Kadınlar Kulübü Günlük

günlük;
kendimi yeniden tanımaya başlıyorum son günlerde. annelikle beraber değişen benle tanışıyoruz. hergün başka bir huyunu öğreniyorum bu yeni benim.
eskiden günde 8 saat uyumadan yataktan kalkamayan ben; 8 saatlik uykuya 3 günde ulaşabildik son zamanda.
kahvaltı etmeden suya sabuna dokunmayan ben; her dakikamı bebeğime göre ayarlamaya başldım. aklıma yemek yemek bile gelmiyor.
çok büyük mutluluklar yaşayan ama hayatında mutluluktan ağlamayan ben; her gece döktüğü tuzlu damlaların tadını çıkarıyorum.
eskiden evli barklı lafına bile sinir olan ben; şimdi bu lafın peşine takılan çoluk çocuk sahibi lafından gizli bir haz duyuyorum.

sevmeye başladım bu yeni beni; bebeğimle gelen herşey gibi bunu da sevdim..opuyorumnanaktan

bekliyorum günlüğüm... benneyaptımki

son iki gün... kalbim yerinden fırlayacakmış gibi oluyor bazen... akannehir

düşünsene bi kere hayatım değişecek kökünden.... :1rolleyes: başka bir şehir başka bir ortam başka bir hava solucam belkide...... fisfisfis inş. hayırlı bir yer olur...
:Saruboceq:

bazen cok alakasiz biri beni anliyo gunlugum.
okulda bi asistan var acayip bir tip sorunlu gibi surekli etrafimda saniyede 10 cumle kurma yetisi ile beynimi allak bullak edip gider.
yaklasik 2 senedir ama hep yanimda bu adam. labarotuvarda deney yaparim saatlerce gelir beni izler deney sonuclarima bakar gider internetten arastirir buyuk bir sevincle dogru gidiyosun, yeni bisey bulmussun, bunu tezine nasil yazican bunu makalene soyle aktarmalisin bu adamin makalesi cok iyi bunu oku. adamin isi basindan askin farkindayim ama adam bunlari yapmaktan keyif aliyor. kimi zaman tavirlari ile beni cok tedirgin etse de keyif aliyor iste.
gecen hafta sinava da o girdi tum sinav kagiidma bakti dogru gidiyosun devam et yorumlari burda da surdu ve ne yapti begenirsin. asmin sinavdan sonra bi yere kaybolma cay ismarlicam sana.
eyvallah tamam dedik sinav derdi ile sinavdan ciktim gormem gereken iki hoca var baya da cene caldik onlarla derken unuttum ben cocugu, o da elinde cayiyla hocalariin yaninda buldu beni. bi caya bakti bi bana sonra da hocalara bisi sorup gitti.
anladim kirdim onu reddetsem belki bu kadar kirilmazdi. uzuldum sonra kendi davranisima ama elimde degil asiri ilgisi tedirgin ediyor beni. gecen bi cocugu da sunumumda bana soru soracagini soylemesi uzerine cok kotu azarlamisti. bu davranislarinin ben altinda kaliyorum farkinda degil belki de.
neyse bugun beni gordu gorur gormez neyin var dedi. aslinda bisey yok bosverin dedim. peki anladim dedi. boyle saskin baktim sahiden anladi mi acaba diye. uzgunsun ama anlatirsan azalacagi yerine cogalicak demi dedi?
evet dedim saskinlikla. boyle iste bu isler dedi. sevincin de paylasinca azalir aksine dedi.
kesinlikle dedim. gozlerim dolu dolu konustuk sonrasinda biraz. arkadaslik dostluk ask uzerine biraz da.
yillardir yanibasimda duran adamin aslinda benden de cok farkli olmadiigni gordum..
allah biliyor ya beni o an anlayan duvar olsa dahi gider sarilir aglardim. cok iyi geldi o konusma. rahatladim baya.

