Kafam karmakarışık

dertdertt

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2024
3
-1
30
Merhaba arkadaşlar burda yeniyim
Üç yıldır evliyim ve bir çocuğum var eşimle aramız iyi arada ufak tartışmaların oluyor onlarda her evlilikte olan şeyler eşim beni seviyor yada ben öyle zannediyorum taki geçen gün sosyal medyada bir kadına mesaj attığını gördüm o an başımdan aşağı kaynar sular döküldü sanki sordum ona sadece öylesine dalgasına attığını söyledi sonra bana yalvardı özür diledi yemin etti ben Bi daha böyle saçma şeyler yapmayacam VS. Ama ben atlatamıyorum eşime soğuk davranıyorum ne yapacm bilemedim belki sizinle dertleşmek iyi gelir

İlk vakası olduğuna emin misiniz? Bu erkeklerin Bir daha yapmayacağım demeleri çok saçma değil mi yakalanmasa bal gibi de yapacaklardı. Pişman değiller yakalandıklarına üzülüyorlar bence
Ne yazmış diye sordum ama tamamen merak yani. Herif ilk fırsatta yine yapacak. Hiç güven vermiyor.

Merhaba arkadaşlar burda yeniyim
Üç yıldır evliyim ve bir çocuğum var eşimle aramız iyi arada ufak tartışmaların oluyor onlarda her evlilikte olan şeyler eşim beni seviyor yada ben öyle zannediyorum taki geçen gün sosyal medyada bir kadına mesaj attığını gördüm o an başımdan aşağı kaynar sular döküldü sanki sordum ona sadece öylesine dalgasına attığını söyledi sonra bana yalvardı özür diledi yemin etti ben Bi daha böyle saçma şeyler yapmayacam VS. Ama ben atlatamıyorum eşime soğuk davranıyorum ne yapacm bilemedim belki sizinle dertleşmek iyi gelir
İlk değil yakalanisi ilk.

Ya lutfen boyle seyleri kimse yemesin yemeyelim arkadaslar lutfen ya allah askina kadiniz diye ne saniyorlar sen bi erkege mesaj atsan ne olur hemde ne zaman goruselim desen

Aman ya erkekler hep aynı mı olur..Birisi de şaşırtsın kardeşim...Kesin ilktir..Aman ben ettim sen etme anlamı yoktu. ya da sadece yazışma fiziki bir şey yok...Sonra çok sıktın bunalttın ben dışarda aradım ilgiyi..Aman gevşek bıraktın kontrol etmedin ben de öylesine yazdım...Bunlara bahane çok...Sen yazsaydın da birisine görüşelim değil naber bile yazsan adın oooo ya çıkar ...

Ne zaman görüşelim diye atmış ama mesajın öncesi yoktu mesaj attığı kadın çok takipçisi olan biri ve sadece 5 kişii takip ediyordu
Böyle bir sey affedilmez... Nasıl sindirebileceksiniz ? O adamla yaşamak artık size eziyet olur.

X