Kadınlar Kulübü Günlük

bak nasılda geldim...mafoldumben

Beynim donuk bi şekildeki anlatamam...
Çalışmam lazım işlerim cok...
ama ben kalbimdeki yüreğimdeki o acıyla nasıl calışabilcemki mafoldumben
nasılda zamansız geliyor acı mafoldumben

dün mesaj atmış...
eşyalarını hafta içi kargoyla yollarım diye mafoldumben
ben onları nasıl alırım. Nasıl kabul ederim...mafoldumben:gitme:

rüyamdada gördüm sabaha kadar. arıyorum konuşmaya calışıyorum olmuyor...
ben arıyorum tekrar kimsin diyor mafoldumben
bu kadar mı? bıktın benden ne cabuk vazgectin benden diyorum mafoldumben
ses etmiyor. hiç sessss cıkmıyor mafoldumben

bu günnn yine tek başıma sabahladımmm
üzülmedim yoksun diye yanımda
anlatacak cok şeyim var bu gün sanaaaa
içimde duygularım susmak istiyor
NEDENSE AYRILIKLAR KOYAR İNSANA...
yapraklar son bahar günü hep acmak ister...
insan sevince gözü görmüyor tanrımmmmm mafoldumben
neden her güzel şeyin sonu hüsranla biter mafoldumben
gözlerim ondan başka görmüyor tanrımmmm
onu alma yanımdannn onsuz olmuyor tanrımmmmmmmmmafoldumben:gitme:

Bugun kizimi yurtdisina yolculuyorum, hayirlisiyla gitsin ve gelsin..iste simdi tam anlamiyla yanliz kaldigimin belgesidir... :sinifsinif::sinifsinif::sinifsinif:

