Kadınlar Kulübü Günlük

bunalımın eşiğindeyim yine
çok kötüyüm ya.
hiç bişey hiç bişey dokunmuyor bana,
ama gece onbin kere uyanmak,kalkmak,hemen yatamayıp belki saatlerce geri cocuk uyutmaya çalışmak mahvediyor beni.
sinirimden gece gece pencereyi açıp tabak çanak fırlatmak geçiyor içimden.
yumruklarımı sıkıyorum.
hiç geçmeyen bi baş ağrım var.
dinlenemiyorum.
dinlenemeyince de eve huzur veren mutlu anne,mutlu eş olamıyorum.
kim ne derse desin olamıyorum.
hep yorgunum,hem de aşırı yorgunum

gece sinirden hüngür hüngür ağladım yine.
niye ağladın dersen hiç işte.
sinirlerim laçka durumda.

Allahım ne olur biraz düzen,biraz uyku ne olur (

Selam günlük, bhk 'nın yazdıklarını okuyunca, içimde pır pır eden çocuk isteğini bir kere daha düşünmem gerektiğini anladım :hulya:

körler sağırlar birbirini ağırlar
aa bide şey vardı mok moku hela da bulur.cidden öyle günlük!!!
sıkıldım okuldan=)
sevdim bu mavi rengi bu arada :jeyyar:

Bennn geldimmm, dünden sonra iyiyim çok şükür bugünn çünküüüüü az kaldıı partiyeee :lepi: buarada bugün enişteciğim aradı, perşembe günü işin varmı dedi ee var tabi akşam kuzenlerle olucaz dedim tamam sen bana gündüz lazımsın dedi hayırdır dedim, seninle bakırköye çıkıcaz bana yardım ediceksin 2 saatini ayırcaksın dedi ee bi düşünim dedim deet dedi kaydirigubbakcemile3 ablama hediye alıcakmış sende fikir verirsin dedi, neye ihtiyacı var dedi bende anlattım, önce şık bir çantaya sonrada yeni işe başladı ee müdürde oldu biraz kıyafet alsa fena olmaz dediim hımm dedi tamam olur dedi birde yüzük alıcakmışş ablama ayyyy ablammm çok mutşu olcak yaa nezamandır istiyorduuu :lepi:
neyse perşembe günü erkenden onları halletmemiz lazım çünkü benimde işlerim var akşam kuzenlerle toplaşıcaz eğlence düzenledikk hımm kıyafetimde hazırr mini siyah vücuda oturan bir elbisee :CüvCüv: daha ince çorap alıcam ve ayy birde kuzenim yılbaşı şapkası almışş ayy ne sevimliydi yaa bunu takcaksın diyoo ışıklı ponponlu bir şapka hihoyyyt benim için düzenliyorlar bir nevii çünkü yeni yıla yeni umutlarla ve neşeli girmemi istiyorlarr SEVİYORUM BEN ONLARI YAA zemuszemus

Bu arada içkili eğlence olmicağı için geldiğimde namazımı kılıp dualar edicem Rabbimden hakıımda hayırlsı neyse onu isticemm yeni yıldann, birde yasin okur öyle yatarım ee perşembeyi cumaya bağlayan en mübarek gecede yeni yıla giricezz:Saruboceq:

RABBİM SEN HAKKIMIZDA HAYIRLSINI EYLE:Saruboceq:

Hadi günlükçümm öpüyorummm seniii içim kıpır kıpırrr hihoyyyt :dance:

kk nın pembesı hadı yılbasına az kaldı yeter sıkıntılar kederler degılmı herkes umutlarını yazsın...
suana kadar ne sıkıntı bıttı nede acı nede mutsuzlukluk ..
2010 gırerken su gunlerde guzellıkler dusunmelıyız artık tum kk hatunlarına dermısın guzel seyler dusunupde guzellıklerı paylaşalım..:)..

