Kadınlar Kulübü Günlük

günlük ya dün akşamdan beri canım sıkkın
aşkımlar bu akşam bize yemeğe gelemiyolar yarın gelicekler.
kayınvalidemin kardeşi gelmiş istanbuldan bunlarda kalcakmış yarın gidiyomuş
yarın gelcekler yani iki kere sofra hazrlamış olcaz
ne güzel yeni yıla beraber gircektik
belki aşkım gece kaçar gelir yanıma

herkese iyi yıllar diliyorum

aldıkk iznii günnük eveeeeeeeeeettttttttttttttttttt delikafadulden
çokkk zor olduu ama ....
ben babam hasanla konuşurken bildiğim bütün duaları okuyodum o sırada sırnaşık şey
tabe telden sonra babam kızdı biraz neden bana telden önce ön bilgi vermedin hemen verdin telefonu kulağıma gelde cvpla falan dedi kızdı biraz
bende baba kızarsın bişey dersin diye demek istemedim hasan söylesin diye bişey demedim dedim
he sanki hiç kızmadım şimdi dimi dedi..
bende bişe diyemedim mafoldumben
ossun izin verdi ama naniknanik
babasını istedi babam tele .. nişan için konuştular... babam dedi salon araştırıyorum şmdiden doluyo nisan mayıs için yerler dedi. mayısın ilk 2 haftası gibi düşünüyorum ben senin için uygunmudur dedi...konuştular aralarında..
yaniiii.. mayısın 1 i yada 8 i nişanlı bir kız olcam sırnaşık şey
olley ollleyyyy delikafadulden
bugün bana geçmek bilmiyyyy akşam olsa keşke bir an önce saat 17:30 olsun bilgisayarımın ekranında veeeee hemencicik gidem aşkımın yanınaaaaaa zemuszemus
öğle arası yada çıkışta kuaföre gidicem e bi fön çektirmek lazım ama dimii kaydirigubbakcemile3
ayyyy çooook mutluyum yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sositososito
yarında nişanlık bakcaz aşkımlaaaaa sositososito

bu arada canım gamzem canım eminemm iyi yıllar kuzularım...birbirimizden asla kopmıycaz biz muhteşem 3lüyüz uleeeeeeeeeeeeeeeeee :lepi:

gamzeciğim ne güzel bir gün olucak bugün senin için...eniştende çok centilmen yani çok takdir ettim heee :CüvCüv:
canımıniçii 2010da yapmayı düşündüğün herşey gerçek olucak ben bütün kalbimle inanıyorum..evimi sensiz döşemem asla zaten o kesin canımm..
heheh hasan koca göbeğiyle bütün gelin odasını kaplayacağı için onu hemen atalım walla dışarı sırnaşık şey

:lepi: 01.05.2010 - 12.12.2010 :lepi:
....ULEEEEEEEEEEEEEE ...

Son düzenleyen: Moderatör:
günlükcüüüüm...nerdeyse 2 ayı geçmiştir sana içimi dökmeyeli...bugün sessiz kalamayacağım ama...

2009un bitişini senle de kutlamak istiyorum... gel kadeh kaldıralım; halay çekelim ; göbek atalım ; kutlayalım işte bir şekilde... kaydirigubbakcemile5

2008den kalan anılarımı anıp ; göz yaşı dökmekle geçti koca sene... kimi zaman kırgın;kimi zaman kızgın... umut ederek uyandım ama hayal kırıklığıyla bitirdim günlerimi... sonunda umutlarım da bitti günlük... hayaller de kurmaz ;kuramaz oldum...gerçekleri gördüm en çıplak haliyle ve kabul ettim... ama hayal kuramayan bir yürek ne kadar az canı yanacağını düşünse de eksik be günlük... :1closedeyes:

eksildim ben... belki daha dik ; belki daha net ;belki de daha acımasız oldum... bazen duygusuz hatta bomboş bile oldum... önce ben diyen bir böcük var artık ; inanması zor ama... öle olması gerekmiş meğer acı tecrübelerle çok şey öğrendim ben...

yine de liste yapamıyorum günlükcüm hayattan istediklerime dair... korkuyorum çünkü...
tek isteyebildiğim hüzüne biraz molaaa...

biliyorum çok daha zor ; çok daha acı zamanlarım da olacak... ama lütfen biraz molaa... :Saruboceq:

