular bende annemden dolayı bakmayı biliyorum ama annem kadar henüz olamadım çünkü annemin perileride ona yardımcı oluyormuş benim perilerim yok henüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…