bazen bunaldıgımı hissediyorum hayat çok zor geliyor...bazende diyorumkii hayat ne kadar güzel... bazen herseyi unutmak istiyorum kim oldugumu bile...bazende herseyi en ince ayrıntısına kadar yasamak bilmek sindirmek...bazen seni çok seviyorum (eşim) o kadar seviyorum ki ayrı kalmaya dayanamıyorum sana bakarken gözlerim doluyor....bazen o kadar kızıyorum ki sinirden aglıyorum....bazen bana kötülüğü dokunanlara kızıyor beddua ediyorum bazense Allah a havale edip affediyorum onları....bazen ufacık bişeyle mutlu oluyorum bazen dünyalar benim olsa mutlu olmuyorum....karmakarışığım ama Allah'tan hep güzel şeyler diliyorum , herkesin mutlu saglıklı olmasını diliyorum

selam günlük...uzun zaman sonra yataktan yazıyorum,leptabımı yeniden kullanmaya başladım...hastalıklı ruh hali olarak tanımlanabilir biliyorum ancak benim için hayat hep "sevdiğim adam" merkezli gitti. mesela sevdiğim adamın ruju,sevdiğim adamın küpeleri... aman deyim yanlış anlama olmasın gayet erkekti, "onun bana en yakıştırdığı ruj, onunla son buluşmamda taktığım halka küpeler..."kısacası dünya yıkılıyor olsa sadece ona bir şey olma ihtimalini sorgularım,başka da bir şey umrumda olmaz.

leptap konusu da böyle bir şey. onunla ilişkimizi nihayetlendiren konuşmayı leptaptan bağlandığım bir gece yapmıştık.o günden sonra da bu bilgisayarı açmadım,lanetli ilan ettim. chat kayıtlarını görmek belki de korkuttu beni, ya da başka bir şey. ama bilmiyorum işte açmadım.

bu gece niye açtım peki? çok içkiliyim muhtemelen bunun verdiği cesaret, artı kaybedecek bir şeyim daha olmadığını bilmem.uzun zamandır boşa almıştım hayatımı,zarar almadan yaşamaya çalışıyordum.ancak bu rutine alma süresi o kadar uzadı ki sevdiğim adam bile onu unuttuğumu düşünüyordur artık.ama napayım bir kötü söz daha duyacak gücüm yoktu, beni hiç benim kadar sevemedi işte. aylardır kendimi sorguladım zaten, çirkin miydim?, belki. kilo da aldım biraz. aylardır sorguladım evet, bir kez daha dokunulmaya değmeyecek bir kız mıyım diye. ve hayatım boyunca ilk kez ağladım birinin çocuklarının annesi olamayacağım diye...yatağa gömüldüm ağladım.. bir kadın benim hayatımı yaşayacak, benim gizli numaradan bile arayamadığım adama yıllarca dokunacak diye. şimdi de gülümsedim,gülüyorum ağlanacak halime. ne kadar umutsuz da gözüksem aylardır bir mucize bekledim ben. dün gece eve gelirken de bunu düşündüm. hava yağmurluydu ve sokakta kimse yoktu, şapkamı çıkardım, gökyüzüne baktım düşündüm.

küçükken babam ile takılıp eve dönerken hep parka gitmek için ısrar ederdim. bazen,"geç oldu yavru kartalım gidemeyiz" derdi,bozulur somurturdum. sonra bir de bakardım ki en sevdiğim parkın yanına park etmiş arabayı.

bir şeyden umudumu kesip sonra elde ettiğimdeki sevincimin en somut örneğidir bende bu. ve belki de tek örneği. o tarz kızlara da hep çok özenirdim bu yüzden,ne yapıyorlar bizden farklı bilmiyorum ama aşık olduğum bir adam kapıma çiçekle gelip barışalım pişmanım demedi hiç. kapıma da gelmedi evet,çiçek de yok.barışmak da istemedi bilakis köşe bucak kaçtı.

ya ben kendimi yanlış tanıdım ya da diğer kızların özendiği büyülü hayata sahip değilim. ya ben kendimi yanlış tanıdım ya da her gün ekranda gördüğüm adamın elinde yüzük var mı yok mu,nişanlanmış mı sözlenmiş mi diye kontrol etmek özenilecek bir durum.

artık umudu kesmenin vakti geldi diye düşünüyorum bazen. giden ilişki en fazla üç gün beklenir abi, hem ben değil miydim tanıdığım en gamsız kız? tamam aslında gamsız olma nedenim de bu adamın varlığı. ben bunu kaybetmiş ayakta kalmışım,daha allahı gelse koymaz diyorum. bana kimse komaz,canımı acıtmaz modundayım.o da rahatlık olarak geliyor yani geleni gideni yolluyorum.
yine roman gibi yazılarımdan oldu. uzattıkça uzattım. reel hayatta adını bile anmayınca eski sevgilinin, alkol ve net ile birleşimi böyle oluyor. dışarıdan ben de kendime bakınca vah vah diyorum ve ekliyorum: "ergen psikolojisi, aşık oldum diye geziyor. birkaç aya kadar bir şeyi kalmaz, ne erkekler var" diye. içimden bakınca da, o güzel ela gözler bir daha bana öyle bakmayacak diyorum. sigaraya,alkole, onu her gün görüp bununla yetinmeye,acıya,onsuzluğa... her şeye alışıyor hakkaten insan,ama o noktada bile pes etmiyor, belki başka bir hayatta karşılaşırsak diye.