önce kendime ; sevdiklerime ve sonra KK güzellerine güzel bir yıl diliyorum... yıl boyu huzur diliyorum... seneye de burdayımmm... eminim yine pembe sayfalarına ihtiyacım olacak... opuyorumnanaktan

günlük günlük günlüüüük zemuszemus
1 yaş daha yaşlanıyorum la günlük..söylemicem sana yaşımı işte hıhh..sanki hiç bilmiyosun da kaydirigubbakcemile3
keşke sevdiceğim de yanımda olsaydı yeni yıla girerken..geçen sene de gelememişti yanıma ama çok güzel bi sürpriz yapmıştı ve beni hiç yalnız bırakmamıştı..yine de duygulanıp çok ağlamıştım çünkü ev arkadaşımın sevgilisi yanındaydı benim ise kollarım boştu mafoldumben
en azından şimdi ailemin yanındayım..bugün yarım gün bizim o nedenle erken çıkıciim..haloşla güzel bi alışveriş yapıcaz akşam için..
ya ben hindi eti yiyemiyorum ya ıyyy midem bulanıyo pöfff başka bi menü düşünücem kendime valla
2009 un genel kritiğini yapıyorum da güzel bi yıldı benim için..aşk açısından arkadaşlar ve eğlence açısından öyleydi
sevgilimle çok uzun zaman geçirebildim beraber çok güzel günlerimiz oldu..yalnız başarısız bir yıl oldu okulu uzattım :kedi: ama uzatnasaydım 9 gün sonra kavuşamıcaktım aşkıma
2010 çok güzel bi yıl olsun günlük..
öncelikle tüm ailem sağlıklı olsun hepsine uzun ömürler diliyorum babaannem ve dedeme özellikle :Saruboceq:
sonra şu okulu bitirelim bu sene sevdiceğimle ikimiz de..avukat hanım olayım sonunda..gerçi şimdi yine öyle hitap ediyorlar ama olsun ben kendimi kimliksiz hissediyorum..okulum bitsin rahat rahat avukatım diyebileyim..,tabi sevgilim de bitirsin güzel bi yerde başlasın staja..
seneye de nişanlanalım :kedi: o günleri görür müyüz la günlük..şu uzaklık olmasa biz çok daha rahat geçiririz yılları ama napalım..kaderimiz bu bizim de
hee bi de piyango çıksın bana :1ninca: o kadar çok çıkmasa da çıksın yane biraz aa..
şuan uzun vadeli düşünemiyorum 9 gün sonrasına odaklandığım için..,aslında çok yoğun çalışmadım be günlük..işe de gidiyorum ya zor oluyo hiç canım istemiyo..ama çalışmak zorundayım ki hem sevgilimin yanında çok daha rahat vakit geçireyim hem de vize notlarım yüksek olsun
hiç ellerimiz ayrılmazdı bizim biliyo musun..hep el eleydik..kantinde arkadaşlarla otururken bile hep el ele otururduk..ben onun elini iki elimle tutar öyle yürürdük değişik bi tarzımız vardı yanikaydirigubbakcemile3 onu daha çok sahiplendiğimi hissederdim..
5 aydır kamera ile bile görmedik birbirimizi..saçım daha kısa rengi farklı bi de kilo verdim biraz..bakalım beğenicek mi beni :asigim: acaba o değişti mi
günlük ben Konyadayken gelemeyeceğim foruma bi 3 hafta falan..bilgisayarımı götürmücem ders çalışmam lazım diye..beni özle olur mu..
gelince herşeyi anlatırım..dur daha gitmiyom gerçi haftaya c.tesi gidicemm
hadi kaçtım ben şekerim görüşürük

