Kafamdaki Sorunlar Sebebi ile eşimle birlikte olamıyorum.Lütfen yardımcı olabilir misiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ağrı oluyor mu nasıl bir his kuru olduğum için yapamıyorum eşim tahrik etmeye çalışıyor aslında bunu bir başarısızlık olarak görüyorum çok üzülüyorum bugün buraya fikir almak için yazdım yemin ederim pişman oldum o kadar sert yazıyor larki eşin gider şu bu yemin ederim ağladım biraz önce
Kuru kalıyorsa ağrı yapar tabi ki.dediğim gibi kayganlaştırın bölgeyi.çözümü basit.yavaş yavaş girer ne olacak.merak etme birşeycik de olmaz.dayaniklı bir organ.acısa da ağrısı da geçer bir iki güne.gözünü karart.eşine de şöyle artık ısrarcı olsun bence.

İsteseniz çözüm arardınız, çözümünüz düğün videosu izlemek olmazdı. Psikolojide ikincil kazançlar vardır, ilk amaç o olmasa da yapılan bi şeyden bi şey elde edersiniz hoşunuza gider bilinçaltınız bunu devam ettirir. 1 senede ilişki yaşamayarak ne kazandınız onu düşünün ilk olarak
Yemin ederim çabaladım eşimde bunu görüyor aile desteği olmadığı için maddi olarak psikolog randevusu alacak gücümüz olmadı yeni yeni topluyoruz kendimizi bende evde denemeler yaptım ne deseniz haklısınız ama çabaladım

Yemin ederim çabaladım eşimde bunu görüyor aile desteği olmadığı için maddi olarak psikolog randevusu alacak gücümüz olmadı yeni yeni topluyoruz kendimizi bende evde denemeler yaptım ne deseniz haklısınız ama çabaladım
bana özelden yazın

Islanamıyorum, mum yaktım, ıslanamıyorum, ağlıyorum ıslanamıyorum...
Aynı şeyleri yazıp durmuşsunuz. Bir doktora gitmek bu kadar mı zor?
Kayınvalidesi tarafından sevilmeyen insanlar seks yapamıyor olsa insan nesli tükenirdi. Bunun neresi size normal geldi de 1 sene beklediniz?
Maddi olarak yeni yeni eşimle toparlanıyoruz doktora gidecek gücüm yoktu maddi açıdan

Teşekkür ederim kırmadan bir yorum yaptığınız için.inanın çok üzülüyorum.buraya yazdım çoğu kişi eşin gider bu ne tarzı şeyler yazdı oturdum ağlıyorum daha yeni kendime geldim.yemin ederim ben istemezmiyim eşimi.çok zor evlendik neler yaşadık bu işi başaramamak beni kahrediyor
Sen buradaki her insanı ciddiye alma bazıları içindeki siniri, kaybetmişliği akıtacak yer arıyor. Yuva kolay mı kuruluyor da aldatma, şiddet olmamış evlilik bitsin. Eşine mutlaka spor, yüzme, psikolog, terapi olaylarından bahset. Tek başına olmaz anca beraber kanca beraber. Yediklerinize bile dikkat edin fast food söylemeyin dışarıdan, evde pişirmek bile ayrı huzur veriyor insana. İnşallah düzeleceksiniz

Evde ambiyans yaptım mum vesaire alkol aldım hani herşey denedim ama yok yani ıslanamıyorum.Sonra başarısız olunca oturup ağlıyorum bunu aşmam gerekiyor ama nasıl bilmiyorum
Doktora gideceksin? Devlet hastanesi diye bir şey var ya hani?

Son düzenleme:
Eşime ben ağız yolu ile yapıyorum aynı şekilde oda bana ıslansamda 2 saniye hemen kuruyor hani o moda kafa doluluğundan giremiyorum
Islanıp kurumak nasıl bişey ya?
25 sendir sevişirim bazen daha çok bazen daha az olur ıslaklık ama sonuca ulaşamadığım sayılıdır yani

Sen buradaki her insanı ciddiye alma bazıları içindeki siniri, kaybetmişliği akıtacak yer arıyor. Yuva kolay mı kuruluyor da aldatma, şiddet olmamış evlilik bitsin. Eşine mutlaka spor, yüzme, psikolog, terapi olaylarından bahset. Tek başına olmaz anca beraber kanca beraber. Yediklerinize bile dikkat edin fast food söylemeyin dışarıdan, evde pişirmek bile ayrı huzur veriyor insana. İnşallah düzeleceksiniz
Herkes doktor aklına gelmedi mi diyo 1 yıllık evliyiz o maddi gücüm olmadı ki eşim yeri geldi 2 işte çalıştı ben işten çıkarıldım eşim 5 ay gece 2. İşe gitti afedersiniz maddiyat sızlık ailevi sorunlar bende yapamadım bazı şeyleri.ama eşimi çok seviyorum böyle olsun istemezdim fikir için teşekkür ederim

Bunun kafanızdakilerle alakası yok birşey olmasa da yaşardınız bu süreci. Vajinismus bu. Tedavisini yapan bir sürü kadın doğum doktoru var. İyice araştırıp kafanıza yatanı seçip tedaviye başlayın bir an önce. Başka türlü çözülmez maalesef.

Herkes doktor aklına gelmedi mi diyo 1 yıllık evliyiz o maddi gücüm olmadı ki eşim yeri geldi 2 işte çalıştı ben işten çıkarıldım eşim 5 ay gece 2. İşe gitti afedersiniz maddiyat sızlık ailevi sorunlar bende yapamadım bazı şeyleri.ama eşimi çok seviyorum böyle olsun istemezdim fikir için teşekkür ederim
Devlet hastanesini denediniz mi hiç ?

Evlilikte cinsellik önemlidir. Siz resmen adamı bundan mahrum bırakıyorsunuz. Bu şekilde sorun yaşayan kadın, kafasında kendini aklamaz, uzmanına gider ve destek alır.

Bir erkek, erkekte olamıyor ve bunun için doktora gidip yardım almamışsa gerisi bahane.

İnsandır hasta olabilir ama bunun için hekimlerimiz mevcut. Bunları yapmıyor ise karşıya zulmetmektir bu. Adam bekar olsa cinsellik şansı var ama şimdi evli ve size mahkum kalmış.

Hani sosyal bir devlette yaşıyoruz ya, devlet hastaneleri ücretsiz tedavi hizmeti sunuyor. Milyon tane bahane sıraladınız, eşinizi de böyle manipüle etmişsiniz belli ki ama bir yere kadar sürer bu.

Hala neden doktora gitmediniz anlamıyorum. Eşiniz her şeye tamam dedi diye sanırım. İlla ki tehlikeye girmesi mi lazım evliliğinizin? Sorun kafanızın dolu olması mı sanıyorsunuz gerçekten? Adamın suçu ne? Görüşmüyor bile ailesiyle.
İlişkisine bunu yapan kadın - erkek herkese çok şaşırıyorum.
Gelinin damadın kabul edildiği evliliklerde sanıyor musunuz ki çok seviyor herkes birbirini. Sizi kabul etseydi de elini çekmeyecekti evliliğinizden o kadın. Çünkü aile babası yapmış oğlunu zaten. Uzak duruyor eşiniz de, siz de. Sizi aldatmıyor 1 senelik sebepsiz beraber olmamaya rağmen. Düşünün, daha ne istediğinizi. Bence gereksiz gurur yapıyorsunuz.
Elimizdekini kaybedince değerini anlamamalıyız.
Doktora gidin. Asıl sebebinizi bulun. Hangi düşünceyle sevdiğiniz adamla sevişmediğinizi bulun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X