Kahrolsun kötü insanlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kapımda bok (artık açık yazıyorum), bebek arabamda tüy görmek istemiyorum. Sitede her deliğe girip bastığı patilerini bebeğimin kafasını koyduğum yere sürmesini istemiyorum. Bunu anlamak ne kadar zor olabilir? Neden sizlerdeki bu ille de olacak tutumu?
Köpek ısırdı diyoruz "ben 10 yıldır köpeklerle ağız ağıza yaşıyorum bir kere bile ısırmadı" diyorlar
Kedi kaka yapıyor apartmana diyoruz "doğduğumdan beri hiç görmedim" diyorlar
Evet biz yalancıyız
Hayvan düşmanıyız
Merhametimiz yok vs vs

Rahatladınız mı?
Bebeğinizi hayvan olmayan bir yer bulup götüreceksiniz hanımefendi.
Eminim sizden ve bebeğinizden rahatsız olanlar vardır-olacaktır ve onlar da sizlere tahammül ediyorlardır.

Bizim mahalledeki salak çocuklar benim kedinin yavrusunu öldürmüşler dün Ahhh anne kedinin feryadını keşke görseydiniz heryerde onu arıyordu Allah bildiği gibi yapsın p..ç leri
Burda bebeğim bebeğim diye duyar kasıp daha yürümeyen bebeğini güya hayvandan koruyan anne tiplerinin şımarık hasta ruhlu çocukları bunlar. Maalesef armut dinine düşüyor.
El kadar minik masum bir canı öldürünce rahatlıyorlar heralde.
Çok acı bir durum. Çocukların hayvanlara verdiği zararın haddi hesabı yok.
Kaç çocuğun elinden zincirlenip sürüklenen yavru köpeği kurtardım. Annesi koşa koşa geldi oğlum oynuyor ne karışıyorsun diyor.
Dünyadaki 1 santimetreküp oksijeni haketmezler bunlar. Büyüyünce potansiyel katil olacakları net.
Ama o çocuk bilmiyor falan hikaye. Bal gibi biliyorlar. Yeter ki kendinden zayıf olsun. Yeter ki yapabileceğine gözü kessin.

Burda bebeğim bebeğim diye duyar kasıp daha yürümeyen bebeğini güya hayvandan koruyan anne tiplerinin şımarık hasta ruhlu çocukları bunlar. Maalesef armut dinine düşüyor
Hakaret etmeye ne zaman başlayıp gerçek seviyesini gösterecek diyordum. Erken oldu. Biz her parka gittiğimizde park yanındaki kedi alanına da uğruyoruz. Kedileri nasıl sevmesi gerektiğini cici yapması gerektiğini öğretiyorum. Ben de seviyorum. Önceki mesajlarımda da dediğim gibi bebek arabamıza ısrarla yatan kediye ve kedi yuvası olmasına rağmen ısrarla kediyi apartmana sokan komşumuza tek kelime etmedim. Kendim burada çözüm aradım. Bir üye poşet geçirin arabaya dedi. Mantıklı buldum. Faşistliğe gerek yok. Hasta ruhlh cırtlak şımarık faşistler yüzünden hayvanlara olan nefret de artıyor maalesef

Burda bebeğim bebeğim diye duyar kasıp daha yürümeyen bebeğini güya hayvandan koruyan anne tiplerinin şımarık hasta ruhlu çocukları bunlar. Maalesef armut dinine düşüyor.
El kadar minik masum bir canı öldürünce rahatlıyorlar heralde.
Çok acı bir durum. Çocukların hayvanlara verdiği zararın haddi hesabı yok.
Kaç çocuğun elinden zincirlenip sürüklenen yavru köpeği kurtardım. Annesi koşa koşa geldi oğlum oynuyor ne karışıyorsun diyor.
Dünyadaki 1 santimetreküp oksijeni haketmezler bunlar. Büyüyünce potansiyel katil olacakları net.
Ama o çocuk bilmiyor falan hikaye. Bal gibi biliyorlar. Yeter ki kendinden zayıf olsun. Yeter ki yapabileceğine gözü kessin.
Oynuyor ne ya biri senin çocuğunla böyle oynasa kabul edermisin,Allah bildiği gibi yapsın onları yetiştiren anneleri de

Hakaret etmeye ne zaman başlayıp gerçek seviyesini gösterecek diyordum. Erken oldu. Biz her parka gittiğimizde park yanındaki kedi alanına da uğruyoruz. Kedileri nasıl sevmesi gerektiğini cici yapması gerektiğini öğretiyorum. Ben de seviyorum. Önceki mesajlarımda da dediğim gibi bebek arabamıza ısrarla yatan kediye ve kedi yuvası olmasına rağmen ısrarla kediyi apartmana sokan komşumuza tek kelime etmedim. Kendim burada çözüm aradım. Bir üye poşet geçirin arabaya dedi. Mantıklı buldum. Faşistliğe gerek yok. Hasta ruhlh cırtlak şımarık faşistler yüzünden hayvanlara olan nefret de artıyor maalesef
Siz neden üstünüze alındınız ?