sositososito Benim bi sevdiğim vaaar....Çoook uzakkk diyarlardaaa....Onun içinn ölürüümmm aklımm fikrimmm ondaaa..... Onun kaşııı onunn gözüüü şu kalbiminnn tekk sözüü... Gönlümm ona gönülden bağlııı... Yok kimsedee gözüü.. sositososito
Bu Şarkı Dilime Dolanıp Durdu Kaç Gündür Günnük yaa..Bayıldım Amaa... sositosositoAşkımda benimm bii sevgilimmm vaaar diyip duruyo bu şarkıyı söylüyo habire..Diyorum hayatım sevgilim değil sevdiğim diycen diorum.Tmm diyo 2 dk sonra yinee benmm bı sevguluumm vaaaarr diyo bu sefer ayuu nolcekkkk kaydirigubbakcemile3
Günlüğümm sana tek cümleyle haftasonumu özetliyim mi...!!! ÇOOOOOOOOOOOOOOOOOOOKKK GÜÜZELLLDııııı YAAAA....!
Başlıyorumm uzuuunn uzuunn yazmaya....Önce cuma'dan başlıyorummm...
Cuma günü bnm canım arkadaşım Şarköy'e gitti.Sabah aradım 10-11 gibi ama açmadı,duymamış bnm bitanemm..Sonra akşam o bana çğr attı bende işten eve dönüyodum..Ayyy hemen aradım durabilirmiyimm....O nasıll bir sestii karşımdakiii :1shok: Öleremmm o seseee kurbann olurummmm biterimm ayyyy
Canım gamzem benem yaa..Öyle sıcakkanlıydıki..O elektriğini öyle derinden hissettirdi ki bana,sanki biz her zaman telefonda görüşüyoruz,yıllardır konuşuyoruz gibi telefonun ilk saniyesinden kapatana kadar kıkırdadık :roflol: Yavrumm benmm yaa... O muavinide dıııttt.... :jeyyar: Gözü kalmıştır sende kıskanmıştır tel konuşmanı ondan öle yapmıştır kuşum:dilcikar: Ayy bu yaz inşallahh gidebiliriz Şarköy'e .. O kaa çook istiyorumkii...Gamzemle muhteşem günler :lepi: Veeeee...VER ELıNı ŞARKÖYYYY ULEEEE.... kaydirigubbakcemile5 Ayyy hasandaa gelirsee allahhhhhhhhhhhhhhhh delikafadulden He bide unuttum sorry hasanın arkadaşlarıda gelirse dicektim :roflol: :roflol: Annadın sen onu gamzemmm :jeyyar:
Evett ben kaldığım yerden devam edeyim anlatmaya... Cumartesi günü 9da kalktım..Geç kalmıştım zaten yeterince.Ben üstümü giyinene kadar babacığımda bana kahvaltı hazırladı.Üzerimi giyindim kahvaltımı ettim hemen çıktım evden.Dersim 10da başlıyodu.10u 5 geçe falan girdim sınıfa çok gecikmedim allahtann... 10:00 - 12:00 arasıydı dersim.Genel muhasebe var cumartesi günü dersim.Güzel geçti hocacığım güzel anlatıyor sağolsun..Bu akşamda iş çıkışı ders var.. 19:00 - 21:00 arası ....akannehir Ofhh bayılazağımmm... Ben şimdiden uykusuzluktan geberiyorum akşam napıcam acabaaa fisfisfis mirmirmirmir Yaww haftasonuu uyuyamayınca böyle oluyo işte günlük naaprsın :jeyyar: Amaaaa ilk defaa uyuyamadığım için bu kadar mutluyum leynnn kaydirigubbakcemile2 Çünkümmm çünkümm öhö öhö... Gamzemi çatlatmak istediğimden dolaaayııı uzatıyorumm lafıı kaydirigubbakcemile3 HEHEYTTT... Şeniz Tmm tmm devam ediyorum anlatmaya..cumartesi 12:00de kurstan çıktım.metrobüse bindm hmen mecidiyeköyden.gamzeme msj attım yolda giderken ... gece sağolsun gelr glmez çğr attı bana canım benım..ben sabah farkettım ama ossun unutmamıs cgr atmıs guzel melegm bnmm.. sonra saat 1 de ındm metrobusten..kayınvalıdeme gıdıcektım dırek.hasanda benı alır her zman avcılar metrobusten.aradım bn bındm metrobusteym dıcektm.dıslerını fırcaladgı ıcn beyfendı , annesı actı tlfnu :dilcikar: ayy ben bu utandımmm ablacım ben bındımde onu haber vercektm hasana dedm.. tmm kızım sen blıosun ztn dırek glmeyı karıştırmazsn dımı dedı.. (dellendm kendı kendıme,hasan gelmıcekmıydı benı almaya dıe dusundm durdm ama bozuntuya vermedm) evet ablacım bn blıyorum karıştırmam dedım.. tamam kızım görüşürüz dedi..neyse benım ınmeme az kala hasan beyimiz aradı.ama ben sinir küpüyüm.bu benı nıe aramadı nıe telı annesı actı ve nıe almaya gelmıoda ben kendım onlara gdıorum dıe... aradı dedı yenı kalktım sımdı ben ustumu gıyınene kdr sen 10dkda bızdesın aşkım hadı gel karııcmm beklıorum falan dedı..hee ıı tmm gelrım bn sen glme ztn hıc .