🤲KADİR GECESİ TERTİBİ🤲

Bende esma olarak değil de bi hatim mi yapsak diye bi fikir sunmak istiyorum acaba ne düşünürsünüz? 30 kisi bulamaz miyiz acaba?
Yok cnm ya.. Kendi cuzlerı olanlar var ıtıraz ettıler teklıf ettıkte.. MAALESEF yani ☹️ kuran grubu da acıldı dağıtıldı bıle.. Benn esma ıcın sordum son kez

Cnm sadce kadır gecesı deıl ramazandan sonra da arada bır bu sekıl toplanılıp 1 gun bıle olsa cuma mesela salavat zinciri yapılır yanı herkesın nıyetıne. İnsallah zamanımız oldukca yaparız.. Cumadan cumaya toplanırız aklıma o geliyor sımdıde :21: :21: Hiç de durmuyorum 🤣🤣bırı benı durdursun
Ramazan sonrası olur da hatim grubu yapma gibi niyetiniz olursa burda bekliyorum 😂 ben varım şimdiden sıraya gireyim 😁

Bende esma olarak değil de bi hatim mi yapsak diye bi fikir sunmak istiyorum acaba ne düşünürsünüz? 30 kisi bulamaz miyiz acaba?
Canım aslında benim de niyetim de hatim çok vardı Kuran'ı Kerim Grubuna sormak istiyorum katılan 30 kişi olursak neden olmasın ki 🤗 herkes 1 cüz okusa 30 kişi ile 1 günde hatim yapılmış olur 😘

Morrmeneksee Morrmeneksee bence Esma olarak 99 ismi okuyalım bir arkadaimizda o şekilde önermişti bence daha faziletli olur kişi başına 3 5 7 osekilde dağıtın bir sayı belirleyip ona göre 99 Esma tekrar edilsin daha iyi olacaktir

Eklentiler

• 16198680916111592492333002661837.jpg
    16198680916111592492333002661837.jpg
    209 KB · Görüntüleme: 25
Morrmeneksee Morrmeneksee bence Esma olarak 99 ismi okuyalım bir arkadaimizda o şekilde önermişti bence daha faziletli olur kişi başına 3 5 7 osekilde dağıtın bir sayı belirleyip ona göre 99 Esma tekrar edilsin daha iyi olacaktir
Duası seklınde atmıstı sanırsam.. Tamam cnm insallah

E Ebruazra arkadaşımız sınava hazırlanıyormuş 4 senedir. Bu sene son şansı kazanabilmesi için 41 fetih suresi topluyoruz. Okumak isteyenler yazabilir mi?

Mylv48 Mylv48 arkadaşımızın hayırlısıyla bebişi olması için 41 Meryem süresi toplamak istiyor. Okumak isteyenler yazabilir mi?

KIZLAR E Ebruazra ARKADASIMIZ BİR RICADA BULUNDU 4 YILDIR HAZIRLANDIGI BİR SINAV VARMIS BUNUN ICIN 41 FETIH SURESI OKUYACAĞIM YARDIMCI OLABILECEK DUA ARKADASLARI BULABİLİRMİYİZ DEDI.. EĞER VAKTİ OLAN, GÖNLÜNDEN KOPAN OLURSA ALLAH RIZASI ICIN 1 2 ALABİLİRSENIZ COK SEVABA GIRERSINIZ ALLAH RAZİ OLSUN ❤️

BU GRUP DUA ISTEYEN ARKADASLAR ICIN DE VESILE OLSUN..
DUAYA NE ZMAAN IHTIYACIMIZ OLURSA BURDAN BİRBİRİMİZE ULASALIM INŞALLAH..

KIZLAR E Ebruazra ARKADASIMIZ BİR RICADA BULUNDU 4 YILDIR HAZIRLANDIGI BİR SINAV VARMIS BUNUN ICIN 41 FETIH SURESI OKUYACAĞIM YARDIMCI OLABILECEK DUA ARKADASLARI BULABİLİRMİYİZ DEDI.. EĞER VAKTİ OLAN, GÖNLÜNDEN KOPAN OLURSA ALLAH RIZASI ICIN 1 2 ALABİLİRSENIZ COK SEVABA GIRERSINIZ ALLAH RAZİ OLSUN ❤️

BU GRUP DUA ISTEYEN ARKADASLAR ICIN DE VESILE OLSUN..
DUAYA NE ZMAAN IHTIYACIMIZ OLURSA BURDAN BİRBİRİMİZE ULASALIM INŞALLAH..
İnşallah başarılı olur arkadaşımız ben müsait değilim malesef

Can kızlar esma grubu ve salavat grubu kurulmadan önce varsa aklınızda çekılsın mutlaka cok fazıletlıdır cok kuvvetlıdır dedıgınız esma belirtebilirsiniz.. Bugun namaste21 namaste21 arkadasımız bır fıkır sundu mesela.. 99 ısmının hepsi okunabılır dedı.. Sızın varmı dusuncelerınız yada sunu ceksek cok ıyı olur cok faydasını gordum veya duydum zamanında şeklınde bilgileriniz varsa paylaşabilirsiniz..
Bizler ya afuvv ya semi zül celali vel ikram ya mecid seçtik
Ya şafi olabilir canım 1000 tane bölerek çeksek

X