Kafamada mı Kuruyorum Yoksa Bilerek mi Yapıyorlar?

gucbendeartik

Popüler Üye
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
27 Mart 2017
552
662
Merhaba Hanımlar;

Güzel giden bir ilişkim var çok şükür. Sevgilimin aynı ortamdan olduğu tanıdığı 2 bey 2’de hanım var. Bu 2 bey evlenip o 2 hanımla konuşmayı görüşmeyi bırakmışlar öyle merhaba merhabalar karşılaştıkca. Erkek arkadaşım o iki hanımla zaten hiçbir zaman samimi bir muhabbete girmemiş. Beni o beylerin eşleriyle tanıştırdı iyi anlaştık görüşüyoruz. Diğer iki arkadaş hanımların isimleri mesela Ayşe ve Fatma olsun. Bunlardan Ayşe evli bir oğlu var. Ama hep şu “ben erkeklerle daha iyi anlaşırım” diyen bir modda. Erkek arkadaşım instagramda bizi paylaştığında herkes görmüş oldu beni ve ilişkimizi. Bu Ayşe erkek arkadaşıma hayırlı olsun ne zaman tanışıcaz falan diye mesaj atmıştı. Erkek arkadaşım çok oralı olmadı. Sonra instagram hikayesinde bişeyler paylaştığında yine yazdı kadın bende merak ettim bunu instagramdan ekledim. Hani bu kadar tanışmak istiyor tanışalım diye. Ekler eklemez kadın hemen benim instagram hikayeme çok samimi bişey yazdı ben sadece gülen bir emoji gönderdim. Neyse bi kaç gün sonra festival vardı orada karşılaştık bu Ayşeyle. Benimle o kadar tanışmak isteyen kadın sadece “meşhur gucbendeartik sensin demek nasılsın?” Dedi cevap verdim ve bu kadar. Erkek arkadaşımla zorla konuşmaya çalıştı ama sevdiceğim durmadı görüşürüz dedi yürüdük. O gün yine akşama kadar sevgilimle birlikte olduğumu gördü instagramdan. Akşam üzeri whatsappta bi grup oluşturdu kahvaltı yapalım diye. Grupta 5 erkek ayşe ve fatma var. Davet etti sevgilimi de ve beni çağırmadı. Hani bir nezaketen bile söylemedi. (Diğer erkeklerin eşlerini çağırdı) sevgilim cevap bile yazmadı hiç gruba gelemem bile demedi. Neyse sadede geleyim. Dün akşam sevgilime erkek arkadaşları ve eşleri ile benim evimde süpriz doğum günü yaptık. Çok güzel bir akşamdı. Instagramdan video ve fotoğraf paylaştık ikimizde aynısını paylaştık sevgilimle. Ayşe benim paylaştıklarımı beğenmedi hikayeleri izledi gitti sevgiliminkileri beğendi, yorum yazdı. Sonra bu Fatma daha önce ben yokken de hiçbir şekilde sevgilimin fotoğrafını beğenmezken yorum yazmazken bizim videomuzun altına “İyi ki doğdun ALİCİĞİM” yazdı. Ben bunu görünce sinirlendim.
Ayşe eşinin çalıştığı yerde bi ablayı tembihlemiş eşime kadınlar yanaşmasın diye. Böyle birşeyi düşünüp milleti tembihleyen bir kadın yaptıklarını bilerek yapıyordur diye tahmin ediyorum. Ayşeyle Fatma yakınlar Fatma’ya öyle bir yorumu bilerek yazdırdığını düşünüyorum. Sevgilim fotoğrafı yorumlara kapattı ve sildi yorumları. Yanından ayrıldıktan sonra gördüm ben bu olayı sileyim instagramdan dedi bende ben silicem yanına gelince sen bırak dedim. daha önce diğer beylerden biri evlendiğinde eşi instagramdan Fatma’yı silmiş Fatma tekrar eklemiş. Eşi tekrar silmiş Fatma tekrar eklemiş olay böyle 5-6 kere tekrar etmiş. Bana bunlar çok garip geldi.