günnükümm bugün yılın son günü..sana yazmadan olmaz dimi... hihoyyyt
şöle bi 2009u yorumlamak lazım ne olmuş ne bitmiş.. :1closedeyes:
2009un son aylarının bana kazandırdığı en güzel şey kk. :enbuyukkk:
hayatıma anlam kattı yalnızlığı aldı budan bi sürü arkadaşım oldu beni aralarına aldılar hediyeler aldım mutlu oldum... :hooray:
son gün banlanmış olsamda hiç bişi gelmeme engel değil :enbuyukkk:
2009u işsiz geçirdim günlük ama yinede boş durmadım hep istediğim sertifika için uğraşıyorum boş durmuyorum bu açıdan çok sevindim a.s
inşallah 2010'da herkesin dileği olur günlük.odunumla ben mezun oluruz bu sene beraber adımlar atarız hayata...:Saruboceq:
bu yaşıma geldim ilk defa bu yılbaşını ailemden ayrı geçiricem,sevdiğimle başbaşa olucaz.umarım bütün sene beraber oluruz günlük.sağlıklı,mutlu,huzurlu geçer 2010..:asigim:
parada olsa fena olmaz yani. :jeyyar:
seviyorum herkesi günlük..yılın son günü yaşlandık ama ben çocuk gibiyim hala...hiç bitmesin içimizdeki bu çocuk ruhumuz... gamyoncuiremsu
bide unutmadan günlük eğer bugünde odunluk yaparsa benimki çok fena olacak elimde kalıcak klava:
ahada buraya yazıyorum beni kıracak bişey söylerse benden çekeceği var... :1closedeyes:
herkese iyi yıllar 2010 umarım bütün güzellikleri getirsin...

herkese mutlu yıllarr opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
selam günlük... erken kalktım bugünn ve kahvaltı yaptım uzun zaman sonra.ayrıca da çok yedim kendime sinir oldum tam iki kiloyu vermişken geri almak reva mı be günlük.
şimdi benim yengemin bi tane yeri var, satış falan yaptığı. bugün yılbaşı öncesi ya, çok kalabalıkmış yardım istedi. ona yardıma gideceğim az sonra. bi ton kokoş kadın geliyor oraya.o yüzden ben de iyi süslendim. saçımı başımı yaptım,kırmızı oje sürdüm yine uzun zaman sonra. sahi yav adamdan ayrıldıktan sonra ben hiç oje sürmedim:) tayt giyeceğim siyah, siyah cizme,siyah tunik, öyle planladım.şimdi de bir çay içiyorum.
akşam için bir planım yok, evdeyiz yine annemle. zaten yıl içinde bin tane erkek arkadaşım olur, her gece çıkarız, her yılbaşı yalnız geçer nasıl adaletse. işte dönüşte belki bi avm'ye falan uğrar içki alırım. votka ve bira alırım kendime, anneme de şarap alırım. o içince çabuk etkileniyor çünkü. hafif bir şeyler daha iyi.
bu arada ben bu sene pek takılmadım sanki yılbaşı olayına,çam bile süslemedim ama insan ister istemez yeni bir yıl yeni umutlar falan modunda oluyor. ben de aynen öyleyim işte:)
aa bir de günlük ne duydum, büyü gibi bir şey aslında,düşünce gücü'nün etkisi de olabilir.. bir kız arkadaşla konuşuyorduk, onun da böyle çok aşık olduğu biri var. "nasıl bitecek bu aşk" falan diye konuşurken kız şey dedi: "yılbaşında saat tam 12'de aşık olduğun kişinin ismini bir kağıda yaz, o kağıdı yak."
aa kesin yaparım işe yarıyor mu,dedim,
yarıyormuş dedi kuzeni denemiş.
kesin döner mi o zaman bu adam bana?, dedim
yok dönmesi için değil, dedi. unutmak için'miş.
ben yapmam kardeşim, ben memnunum onu sevmekten. unutmak fikri bile sıkıcı geliyor:) ama anlık koymalarının dışında ona bu denli aşık olmam beni hiç yormadı ki.
herneyse konudan koptum şimdi,çünkü üzerime hafiften çay döküldü onla uğraştım:)
işte öyle günlük, bu yılın geniş özetini akşam eve döndüğümde veririm şimdi uzun uzun yazmayım çıkmam gerekiyor.ama 2010 dileklerimi de yazıp öyle gideyim, 2010'da medya'nın altını üstüne getirmem ve o'nun sevdiği kız olabilmem dileğiyle...burayı okuyan herkese çoooook güzel, mucizelerle dolu bir yıl diliyorum.