hayat bana en adi oyunlarindan birini oynuyor gunlugum..
ve bu is beni fazlasiyla mutsuz etmeye basladi artik. tahammul ederim derken tamam derken yeni birsey daha cikiyor. bi yanlis buyuk bir yanlis girdap gibi beni icine cekmeye calisiyor.karsi koyuyorum allah biliyor ya cok da koyuyorum her gun hislerimi dusuncelerimi tekrar tekrar tartiyorum bi yanlislik yapmamak icin.
ama sinirlarimi zorluyor artik bu is.
ciglik atiyorum ama kimse beni duymuyor.

iyi geceler günlük..
ne yazsan bilmiyorum ki.boğazım düğümlendi yine aslında ağlıyorum.ama değişik bir ağlama bu ne yüzümde bir ifade ne bir hıçkırık sadece gözlerimden yaşlar akıyor.böyle hiç durmadan ,nereye gittiklerini bilmeden akıyorlar..
birileri benim sessiz çığlıklarımı duyar mı ? yalnızım günlük...mutsuzum günlük....

günlük bacı yılbaşına az kaldı yeni bir yıl başlayacak inşallah benim içinde güzel ve yeni şeyler olur hayatımda... :ecrin_bebek:

slm gunnusopuyorumnanaktan
nabersın ben ıyım bıraz bel agrılarım var ama mafoldumben

gunnus ya enıstelerın sıraya gırmıs gıbılerkaydirigubbakcemile
allah eksıklıgıunı gostermesın:lepi:

dun bıze mısafr gelcek dedım ya,kardesın oncekı komsularından bırı ama gelıp gtmelerı yoktu
bıde kardesımın ılk okul arkadasının annesı annemın arkadasydı bayadr gorsmemıslerdı
bu ıkısıde ıyı arkadasmıs
kac zamandr ıkısı bıze gelmek ıstıyo dun kısmet oldu.bızde bırını hıc tanımıyoz bırını bayadr gormedık nıye bukadar gelmek ıstıyolar dıye dusunuyos..kadın ılla annenı tanımak ıstıyorum herkez cok guzel anlattı tanımak ıstıyom demıs..
neyse
sabah oldu hazırlık falan ..bu arada kardeısmle kavga ettım ben yaptım o bozdu dıye..sınırlerım tepemde...gıyımıme ozenmedım ama yenı aldıgım bı ustle bıde kaprı pantolon gydım..bıtekte goz kalemı surdum saclarıda duzlettım rast gele ıkı yandan tokaladımkaydirigubbakcemile3
neyse geldıler kadın tatlı dıllı harıka cana ykın
neyse cay faslı ıkram bıttı
kahve yapvcam sordum ıste ne ıcersınız nasıl ıcersınız
ıstemedıler
dıger kadın kahve falı bak yenı ogrendım guzel bakıyomsuun dedı
ozmaan dedı oda kızlara bakım sızede baska zaman balarım
kardesıme ve bana yanı:uhm:
neyse falımı actı bakıo...yuregın kabarmıs kızım dedı
bırıne cok kırılmıssın cok affetmısın dedı ama artık sende o kıısye karsı yanlızsın oda sana karsı dedı.arkanızda destekyok ıkınızınde .zaten sen cok afetmıısn artık yeter demısısn dedı:1shok:
sonrada demesınmı ben snaa ayrı odada bakıım dıyeakannehir
yok dedım benım saklım gızlım yok
talıpler var sana dedı eve gelcekler dedıÇok üzgünüm çoook
uzaktan bırısı vardı begenmıstık bırbırımızı ama ben uzak dıye gorsmemıstım onlarda bız kızı ıkna etcez dıyolarmıs
annemde onlardr belkı dedı
kadın demesınmı belkı benımdr dıye:1shok:
hepımız gulustuk
obur kadında bız zaten gormeye geldık dedıakannehir
ole kapandı konu ıste
sonra kardesımede bakıp kalktılar
kardesım bıraktı evlerıne
arabada kardesıme ablanı cok begensım bu konuyu konusmak ıstıyorum demısyasakkelime
ay bu ne ya:uhm:buda ılk basıma geldı okadar gelmek ıstemelerının sebebı buymus meger...
neyse bunu gecıyom

