kafa karışıklığı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya işte gülerek konuşuyorlardı aslında en son şaka k.. Ka oldu

Bunu soyleyın onlara. Sorsan cok düşünürler, bırının yavrusu bırının torunu..
Ben de istemsiz ce eşimin ailesinin açığını arıyorum biliyorum çok ama çok saçma onlar çok arayınca eşimi sinirleniyorum ben onun yanında rhhatça konuşamıyorum

Yani ben üzülerek hata mı yapıyorum annemin benim evimde ki ağlayışları gözümden gitmiyor babamın o sini ri giderken de vedalaşmadılar bu arada
Boşa üzülüyorsun anneniz hak etmiş. Sanki size dogom için yarmima değil de damada laf çarpıtıp içini soğutmaya gelmiş gibi geldi bana

Sonradan aklıma geldi düğün konuları açıldı dedim aslında en son annem bu lafı etti işte aynen de oyle yanan ben oldum

Annen seni hiç düşünmemiş, haddini de hiç bilmemiş ayrıca, eşinin saygılı duruşundan yüz bulup saçma sapan konuşmuş, bir de utanmadan üste çıkmış. Baban ayrı bir alem, sen demedin mi annem yüzünden böyle oldu diye?
Eşinin yanında dur, aranızdaki güveni bitirme, annen baban düzeltemez sonra.
Eşinle konuş bence; "sen haklısın, her şeyin farkındayım, senin yanındayım, sen de lütfen beni zorlama ve aramızı bozma" minvalinde. Inşallah eşin bundan anlayacak biridir, o da tepeye çıkmaz sonradan.
Babana da annenin yaptıklarını söyle.
Sonra da zamana bırak ve bebeğinle ilgilen derim.

Boşa üzülüyorsun anneniz hak etmiş. Sanki size dogom için yarmima değil de damada laf çarpıtıp içini soğutmaya gelmiş gibi geldi bana
Yok aslında oyle düşüncede olan biri değil eşimi de severdi sadece benden kıskandığını düşünüyorum

Ben de istemsiz ce eşimin ailesinin açığını arıyorum biliyorum çok ama çok saçma onlar çok arayınca eşimi sinirleniyorum ben onun yanında rhhatça konuşamıyorum
Bence siz hem annenizi hemde eşinizi acilen susturmalisinuz yoksa cidden seçim yapmak zorunda kalacaksınız. Kimi seçerseniz seçin en çok üzülen siz olacaksınız. Aileniz de eşiniz de susacak

Konuyu eşim başlatmış Olsada boyle mi düşünüyorsunuz sorun annemin bu lafı mı sizcr

Bence siz hem annenizi hemde eşinizi acilen susturmalisinuz yoksa cidden seçim yapmak zorunda kalacaksınız. Kimi seçerseniz seçin en çok üzülen siz olacaksınız. Aileniz de eşiniz de susacak
Eşimi seviyorum ailemi de tabi Allah seçim yapmak zorunda bırakmasın ikisini de birbirine tercih edemem iki taraf da sussun yeter

Sonradan aklıma geldi düğün konuları açıldı dedim aslında en son annem bu lafı etti işte aynen de oyle yanan ben oldum
Annenıze deyın kı anne bu sorunlardan yuvam sıkıntıya gırse cok mu ıyı olacak, esinize de deyın ki aldıysan annem mi taktı takıstırdı, ne varsa yine elimizde. İyiki de aldırmıs, bak altın kac TL oldu, kenarda paramız olmus oldu de. Kendi ailesi de masallah ne kadar kusursuz kı bir lafla sizin aileyle ipleri kopardı. Koparası varmış, fakat annesı etkılıyor olabılır mı, ya da kardesleri, o geldi simdi aklıma. Cunkı erkekler daha düz mantıktır, boyle seyleri pek irdelemezler..

Baslatan eş.

Konuyu eşim başlatmış Olsada boyle mi düşünüyorsunuz sorun annemin bu lafı mı sizcr
Anneni de babanı da hadsiz buldum.
Baban hele, cimri diye sinirlenip evden afra tafrayla gitme hakkını nereden buluyor kendinde? Adamın kötü huyu olabilir bu, her şeye tavır koyamayız, sen varsın çocuğun var, insan biraz düşünür.
Ben eşini yumuşak yüzlü bulup tepesine bindiklerini düşünüyorum.
Benzer şeyi sen yaşamış olsaydın eşin ailesine karşı senin yanında durur muydu?

Dedm zaten eşim annemin lafına gelemiyor kaldıramıyor sorun bu kenfi annesi çok bağlı eşime oda gazlıyor zaten kayıbabbam da şimdilik sorun yok babamı arıyor bana ailemi soruyor annem de Bi ara kayınvalidemi aramış olanlardan haberin var mı diye annem aramızda kaldın demiş tabi ki oğluna söyledi annemin aradığını

Bana dururdum diyor istersen şimdi bile görüşme diyor ama ben eşimin annesine bağlılğından dolayı olayı Bi şekilde annesinin haklı oldugu duruma getireceğini düşünüyorum

Kaynananız oğlunu nasıl gazlıyor mesela?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…