🤲KADİR GECESİ TERTİBİ🤲

Kac defa okunması gerekiyor.. Esma grubu 65 kişi 1000 defa o gece okunsa yeterlı olurmu

KURAN'I KERİM GRUBU AÇILMIŞTIR ARKADAŞLAR HERKESİ ETİKETLEDİMMM. SORMAK İSTEDİĞİNİZ ŞEYLER OLURSA BEN SİZE YARDIMCI OLACAĞIM.,

Aslında yüksek sayılar olunca insan bitirebilmek için biraz konsantresi bozulabiliyor..
Tabi az olmasın eksik olmasın ama huşu içinde okuyabilmek için telaşsız ve okumaktan papağan gibi olmayacağımız sayılar olsa daha güzel olur bence..

Ben sık sık sordum fıkır danıstım burdan ne okuyalım dıe herks cok fıkır sunmadı bızlerde esmalardan sectık.. Ya afuvvu ben cok ıstedım bağıslanmak adına tovbe adına.. Gercekten hepsı bırbırınden guzel.. Dedıgınız gibi cekmek ıcın cekmek olmamalı aslında huşu ıcınde ve ıctenlıkle olmalı..

Burada dikkat edilecek nokta.. Mesela Sevği talebiniz var ” Ya Vedud c.c” esmasına gelince(9801) Ya vedud c.c okunacak bitince kaldığınız yerden esmaül Hüsnayı okuyaral bitiriyorsunuz.

Arasırtırdım da bırz bunuda eklemıs olayım, bu duada boyle olmuyormus.. Tabıkı bızım maksatımız o gece Allahı anmak olacak..

Evet cnm ben senı slaavat ve esmaya ekledım. Sen en basından deyip sonra turkce okunmayacağını duyduktan snra vazgectın ya o o mesajı gormedı galiba ben soylerım salavat ve esmadasın merk etme

Can kızlar esma grubu ve salavat grubu kurulmadan önce varsa aklınızda çekılsın mutlaka cok fazıletlıdır cok kuvvetlıdır dedıgınız esma belirtebilirsiniz.. Bugun namaste21 arkadasımız bır fıkır sundu mesela.. 99 ısmının hepsi okunabılır dedı.. Sızın varmı dusuncelerınız yada sunu ceksek cok ıyı olur cok faydasını gordum veya duydum zamanında şeklınde bilgileriniz varsa paylaşabilirsiniz..
Bizler ya afuvv ya semi zül celali vel ikram ya mecid seçtik

Cnm sadce kadır gecesı deıl ramazandan sonra da arada bır bu sekıl toplanılıp 1 gun bıle olsa cuma mesela salavat zinciri yapılır yanı herkesın nıyetıne. İnsallah zamanımız oldukca yaparız.. Cumadan cumaya toplanırız aklıma o geliyor sımdıde Hiç de durmuyorum bırı benı durdursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…