kafa karışıklığı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sorunuzu anladım eşin kötü annesi gıcık nasıl böyle yapar gibisinden şeyler demiyor gazlamak yanlış tabir olmuş olabilir onun yaptığı olan şeyleri soylemem annemin her dediğini eşime söylemek annem eşimin sinirleneceği i bilerek aradığımı söyleme demiş oda yanımda kimse yok demiş ama yalan sonra söylemiş oğluna eşimde tabi bana annen niye benm annemi arıyor falan dedi

Bi kere kaynananızın da sürekli laf taşıması iyi bir şey değil ama olmayan şeyleri de söylememiş galiba he? Anneniz sinirlenilecek şeyler yapıyor ki eşiniz de sinirleniyor. Anne yapınca üzülüyor kaynana yapınca tırım tırım ediyorsunuz. Halbuki ikisinin de çok bir farkı yok.

Bana dururdum diyor istersen şimdi bile görüşme diyor ama ben eşimin annesine bağlılğından dolayı olayı Bi şekilde annesinin haklı oldugu duruma getireceğini düşünüyorum
Bence şu an kimseyi zorlama, eşine de seni huzursuz etmemesini söyle, karşısında da ezilip buzulme, haklıyım diye b.kunu çıkarmasın o da

Evet doğru

Bence şu an kimseyi zorlama, eşine de seni huzursuz etmemesini söyle, karşısında da ezilip buzulme, haklıyım diye b.kunu çıkarmasın o da
Haklıyım diye b.ku çıktı işte olayın ailemin evine gitmeyecek onlar da gelmesin diyor

Elini öpmemesi hiç konuşmaması giderken vedalaşmaması saygızıslık deil mi sizce

Yani siz orada yeni doğum yapmışsınız anneniz niye böyle konular açıyor? Hadi açıldı diyelim niye böyle ağır laflar ediyor. Olan size olmuş lohusa halinizle arada kalmışsınız. Bence çok dert etmeyin, annenizin de çok üstüne düşmeyin sizi o halde düşünmemiş ilk adımı ondan bekleyin

Elini öpmemesi hiç konuşmaması giderken vedalaşmaması saygızıslık deil mi sizce
Fazla olmuş tabii ama annen de mazlum bi tip değil, belli. Yüz göz olmuşlar zaten nişandan bu yana, eşinin saygısı kalmamıştır. Abartmış.
Fikrim değişti, eşine şey demelisin bence, "annem hatalı, sen de hatalısın, kimse beni düşünmüyor, herkes birbirine diz çöktürme peşinde. Haklı olduğun kısımda yanındayım ama ben olsam senin hatrına yumuşardım, sen büyüttükçe büyütüyorsun, biz karı kocayız, ilişkimizi yıpratma, beni yormayın artık."
Annene de benzer şeyler söyle, "Beni ve evliliğimi düşünmüyorsunuz, sen de haksızsın." Sonra da kapat konuyu, biraz umursamaz görün, zamana bırak biraz, olan olmuş, bi süre sonra düzelir inşallah.

Annenizin de babanızın da üslubu çok kötü. Eşiniz yine sesini çıkarmayarak kalitesini korumuş. Başka biri olsa bağır çağır kavga ederdi. Babanıza durumu açıklayın. O da annenizi ikna etsin gelip eşinizle konuşsunlar. Geçmiş gitmiş olayı böyle yersiz bir şekilde açarak sizin huzurunuzu bozmuşlar.

Annesinin üstüne düşse annesi iyice coşacak birine benziyor.

Haklıyım diye b.ku çıktı işte olayın ailemin evine gitmeyecek onlar da gelmesin diyor
Niye, sizin hiç mi hatırınız yok?
Eşimin ailesinin agır densizliklerine ragmen esimin hatırı için gerektikce gorusuruz, o bana hiç baskı yapmasa da niye eşimi sap gibi ortada birakayım ki? Esım de ufak tefek seyleri gormezden gelir, sonucta kimse ailesini atamaz, birbirinin hatırına idare edilir

Zaten şükrettiğim şey o iler de o da olur diye korkuyorum bağrışıp çağrışmaları

Gidecek olsa da gitmez artık çok büyük yeminler etti aklınıza gelmez yani

İnşallah annem le sorunu ben Bi şekilde çözüyorum şimdi babam da onun tavırlarını hiç beğenmedi ailesel sorun oldu kötü oldu yani

Gidecek olsa da gitmez artık çok büyük yeminler etti aklınıza gelmez yani
Olsun, keffaretını verir, bir sey olmazMasallah pek hevesliymiş kestırıp atmaya, ne cıgerı kestırecek, ne kedıyı kusturecek, orta yolu tutacak, kolay degıl oyle dedum bittu

Aile atılmaz asla nolursa olsun. Evet gelmişler sağolsun ama maalesef huzurunuzu bozmuşlar. Bir bebeğiniz olmuş ne güzel en özel zamanlarınız böyle saçma sapan konuları açıp moral bozmayada hiç gerek yokmuş. Bazen aileler haddini aşıyo malesef

Neden nolursa olsun aile atilmaz ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…