Kahve Falı

bende biraz anladığım kadarıyla yorum yapayım içimden geldi hayatınızda esmer birisi var ama aranızda problemler var sıkıntı yapmıyorsunuz bu çocukla çok gıtgeller yaşıyorsunuz ama 1 hafta ıçınde tekrar yüzyüze goruşup problemlerınızı konuşup atlatıcaksınız ıyı akşamlar

pardon yapıyorunuz dıyecektım :))

bende biraz anladığım kadarıyla yorum yapayım içimden geldi hayatınızda esmer birisi var ama aranızda problemler var sıkıntı yapmıyorsunuz bu çocukla çok gıtgeller yaşıyorsunuz ama 1 hafta ıçınde tekrar yüzyüze goruşup problemlerınızı konuşup atlatıcaksınız ıyı akşamlar

ooo teşekkürler yorum iyiymiş

arkadaşlar meraba=) falda böyle insanların etrafında veya yolların üstünde küçük küçük baloncuklar var onlar ne demek..Senin hakkında konuşyorlar mı ne bilim bilen var mıdır
ya da içi boş kabarcıklar mı desem işte öyle bir şey:)

Senin hakkinda konusuyorlar bababa.. boyle birsey falda ciksa ne olur cikmasa ne olur.. hayir ben balonlari, hayallerine yoruyorum.. ulasmak istedigin bir cok hayalin var, sonrasinda ne cikmissa ona gore devam edilir. Falda dedikodunun isi ne arkadas, anlamiyorum bu tur yorumlari. Cok seviliyosun, kiskaniliyosun, dusmanlarin var pehhh ;D

Senin hakkinda konusuyorlar bababa.. boyle birsey falda ciksa ne olur cikmasa ne olur.. hayir ben balonlari, hayallerine yoruyorum.. ulasmak istedigin bir cok hayalin var, sonrasinda ne cikmissa ona gore devam edilir. Falda dedikodunun isi ne arkadas, anlamiyorum bu tur yorumlari. Cok seviliyosun, kiskaniliyosun, dusmanlarin var pehhh ;D

insan gibi cevap ver bilmiyorsan yazma bir şey

insan gibi cevap ver bilmiyorsan yazma bir şey

Cok sorunlari var senin, zaten hayatta basarili olabilicegin cok sey olmamis, bu yuzden insanlari seni hasetle kiskanmalari imkansiz. Hayallerinin coguna ulasamamissin, cunku her isini yarim birakmissin. Bundan sonrada basarili olabilicegin pek fazla sey goremiyorum. Psikolojik sorunlarinida bir an once halletmen dilegiyle, cunku basina buyuk is acacak. Faldan iyi anlarim bu arada.

arkadaşlar meraba=) falda böyle insanların etrafında veya yolların üstünde küçük küçük baloncuklar var onlar ne demek..Senin hakkında konuşyorlar mı ne bilim bilen var mıdır

Hiç duymamıştım öyle bir şey. Bence bakan kişi hissettiklerine göre yorum yapmalı o anda.
Şekil şekil nedir, ne değildir diye yorumlamak pek doğru değil.

ben falımda alaadinin sihirli lambasından çıkan cin gördüm. anlamı nedir. bir kaç gün önce bakmıştım. yorumlayamıyorum. faldan anlayan biri tarot bakabilir mi msn den. kerneia msn nini özelden gönderir misin seni eklesem tarot bakarmısın lütfen

Son düzenleme:
ben falımda alaadinin sihirli lambasından çıkan cin gördüm. anlamı nedir. bir kaç gün önce bakmıştım. yorumlayamıyorum. faldan anlayan biri tarot bakabilir mi msn den. kerneia msn nini özelden gönderir misin seni eklesem tarot bakarmısın lütfen

Dileklerinin gerçekleşeceğini söylerler öyle olunca.

benim falımada bakarmısınız lütfennn .... şimdiden teşekkr ederim :)

$Görüntü0165.jpg $Görüntü0166.jpg $Görüntü0167.jpg $Görüntü0168.jpg $Görüntü0171.jpg $Görüntü0172.jpg

Cok sorunlari var senin, zaten hayatta basarili olabilicegin cok sey olmamis, bu yuzden insanlari seni hasetle kiskanmalari imkansiz. Hayallerinin coguna ulasamamissin, cunku her isini yarim birakmissin. Bundan sonrada basarili olabilicegin pek fazla sey goremiyorum. Psikolojik sorunlarinida bir an once halletmen dilegiyle, cunku basina buyuk is acacak. Faldan iyi anlarim bu arada.

falımı görmeden neler sallamışsın xxxxxxxxxxxxx herkesi kendinle karıştırma ezik derdin ne anlamadım ama sana hayatımı anlatırdım rüyalarında ulaşamıycan başarıları ama hayal gücünde kıttır cnm psikolojik sorunların senin başına bela olmaya başlamış bile:KK66:

Son düzenleyen: Moderatör:

Ben göz derim :) Kötü gözler...​

falımı görmeden neler sallamışsın allahın gerizekalısı herkesi kendinle karıştırma ezik derdin ne anlamadım ama sana hayatımı anlatırdım rüyalarında ulaşamıycan başarıları ama hayal gücünde kıttır cnm psikolojik sorunların senin başına bela olmaya başlamış bile:KK66:

Edepli ol biraz sosyal ortamlarda, evinde degilsin.. nasil bir ortamda yetistiysen artik.

Davranisindaki bozukluktan ruh halinin durumu ve ozel hayatindaki sarsintilar belli oluyor zaten. Bak bana, seni kaale bile almiyorum. Sadece sinir ediyorum. Bu arada senin hakkinda hissettiklerim gercekten de yazdigim gibi. Dediklerim ciktiginda hala bu forumda olurmuyum bilmiyorum.

Bu arada hayal gucum cok genistir, oyle ki suanki meslegim gorsel tasarim bununla alakali. Ruyalarimda bire bir cikar. Ruyalarimi oku, ilerleyen zamanlarda herkesi alakadar edicek seyler olabilir.

Falda Haç çıkması ne anlama gelir arkadaşlar? Birçok kez çıkıyor falımda, iyi birşey mi, kötü birşey mi...

Daha bakabilen çıkmadı arkadaslar bilen varsa ne olur çok merakediyorum hele bu aralar bilen varsa lütfen

X