ıcını gerıpte zahmet etme ben gelırm dedım :dilcikar: attım trıplerı oh canıma degsn naniknanik oda tmm canm karııcm cok anlayıslısn flan dıo..tabı ben bu arada yolda yuruorm.. lann bı ara bırı cantama asıldı bı baktımm hasannn... :roflol:ben şoooklaaardaaaaa delikafadulden cantayla vurdum kafasına kafasına sırnaşık şey Neyse ama kıyamadım öpüverdim hemen kaydirigubbakcemile3 Sonra taktı benı koluma veeeeeee oturacagımz güzel yuvamızı gormeye gıttıkkk ayyyy :kedi: O kaaa çook içime sindikii... dedimm işte bızım evımız yaaaa :lepi: Bıraz tadılat gormeye ıhtıyacı var ama ossun zamanla hepsı olcek ınsallah... he gamzem bu arada ustumu kalın gıydım ama hıc bı ıse yaramadı walla hasana vız geldı hepsı :roflol: delikafadulden annadın sen onu :jeyyar: Sonra neyse evı gorduk ben resımlerını cektım,gorumceme geçtik.Çay içtik oturduk sohbet ettk fln..çok yorgundum bn sbah erken kalkmstm bıde epey yuryunce flan..aşkımın dızıne uyandım masaj yaptı bana..bide o kaa güzell masaj yapıokıı yavrum benem yaaa sonracıgımaa kaynanacıgımm yorgunum falan demedı gelınıme balık yapcam dedı.pazara gıttı aksam 6da...yagmur yagarkene hemde.. bızde gorumcemın bılgsayarnda bısey hallettık onla urastk bıraz.ben evin resmlerını ılan vercektm ınternete.onu hallettk.smdı uye olamıom sorun ckıo v.s sınırlenıorm..ben snırlenınce hasanda gozumun ıcıne bakıo.cok seksi oluomusum snırleyken kaydirigubbakcemile3 ditt nan didim sapık didimmm kaydirigubbakcemile3 sonracıgıma geçtik kaynvalıdeme yemek hazırladk ymek yedk flan.ben ılk defa bu kdr cok yedım walla onlarda..kaynanamda ye kızım ye dıo cok zayıfmısım kaydirigubbakcemile3 sonracıgıma saat 9 falandı aldık semsıyelerı cıktık yola..semsıye dalaşı ettık yolda gıderkene..cıkolata ısmarlıcanmı dedı hasan bey..o şekermiş erirmiş yağmurda yürürken.onun ıcın cıkolata fln yemesı lazımmıs ba ba ba dedım..ii hadi dedm gir bari markete alim ne ıstıosan.. gırdı saldırıo herseye..dedım de gett napıosn :roflol: nyse aldk cıkolatalarımızı.metrobse doru ılerlerken dugunumzn olcagı salonun ordan gecıorz hep.dedm ya ınt sıtesıde yok buranın nasl bı yer askm dedm.kolumdan tuttu ıcerı soktu benı aksamın 9unda :)) bı adam wrdı ıcerde etrafı topluodu .. bktık salona dıo gelın hanm salonu gormek ıstedı.. 2010 aralık ayı ıcın dugun fıyatı aldıkk... ooff super yaaa herseyy :lepi: rabbım sn buyukksnnn..bozma buu mutlulugumuzu sen bızı kem gözlerden koruuu yarabbmmm :Saruboceq: sonra gıttık bındık metrobuse...aşkımla yolculuk hemen gecıo yaa.. kendım tekken hıc gecmek blmıo wlla 45 dk..neyse ındk zıncırlıkuyudan babamlar aldı bızı... veee saat epey geçti 10du zaten bız bıze vardıgımız zaman..e doru durust yemek cay derken sohbet flan edemeden 1 oluverdı saat nasl zman geçti anlamadk wlla kaydirigubbakcemile3 babamda hasana dedıkı nasl olsa yarn beraber gıdıceksınz senın teyzene aslıyla dedı..aslı burdan tek gıdıcegıne dedı.sen burda kal bu aksam mısafırım ol yarın kahvaltı ederz bırlıkte sonra beraber gıdrsınz dedı.. ayy ben nası sevındım..hasanda ıhh mıhh derken utana cekıne tamam abi dedi.. ayyy ben o gece uyuyabılırmıyım heççç delikafadulden 3te yattık gece kaydirigubbakcemile3walla bıse yapmadık hee :roflol: neysemm ıste.. sabah kalktım 10da..askımla kardesm aynı odada yatıodu.askım bnm yatagmda yattı ayy.. :)) bnde salonda yatmıstm.sbah uyandm gıttm odaya askımı bı optumm ooyy kurban olrmm o yenı uyanan halınee.. kardesım yoktu dısarı cıkmıstı gırıverdım koynuna ooyy..kurban olrm sıcacıkkk :)) öptmm yınee.. sonra durmadm fzla kalktım dedm askım sen daha uyu bn kahvaltı hazırlıym cagırcam senı dedm..ne hazırlıcan bana dedı..dedmm ooo sevdıgn herseyı..gıttm sosıs kızarttm patates kızarttım yumurta hasladım..chery kucuk domateslerden dılımledım.kahvaltılıklar..bol tomurcuklu cay flan..11bucuk falandı ama kahvaltıya oturdgmzda.kardesm geç geldi..1bucukta bızden cıktık hasanımın teyzesıne gttık..aksam askım yıne benı bıraktı bize.bızden cıkmıyo artık hehe :)) prsmbe aksamı ıcınde ben ablasında kalıym dıe ızın alcak.yılbasnı beraber gecırelm dıe babama solıcek.ıns ızn verrsn babacım yaa... Bu aradaaa aşkımm sonunda gazaa geldıı veeee dün akşam bizdeyken butn studyo resmlerımızı koydu faceye..aslıhan kykla ılıskısı varda yaptk heheeytt :)) yorumlar patladıı hemen ıkımızdede :)) ooy kurban olurmm ne kdr guzell bı haftasonuydu...
gamzem ne döktürdüm ama demii kaydirigubbakcemile3