2002 ve 2009 yılını hiç yaşamamış olsaydık keşke günlükcan
bu 2 sene 2 sevdiğim insanı aldı benden hepte ekim ayında nefret ediyorum artık ekim ayından
bitsin şu lanet yıl neyseki sadece saatler kaldı
2010 da herşey istediğimiz-istediğiniz gibi olur inşallah
bol aşklı bol huzurlu bol sağlıklı ve mutlu yıllar herkeşlere

N'aber günlük
çok şükür yıl sonu geldi Allah ın izniyle bugun tatile ayrılıyoruz 6 da binip gideceğiz eşimle :asigim:
yoğun bi tempoda performansımı gösterebildim zemuszemus
ha bide günlük kötü bişi yaptım ben :sinifsinif:
kayınvalide ile karşılaşınca konuştum şaşkaloz oldu kadıncağız :roflol:
suratına bakmadan geçeceğimi sandı :hulya: hep yapıyordum zaten öyle dün nedense birden çıkıverdi ağzımdan :mymeka:
yeni yıla kayınvalideyle barışık mı girecem yani :1closedeyes: :mymeka:
Ah Lady ah naptın sen
eşim çok mutlu annesiyle konustuğum için ama çok sevinmesin boşuna gamyoncuiremsu
sadece karsılaşırsak konusurum birbirimize gelip gitme olmaz hala aynı Lady yim böyle kalmak istiyorum
neyse eşime hediye aldım :asigim: saat aldım bi alana bi bedava swatch dan
kendime de hediye etmiş oldum hihoyyyt
ayrıca eşimden de hediye gelicek ne aldı acaba kaydirigubbakcemile2
kuzenin bebeğine ve evine de hediye aldım elim dolu gidicem :ecrin_bebek:
anneannemleri ve dayımları göreceğim için çok mutluyum onları çok özledim çok :gitme:

tatil boyunca yokum pazartesi görüşürüz günlüküm Şeniz
KK mutlu yıllar sana opuyorumnanaktan
yeni yılda herkesin gönlünde ne varsa hepsi gerçek olsun inşallah :Saruboceq:
herkese tek tek yazamayacağım vaktim dar inşallah günlükümü okurlar

öpüyorum çok a.s.

Yine ben cok zorladım kapılarını nie almıon len tosbaa beni içeri :mymeka:
agzını yüsünü kırarım heee -tatlicadiarzu-
ah ah kırılcak kafa göz cokda kırcak yerlerim arıo :hulya:

şeytan yeni yıla girmeden bi şu amedünnn iş yerini bas. meydan dayagı cek diyo :bbo:
üfffff neee şahaser olur... al sana unutulmaz bir yıl hedüyesi derim
ömrü hayatı boyunca o tadı o lezzeti o hediyeyi kimsede bulamaz :dilcikar:
demi gönnük. hem nedemiş atalarımız kötek cennetten cıkma diye delikafadulden

evet dün aradım kendilerini hatta önce o beni aradı ben ondan sonra aradım.
ondan önceki günde baya aramış cebim kapalıydı ya.Meraklanmış beyimiz :mymeka:
hem beni gözden cıkarabiliyosun hemde beni merak ediyosun dedim hakkın varmı buna dedim gülüp duruo gıcık gıcık :mymeka:
biraz konuştuk. ben hep beni gözden cıkarmasını vs. dile getiriyom oda kendince konuşuyor :icecream:
en sonunda tepemi attırdı bagırdım kapattım teli -tatlicadiarzu-
sonra o aradı actım şaşkoroz gibi. aha eyle deeel bele kapanır dedi şırak kapattı kaydirigubbakcemile3
len kapattı iyimi. ama bu sahne bana bi yerden tanıdık gelio emme nerden :roflol::roflol:
gülmekten alamadım kendimi.
halada aramadı. arasada acmıcam.
bensiz girsin günlük 2010 yılına bende onsuz....
1 haftasına kadar böyle düşünmemiştim. yılın ilk dakikalarında onun sesini duyarım ona olan sevgimi söylerim diye düşünüyordum ama olmadı be...
cok mu? büyük düşündüm günlük yada pembemiydi hayalim -tatlicadiarzu-
ilk 3 güne göre bu gün ve dün daha bi toparlandım.
ilk 3 gün kimseye diyememiştim boguluyordum sanki bu şehir beni yutucak gibi üstüme geliyordu. Misafirliğe gitmiştik orda bile duramadım ev kapı camlar insanlar üstüme geliordu sanki :gitme:
cok şükür şuandada biraz daha iyiyim.
Temelli gittiğine hala inanmış değilim. Gitmiş olsan bile bendesin kalbimdesin.
Ne kendime ne kalbime acı cektirmicem. İmzamda yazdıgı gibi.
Hak etmedi diyip kendimi teselli edicem.
Döncegine adım gibi eminim. hemde adım gibi. sende inat ediyosun gurur ediyosun.
Neleri aşmadıkki bunu aşalım. Ve sen bana kendini kolay sevdirmedinki.
Ben seni cok ama cok zor sevdim. İlk günki gibi o sevmeye başlamalarım aklımda.

