🤲KADİR GECESİ TERTİBİ🤲

Bende esma olarak değil de bi hatim mi yapsak diye bi fikir sunmak istiyorum acaba ne düşünürsünüz? 30 kisi bulamaz miyiz acaba?
Yok cnm ya.. Kendi cuzlerı olanlar var ıtıraz ettıler teklıf ettıkte.. MAALESEF yani kuran grubu da acıldı dağıtıldı bıle.. Benn esma ıcın sordum son kez

Ramazan sonrası olur da hatim grubu yapma gibi niyetiniz olursa burda bekliyorum ben varım şimdiden sıraya gireyim

Bende esma olarak değil de bi hatim mi yapsak diye bi fikir sunmak istiyorum acaba ne düşünürsünüz? 30 kisi bulamaz miyiz acaba?
Canım aslında benim de niyetim de hatim çok vardı Kuran'ı Kerim Grubuna sormak istiyorum katılan 30 kişi olursak neden olmasın ki herkes 1 cüz okusa 30 kişi ile 1 günde hatim yapılmış olur

Morrmeneksee bence Esma olarak 99 ismi okuyalım bir arkadaimizda o şekilde önermişti bence daha faziletli olur kişi başına 3 5 7 osekilde dağıtın bir sayı belirleyip ona göre 99 Esma tekrar edilsin daha iyi olacaktir

Eklentiler

• 16198680916111592492333002661837.jpg
    209 KB · Görüntüleme: 25
Duası seklınde atmıstı sanırsam.. Tamam cnm insallah

E Ebruazra arkadaşımız sınava hazırlanıyormuş 4 senedir. Bu sene son şansı kazanabilmesi için 41 fetih suresi topluyoruz. Okumak isteyenler yazabilir mi?

Mylv48 arkadaşımızın hayırlısıyla bebişi olması için 41 Meryem süresi toplamak istiyor. Okumak isteyenler yazabilir mi?

KIZLAR E Ebruazra ARKADASIMIZ BİR RICADA BULUNDU 4 YILDIR HAZIRLANDIGI BİR SINAV VARMIS BUNUN ICIN 41 FETIH SURESI OKUYACAĞIM YARDIMCI OLABILECEK DUA ARKADASLARI BULABİLİRMİYİZ DEDI.. EĞER VAKTİ OLAN, GÖNLÜNDEN KOPAN OLURSA ALLAH RIZASI ICIN 1 2 ALABİLİRSENIZ COK SEVABA GIRERSINIZ ALLAH RAZİ OLSUN

BU GRUP DUA ISTEYEN ARKADASLAR ICIN DE VESILE OLSUN..
DUAYA NE ZMAAN IHTIYACIMIZ OLURSA BURDAN BİRBİRİMİZE ULASALIM INŞALLAH..

İnşallah başarılı olur arkadaşımız ben müsait değilim malesef

Ya şafi olabilir canım 1000 tane bölerek çeksek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…