Siz neden üstünüze alındınız ?
Yapmayın Allah aşkına. 12 yaşında değiliz. Hepimizin belirli bir zeka seviyesi ve mantığı var. Kimi kastettiği ne demek istediği açık. Oldu ben de ortaya bir ton sizi kasteden hakaret yazayım, mesela ruh hastası şımarık diyeyim isminizi vermeden. Sonra aa ben size demedim diyeyim. Eğer böyle oluyorsa ben de öyle yapayım bundan sonra

Yapmayın Allah aşkına. 12 yaşında değiliz. Hepimizin belirli bir zeka seviyesi ve mantığı var. Kimi kastettiği ne demek istediği açık. Oldu ben de ortaya bir ton sizi kasteden hakaret yazayım, mesela ruh hastası şımarık diyeyim isminizi vermeden. Sonra aa ben size demedim diyeyim. Eğer böyle oluyorsa ben de öyle yapayım bundan sonra
Eğer söylerseniz de üstüme alınmam öyle biri değilim beni tanımıyorsunuz sonuçta ,havada kalır benim için

Ben çocukluğumdan bu yana apartmanlarda evde kedi bakılan yerlerde büyüdüm ve bunca senelik yaşamımda hiç bir zaman kapı önümüze falan bir kedinin çiş kaka yaptığına şahit olmadım. Yeri geldi kapımızın önünde 5 kedi yattı ama bir gün olsun çiş kaka göremedik. Kedi çoook zor durumda kalmadıkça kum toprak hariç bir yere tuvalatini yapmaz .

Örneğin, Benim evdeki dişi kedim kısırlaştırma operasyonunun ardından eve getirdiğimizde karnı boylu boyunca dikişli olmasına rağmen garibim kum kabının olduğu leğene çıkmak için uğraşıp(biraz yüksekti baya zorlandı) oraya yaptı tuvaletini yine de dışarı yapmadı.

Kedi peygamber efendimizin de dediği gibi zaten evde beslenilebilecek tek hayvan ki pisliğinin bile necis olmadığından da bahseder.
Çok güzel peygamber efendimizden örnek vermişsiniz de bir hayvanın üreme hakkını neden aldınız peki
Bunun dinen hükmünü biliyormusunuz
Kısırlaştırma operasyonu yaptırdınız karnı boylu boyunca dikişli öyle mi
Bu eziyet değil yani sayın hayvansever hanımefendi!!!

Bende kapımın önünde veriyorum hatta partman girişinde yuvamda var mama kabımda suyumda hayvanlara bakmak suç değil gidip sikayet edin bakalim ne diyecekler size sokaklar kimseye ait değil
bir şeyi kaçırıyorsun bibi
bende D Deltavealfa gibi çok seviyorum ama uzaktan
çok korkuyorum elimde değil.... kedi fobisi var duymadın mı?

sokakta bende beslerim kızlarımla.. ama apartman etrafında olursa bende giremiyorum korkudan merdivenlerde beklerse vs
evinde bakan da evden apartmana salmasın bizim gibi korkan çok insan var

Bebeğinizi hayvan olmayan bir yer bulup götüreceksiniz hanımefendi.
Eminim sizden ve bebeğinizden rahatsız olanlar vardır-olacaktır ve onlar da sizlere tahammül ediyorlardır.

Sizin bu hastalıklı halleriniz yüzünden hayvanlar zehirleniyor kafanız basmıyor mu gerçekten ?? Belki de hoşunuza gidiyor kendinizi öyle tatmin ediyorsunuz kim bilir. Kimse hayvan düşmanı değil burada sitede kedi evi kedi alanı bulunurken neden apartmanda beslensin inatla ?? Kediler bir nebze e bu köpekler toplu olunca cetelesiyor neden israrla sokak aralarında apartman önlerinde beslenir? Ben bunun yasal olduğunu düşünmüyorum zaten özel alanları olmalı beslemenin. Sabah erken saatte işe okula korka korka gitmek zorunda mı insanlar her gün ayrı bir saldırı haberi çıkıyor ? Çok merhametliyseniz gidin mağarada yaşayın evinizide köpeklere tahsis edin. Çok zor değil ya az saygı duymak.

