🤲KADİR GECESİ TERTİBİ🤲

Allah kabul etsin inşallah ilk defa böyle bir Kandil tertibinde bulundum ve ayrı bir huzur vardı çok şükür emeği geçen herkesten Allah razı olsun ahirette de toplanıp cennet bahçesinde çay içmek nasip olsun inşallah

Morrmeneksee Allah senden de razı olsun kalbine gönlüne göre versin inşallah Hakında hayırlı olan şeyleri sıhhatli afiyetle nasip etsin

Okuyan herkesin ağzına yüreğine sağlık, Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah Morrmeneksee Ssevincli Mintimint Yorgunkus R rana20 sizlere kontrol ettiğiniz için, emek harcadığınız için teşekkür ederiz. Allah razı olsun kızlar. Hep güzel dualarda buluşalım

ALLAH RAZI OLSUN KIZLAR TÜM GÜZEL MESAJLARINIZ İÇİN..
BENIM ICINDE COK FARKLI BIR YERE SAHİP OLDU BU GRUP MAŞALLAH SORUNSUZ SIKINTISIZ HALLETTİK İŞİMİZ RAST GİTTİ..
BEN BU TARZ GRUPLARI CUMA GUNUNE OZEL DE YAPMAK ISTIYORUM OKUYANLAR YASİN OKUR YADA YINE HATİM YAPAR DİĞERLERİ BOL BOL SALAVAT ÇEKER LİSTEDE KIM VARSA ONUN ADINA VE NIYETINE BAĞIŞLANIR
BAKALIM ALLAH BÜYÜK NASIP EDERSE YAPARIZ

Çok güzel olur ben varım inşallah

Kızlar selamın aleyküm. Eniştem Ramazan Özduman vefat etti Kelime-i tevhid okuyoruz alabilecek var mı Allah razı olsun hepinizden.

Vesile olduğun ve birlikte takip eden, dua eden herkesten Allah razı olsun. Çoook güzel oldu gerçekten, son anda yetişebildiğime de çok sevindim

Hakkınızı helal edin canm

KIZLAR AREFENIZ MÜBAREK OLSUN INSALLAH
KADİR GECESINİ DOLU DOLU GEÇİRMİŞTİK MALUM..
ŞİMDİDE AREFE ICIN 100.000 İHLAS HATİMİ YAPIYORUZ HERKES NE OKURSA KENDI SEVABINA KENDI NIYETINE OKUMUS OLACAK.. AMAÇ HATİMDEN FAYDALANMAK MUTLAKA ONADA KATILIN.. ASAĞIYA LİNKİ BIRAKIYORUM ADETLİYKEN DE OKUNUYOR MERAK ETMEYİN

Tavuk_suyu_
Morrmeneksee
Yorgunkus
Magnifiaque
Y yakut1
Ssevincli
burcusami
Nayro
A Arelarven
Tiniminimavihanim
Tiniminimavihanim kard.
Z zinciriye
Morm
M MaviMabellee
MoonfacedMom
Myhomes
namaste21
Ceren0134
namaste21 kızı
Ayzelin
mavispreyboya
O oziko_53
Mintimint
Gelincik78
Asiltutku
K karamelli001
Pinkpotter
Ballikabak
Taze fasulye
M Morlale8
A arkadasimes
Yazarhanim
Zeynep 0666
R rana20
ohbb
mavikelebek34
Umut_2019
Saliha40
B Buluts34
humanbeings
Catlak-kurabiye
in_cim
Z Zerre
Mintimint eşi
mutlulukbenihicbirakma
Aselhannn
Whiterose89
Cookiie
Mucizemm222
aysenurt3991
L Livagul
MoonfacedMom ipek
Ssevincli ablası
SoLeiL12
Ruzgarruya
5 528mucizemmm
Asiltutku annesi
theia07
H HaklisinHocam
mutlulukbenihicbirakma kardesi
mutlulukbenihicbirakma annesi
agustos72
R rana20 annesi
R rana20 kardesi
kevsersoylu
Life light
Mintimint annesi
H M
Rubella86
debriyajgazfren
Leyl-i-fer
Kahve __Kokusu
melankolimm
kavs-i kuzah
BereliPenguen
zey_nep
Meybuz
daisyko
M Maviayyy
M Maviayyy anne
M Maviayyy kardesı
M MaviMabellee annesi
ZeyElif
V Vavin
P Pemberenkli66
Blue_Peri
muhursuzpusula
ummhnisa
@nana929
namaste21 eşi

Maşallah hicnbos durmuyorsun can Allah razı olsun.

Maşallah hicnbos durmuyorsun can Allah razı olsun.
Valla canım son gun ne yapsak o kar..
Ramazandan sonra kolay kolay bir araya gelemeyız o yuzden ıyı degerlendırmeye çalısıyoruz.. Toplu halde yapılan dua cok baska sizde bılıyosunuz Allah Sızdende razı olsun hep diyorum sızler katılmassanız bu tarz etkinliklerı yapamayız zten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…