Umarım 2010 yılı sana ve bana istediklerimizi verir.
Benle olsanda olmasanda rabbim seni cok mutlu etsin. Sen benden başkasıyla mutlu olamazsın bunuda bi tarafına yaz lmaz:
Seni camış gibi seviyommmm :asigim:

Msneme giriş yaptın gene lmaz:
Ben senkine giriyom mu? lülülülülülü

Günlük sanada 2010 yılında allam sabır he birde pabuc gibi dil verde.
Biz deli üyelere laf yetiştir

Hadi gittim Seneye görüşürüz. Unutma beni unutursan küserim mektubumu keserim :icecream:
2009 yılını londra paris newyorkda gecircem
catlama 2010 dada seni götürürürüm
bas basssss :smiley-cool:

yaşarken çok uzunnnn gibi gelen sıkıntılarla,acılarla ve mutluluklarla 1 yıl daha hopppp diye bitti
diğer yıllardan en büyük farkı 2010'a evli biri olarak ve ailemden kilometrelerce uzakda giriyorum...
tamam eşim yanımda,sağlığımız yerinde ama sevgide doyumsuz biri olarak hala bi yanım eksik
istiyorum işde annemi,babamı kardeşlerimi de yakınımda burnumda tüttükleri anda görmek istiyorum...
Allahdan tek isteğim sağlık ve huzur ...her yıl istediğim gibi...bunlar olunca inanıyorum ki herşey de olur..
bütün kk üyeleri ve yöneticilerinede huzurlu ve mutlu yıllar diliyorum...

günnük ben bir hüzünlendim neden bilmiyorum
az önce aşkımın yanından geldim yarın gezmek için erkenden buluşmak üzere vedalaştık
bu yıl bnm için geçen yıl kadar parlak geçmedi be günlük
insan tozpembe gördüğü şeylerin değiştirğini farkediyormuş zamanla onu öğrendim
herşeyden emin olmamayı öğrendim
insann en sevdiklerinin güvendiklerinin bile üzüp ağlattığını öğrendim
bu yıl çok ağladım be günlük çok yoruldum vallahi
keşke geçen seneye geri dönebilsem...
ay gözümden yaşlar boşalmaya başladı iyi mi mafoldumben
neden diye sorarsan da haketmediğim şeyler yaşadım hep günlük
neyse çok derinlere indim galiba
yeni yıldan en büyük beklentim seneye bu zamanlarda üniversiteli olmak ne olur allahım :lepi: aşk konusunda da herşey olumlu olsun ne olur üzülmeyeyim
2008 yılına dönmek istiyorum o konuda
aşkımla girerim inşallah şartlar izin verirse bir daha ki yıla
tabii allah izin verirse malum ne olacağımız belli değil :gitme:
sağlığım çok iyi olsun günlük bu sene çok üzüldüm çok hasta oldum üzdüğüm için kendimi bu sene öyle bir aptallık yapmak istemiyorum
gerkmeyen şeylere üzülmek istemiyorum
çok zayıfladım biraz kilo almak istiyorum
neyse günlük vaktim daraldı dersane beni bekliyor şimdi etütüm var gelip ders çalışacağım sonra
yılbaşı dinlemiyorum malesef kafam biraz meşgul olsun istiyorum
bugün biraz duygusallığım üstümde birşey düşünmek sitemiyorum
neyse günlük keyifsizim bugün görüşmek üzere :sinifsinif:

merabalaaar günlükcüğüm......günlükcüğüm dediğime bakma sen.bugün sana yazmayacağım.

bugün 2009 ve 2010 a yazacağım.