Son düzenleyen: Moderatör:
günnükk günaydın günaydınnn

bu hafta sonum çokk güzel geçti
cumartesi günü annemle akşama kadar çarşıda gezdik hava da güzeldi ya
hiç eve gitmek istemedik
aşkımın doğum günü 1 ocakta ona hediye aldım ama içime sinen bişi bulana kadar cnaım çıktı

dünde kayınvalidemler tesi karşılığına geldiler
bi tepsi tatlı yapmış görümcem
sonra bir de bohça vardı
çamaşır almış hele kayınvaldem bana bi pijama almış turkuaz rengi bayıldım yaa
birde küçük altın vardı bohçada zemuszemus
kızlar da geldi tabi ay bi sohbet bi muhabbet annem içerde yaşlılarla oturdu bizde kızlarla
çene çaldık
haftaya cumartesi de bi aksilik olmazsa kızlarla beraber sinemaya gitcez NEW MOON izlicezz
bu arada biliyosun semrayı istemeye flaan gelmişlerdi semra da istiyodu çocuğu
ama bu ara araları bozukmuş dünde bitircem galiba dedi
görcez bakalım ama fatih çok sıkıyomuş aldığı nefesten haberi olsun istiyomuş
bugün de sabah beri pek bi keyifliyim
inş böle güzel geçer bu hafta

Günnüş ben geldim...
Dün aşkitomlaydımm çok güzeldi.Sinemaya gittik.Filmde idare ederdi işte
Beyimiz yine kıskançlık yaptı.Sinemada bi rahat oturamadım.Dizimin üstüne çantamı koymaya çalıştı ben çektim üfffffffffffffffff film bitene kadar bu böyle devam etti.-tatlicadiarzu-
Tövbe ettirdi dün bir daha etek giymicem hele mini tövbee:dilcikar:

Selam günlük,
Bugün huzurluyum, dün çok kötü bir gün geçirdim ama içimi huzur kapladı. Çünkü artık susmuyorum günlük, hakkımı savundum dün. Eşimin annesiyle dün sonunda kıyameti kopardık. Bana yalan yanlış laflarla geldi yine.
Hadi dedim bu sefer çağır sana bu dedikoduları getireni yüzleşelim, boşver dedi.
Bende dedim ki madem öyle sen sadece huzur bozmak için yapıyorsun, çıtı çıkmadı.Görümcelerimde benim haklı olduğumu bildikleri halde ses çıkarmadılar. Ben onların yerinde olsam haklının yanında olurdum ama anneleri ne ki, onlar ne olsunlar.
Öyle işte kesin tavrımı koydum bundan sonra bende cevap vericem, hakkımı arayıp onların yanına bırakmıyacağım...
Böyle işte her zamanki olaylı haftasonu haberlerimden biri de sona erdi ama bu kez zafer benim günlük...