Sevgilim gerçekten güzel şeyler yaşatıyor bana maşallah ki herşeyimi sosyal medyada paylaşan bir insan değilimdir. Ben kendileri böyle şeyler yaşamıyor diye içleri buruldu diye düşündüm. Kötüde düşünmek istemiyorum.

Sizce ben mi abartıyorum yanlış anlıyorum?

Öyle yada böyle ben sevgilimden abes birşey görmedim hatta beni üzdükleri için o kadınlara çok kızdı. Görüştüğümüz arkadaşının eşi de bu durumu ben söylemeden fark etmiş ben konuyu ona açınca bende o yorumu fark ettim şok oldum hatta dedi.

Biraz uzun oldu okuyup yorum yaptığınız için teşekkür ederim şimdiden.

Son düzenleme:
Sosyal medya için şunu söyleyebilirim: Rahatsızsanız engeli basın. Sorulursa da "Canım öyle istedi" dersiniz. Bu kadar basit.

Yani okudum, vakit kaybı olarak nitelendirdim ister istemez. İnsanların sanal hareketlerine mana yüklemek, cümlelerin altını kazmak, kafamda mı kurdum art niyet mi var vb düşünmek bile cidden vakit kaybı.

Ben sanala pek önem vermem aktifte kullanmam hatta öyle laf sokmalı falan bişiler yazan edenlere aynı böyle düşünürüm. Ama gerçekten gözüme battı şimdi durduk yere engelleyipte aa bak bak kızım özgüveni yok hemen sildirdi bizi densinde istemedim.

İstediklerini desinler, onların lafının bi önemi var mı sizin için? İster korktu desinler, ister özgüvensiz desinler. Ne derlerse desinler, ne olacak?

Bence hepinizin çok boş vakti var. Yoksa böyle saçma sapan şeylerle uğraşmaz,gereksiz şeylere bu kadar anlam yüklemezdiniz. Erkek arkadaşının yoğun bir işi yok belliki. Olsa bu işlere kafa yormazdı bence. Yani ben eşimin iş temposunu düşününce bana garip geldi erkek arkadaşının tutumu. Yapacak o kadar iş olsa o bunu dedi,bu bu yorumu yaptı bla bla demez. Sende bence çok kafayı takma. İstemiyorsan görüşmezsin olur biter.

Farkındaysanız erkek arkadaşımın müdahil olduğu durumlar çok az nereden çıkarımladınız bunu anlayamadım. Yukarıda da dediğim gibi hassas mı düşünüyorum anlayamadım o yüzden anlatmak görüş almak istedim. İnsan ilişkileri için “boş zaman”a pek ihtiyaç yok. Hayatın olağan akışında sosyal çevrede bunlar yaşanıyor. Yoğun insanların sosyal çevresi olamaz mı?

Var böyle kadınlar. Eşimle henüz flört dönemindeyken vardı böyle bi kız. Sonra gruptan başka bi ‘kanka’ arkadaşıyla evlendi ve çocuğu oldu. Yanlış anlamıyorsunuz bence bu tipler böyle ortalık karıştırmayı sever. Siz bir şey derseniz de ‘a biz arkadaşız ne var kıskanacak’ diye üste çıkar. En güzeli hiç ama hiç muhatap olmayın

Ayse de o ilk yuzyuze geldiginizde sizden elektrik alamamistir onyarginiz yuzunuze yansimistir belki. Cunku instagramda once cok samimi sonra boyle davranmis.

Esimle sevgiliyken de bekar kiz arkadaslar vardi benim oldugum fotolari begenmezlerdi esimin tek fotolarini begenirlerdi falan

Evlense de bekar da olsa erkek kisilerine karsi ayri bir zaafi olan kadinlar var boyle ama ben bu tipleri hala cozemedim neyin kafasi bilmem

Evde yapılan sıkıcı Doğum günü partilerinden başka sevgiliniz size ne yaşatıyor ki elalemin içi burulsun? Akşam yemeğini Londra da mı yiyorsunuz ne mesela. Bence sizde kendinizi aşırı önemseme hastalığı var. Evet fena halde kafanızda kuruyorsunuz muhtemelen Ayşe’yle Fatma’nın umrunda değilsiniz

Bu cevaba çok güldüm :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…