Kahrolsun kötü insanlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu kafayla senden bi halt olmaz. Ne mal olduğun babam öldü diye konu açan kadına ama benim sunum bunum öldü çektiğim aciyi kimse cekmedi sizin ki de aci mi tarzinda konusmalarla manipüle ettiğin gün belliydi.

Kusura bakma da ağzı bu kadar zehirli bir insanin kediye köpeğe üzüldüğünü sanmiyorum.

Yine birilerine saydirip icimi rahatlatayim diye zavalli hayvancagizlari kullanan bir tipsin. İçindeki bu kin nefret öfke seni yiyip bitiriyor.

Ha umurumda mi hic değil. Ama burda konu acip hayvancagizlari alet etme. Yine canin neye sıkıldı da surada patliyorsun allah bilir.

Çok güzel yazmissiniz ağzı bu kadar leş birinin yavru kediye üzüldüğüne asla inanmam

hayvanlar için bile coğrafya kaderdir
İnsanlar için katılıyorum da hayvanlar icin nasil oluyor bu durum? Türkiye kadar sokakta kedi,köpek olan başka ülke var mi bilmiyorum. Belki gelişmemiş ülkelerdir. Modern ülkelerde sokakta hayvan olmamasi sokaktaki bütün hayvanların evlerde mutlu yaşaması anlamina gelmiyor

Çok güzel yazmissiniz ağzı bu kadar leş birinin yavru kediye üzüldüğüne asla inanmam

Yaw yok valla bunun zerre alakası yok. İnsana merhameti olmayanın o garip hayvancagizlara mi merhameti olacak.

Dedim ya gecen yil mi ne zamandi bilmiyorum. Kadini acısını yazdigina pisman etti.

Sonsuz bir nefreti öfkesi var. Kendi dışında herkese. Ama maalesef en büyük zararı da kendine.

Böyle insanlara en büyük ceza kendi ile yaşamak sanırım.

İnsanlar için katılıyorum da hayvanlar icin nasil oluyor bu durum? Türkiye kadar sokakta kedi,köpek olan başka ülke var mi bilmiyorum. Belki gelişmemiş ülkelerdir. Modern ülkelerde sokakta hayvan olmamasi sokaktaki bütün hayvanların evlerde mutlu yaşaması anlamina gelmiyor

Hindistan var :))

Sokak onların evi değil mecbur yaşıyorlar onlar evcil hayvan vahşi hayvan değiller bu yüzden coğrafya kaderdir zaten sokakta o kadar hayvan olmasını iyi birşey olarak görmek bilemedim

Apartmanin bahcesinin disinda her sabah her aksam mama verdigim kediler var. Bir kedi dogum yapmis ve araba carpinca ortada kalan dort yavruyu da oraya biraktilar. Alti aydir ben ve bir komsumuz mamalar aldık, aşılarını yaptırdık.. Yavrulardan birini bir kadın sahiplendi sağolsun. Birine araba çarpmış öldü. Iki tane kalmıştı. Simsiyah iki bebek. Yaşama sevincimdi. Sabah işe giderken ayaklarına sarılıp peşimden koşarlardı. Apartmanda bu kedileri bahçenin dışında bile istemedi şeytan kılıklı insanlar. Alışırlarmış soğuturlarmış pis kokarmış vs vs... Mama kaplarını attılar... Mamaları çöpe attılar. Geven gün apartman toplantısında istemiyoruz kedi köpek dediler. Evde de iki köpegim iki canım var. Sabah işe giderken mamalarını aldım kedilere verecektim ki ikisi de hareketsiz yatıyor. Kanamadım kostüm ikisini aldım veterinere goturdum ikisi de ölmüş o kadar üzgünüm ki. Bu hayata iki minik kedi çok geldi. Zehir mi verildi ne oldu bilmiyorum ikisi de ölmüş. Çok üzgünüm. Rezil hayatlarını görmeyen rezil.insanlar masum.iki cani yok etti. Muhtemelen zehirlenmiş olabilir dedi veteriner. Sabahtan beri ağlamaktan kahroldum. Kim zerre zehir koyduysa vebalini yaşamadan gebermesin!
Buraya yazmamın sebebi de kedi köpek apartmanın bahçesinde, sokakta olmasın istemiyoruz diyenler varsa Allah sizi kahretsin! Bu masum canlar zavallıca katledildi. Ilahi adalet diyorum. Kimse yaşattigini yaşamadan can vermesin.
Hayvan dostu herkese de sevgiler saygılar. Çok üzgünüm çok.
Ben kendime psikolojik olarak zarar verecek seviyede severim hayvanları, vicdan yaparım. Yani nasıl bu kadar kötü olabiliyorlar anlamıyorum. Evimde 2 bahçemde 10 tane kedim var. Hiçbirinin de kimseye zararı yok. Yanımda kedilerimi seven komşum gizli gizli gidip şikayet etmişti beni ve kedilerimi. Köpekleri hiç sevmiyorlar özellikle. Bir köpek vardı çok insancıl ve değişik cinsli bir köpekti. Havlardı acıktığında. Bizde yemek verince ağzıyla alır yavrularını sakladığı yere götürürdü yemeği. Bir gün uyandığımda ne köpeği ne yavrularını bulamadım. Hangi vicdansız insan gidip ona ne yaptı nereye attı bilmiyorum. Kimse sevmek zorunda değil. Ama zarar da verilmemeli. Fakat ciddi yaptırımlar uygulanmadığı sürece asla önüne geçemeyeceğimiz bir durum bu.