Selam günlük zemuszemus N'aber cumadan beri kaydirigubbakcemile3
cuma iş çıkışı sinemaya gittik eşim ve arkadaşlarla şöle 7 gibi girelim 9 da çıkalım evde az toparlancaklarımı halledelim uyuyalım diye düşündüm
ama nerde sinemaya 9 da girdik gece 1 de çıktık kafamçokkarıştı bide Avatara gittik -tatlicadiarzu- 3 boyutlu izledik nadar gerçek hihoyyyt
sonracıma ctesi kocemle bana çanta almaya çıktık dısarı canta alacamıza papağan aldık kaydirigubbakcemile2 bizim armut un canı sıkılıyo alalım bi tane ya dedi papağanın türünden bir sürü vardı hepsi birbirinden güzeller :asigim: dişi mi erkek mi diye soruyo biz bilmiyoruz :roflol: çok bağırıyor mu dedi hemde çok dedik sabah akşam ciyaklıyo uyutmuyo bizi dedik..tamam o zaman erkek dedi :lepi: neyse aldık bi tane dişi :ecrin_bebek: eve gittik kafese koyduk bizim armut harbi armut :mymeka: yenisi de az değil hemen yapıştı armuta :jeyyar: armut oralı değil tabi Çok üzgünüm çoook karsılık göremeyince çekildi tabi kenara :roflol: eşimde az değil ya bu zilli dedi öylece adını zilli koyduk -tatlicadiarzu- ama baktım ki armut zilliyi habire gagalıyo mama yedirmiyo :çok üzgünüm:eşimde bağırıyor senden güzelini aldık ne vuruyosun karıya diye -tatlicadiarzu-
neyse eşimle evi temizledik sonra çıktım gittik Bambikime gittim :lepi:
yeğenine aşık oldum :asigim: dünya tatlısı bi bebek bol bol öptüm kokladım sevdim :kedi:
annesiyle yengesi de çok şekerlerdi acayip ısındım
eşim fazla kalma gel dedi :dilcikar: valla epey oturdum :icecream:
cumartesi böyle gecti işte zemuszemus
pazar sabahın köründe eğitime gittim mirmirmirmir böcüğümün nikahına gidemedim :çok üzgünüm:
bütün günüm orda gecti akşam da kuzene gittim eşim ordaydı
yemek yedik film izledik bi hafta sonu böyle bitti işte günlük
bu sabah ptt den hediyemi aldım :lepi:
çorumdan gelmiş ama kim bilmiyom kaydirigubbakcemile3
açamadım :kedi: öğlen açıcam heyecanlıyım kaydirigubbakcemile2
neyse gunluk ben iş yapar sonra görüşür

selamün aleyküm günlükcan
nassın eyisin inşallah
ben iyiyim çok şükür..accık uykum var tabikine..gece uyuyamadım doğru düzgün
sabah az kalsın uyuyakalıyodum ya son anda yırttım
alarm çaldı kapadım tekrar uykuya dalmışım neyse uyandım Allahtan
ya günlük haftasonu alışveriş yaptım kot aldım bi tane beli bol geliyo şimdi yaa
giydiğimde böyle değildi kendi bedenimden küçük beden zati daha küçüğünü almak olmazdı
şimdi düşüp duruyo altımda çıtçıtlı body olmasa mıçım görükecek vallahi :1ninca:
fıstık gibi oldum nan parfümümü de değiştirdim çiçekler gibi kokuyom
aslında biraz sevgilime hazırlık bunlar :kedi: işte klasik giyiniyorum ama normal hayatta spor giyiniyorum
sınavlara gittiğimde de spor giyineceğim için yeni ciciler aldım kendime sevgilim beğensin hayran kalsın bana
5 ay görüşmedik nan günlük desin wooow benim sevgilim neymiş de haberim yokmuş :kedi: dibi düşsün işte
ay bu şimdi kıskançlık da yapar bana ama ağzının payını veriririm kısıtlı zamanımız var kıskançlıkla mı geçireceksin diye
neyse..12 gün kaldı gün sayıp duruyorum
aslında plan yapmak istemiyorum bi aksilik çıkmasın diye ama yine de içimden geçiyo şunu yaparız şuraya gideriz diye
en az 3 hafta kalıcam..ayrılmak çok zor olacak ama daha kavuşmadan ayrılmayı düşünmek büyük saçmalık :mymeka:
öyle işte günlük gördüğün gibi saçmalayıp duruyom :kedi:
neyse hadi gittim ben görüşürük

Günlükcan;

Çooook yorgunum, inanmazsın. hafta sonu hiç dinlemedim, zaten dinlendiğim görülmemiştir. Nolacak benim bu halim bilmemmafoldumben.

Ctesi iş çıkışı (saat 1 gibi) kardeşim aradı bize geleceklermiş Çankırıdan. Aaaa tabiki beklerim dedim. Abim bizde ya (eğitim için geldi) hem onu hem seni görürüm dedi. Sevindim tabi ama gr yemek yok, ev dersen akşamdan derli toplu bıraktım ama benim kuzucuklar tarumar etmiştir çoktan. Neyse eve gittim giriştim temizliğe. Zıııırr kapı, gelen kayınpeder eltimin oğluyla. Benim oğlanla oynayacakmış, iyi dedim buyur ettim. Yemekmi yapayım, temizlikmi valla canım çıktı. Akşama baktım 10 kişiyiz. Peeeh, ne dayanır bana.Yedirdim içirdim, bu arada tatlı bile yaptım beeezemuszemus