İtperest kokoş teyzeler de kahrolsun mu

Kaldırımlara parklara yollara ordan burdan topladıkları kokuşmuş etleri tavukları döküp giden gereksiz duyarlı gözükmeye çalışan çevreyi kirleten insanları rahatsız eden iki çift laf etmeye kalksan çirkefleşen insanımsı tiplerden nr zaman kurtulacağız tam olarak mesela
Alıp evinde bahçesinde besleyecekler
İnsanların ortak alanında köpek beslerseniz hayvan bir süre sonra orayı alanı kabul ediyor çeteleşiyor ve hiçbirşey yapmanıza gerek kalmadan alan savunması dürtüsüyle saldırıyor.
Bunu aptala anlatsan anlar
Hamamböceğini sevmezler
Haşereyi sevmezler nedense adları hayvanseverler ama hayvanı da seçerek severler. İnsanoğlu ne ikiyüzlü

Bir insan köpekten korkabilir.
Zarar vermiyor hayvana sadece korkuyor diye bu insanları tedavi olması gereken hayvan düşmanı ilan eden inanılmaz zeka seviyesine sahip insan toplulukları var bu ülkede.
Sokaktaki köpek popilasyonu artıyor ve tehlike arz ediyor. Önlem alınmazsa sonuç günden güne daha beter olacak.
Önlem alınmak çözüm bulunmak zorunda yoksa bunun yüzünden çok kavga çıkar sokaklarda.

Oldu,bu dünya sadece insanların emrine amade olarak yaratıldı zaten,hayvanlara yaşayacak alan dahi yok,bu nasıl acımasızca bir yorum?Ekolojik denge diye birşey var,bundan haberiniz yok mu?O küçümsediğiniz kediler olmasa heryeri fare ve börtü böcek basar.
Bütün dünya hayvanların zaten. Şehirlerde insanlar yaşar. Butun Avrupa şehirlerinde gelişmiş ülkelerde 1 tane sokak hayvanı bulamazsınız. Hindistan gibi ülkelerde var. Avrupa ülkelerinin börtü böcek mi basiyor

Sizin bu hastalıklı halleriniz yüzünden hayvanlar zehirleniyor kafanız basmıyor mu gerçekten ?? Belki de hoşunuza gidiyor kendinizi öyle tatmin ediyorsunuz kim bilir. Kimse hayvan düşmanı değil burada sitede kedi evi kedi alanı bulunurken neden apartmanda beslensin inatla ?? Kediler bir nebze e bu köpekler toplu olunca cetelesiyor neden israrla sokak aralarında apartman önlerinde beslenir? Ben bunun yasal olduğunu düşünmüyorum zaten özel alanları olmalı beslemenin. Sabah erken saatte işe okula korka korka gitmek zorunda mı insanlar her gün ayrı bir saldırı haberi çıkıyor ? Çok merhametliyseniz gidin mağarada yaşayın evinizide köpeklere tahsis edin. Çok zor değil ya az saygı duymak.
Aslına bakarsanız yasal 😉 Hatta o kadar yasal ki o hayvanlara dokunmanın, öldürmenin zehirlemenin falan değil bakın kötü niyetle dokunmanın cezası 2 bin lira. Daha bir hafta 10 gün önce komşuma 14 bin lira ceza yazıldı, hukuki süreci de devam ediyor. Profilimde konunun ayrıntıları var. Hayvan hakları kanunu da yolda hayvanlara zarar vermek kabahat olmaktan çıkıp suç olacak, o zaman hapis cezalarını da göreceğiz inşallah.

Bütün dünya hayvanların zaten. Şehirlerde insanlar yaşar. Butun Avrupa şehirlerinde gelişmiş ülkelerde 1 tane sokak hayvanı bulamazsınız. Hindistan gibi ülkelerde var. Avrupa ülkelerinin börtü böcek mi basiyor
Toplayip öldürüyorlar çünkü, ne kadar minnos bir uygulama degilmi❤️

Aslına bakarsanız yasal 😉 Hatta o kadar yasal ki o hayvanlara dokunmanın, öldürmenin zehirlemenin falan değil bakın kötü niyetle dokunmanın cezası 2 bin lira. Daha bir hafta 10 gün önce komşuma 14 bin lira ceza yazıldı, hukuki süreci de devam ediyor. Profilimde konunun ayrıntıları var. Hayvan hakları kanunu da yolda hayvanlara zarar vermek kabahat olmaktan çıkıp suç olacak, o zaman hapis cezalarını da göreceğiz inşallah.

Hayvanlara verilen zararı kimse savunmuyor zaten benimde kedilerim var besledigim başka hayvanlarda var bahsettiğim başka birşey. Kuzu etli mamaları kaldirimlara dokmekle hayvansever olunmuyor. Köpek popülasyonu bu oranda artmaya devam ederse insanlar kendi önlemini almaya başlıyor işte ben bunu anlatmaya çalıştım. Her sokakta 10 li köpek çeteleri olamaz. Sabah erken saatlerde yürüyerek ise gidiyor insanlar. Bu hayvanseverlerin sokaklara apartman onlerine alistirdigi köpeklerin saldırdığı çocukların vebalini kim ödeyecek peki ? Onun kanundaki cezası nedir ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X