Sokak onların evi değil mecbur yaşıyorlar onlar evcil hayvan vahşi hayvan değiller bu yüzden coğrafya kaderdir zaten sokakta o kadar hayvan olmasını iyi birşey olarak görmek bilemedim
Yok zaten sokakta o kadar hayvan olmasini iyi bir sey olarak asla görmüyorum. Demek istediğim coğrafyanın kader olmadigi modern ülkelerde sonuçta o hayvanlar sokakta degilse hicbir yerde degildir ve ortadan kaldırılmıştır😶 yoksa haklısınız genel olarak 2 tane yavruyu zehirlediler de ellerine ne geçti caniler

Olay cidden üzücü üzüldüm başınız sağolsun
Ama sizin psikolojik yardım almanız lazım bu olayda haklısınız
Bir şey diyemem
Ama hep tepkileriniz aşırı hep bir saldırma hali var sizi anlamayan sizin gibi düşünmeyen davranmayan insanlara her türlü beddua hak her türlü kötülük hak gibi davranıyorsunuz
Her zaman en kötü şeyleri yaşamış hep siz gibi davranıyorsunuz

Senin de benle sorunların var da kimsin nesin tanımam! Her konumda saldırıyorsun! Iki yavru kediyi zehirleyen değil beddua yakalasam gebertirim!! Konularimdan uzak dur! Zaten canım yanıyor iki masum can katledilsin kadının derdine bak!!!! Ellerinize sağlık seyyar mi deşeydim!!! Git işine kadın!! Her konumda bunu yapıyorsun

Bence sizin kendinizle sorunlarınız var. Kedilere çok üzüldüm. Gerçekten çok acı bir şey yaşamışsınız şu an. Ama siz daha basit konularda da böyle agresifsiniz. Tedavi görüyor musunuz?

Apartmanin bahcesinin disinda her sabah her aksam mama verdigim kediler var. Bir kedi dogum yapmis ve araba carpinca ortada kalan dort yavruyu da oraya biraktilar. Alti aydir ben ve bir komsumuz mamalar aldık, aşılarını yaptırdık.. Yavrulardan birini bir kadın sahiplendi sağolsun. Birine araba çarpmış öldü. Iki tane kalmıştı. Simsiyah iki bebek. Yaşama sevincimdi. Sabah işe giderken ayaklarına sarılıp peşimden koşarlardı. Apartmanda bu kedileri bahçenin dışında bile istemedi şeytan kılıklı insanlar. Alışırlarmış soğuturlarmış pis kokarmış vs vs... Mama kaplarını attılar... Mamaları çöpe attılar. Geven gün apartman toplantısında istemiyoruz kedi köpek dediler. Evde de iki köpegim iki canım var. Sabah işe giderken mamalarını aldım kedilere verecektim ki ikisi de hareketsiz yatıyor. Kanamadım kostüm ikisini aldım veterinere goturdum ikisi de ölmüş o kadar üzgünüm ki. Bu hayata iki minik kedi çok geldi. Zehir mi verildi ne oldu bilmiyorum ikisi de ölmüş. Çok üzgünüm. Rezil hayatlarını görmeyen rezil.insanlar masum.iki cani yok etti. Muhtemelen zehirlenmiş olabilir dedi veteriner. Sabahtan beri ağlamaktan kahroldum. Kim zerre zehir koyduysa vebalini yaşamadan gebermesin!
Buraya yazmamın sebebi de kedi köpek apartmanın bahçesinde, sokakta olmasın istemiyoruz diyenler varsa Allah sizi kahretsin! Bu masum canlar zavallıca katledildi. Ilahi adalet diyorum. Kimse yaşattigini yaşamadan can vermesin.
Hayvan dostu herkese de sevgiler saygılar. Çok üzgünüm

kesinlike haklı değilsiniz, benzer bir durum yaşadım. sizin gibi bir "hayvansever" zemin kattaki evimin balkonunun yanına kedi köpek mamaları bırakıp sonra da 12. kattaki evine çıkıyordu. köpekler balkonumun çevresine pisliyor kediler ise içeriye atlamaya çalışıyordu. hayvan sokakta bakılmaz. seven alır evinde bakar. ne yazık ki benim balkonumun yanındaki hayvanların da akibeti sizin kediler gibi oldu. hiç kimse sizin vicdan masturbasyonunuz yüzünden rahatsız olmak zorunda değil. devlet sokak hayvanlarını toplayamazsa vatandaş kendi çaresini bulmak durumunda kalır.

kesinlike haklı değilsiniz, benzer bir durum yaşadım. sizin gibi bir "hayvansever" zemin kattaki evimin balkonunun yanına kedi köpek mamaları bırakıp sonra da 12. kattaki evine çıkıyordu. köpekler balkonumun çevresine pisliyor kediler ise içeriye atlamaya çalışıyordu. hayvan sokakta bakılmaz. seven alır evinde bakar. ne yazık ki benim balkonumun yanındaki hayvanların da akibeti sizin kediler gibi oldu. hiç kimse sizin vicdan masturbasyonunuz yüzünden rahatsız olmak zorunda değil. devlet sokak hayvanlarını toplayamazsa vatandaş kendi çaresini bulmak durumunda kalır.
Hayretler içinde okudum yazdıklarınızı

Umarım sizin içinde bi çare bulurlar

Sizin Allah belanızı versin sizide zehirlerler inşallah geberin

Bence sizin kendinizle sorunlarınız var. Kedilere çok üzüldüm. Gerçekten çok acı bir şey yaşamışsınız şu an. Ama siz daha basit konularda da böyle agresifsiniz. Tedavi görüyor musunuz?
Tedavi gördüğün doktor başarısız gibi geldi. Eşim doktor isterseniz yönlendireyim.
Sion de hiç sorununuz yok kendinizle o kadar Belli ki mutlu size

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X