Pazar günüde öğlen onları yolculadım ama eve bir baktım dağılmamış yer yok. Sonra hooop etrafı toparla filan derken baktımki akşam 5 olmuş. Yuuuh. Çocukları yıkadım ertesi günün yemeği derken pilim bitti kanımca. Zor kalktım bu sabah 7 de. Şeytan diyor istifa et git evinde yat.:umursamaz:

Slm günlükcüm,
Süper bir haftasonu geçirdim, daha doğrusu cumartesi...
Aşkım geldi sonunda ama çok çabuk geçti saatler be günlük, topu tpou 5 saat görüşebildik.
Ah aşkım ahh şimdiden çok özledim yaa, yüzüme öyle bakışı varki günlük ya gerçekten seviyor yada çok iyi rol yapıyor çözemedim.
Hayatımda iki erkeğin koluna girdim, bir babam biri aşkım elimi tuttuğunda verdiği güveni hiçbirşeye değişmem heralde.
Yolda giderken acaba çiçeklemi karşılayacak diye düşündüm, ama onu gördüğüm andan itibaren çiçeği falan unuttum, sonra vapurda hediyesini çıkardı verdi, süper bir bardak yaptırmış bana ikimizin şarkısının sözleri var, çok beğendim günlük...
Şalımın üzerine onun kokusu sinmiş koklayıp duruyorum, istemeye geldiklerinde parfümünü getirsinde bol bol sıkayım yokluğunda onunla avunurum.
Yarın akşam yolculuk var, çok heyecanlıyım, kayınvalidemi görcem inşallah sorun çıkmadan görüp geliriz.
Kardeşceezimide görcem çok özledim askerimi, yemin töreninde eminim duygu yoğunluğu çok olacaktır.
Günlükçüm özetle paylaşayım mutluluğumu dedim, tümünü yazmaya kalksam çok uzayacaktı...

günlük haftasonum hiç güzel geçmedi..2 gün boyunca ağladım eşim çok sinirlendirdi beni..o kadar vurdumduymaz ki öldürcek beni..bende tabi salak kendim konuşup kendim dinliyorum sonrada saatlerce ağlıyorum...c.tesi akşam tartıştık ağzımdan geleni söyledim çok sinirlendim biraz abarttım o da dinledi dinledi gitti yattı..dün sabahta yine tartıştık...tabi ben yine saatlerce zırladım..akşama doğru kardeşimle istinye parka gittik..o arkadaşına yılbaşı hediyesi aldı bende kendime bişeyler aldım...ayy nasıı kalabalıktı millet para yok diyo ama inan kasalardaki sırayı görsen günlük.. bu tartışma sana pahalıya patladı kocacım..insan ol beni bunalıma sokma yoksa bende seni batırırm..neyse bikaç yeni şey alınca keyfim yerine geldi ama hala kalbim kırık.gönlümü alana kadar mesafeli davranıcam .yılbaşı bize uğurlu gelmiyo gecen sende yılbasında kavga etmiştik.offfff
akşamda o kadar yorulmuşumki ayaklarım ağrıyor.yani kısacası bu hafta sonu ne dinlenebildim nede keyif aldım..hevesle cumayı bekliyorum uyucam dinlenicem evimi temizlicem ve yiyecek hazırlıcam c.tesi 6 yıldır görmediğim liseden arkadaşın gelicek..onu çok seviyorum umarım günümüz güzel geçer..

Günaydın günnük
Berbat bir haftasonu geçirdim
Neden hep aynı şey oluyor bilmiyorum sinirlerim bozuk ya
Ctesi gecesi kavga ettik, bağırdı çağırdı, öyle bir şey söyledi ki inan ömrüm boyunca unutmayacağım
Ona baktıkça hep aklıma gelecek mafoldumben
Sonrada söylediklerim benim dilimde seni çok seviyorum diyorsun, dilinde belki ama bilmiyor musun ben ne kadar üzüleceğim
Zaten o lafından sonra yüzüne bakmadım saatlerce ağladım ama bir kez gelipte özür dilerim demedi
Ben sadece ağladım ateşim çıkana kadar, ağlayarak uyuya kaldım, sonra bi an uyandım yanımda yok salonda gittim yüzüme bakmadı, hem suçlu hem güçlü
Ütülerim vardı onları hallettim sonrada aldım elime laptopı geçtim başına o nasılsa tv izlerken uyuya kalacak dedim tınmadım
Ne yapmam gerek bilmiyorum artık inan bilmiyorum
Daha önce de buna benzer bir şey söylemişti yenilir yutulur cinsten değil söyledikleri
aklıma geldikçe çıldıracakmış gibi hissediyorum kendimi mafoldumben
Öyle sudan sebeplerden yaşıyoruz ki bunları, bilmiyorum çözümü nedir

