Kafamada mı Kuruyorum Yoksa Bilerek mi Yapıyorlar?

Sesli guldum

Ben yarıda bıraktım valla.

Konu sahibi: boşa vakit kaybı bence bu düşündüklerin. O kadar önemsiz biri bu kadar çok önemseyip de neden bu kadar önemli yapıyorsun ki?? Ne gerek var, engelle gitsin. Sevgilinin de umrunda değilmiş zaten o şahıs, e daha ne??

Hoşlanmadığın insanları niye Doğum gününe çağırdın ki
Sosyal medya olaylarına pek kafam da basmaz sen mutluluğuna bak
Tanımadığın insanları da ekleme ne gerek var

Süper

Bence gıcık olunacak bir dert. Sosyal ilişkilerde kalabalık arkadaş gruplarında gayet rastlanan bir durum. Sizin onu kıskanmanız sağdan soldan engellemeniz yorumlarını ciddiye almanız onun beslendiği şey bence. Yani sevgiliniz umurunda değil aslında onun. Hemcinsleri tarafından kıskanılmak tatmin ediyor bazılarını. Bence duyarsız olun.

Ayşe evli ve çocuklu olan mıydı?

Ay neyse bana ne. Senden basitçe hoşlanmamış olabileceği hiç aklına geldi mi? Zaten başından beri soğuk davranmışsın, o da sana gıcık olmuştur ve arkadaşıyla (sevgilinle) olan iletişimine normal bi şekilde devam ediyordur yani ne var bunda?

Sosyal medya batsın

Fatma bence cok suçlu degil gibi bir kez yorum yapmış. Diğer o Ayşenin yaptırdığını düşünmüyorum fakat Ayşe kendini gereksiz yere kücük duruma düşürüyor sana bir şey olmaz. Vardır iş ortamlarında Ayşe gibi bazı erkeklere asırı yapışan tipler. Sen önemsemezsen zaten sevgilin oralı bile olmuyormuş eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürme derim.

Hic yoktan kendinize hikaye kurmussunuz. Kadin sizinle tanismak isteyince ne olacak nedir yani bundan ne mana cikarttiniz da kuruldunuz bu kadar? Ekleyince samimi seyler yazmis ama siz cevap bile vermeyip gulucuk atip birakmissiniz, tabi sizin tercihiniz ama samimiyetine karsilik mesafe koyup sonrada diyorsunuz ki o kadar tanismak istiyordu sadece nasilsin dedi. Ne bekliyorsun boynuna mi atlayacakti?

Fatma normalde yorum, begeni yapmiyormusta dogum gununu kutlamismis. Dogum gunun kutlu olsun dedi diye sinirlenecek ne var? Bundan nasil bir mana cikarttin acaba?
Cok samimi olmadigim ama arkadasim olan birinin dogum gunu oldugunu duyduysam, gördüysem bende bir tebrik yazardim. Dogum günü bu yani.

Ortada fol yok yumurta yok kastikça kasmişsiniz sevgilinizle. Herkes sizin pesinizde cunku. Kimsenin yaşamadigi seyler yaşadiginizdan heralde...

Tanimadigin kadini eklemen cok sacma.. Ne munasebet yani? Bi kere bile karsilasip selamlaşmamışım ve ekliyorum.. Esimin hic muhabbet etmedigim akrabalarini bile eklemem, kaldi ki samimi olmadığı bi arkadaşı..

Son düzenleme:
Ayşe ile Fatmayı baya takibe almıssın
Onlardan biri olmak istemezdim

Gerçekten mutlu olan çiftler sosyal medyada daha az paylaşım yapıyormuş , araştırma yapılmış , gugıllayın bulursunuz.Demem o ki milletin beğenmesinden şundan bundan nem kapacaksanız paylaşmayınız bişey.Yine de paylaşmadan duramıyorsanız ve nem kapıyorsanız engelleyiniz bu kişileri.Buraya konu açacak kadar önemsemeyin bu insanları yani. Alınmayın ama sizi de biraz " buldumcuk" olarak gördüm , belki de bu sebeple her şeye anlam yüklemişsinizdir.

bas engeli gıtsın ne gereksız seyler bunlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…