kafa karışıklığı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Olay ne tam olarak anneniz neden bunları söyledi bilmiyorum ama ne olursa olsun böyle konuşması çok saygısızca. Anneniz haksız. Zaten 2 sene olmuş diyorsunuz hala böyle söylenebiliyorsa eşiniz annenizden çok çekiyor demektir. Eşiniz yine sabırlı davranmış zira bu çok mümkün olan bir şey değildir. Ben annemi karşıma alır hal hareketlerine, konuşmalarına dikkat etmesi gerektiğini bedavaya kız alacak mal olmadığımı, gerçek bir anne gibi davranması gerektiğini söylerdim baktım hala devam ediyor mesafemi koyardım. Annemi oldum olası yanlış ( yani abartı ) hareketlerini uyarmışımdır. Mesela bir başkasını kınaması, laf etmesi gibi. Böyle şeylerde bile ona tepki gösteren biriyim zira kınanan başa gelir buna inanıyorum onunda bu huyları meşhurdur. Kaldı ki eşimle böyle konuşacak bilmiyorum aramız nasıl olurdu Ama sizin olarlar büyümeden annenizi durdurmanız lazım babanız da boşu boşuna kinlenmiş eşinize. Boşuna diyorum olayı bilmiyorum ama üzerinden geçmiş bitmiş şeyleri deşmek benim için boştur açıkçası.

Eşiniz kırılmış belli ki bedavaya kız almak nedir onu anlamadım ama

Olaya su acıdan bakalım birde kv ve kp benzer cümleler kursaydı size ne yapardınız? Ama dürüstçe cvp verin
Bu lafların benzerleri çoğu geline söyleniyor, hiçbir gelinde demiyor ki ailenle bir daha görüşmeyeceğiz. Sineye çekiyor kendi kendine üzülüyor. Tamam anne burada durduk yere iş çıkartmış ama damat da abartmış.

Çoğu gelin tepki veriyor en azından kkdakiler baya veriyor şaşırıyorum. Kesinlikle katiliyorum eşinizin çok abarttigina yeminler bilmem neler zaten saçma ama annenizde talihsiz bi cümle kullanmış malesef. He ne yapılmalı bence her iki tarafta sizin hatriniz icin daha olgun davranmali. Umarim oyle yaparlar

Düzeltme sizi konu sahibi sandım pardon :) işte haklisiniz ama her 2 tarafta olgun olmalı çünkü her 2 tarafta hatalı. Annenin de su an bu durumda özür beklemeye hakkı yok gibi malesef

Bir süre sonra anca tepki veriyorlar ama asla görüşmeyeceğim diyen duymadım. İki tarafta bana çok saçma geldi. Burada gelin arada kalan damat gibi olmuş. Dengeyi koruyamamış, annesini engelleyememiş. Hoş anne de evlerden ırak.

Bu arada konu sahibi ben değilim umarım düzelirler

Yahu bunlar zaten örnek değil. Tecavüzcü baba ile konu bambaşka. Aile değil bu saydıklarınız. Bu sebeple bu konuda sanki silinebilir gibi anladım yazdığınızı.

Evet evet sonradan farkettim düzenleme yaptım bende. Umarim düzelirler gerçekten :)

Olaya su acıdan bakalım birde kv ve kp benzer cümleler kursaydı size ne yapardınız? Ama dürüstçe cvp verin
Açıkcası arkadaşın da dediği gibi eşime şikayet ederdim ama asla gitmem görüşmem gelmesinler diye yeminler etmezdim

Kızlar siz şimdi eşim annemin bayram aynı evde elini öpmesede konuşmasada babama karşı dışarda bonkör olmasafa gidekken hiç biriylele vedalaşmasada annemin kurduğu cümlenin her şeye bedel oldugunu mu düşünüyorsunuz

Adam ol da gel lafını sokakta birine söylesen kavga çıkar. Babanız durduk yere eşinize böyle bi şey söylemiş ki bence eşiniz haklıyken söylemiş, adamlığı sorgulanmış. Bana eşimin ailesi kadın ol da gel, kadın değilsin böyle kadın mı olur minvalinde bi şey söylese ben de el öpmem. Bana saygısı olmayana ben saygı niye göstereyim Mevlana değilim

Onu bana dedi evden giderken babam eşine söyle böyle olsun da öyle benm evime gelsin dedi haberi yok babamın öyle dediğinden

Sizin tepki göstermemeniz ayıp o zaman.
Bişey diyemedim babamı öyle sinirli görünce yüzüne karşı Bi şey mi dedi dedim daha ne yapacak dedi eşime saygısızlık yaptı dedi kardeşinle vedalaşmadı dışarda elini cebine atmıyor dedi rbaımak için evine gelmek lazımmış dedi

Eşim annemin laflarına gelemiyor nişanda beri didşiyorlar annemin de ağzı durmuyor eşim de aynı evlenince düzelmişlerdi babam da hem o tavrina hem cimriliğine kızmış

O zaman ne cesaretle ikisini soktunuz aynı eve? Böyle olacağı belliymiş zaten. Bırakın konuşmasınlar arada kalmazsınız en azından. Anneniz kesinlikle hatalı bu arada, mesele çıkartan da o olmuş zaten

O zaman ne cesaretle ikisini soktunuz aynı eve? Böyle olacağı belliymiş zaten. Bırakın konuşmasınlar arada kalmazsınız en azından. Anneniz kesinlikle hatalı bu arada, mesele çıkartan da o olmuş zaten
İşte aylarca sorun olmadı evlenince düzelmişlerdi ama Bi kül örtülüymüş sadece

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…