Dünde büyük halamdaydık bütün gün, pcde bişiler vardı büyük kuzenle uğraşıp durdular, sonra bi ara caddeye çıktık dolaştık ettik, halam, büyük kuzen, eşim ve ben
Ben arkadaşıma hediye baktım yılbaşı için, büyük kuzen nişanlısına hediye aldı çok güzel bir kolye ile küpe takım aldı minik kalp şeklinde kolyesi içinde beyaz incisi var, ama oı kadar zarif duruyor ki çok yakışacak nişanlısına, birde yüzük aldı şu her tarafı taş olan tamturlar var ya onlardan, benim istediğimden o da çok güzel :asigim:
Ben altın olanını istiyorum ama :dilcikar:
5 sıra istiyorum :dilcikar:
Taşları dışarı doğru sivri sivri olanından istemiyorum :dilcikar:
Gerçi kocişle de bakmıştık istediğim gibi buldum bi yerde ama ne zaman alacak bilmiyorum, zaten böyle konularda da çok ilgisiz
Beğendiysen alalım aradan çıksın doğum günü hediyen diyor bana ruhsuz :mymeka:
Bende dedim bu yüzüğü sakın bana doğum günümde alıp gelme, takmam :1closedeyes:
O minik laptopı beğendimde de aynı şeyi yapmıştı alalımda aradan doğum günü hediyen çıksın demişti
Aradan çıkartabileceği bir şey demek benim doğum günüm mafoldumben
Böyle yaptığı zaman şüphe duyuyorum sevgisinden ya gerçekten
Seven bir insan sevdiğini mutlu etmek için ufacıkta olsa bi şey yapar di mi
Onun için yılbaşında, doğum günümde, evlilik yıldönümümüzde ( aynı zamanda tanışma yıldönümümüz ), sevgililer gününde, bayramda seyranda hediye almak hiç ama hiç önemli değil
Ya ben ondan büyük şeyler beklemiyorum ki her zaman
Sadece beni düşünsün durduk yere de bi çikolata getirse mutlu olurum ben biliyor bunu ama neden yapmıyor bilmiyorum mafoldumben
Dün büyük kuzeni o kadar kıskandım ki daha doğrusu imrendim
Ne güzel dedim ya bayramda da fellik fellik hediye aradı sevgisiline şimdi yeni yıl için hediye arıyor, öyle de heyecanlı ki, öyle özeniyor ki, Allahım hep böyle kalmalarını nasip etsin inşallah :asigim:
Akşam nişanlısı da geldi halama öyle mutlu oldu ki hediyelerini alınca kumru gibi oturdular böyle çok güzeldi
Off böyle işte günlük yine ne var ne yoksa içimde döktüm sana, gideyim artık yeter

Son düzenleme:
günlük yeni yıl bu sefer kelimenin tam anlamıyla yeni umut,
nasip et ALLAH ım hayırlısıyla nasip et
hayırlı olanı nasip et...

Merhaba günlük.
Dün gece yine film gecesi yaptık. Süper bir filmdi. Filmin yarısına doğru çok uykum geldi ama sonunu çok merak ettiğim için gözlerim kapandıkça ben inatla açmaya çalıştım kaydirigubbakcemile3
Derken saat 02:00 oldu.
Çok geç yattık anlayacağın.
Bugün de eşimin dersi yoktu geç kalktık ooh çok güzel oldu.
Sana bir haberim var günlük.
Yarın dersaneye başlıyorum -tatlicadiarzu-
7 yıl aradan sonra tekrar dersaneye başlıyorum.
Temmuz ayında kpss'ye gireceğim.
Çocuk da yapacağım kariyer de
Dersler 1 ay önce başladı ama olsun. Yetiştiririm Allah'ın izniyle bir şekilde.
Eşimin görev yaptığı dersanede başlayacağım hem de onun arkadaşları giriyormuş derslere.
Çalışkan olmam lazım di mi kaydirigubbakcemile3
Hadi bakalım ben şimdilik kaçtım. Biraz dolanayım kk'da. Sonra işlerime bakmam lazım günlük.
Hoşçakal........