Günlük neden içim bu kadar sıkılıyor.Aslında bugünlerde süper olmam lazım.
Şafak atarsa 19 olmuş ben hala mutlu değilim
Hoş bi rahat bırakmıyorlar ki.Bi yandan babası bi yandan yalnızlık bi yandan omuzlarıma binen yükler bunaldım artık yaa.
Önceden "gelince her şey düzelecek aşkım, bütün yükü omzundan alıcam,kıymetini anladım,sensiz yapamıyorum bla bla bla..." diyen adam bugünlerde ne kadar uyuz.
Sanki sabah evden çıkmış da akşam gelecekmiş gibi konuşuyor.
Hoş ben de pek farklı değilim ama o öyle konuşuyor diye uyuzluk yapıyorum.
Aklım sıra sen yokken de çok iyiyim,kendime yetiyorum havası vericem.
Yalan halbuki.O olmadan çok zor geliyor her şey.Hiçbir şeyden zevk alamıyorum.Biran önce gelsin bitsin şu askerlik istiyorum.
Ama 2 gündür çok da korkuyorum.5 aydır görmüyoruz birbirimizi tamam çok özledik kıymetimizi anladık ama ya gelince yadırgarsak birbirimizi.
5,5 yıldır en uzun ayrılığımız.Ya iyi gelmezse bu zoraki ayrılık bize.Ya eski sıcaklığı yakalayamazsak?
Ya sorunlara sıkıntılara gömülüp bazı şeyleri tüketirsek?Herkes de oluyor mu acaba böyle?
Gelince geçermi ki her şey?
Bir sürü sıkıntı bekliyor bizi.
En büyük sorun da babası.Beni anneme göndermedi biliyo musun günlük?
Kocam başımda olmadan ne işim varmış.3 saatlik yol çocuk değilim ki,ilk defa yalnız kalmıyorum ki.Hem ona ne işine gelince bana sahip çıkası geliyo işine gelmeyince yüzüme bakmıyo.
Sinir oluyorum günlük.Zengin olayım şu evden kurtulayım uzaklara gidelim istiyorum.
Bi de bu kadar sıkıntının içinde bebek istiyorum.3yıl oldu artık ben de anne olmak istiyorum.
Ama ona bile cesaret edemiyorum offff.şiştim iyice, çok bunaldım.
Neyse çenem düştü hadi görüşürüz.

Günlüğüm ben geldimmm, aslının yazdıklarını baştan aşağı okudumm onun için yorum yapmicam çünkü o içimdekileri biliyo zaten özeldende mesajlaştık aldım ifadesini ama sıkıştırcam tenhada onuuu sorcam ben na c.tesiyii, aslında aricaktım c.tesi günü amaaaa hasana kıyamadımmmm ev için model dekore falan düşünüyorlardır dedim amaaaa duydumkiiiiii öhöö öhööö neyseeee :jeyyar:

bu arada burda çok sevdiğim değer verdiğim bir arkadaşım daha varr. yazdılarını okuyunca şok oldum ve hadi kolları sıva gamze kendine getir şunu dedim ve direk msn'e yöneldim şükürki çevrim içiydi ve ona bazı şeyler anlattım bazı gerçekleri gösterdim onaa ve yaptığı hatayı anladı, evet özveri istiyo ilgi istiyo ama sevdiceğinin artık bir işi var ve üstelik kendi işinin patronu şu aralar destekde bulunmak özveride bulunmak lazım dedim örnekler verdim ona sevdiceğinin onun için neler yaptığını hatırlatım tabiri caizde silkeledim onu ve kendine getirdim...
Sevgisi aşkı ağır bastı ve halledilmicek bir konu değildi bu, bu yüzden adım atmasını hatalı olanın kendisi olduğunu söyledimm dinledi kuzum beni, Onun çok çok mutu olmasını istiyorum çünküüü.. bugünde haber aldım ondan ama bir haber daha bekliyorum ondan tam olarak ( o anladı beni) Şeniz

Gelelim deryaya hanfendi yeni üyelik almışş yahuu ne çok rağbet gördü bu yeni üyelikkk eee ozaman yeni üyelikle yeni umutlar yeni hayatlar yeni başlangıç olsun dimi ama yerimseniben yavrum benim yaa oda ilyasından şikayetçi ama geçicek biliyorum yaptığı eşşekliğin farkına varıcak oda.. biraz zaman ve sabr sadece :Saruboceq:

Denisemde benim gibi olmuş yeni yıla yeni umutlarla giricek hadi bakalım hakkımızda hayırlısı neyse o olsun inşallahhhh :Saruboceq: Geçen yı çöpee gitsin denisemm :lepi:

bak nasılda geldim...mafoldumben

Beynim donuk bi şekildeki anlatamam...
Çalışmam lazım işlerim cok...
ama ben kalbimdeki yüreğimdeki o acıyla nasıl calışabilcemki mafoldumben
nasılda zamansız geliyor acı mafoldumben

dün mesaj atmış...
eşyalarını hafta içi kargoyla yollarım diye mafoldumben
ben onları nasıl alırım. Nasıl kabul ederim...mafoldumben:gitme:

rüyamdada gördüm sabaha kadar. arıyorum konuşmaya calışıyorum olmuyor...
ben arıyorum tekrar kimsin diyor mafoldumben
bu kadar mı? bıktın benden ne cabuk vazgectin benden diyorum mafoldumben
ses etmiyor. hiç sessss cıkmıyor mafoldumben

bu günnn yine tek başıma sabahladımmm
üzülmedim yoksun diye yanımda
anlatacak cok şeyim var bu gün sanaaaa
içimde duygularım susmak istiyor
NEDENSE AYRILIKLAR KOYAR İNSANA...
yapraklar son bahar günü hep acmak ister...
insan sevince gözü görmüyor tanrımmmmm mafoldumben
neden her güzel şeyin sonu hüsranla biter mafoldumben
gözlerim ondan başka görmüyor tanrımmmm
onu alma yanımdannn onsuz olmuyor tanrımmmmmmmmmafoldumben:gitme:

ah be günlüğüümm ne olurr acı çektirmee insanlaraa ne olurrrr RABBİM sevdiğinden ayırma kimseyii sınama bizi sevdiklerimizle ne olurr... Rabbim yeni yılda artık mutsuzluklar değil mutluluklar getir bize üzüntü değil sevinç getir bize, gözyaşı değil gülümseme getir bizee.. SEVDİKLERİMİZİ ALMA YANIMIZDAN YALVARIRIM RABBİM :gitme::Saruboceq:

Larissa umuda yeni yıla yeni günlere çeyrek kala sana şunu söylim güzeller güzeli arkadaşım yazdıkların içimi çok acttı gerçekten ve bak çok sevdiğim bi söz vardır.. acına acı katmak asla istemem bunu yapacak en son kişiyim çünkü seni benden ve benim gibi yaşamış kişilerden daha iyi kimse anlayamaz.. Bak iyi dinle ..
"İnsan Aşık olduğunda ona ne kadar KIRGIN nekadar KIZGIN olsada hep atacağı bir tek mesajı bekler.. Eğer gelmeyeceğinden eminse, önceden attığı mesajları okur yada Telefonun titreşimde olduğunu bile bile her dakika Belki hissetmemişimdir diye Tekrar Telefona bakar, Aşk bu Değilmilmidir ? BEKLEMEK beklemek Bidaha Beklemek...

uleng güntürük...

sana hep uzun süre sonra yaziyorum biliyorum...
neyden bahsetcem biliyonmu.. hani hayatimda simdiye kadar kimse olmadi ya...
zaten kimsede yok... düsünüyorumda galiba ben artik biri ciksada sevemem...
öyle bir hisdeyim.. sanki o hastaliga yakalanmis gibi kimseden artik hoslanamam gibi
geliyor bana.. herseyin farkindayim... cok mantikli bakiyorum herseye.. ask'ada tabi..
bu yüzdende biri ciksa karsima bin bir sey düsünürüm ve sevemem...
ben öyle iki söz'e kanacak biride oldugumu sanmiyorum büyükte konusmuyorum ama
ne amacla o kadar cok söz söyledigini düsünürüm.. zaten öyle cok konusup sunu bunu
yaparim diyenden uzak dururum ben cünkü direkt itici gelir :S
kimseyi begenemiyorumda artik..
sanirim hic bisey baslamadan bitti...:çok üzgünüm:

Aşk ne demekmiş şimdi daha iyi anlıyorum. Anlatmak isterdim sana bunu; ama büyüsünü bozmak istemiyorum içimde saklı kalsın...
Anlamsız gülüyorum...
Seviyorum, evt gerçekten seviyorum...
Gözlerin daha anlamlı bakıyor ya da ben artık öyle görüyorum...
İçim bir başka bugün...
:nazar:

günaydın günnük...grip ben geldim dedi sonunda:bbo:
dün akşam kayınpederim sağolsun balık tutmuş taze taze yidik çok güzeldicokacimcoook
sonracıma kocem baktı bana, ilgilendi meyve tabağı hazırladı...ama bugün daha bi kötüyüm gözlerim yanıyi günnük ejderna gibiyim...
bi fırsatını bulup evi de toplasam süper olacak yine bekar evi konseptine yaklaşıyoruz çünkü...
hedi günnük benden şimdilik bu kadar si yuu:eek:

Günlüğüm ben geldimmm, aslının yazdıklarını baştan aşağı okudumm onun için yorum yapmicam çünkü o içimdekileri biliyo zaten özeldende mesajlaştık aldım ifadesini ama sıkıştırcam tenhada onuuu sorcam ben na c.tesiyii, aslında aricaktım c.tesi günü amaaaa hasana kıyamadımmmm ev için model dekore falan düşünüyorlardır dedim amaaaa duydumkiiiiii öhöö öhööö neyseeee :jeyyar:

bu arada burda çok sevdiğim değer verdiğim bir arkadaşım daha varr. yazdılarını okuyunca şok oldum ve hadi kolları sıva gamze kendine getir şunu dedim ve direk msn'e yöneldim şükürki çevrim içiydi ve ona bazı şeyler anlattım bazı gerçekleri gösterdim onaa ve yaptığı hatayı anladı, evet özveri istiyo ilgi istiyo ama sevdiceğinin artık bir işi var ve üstelik kendi işinin patronu şu aralar destekde bulunmak özveride bulunmak lazım dedim örnekler verdim ona sevdiceğinin onun için neler yaptığını hatırlatım tabiri caizde silkeledim onu ve kendine getirdim...
Sevgisi aşkı ağır bastı ve halledilmicek bir konu değildi bu, bu yüzden adım atmasını hatalı olanın kendisi olduğunu söyledimm dinledi kuzum beni, Onun çok çok mutu olmasını istiyorum çünküüü.. bugünde haber aldım ondan ama bir haber daha bekliyorum ondan tam olarak ( o anladı beni) Şeniz

Gelelim deryaya hanfendi yeni üyelik almışş yahuu ne çok rağbet gördü bu yeni üyelikkk eee ozaman yeni üyelikle yeni umutlar yeni hayatlar yeni başlangıç olsun dimi ama yerimseniben yavrum benim yaa oda ilyasından şikayetçi ama geçicek biliyorum yaptığı eşşekliğin farkına varıcak oda.. biraz zaman ve sabr sadece :Saruboceq:

Denisemde benim gibi olmuş yeni yıla yeni umutlarla giricek hadi bakalım hakkımızda hayırlısı neyse o olsun inşallahhhh :Saruboceq: Geçen yı çöpee gitsin denisemm :lepi:

tabir-i caiz güzin abla gibim olmuşsun yavrum hee... herkesi silkeliyon kendine getiriyon.sen bu kdr mükemmel olmak zorundamısın hee...
her zaman yanımda olacaksın... senin neşene ihtiyacım var.bende her zaman senın yanında olucam rabbım ıkımızede guzel bı yenı yıl nasıp etsın...
larisa ıcın soyledıgın soz..uuff..ne cok yaptım onu ben eskıden...ne cok uzuldum ne cok yıprattım kendımı...
ama ne oldu su an dıyorum kı ben ne kadar aptalmısım..
cunku hayat oyle bıseykı.... gunes her zaman dogmuyo...oyle bı anda batıyokii...onunla beraber bızde batıyoruz bazen... dilerim larisacım hep mutlu olursun bundan sonrakı yasantında... ayrılık zor... ama sevgıde hakedenedır dımı... sevgını haketmeyenı sevmeyeceksın arkadaş.bız anca kendımızı yıprattıgımızla kalıyoruz...