gelelım ümitedelikafadulden
ya cocuk gul resmı yollamıstı
bugunde kalp resmı yollamıs..ıkı kalp yanyana:teselli:benneyaptımki
dun gece 3bucuktada msj atmıs;hep aklımdasın sende unutma benı en kısa zamanda grsmek uzreakannehir
ne gorsmesı ne unutmaması ya
bu aksam arkadasla facede karsılastık konustk
olmıcagını soledım
onada msj yazdım:çok üzgünüm:napıım ıcımden gelemdı
sıldım bıde faceden
bakalım bıse yapcakmı

bugunde sınanı ayarlayan arkadasım aramıs gormedım
bende gerı donmedım beklıyo gıbı:dilcikar:
onlada olmaz artık
bıde dun gece hakan msn deydı..ben mesgul durumdaydım o uygundu
konusmadık..onuda ıstemıyom artık:roflol:
kıs gunluk cok yogun trafık ya
ama dogru sahıs yok bak oıkadar anlattım bıtane dogru bıse yok-tatlicadiarzu-
herseyın hayrlısı benım asık olmam lazım ole ıstemıyom asksız gorunce carpılmam lazımsırnaşık şey
gecede rahmetlıyı gordum ruyamda hayr olsunlmaz:

bugun evdeydım orucluydum..aksam arkadasım nısnalandı tebrıge gttık
ordanda bırılerı yenı tasındı mahalleye onlaa ugradık annemle komsu sıgaya ıctıler
tanıdık zaten daha oncede oturuyolardı sımdı yıne geldıler
benle yasıt kıs var
yarın aksmada onlare bızre gelcek
yarın oruc tutmıcam persembe tutarım ınsallah.
kardesım bana su torbası almıs ustu kıyafetlı ..
bnede ona sutyen yıkama kafesı aldım...arkadaslarımada cıkıp bıseler almama lazım ama persembe cıkarım herhalde..yenı yıldada evdeyım sanırım gunlukj..ee yanlız olursan bole evde oturusun ıste..gecen sene cok gzueldı ama hersene olmuyo ıste..
hadı bukadar bnenden cenem dustu..hadı başbaşşakkıdı

Son düzenleme:
var beni heyecanlandıran biri:)o kadar kötü şey yaşadıktan sonra bakalım mutlu olabiliecek mıyım?
ama onun benden haberi bile yok
farkında bile değil
ben de kaptırmak istemiyorum kendimi aslında ama insanın elinde olmuyo işte
hadi artık bi cevap yazzzzzzzzzz

yalnızlık boğuyor
hayalere sarılıyorum
olabildiğince imkansız
olabildiğince saçma hayallere
sonra mutlu oluyorum
sonra kendime gülüyorum
aptalsın sen aptalın önde gideni hemde
hayalll düş bir balon
iğnenin parlayan incecik ucu yeter
gümm gider
ardından bakarsın üzülürsün
anlamıyormusun değilmi
ha unuttum
sen aptaldın dimi
hiç vazgeçmiyceksin biliyorum
asla
hep bekliyceksin dimi beklemek kaderin nsılsa
hadi kolay gelsin sana bekle
sonsuza kadar
asla gelmeycek
asla senin olmayacak
sen sadece hayall kuracaksın
saniyelik mutluluklar yaşayacaksın
sonsuza kadar
ezele kadar böyle kalacaksın
kafesinde sana mutluluklar dilerim
hayallerinle mutluluklar dilerim saniyelik mutlulklar
hade bu kadar gerçek sana bi kaçgün yeter
git yatt gözlerini sil ve yatttt
sen ne kadar bu dünyadan uzaklaşsan bile
hayat devam ediyor
seni takanmı var sanki.........

selam gunnus
ne haber. ben bugun birsuru alisveris yaptim.
heryer insan kayniyordu. adim atilmiyor alisveris merkezleri.
bayaga bir indirim vardi.
2 tane canta aldim birisi bigbuddha digeri nine west sahane cantalar.
umarim iyi gunlerde kullanirim.

biraderim hürmetler....:hulya:
uyku uyku uykuu! diye diye, uykum kaçıyor, yakalayamıyorum...
hınzır çok seriiizemuszemus
yada benim genetik ayarlarım bozuk...
artık uyuyan güzel olma yolunda ilerlemek ve bu masalı günümüze uyarlama derdine düştüm,
bu uykusuzluğum illetinden!!
enerjim fazla geliyor...
rabbim, isyan değil ama beni niye daha az hiper aktif yaratmadın..
yaaa, ben nasıl zıbaracam şimcik,
herkes nalları dikti,pireleri uçtu,koyunları saydı,kokuşuk çorapları da attı kenarına,
son gazını bilem çıkardı millet yawww...kaydirigubbakcemile3ben de istiyorum bunları yaşamak ,hergün sırası ve itinası ile...
çok mu sey istiyorum ki:umursamaz:

Son düzenleme:
son zamanda insan davranışları deneylerine ağırlık vereceğim.

geçen gün şöyle bişi oldu. alakasız ve benden hazetmediğini bildiğim biri arkamdan geçerken bana fütursuzca selam verdi yolda. arkamdan geliyodu, ben olsam o kişiyi tanımamış gibi yapar ve geçerdim ordan. ama o selam verdi. ama yüzüme bakmadan, sanki bişi mırıldanır gibi. hatta böle etrafıma baktım "yav bana mı diyo falan" die. hayli garibime gitse de üzerinde durmadım. yalnız aynı yolun üzerinde ben bu sefer başka birini gördüm, arkası dönük. bana evvelden selam veren kişiyle şahıs olarak aynı mesafede biri. acaba nasıl bir duygu dedim, ona selam verdim. baktım, hmm.. ama ilkinin bana yaptığından farklı olarak, ben bu kişiye kafamı çevirerek yüzüne bakarak selam verdim. evet. sırf laf olsun diye insanlar selamlanabiliyomuş. galiba yaşın ilerlemesi böle bişi. yoksa normalde görmezden gelirdim yani, o ilki bana selam vermemiş olsa. deney bu.

şimdi bana "ne biçim insansın ne var selam versen veyahut sana verilmiş olsa nolmuş" diceksiniz ama ortam tezekten. olay o. bu tür basit şeylerin benim üzerimde bıraktığı etkilerle, karşımdakinin yerine koymaya çalışıyorum. deney bu. bana yapılanı başkasına yapıp, o yapanın ne düşündüğünü anlamak. ve neden benim normalde öyle bir davranış sergilemediğimi merak ediyorum. niye ki?

bu deneyi devam ettirebilmem için son 2 haftam. bakalım nasıl geçecek? görüşürüz.

Hava buzzz gibi ama inanilmaz guzel,dort ayaklim yurutuldu, gune basladim bile..2009 'da cok agir dersler aldim bu yuzden yeni yili umutla ,heyecanla,hayirlisiyla bekliyorum:hulya:zemuszemus

günaydın günnük....
bana tatil yarından itibaren başlıyo...teeee 4 ocak a kadar yohum Allahın izniyle...
sabah sabah yılbaşı hediyemi aldım çok mutluyum...tam ihtiyacım olan şeyi almış arkadaşım sağolsun...uzun krem rengi hırkazemuszemus
evim çok dağınık olduğu için akşamki işyeri kutlamasına gitmeyecem. yarın misafirim var yaşasınnnn:hulya: sabahtan evi toplarım kayınvalidem saçlarımı boyar, sonra yallah alışverişe...
bize gelecek arkadaşlardan birinin doğum günü 4 ocakmış...eşimin kankası; eşiminki de 3 ocak olduğu içüün güzel bi pasta alıp doğum günü de kutlayacaz inşallah günnük...
şimdilik benden bu kadar öptüm

günaydınnn günLükkk....

yaww akLımda oLan tek şey akşam aşkımın bi şekilde babamdan izin alması...
yılbaşımı sevgilimle geçirmezsem zehir olur valla çatlarım yaaaaa :sinifsinif:
baba izin ver nolaaarr....
hasana izin vermezse kayınvalidemde izin alcak hihihh 2ye 1 kal baba tmm de gitsin yaaa kaydirigubbakcemile3

gamzem benim güzel bi yılbaşı akşamı geçir ve 2010 sana en güzel şeyleri sunsun kötülüklerden uğursuzluklardan uzak tutsun inşallah seni çok seviyorum

eminemm bu aşkın olmadan geçirceğin son yılbaşı...şafak 137 inş :lepi: bi gün bi bakmışızzzz... şafak doğan güneşş uleeeeee kaydirigubbakcemile5 dayan meleğimm....az kaldı! eniştem geliyyyy ... 16.05.2009 büyük gün uleeee :lepi:

nurummm canım kardeşimmm biliyorum kafan çok karışık bu aralar ama sakın morelini bozma herşey olacağına varır opuyorumnanaktan seni çok seviyorum kardeşim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…