hırrr... berbat bir haftasonundan çıktım. berbat bir pazartesiye de uyandım.
cumaya bi proje yetiştirmem gerekiyordu, uyumamıştım hiç.
öğleden sonra eve geldiğimde yattım uyudum.gece uyandım,nete geleyim dedim bir de baktım ki netim yok.
arıyorum telekomu, sizin telefon hattını iptal ettik diyorlar...
sebebi yok...
şaka gibi...
hatta şaka yaptılar sandım gerçekten. hayır sadece neti de değil, telefonu olduğu gibi iptal etmişler. borç falan da yok ha.
herneyse tekrar postaneye geleceksiniz, dediler.iyi dedim cumartesi sabahı gittim postaneye.. bu arada postaneye giderken sevdiğim adamla karşılaştım. (o beni görmedi, iyi ki de görmedi bildiğin yataktan kalktığım halimle gitmiştim, saç baş dağınık, herneyse öyle işte.) sonra postanede adamlar yanlışlık olmuş falan dedi. bugün açılır hattınız tekrar dediler, hemen düzelticez falan dediler.
e geldim eve açılan falan yok. pazar da netim yoktu. neyseki bugün açmışlar.

bu sabah da çalan kapıyla uyandım, normalde evde yalnızken çok kapı açmam.
delikten baktım bir kız var.açtım,
"anneniz sizi merak etmiş kusura bakmayın uyandırdım", dedi. uyku sersemi "hı hı uyandım,günaydın"dedim kapattım kapıyı.
o ara cebim de çalıyor. açtım telefonu.
annem bağrıyor. ama deli gibi bağrıyor.
neymiş sabahtan beri arıyormuş, başıma bir şey geldi sanmış.
ilaç içiyormuşum alkol alıyormuşum nasıl insanmışım falan filan...
"daha saat 12 ya dedim", kapattı yüzüme.
uykudan uyandırılış şeklimize bak, millet öpücükle falan uyandırılır.
herneyse ya.. onun dışında hayat rutininde...
mucizelere inansam bir mucize bekliyorum diyeceğim ama...

Çook güzel bir 3 gün geçirdim..ziyaretlerimi yaptım, sabahlara kadar sohbet ettik... Şimdi evimdeyim yorgun ama gayet keyifliyim çook şükür....

Siteye girince çok sevindirici bir haberler karşılaştım ..smhsmh minik Kaan'ı kucapına almış...Anneye süpriz yapmış oğluşu, maşallah ikisine de çook mutlu oldum......

Ayy heycanım katlandı, bugün minğimin ütülerini yapmaya devam ettim..Ablam ütü yaparken sırıtan başka biri var mı acaba diyor...kaydirigubbakcemile3

Allahım nazarlardan korusun, çok güzel günler bunlar.....Sağlıkla ablamada kucağına almayı nasip etsin
( herkese de).... geri sayım çook heycanlıyız....Bazen korkutuyor biiz lokum garip sancılarla falan... Bakalım tetikteyiz kuzumm ne zaman istersen gel...opuyorumnanaktan

Selammm günlüğüm hihoyyyt
Artık yeni bir KK üyeliğim ile işte burdayım yeniden.
Hayata yeni tertemiz bi sayfa açmak üzere :lepi:
:enbuyukkk:

günnüşümmm güünnüşümmm
ay bir mutluyum bir mutluyum aşk böcüğüyüm bugün bee opuyorumnanaktan
aşkım geldi bdenem geldi sabah olkula gittim baktım girdi kapıdan öptüm bidenemi günaydın dedim :kedi:
sonra hayatım bana konyada neler yaptığını anlattı
öp öp bitiremedi beni Şeniz kaydirigubbakcemile3
yani sadece ben özlememişim
gün boyu tıkındık tıkındık durduk vallahi
çikolataya bayıldığımı bildiği için bana bugün habire çikolata aldı Şeniz
sonra da yarın sınavımız var ve ders çalışmak üzere ayrıldık
yarın olsa da görsem onu yine
ben de bu arada biraz ara vermiştim
yine möölemeye devam edeyim barii
haydin görüşürüz günnük kocamaaaaan öptüm Şeniz
şimdiden iyi geceler yedi cüceler zemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…