bana gelincee...
iş - ardından kurs... ve akşam 10da eve gelmenin dışında herşey güzel...aşkım olmasa zaten iyice depresifleşicem..iyiki varsın koca göbekli sevgilim benim...yerim o göbüsüü... :jeyyar:

gamzemm seni çok seviyorum balım Şeniz

günaydın la günnükcan
höff uykum var yaa..akşam tavuk gibi erken yattım üstelik..yine de var işte
az zaman kaldı ya o nedenle hiç bişey yapasım yok..ne işe gelesim ne de çalışasım
çok iyi gelecek şu sınav zamanı bana..eskiden olsa sınavlar gelmesin isterdim(geçen sene hariç çünkü geçen sene de sınavlarda geliyodu kuzucum yanıma)
şimdi herşeyden çok sıkıldığım ve sevgilimi de 5 aydır görmediğim için derhal sınavlara gitmek istiyorum
dediğim gibi iyi gelecek bana..üni hayatını o kadar özledim ki..Allahtan sevdiğim arkadaşlarımın hepsi de okulu uzattı delikafadulden görüşçez gezcez eğlencez yine
yok günlük üni hayatı gibisi be bakalım yine aynı güzelliği yaşayacak mıyız
la günlük aklıma ne geldi dün..manyak mıyım neyim..
biz sevgilimle geçen sene 2 aylık bi ayrılık yaşadık..o dönem bi arkadaşım bana aşıktı ama cidden çok aşıktı..bana hiç anlatmamıştı ama ev arkadaşıma söylemişti..ben de hissediyodum haliyle
müzisyendi ve bana şarkı yazmıştı..sana yazdım dememişti ama okutmuştu bunu yazdım diye ve sözleri manidardı..başkasını sevdiğini bile bile seni seviyorum tarzı bişeydi
gökhanı unutamadığımı biliyodu hatta onunla konuşuyodum kimi zaman dertleşiyodum..şimdi düşünüyorum da ne salak bi hareketmiş bu
çocuğa ne kadar acı vermiştir kimbilir..o beni seviyo ama ben unutamadığım sevgilimi anlatıyorum..sonra barıştık gökhanla ve ben uzaklaştım o arkadaşımdan sadece selamlaşır olduk..ama uzaktan uzağa beni sevdiğini hissedebiliyodum..aslında bana da iyi gelmişti bu ilgi acı çektiğim o dönemde..belki de o yüzden bencillik yaptım..
sonra özel okuldan geçiş yapan bi çocuk ev arkadaşımla eve giderken peşimizden gelmiş yolda durdurmuştu ve dersle ilgili saçma sapan bi soru sormuştu..sonra da yanlış anlama lütfen demişti..neyse istediği ders notlarını verdik sonra arkadaş olduk yeniydi de çocuk yardımcı olmak istedik..neyse o onun bi arkadaşı ben ve ev arkadaşım kantinde oturuyoduk laf arasında sevgilimden bahsettim daha yeni barışmıştık..çocuğun yüzü asıldı falan sonra sazan arkadaşı itiraf etti c.. senden hoşlanıyodu falan diye anlattı durdu..hoşlanan çocuk kıpkırmızı oldu ya sonra biz gittik yanlarından kusura bakma falan dedi bana ben de önemli değil dedim
o da sevgilimle gördü beni yıl boyu ve çaktırmadan bakıyodu..hatta okul biteceğine yakın ev arkadaşıma yine beni sormuştu..1 yıl boyunca hoşlandı yane benden
bunları sana niye mi anlattım bu iki çocuk okulu bitirdi ama ben uzattım delikafadulden
oh olsun diyolardır büyük ihtimal :1ninca:
valla sevgilimle 2 ay ayrı kaldık ama bi sürü kısmetim çıkmıştı :dilcikar: değerimi bilsin benim
gerçi hepsini anlatmadım ona kıskançlık krizine girecek diye..sadece şu müzisyen çocuğu anlattım(şarkı falan yazdığını değil sadece sevdiğini)ama pişman oldum her seferinde çocuğa pis pis bakıyodu
ay öyle günlük..her yönüyle özlüyorum üniversite hayatımı
hadi ben gittim yine görüşürük

merhaba günlük yine ben...
zamansız oldu gelişin gidişinde zamansız ve yersiz oldu.
alıştırsaydında öyle gitseydin.mafoldumben

yok yok yazmıyım daha fazla yeter :sinifsinif:

ah be günlüğüümm ne olurr acı çektirmee insanlaraa ne olurrrr RABBİM sevdiğinden ayırma kimseyii sınama bizi sevdiklerimizle ne olurr... Rabbim yeni yılda artık mutsuzluklar değil mutluluklar getir bize üzüntü değil sevinç getir bize, gözyaşı değil gülümseme getir bizee.. SEVDİKLERİMİZİ ALMA YANIMIZDAN YALVARIRIM RABBİM :gitme::Saruboceq:

Larissa umuda yeni yıla yeni günlere çeyrek kala sana şunu söylim güzeller güzeli arkadaşım yazdıkların içimi çok acttı gerçekten ve bak çok sevdiğim bi söz vardır.. acına acı katmak asla istemem bunu yapacak en son kişiyim çünkü seni benden ve benim gibi yaşamış kişilerden daha iyi kimse anlayamaz.. Bak iyi dinle ..
"İnsan Aşık olduğunda ona ne kadar KIRGIN nekadar KIZGIN olsada hep atacağı bir tek mesajı bekler.. Eğer gelmeyeceğinden eminse, önceden attığı mesajları okur yada Telefonun titreşimde olduğunu bile bile her dakika Belki hissetmemişimdir diye Tekrar Telefona bakar, Aşk bu Değilmilmidir ? BEKLEMEK beklemek Bidaha Beklemek...

cok tşkler canım iyi dileklerin için
acıyı derdi veren rabbim sabrıda verir herhalde...
sabrımı bekliyorum yada onu bekliyorum şimdilik. mafoldumben

tabir-i caiz güzin abla gibim olmuşsun yavrum hee... herkesi silkeliyon kendine getiriyon.sen bu kdr mükemmel olmak zorundamısın hee...
her zaman yanımda olacaksın... senin neşene ihtiyacım var.bende her zaman senın yanında olucam rabbım ıkımızede guzel bı yenı yıl nasıp etsın...
larisa ıcın soyledıgın soz..uuff..ne cok yaptım onu ben eskıden...ne cok uzuldum ne cok yıprattım kendımı...
ama ne oldu su an dıyorum kı ben ne kadar aptalmısım..
cunku hayat oyle bıseykı.... gunes her zaman dogmuyo...oyle bı anda batıyokii...onunla beraber bızde batıyoruz bazen... dilerim larisacım hep mutlu olursun bundan sonrakı yasantında... ayrılık zor... ama sevgıde hakedenedır dımı... sevgını haketmeyenı sevmeyeceksın arkadaş.bız anca kendımızı yıprattıgımızla kalıyoruz...

bana gelincee...
iş - ardından kurs... ve akşam 10da eve gelmenin dışında herşey güzel...aşkım olmasa zaten iyice depresifleşicem..iyiki varsın koca göbekli sevgilim benim...yerim o göbüsüü... :jeyyar:

gamzemm seni çok seviyorum balım Şeniz

cok saol canım

Ya sabahtan beri bu nedirr Allahım bir hayırlı haberde duysaydımm yaa....
Sabah bir posta ağladımmm hep bu düşüncesizlikler maalesef insanlar niye düşünmezler...
Bazen en yakınında ki olsa bile...Hep bu iyi niyet.Allahım sen bizi koru .....
Az önce de liseden çok sevdiğim bir arkadaşım burdaydı...Eşinden boşanıyormuşş onada bir şok oldum...yazık kız perişan olmuş...Allahtan ki çocukları yok..En sevindirici yanı bu zaten...Çok zor yaa evlilik insanları idare etmek zor gerçekten..
Rabbim herkesi hayırlı insanlarla karşılaştırsınn inş....
Herkesin yüzü gülsün kimse mutsuz olmasınn ....

Bugün nihayet güneş yüzünü gösterdi .Evde temizlik var , kaynatıp duruyoruz da ... Sıtedekiler amma meraklı insanlarmış , her şeyi sormuşlar yardımcıma.kaydirigubbakcemile3 Bizimki beni çok sever , ser verir sır vermez.Sırrım yok,ama meraklı insanları sevmiyorum,varsın merak etsinler .kaydirigubbakcemile3