2009 senden başlayalım önce;,her ne kadar beni üzüp ağlatsanda.yine de bana çok büyük acılar

yaşatmadığın için sana teşekkür ederim.mutsuzluklarım genel geçer mutsuzluklardı.aile sorunları

eşimin hödüklüğü,oğlumun özgürlük düşkünlüğü,yalnızlığım....bunlar dı ağlama nedenlerim.

yoksa öyle çok üzmedin beni..82 yaşındaki babam sağlıklı bir yıl geçirdi çok şükür.anneciğimin

vertigo atakları bu sene yok denecek kadardı.e daha ne isteyeyim di mi?

sadece benim sağlık durumumda inişler çıkışlar oldu ama biliyorsun 5 senedir çekiyorum yine de

çok kötü bir yıl sayılmazdı.

2010; biliyorsun yeni gelen her yıldan ürkerim ben. bana neler gösterecek,neler yaşatacak

bilmediğim için her yılbaşında içimde korkuyla karışık bir hüzün olur.

herkes gibi benimde senden isteklerim var.herşeyden önce kendim için,ailem için,kk deki tüm

arkadaşlarım için güzel şeyler getir lütfen.sağlık, mutluluk,huzur içinde gel ve git.

yüzümüzden tebessümü,gözümüzden parıltıyı götürme...

hadi göreyim seni 2010....

yeni yıllll
acaba bu yıl bizim ayrılık yılımız mı olur bılemıyorum artık dayanamıyorum sabrım azaldı sanırım
o yuzden kendı adıma hıc bı dılegım yokk nasılsa her sey olacagı yere varıyor ...
sözler tutulmuyor
adalet desen bu ülkede a sı bıle yok sınır oluyorum ıcınde bulundugum olguya
adaletsızler ıcınde adalet aramaktan bıktım
ınsanların yuzsuzluklerınden ,görmemişliklerinden bıktım.
görmemişin seyı olmus muhabbetıne konu olan olaylardan bıktım..
yapmacık sevgı gosterılerınden bıktım
yalakalıktan bıktım
para için ruhunu satanlardan, inancını satanlardan bıktım ..
dününü unutup bugünü yasayanlardan bıktım
.................
tek dileğim Allahım babama anneme saglık ver ,babamı iyileştir ,yoluna köstek olanları köstebek gibi yer altında kalmaya mahkum et...
hakkımda hayırlısını ver Allahım
Erkek kardesımı Rusyanın sogugundan ..edepsızlerınden koru ...yolumuzdaan sasırtma Rabbim
bızı bızım gıbı ınsanlarla karsılastır ..kötulerın tuzaklarından koru haberdar et...
babacıgıma sağlık ver ....

2009 hiç umdugum gibi geçmedi.. zaten daha 2009 a girerken nasıl olacağı belliydi nasıl girersen öyle gider derler ya kötü girdim ben...yazın ilk 2 ayı resmen bunalıma girdim.eşim işsiz kaldı..yine anne olamadım,yine hamile kalamadım,tatile gidemedim,kız kardeşimle ilgili olaylar oldu..tek güzel olan şey çok şükür sağlıklı olmamız ve evimizi değiştirmemiz.
2010 içinde pek umutlu değilim,karamasarlığımdan nefret ediyorum ama hiç bir beklentim yok.
yinede allah hakkımda hayırlısını etsin ..
herkesin yeni yılını kutluyorum..
kk'yı seviyorum.

gunluk su an sevincten ciglik atabilirim o derece.
2009 son gun dahi beni coooooooooooooooook mutlu etti..
istedigim birseyin olma ihtimali var artik gunlugum. bu ne kadar guzel birsey varya anlatamam sana.
dusunsene gunlugum artik ise baslicam sadece 1 ay var sadece 1 ay icinde hersey belli olucak.
cok iyi hazirlanmaliyim gunlugum herseyi herseyi gozden gecirmeliyim. sacim basim makyajim kiyafetim herseyim ayarlanmali. tum notlarimi kitaplarimi herseyi bir tekrar etmeliyim.
bu tatili bu ise ayiricam.
gunluguuuum 1 ay sonra oldu diye yazarim insallah sana.. bunun icin bile Allahima sukurler olsun.. bunun icin bile..

