🤲KADİR GECESİ TERTİBİ🤲

Aynen kızlar kaç kişiyiz kime kaç tane okuma düşüyor yazsanız salavat esmalari yavaştan başlayalım insalhh

Aynen kızlar kaç kişiyiz kime kaç tane okuma düşüyor yazsanız salavat esmalari yavaştan başlayalım insalhh
Esma ve salavatlara kadır gunu okunacak kızlar.
Sadece kuran grubu onceden başladı regl ihtimaline karsı.
Gayet makul sayılar dustu her birimize.
Gruplar kurulunca acıklma kısmında hepsı yazacak

Hangi tarihte başlayacağız tam olarak kadir gecesi benim regl tarihim okumam da bir sakıncası olur mu acaba

Hangi tarihte başlayacağız tam olarak kadir gecesi benim regl tarihim okumam da bir sakıncası olur mu acaba
Cnm bugun gruplar kuruldu senı de etıketledık varsın yanı.. Bıldırım gelmedımi sana.. Salavatta varsın mesela orda tum acıklamalar mevcut

KIZLAR BİR GRUP VAR YA FETTAH CC. ESMASINI SAYIDAN DUSEREK HATİM YAPILIYOR SON 48.000 KALDII SIZDE KENDI SEVABINIZA KATILARAK HATİM YAPMIS OLURSUNUZ.. YANİ HATİME ORTAK OLMUS OLURSUNUZ

Beni de ekler misiniz?

Katılabilir miyim 3üne de

Hayırlı kandiller arkadaşlar. Rabbim bu mübarek günün hürmetine kalplerimiz den geçeni en hayırlı şekilde bizlere nasip eylesin inşaAllah
salavat grubu açıldı mı Esma grubunu gördüm fakat salavat grubunu göremedim ?

Kardeşlerim hepimizin Kadir gecesi mübarek olsun. Rabbim okudugumuz Kur'an-ı Kerim hatmini, süre-i celilleri, salavatlari, esmaul husnayi Dergah-i İzzetinde kabul ve makbul eylesin.Öncelikle bu gruptaki arkadaşlarım ve benim sonra tüm Müslüman kardeşlerimin dualarını niyetlerini kabul etsin inşAllah. Hasta kardeşlerime şifalar, dertli kardeşlerime devalar, borçlu kardeşlerime edalar ihsan eylesin. İş isteyen kardeşlerime Hayirli işler , eş isteyen kardeşlerime hayırlı eşler, evlat isteyen kardeşlerime de hayırlı sağlıkli evlatlar nasip etsin. Rabbim hepimizi Cennet hatunu olup Peygamber Efendimiz'in (sav) sancağı altında toplanabilmeyi nasip etsin. Rabbim birdahaki Ramazan'a kavuşmayı nasip etsin İnşallah . Aminn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…