Mevlit Kandili⚘⚘Peygamber efendimizin doğum günü icin Salat-ı Şerıf okuyoruz ⚘⚘⚘

Son gün 13 Eylül cuma günü Hatim okumaları bitecektir 🤲🤲👍👍⚘⚘

⚘⚘Peygamberimiz Hz.Muhammed için hatim listesi⚘⚘⚘

⚘1.cüz ⚘ gecenin_resmi gecenin_resmi ✅okundu

⚘2.cüz⚘ Bonus Bonus ✅okundu

⚘3.cüz⚘ S saharay ✅okundu

⚘4.cüz⚘ penyez83 penyez83 ✅okundu

⚘5.cüz⚘ zeyno genc zeyno genc ✅okundu

⚘6.cüz ⚘ H Hazellll ✅okundu

⚘7.cüz⚘ MssPARE MssPARE arkadaşım ✅okundu

⚘8.cüz⚘ Aktif Lora Aktif Lora nin annesi ✅okundu

⚘9.cüz⚘ S selin18 ✅okundu

⚘10.cüz⚘ A Ada-Anne ✅okundu

⚘11.cüz ⚘ safi.naz safi.naz ✅okundu

⚘12.cüz ⚘ MssPARE MssPARE akrabam ✅okundu

⚘13.cüz ⚘ hederahelixx hederahelixx ✅okundu

⚘14.cüz ⚘ hederahelixx hederahelixx ✅okundu

⚘15.cüz ⚘ penyez83 penyez83 arkadaşı ✅okundu

⚘16.cüz ⚘ H M H M ✅okundu

⚘17.cüz ⚘ H M H M ❌

⚘18.cüz ⚘ ParlayanGece ParlayanGece ✅okundu

⚘19.cüz ⚘ MssPARE MssPARE akrabam ✅okundu

⚘20.cüz ⚘ MssPARE MssPARE akrabam ✅okunfu

⚘21.cuz⚘ MssPARE MssPARE kuzenim✅okundu

⚘22.cüz ⚘ MssPARE MssPARE ✅okundu

⚘23.cüz ⚘ penyez83 penyez83 arkadaşı ✅okundu

⚘24.cüz ⚘ HALLEYS HALLEYS ✅okundu

⚘25.cüz ⚘ HepmigencizHepmiguzel HepmigencizHepmiguzel ✅okundu

⚘26.cuz⚘ HepmigencizHepmiguzel HepmigencizHepmiguzel ✅okundu

⚘27.cüz⚘ MelodiminEsi MelodiminEsi ✅okundu

⚘28.cüz⚘ ordinary ordinary ✅okundu

⚘29.cüz⚘ Aktif Lora Aktif Lora ✅okundu

⚘30.cüz⚘ hederahelixx hederahelixx ✅okundu

Hanımlar sadece bir cüzümüz kaldı H M H M arkadaşımız da okuyup tamamlandığı zaman Kuran hatminiz tamamlanmış olucak
👍👍👍

Rabbim her birinizden razı olsun her birinizin ağzına gönlüne sağlık Rabbim kabul etsin 🤲🤲❤❤

Okunan Hatimler cüzler ve tesbihatlar salavatlar Peygamberimizin ruhuna gitsin Rabbim şefaatine nail etsin ....doğduğu gün gerçekleşen muziceler hürmetine mevlam bizlerinde dualarını kabul etsin ve mucizeerini yaratsın...Amin ... 🤲🤲🤲

Hz.Adem ve son peygamberimizi Hz.Muhammed s.a.s ,arasında gelip geçen bütün peygamberlere, Evliya ,Enbiya ,İslami yollarda şehit düşenlere ve diğer bütün şehitlerimize,Ashabimıza,Halifelere, islami alimlere , islamiyet uğruna ölmüşlere kendi ailemizden ahirete göç edenlere ve kendi ruhaniyetimize gitsin bütün dualar hatimler inşallah ...Amin🤲🤲🤲

Rabbim bizleri peygamberimizin sancağı altında toplanan sırat-ı geçen ve peygamberimizle cennet bahçesinde olan kullarindan eylesin...bu günün hürmetine peygamberimize yolluyoruz... Allahım duasi kabul olan kullar hürmetine bizimde dualarımızı hatminizi kabul eylesin... razı olduğu kullar arasına alsın ...Amin 🤲🤲🤲

Es-salatü Vesselamü Aleyke Ya Resûlallah *Es Salatu Vesselamu Aleyke ya Seyyidel Evveline Vel Ahirin *Vel Hamdü Lillahi Rabbil Alemin Adı güzel kendi güzel Peygamberimiz Hz Muhammed (SAV)'e bizleri ümmet eyleyen yüce Rabbimize hamd olsun..
ruhuna El fatiha 🤲🤲🤲

Rabbim kabul eylesin 🤲🤲🤲

Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar , biliyorsunuz ki yarın mevlid kandili ve ben hamile kalmayı çok istiyorum rica etsem ettiğiniz duaların içinde bana da yer verir misiniz nolurrrrrr🥺 şimdiden herkese çok teşekkür ederim , hepimizin kandili mübarek olsun rabbim dualarımızı kabul eylesin 💗

X