günlükkkkkkkk
herkesin yeni yılını kutluyorum
inşallah tüm arkadaşlarımın herşey gönlüne göre olur bu sene
2010 uğurlu gelir
sağılıklı sıhatli huzurlu aşk dolu güzel bir yıl diliyorum bütün arkadaşlarıma

inşallah bende sana güzel haberlerle gelicem günlüküm inşallah

günlüküm...bakıyorum da herbikesler eski ve yeni yıla dair duygularını umutlarını karalamış bugün sana
ben de bozmayım bari düzene uysun yazacaklarım olur mu

2009 benim için aslında çok iyi bir yıl olmadı çok gözyaşı döktüm çünkü çok fazla hayal kırıklıgım oldu
hiç beklemediklerimden yedim en agır darbeleri incinmişliğim çok büyüktür o yüzden unutamam
kendimi kendime iyice saklayıp hayatla son gücümle mücadeleye giriştiğim bir yıldı
yalnızlıgın dibine vurdugum isyanlarla kafayı yordugum saçma sapan hayallerle uyudugum bir seneydı
çok şükür büyük acılar yaşatmadı büyükannemin kaybı dışında
ama kalbim çok yorgun düştü bu yılda

tutundugum iki dal vardı..sadece onlar için yasama asılıyordum adeta..
bir tanesi yeni 2010a birkaç gün kala kırıldı beklenmedik bir anda
şimdi o yaralı dalı sarmaya mücadelem umutla
diğeri çok istediğim çok emek verdiğim belki de hayatımı degıstırecek sıhırlı degnek addettıgım bir şeydi
bir meslegımın olması koca kazık olarak artık bir baltaya sap olabilme hayali
çok şükür Allahıma ki 2009un tek kıyagı bu oldu bana
hem de gider ayak son anda
artık benim de bir işim bir meslegim statüm var
her ne kadar bitakım sıkıntılara ayrılıklara katlanmak zorunda kalacak olsak da
bunu çok beklemiştim o yüzden mutlulugunu inkar edemem asla

şimdi kafamda bisürü soru işareti..nasıllarla bogusmalar yeni hayatın heyecanları planlar umutlar..
biraz tatlı biraz endişeli bir yolculuga atılacak ilk adımların telaşı var yüreğimde..
korkmuyor değilim..çok istedim belki herseyden cok istedim..dilerim yüzümü kara çıkartmaz Rabbim..
dilerim gercekten 2009 gider ayak gelen bu güzel haber yeni bir başlangıc yapar 2010la..
dileğim o ki bu sene maddı manevi artık benim de sıram geldi diyebileyim
işimden yeni kuracagım düzenimdem mutlu olayım eşim sık sık gelebilsin yanına hasret çok sürmesin
özlediğim şeyleri bu bi senelik kacamakla yenıden yasayablıeyım
hayatımızdaki sorun teskıl eden insanlar ceksinler elini etegını üstümüzden
bizim de artık hayata daha güvenle huzurla bakacak nedenlerimiz olsun
ve en önemli en çok dilediğim şey
yeni yılda annelik bana da nasip olsun
dilerim güzel bereketli huzurlu saglıklı anlayış ve sevgıyle dolu maddı manevi refahı bol umutlu neşeli
sevdilklerimizle dolu ve bebişlerle dolu bir yıl olur bizim için
bakarsın o çok hayal ettiğim ikizlerim de gercek olur benim için:))

tüm arkadaslarıma tüm KK ailesine iyi seneler diliyorum hersey gönlünüzce olsun ..

ilk defa tanısıyoruz senınle gunluk

bugun hem mutluuyum hem de burugum
oysa ne kadar onemlı bu yılbası bızım ıcın
ama o askerde yan yana degılız
cok uzuluyorum
allah askerlerımızı korusun
cok ozledım
bıtsın kavusalım artıkk
keske bugun yanyana olabılseydık
sabır baska da bısey yok
o hayatımda olsunn herseye razıyım ben

selam günlüğüm buyrunnnnnnnnn
2010 herkes için çooooooook mutlu, bütün kötü anıları, bizi yıpratan yaşanmışlıkları, olumsuzlukları unutturabilecek bir yıl olmasını dilerim :Saruboceq: Aşk huzur mutluluk sağlık hiçbirimizin peşimizi hiç bırakmasın inş... :lepi:
Burdanda bütün KK bayanların yeni yılını kutluyoum hihoyyyt
öpüyorum seni günlüğüm. hadi seneye görüşürüz opuyorumnanaktan...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…