Eşimin bana büyük bir sürprizi varmış . Söyletemedim bir türlü.kaydirigubbakcemile3Az çok tahmin edebiliyorum ,ama yaza olacak sanıyorum ben.kaydirigubbakcemile3 ış çıkışı eşime dün hediyesini aldım.Beğeneceğinden adım gibi eminim.:lepi:
Yaz dedik de yazı çok özledim.Denize girmeyi,güneşlenmeyi...Denizkızı demiyorlar bana boşuna.kaydirigubbakcemile3 4 ay kaldı ,koskoca 4 ay...sositososito
Bu arada hala ne giyeceğime karar veremedim.Burası ızmir değil ki...Cıbıl cıbıl dolaşmak ne mümkün ?! Yok ,yok...Hasta olmak istemiyorum ben.Bizim şarkımızı da söyler o gece kesin.Fotoğraf makinemiz yılbaşından sonra gelecek maalesef.mafoldumben Ferhat'la birer ftğ çekilirdik oysaki ....:roflol: Ödünç makine al diyecksin de eşten dosttan.Kimsenin eşyasını almam ben.a.s
Görüşmek üzere ...gamyoncuiremsu

miskinlik gibisi yokmirmirmirmirözledim be doya doya uyumayı yatakta şımarıklık yapmayı:1rolleyes:
yılbaşına namaz kılarak ve dualar ederek girmeyi düşünüyorum:nazar:
aşkımla 2 yılbaşını ayrı geçirdik,bu ayrı geçiriceğimiz son yılbaşı olur işalah:Saruboceq:annem yılbaşı ağacımızı bi süslemişki görme:asigim:bi ben eksiğim-tatlicadiarzu-ailem yanımda,sevdiğim telefonda olucak ve bol bol dualar ederek giricem bu yıla..rabbim hayırlı bir sene olmasını nasip etsin.bizimkilere söz vermiştim zeytinyağlılar benden die ama nerdee:1no2:vaktim yokki onları yapmayı:gitme:
hatta fırsat bulursam eyüp sultan hazretlerine gidip ziyaret yapmayı düşünüyorum,manevi olarak kendimi daha iyi hissedicem ayrıca arabayı hala yıkatmadım:roflol:vaktim kaldı ama o kadar yorgundumki biran önce eve atmak istedim kendimi..hediye faslıda bitti.pati karısına yarın hediyesini vericem,bakıyım o bana ne almış(sanki bilmiyorum):smiley-cool:ama o bilmediğimi sanıyo:jeyyar:

bu yılbaşı biz ilk defa beraber olucaz günlük yılbaşını kutlamıcaz zaten,ikimizde sevmiyoruz.ama bi arada olucaz onun için seviniyorum.belki bütün bu kırgınlıklar,tartışmalar geçer.eminim bize çok iyi gelecek.acayip bişeyler yapmak istiyorum ona süpriz gibi.görünce aaa demeli çok şaşırmalı ama aklıma hiçbişey gelmiyo işte..araştırıyorum günlük..
2010 inşallah hep sevgi dolu geçer herkes için..
:kedi:

selammm
anne olmak çok güzelmiş yaa..
sanki yıllardır tanıyoruz birbirimizi..
eşim de çok değişti baba olmak yakıştı ona
ne kadar da seviyor kızını
eskiden sıradan ve boş olan hayatım yok artık
dolu dolu yasşıyorum artık
evladım için..
seni çok seviyorum annem..

Selam günlük

gün sayıyorum persembe gelsin :1rolleyes:
dün iş çıkışı eve gitmeden markete uğradım aşure için malzemeleri aldım
eve gittim hazırlık yapayım yarına derken hemen yaptım :lepi:
aliminyum kaplara koydum işyerime getirdim 20 kase :ecrin_bebek:
güzelcene süsledim akşam 5 ten sonra hep beraber yeriz dedim
öğlen yemişler bile :mymeka: kaydirigubbakcemile2
annem de uğradı işyerime , verecektim ayırmıştım ama anne dedim kusura bakma arkadaşlar yemişler akşam artarsa veririm sana :nazar:
öyle işte günlük
bugun de kız kıza gezicez sinemaya gidicez alışveriş yapıcaz kocalarımızı eve kilitledik şakkıdı -tatlicadiarzu-
geniş aile izliceklermiş de dedik siz kalın biz gidiyos zemuszemus
öyle işte günlük
en azından günlük sana yazıyorum yoksa hiç vaktim yok buralarda gezinmeye
kızları tek tek öperim :asigim:

selam günnüküm
her derdimiz bitti kaç gündür yılbaşında nerede olacağız kavgamız başladı :roflol:
ben davet eden arkadaşlarımıza gidelim diyorum o ailelerimizle geçirelim diyor
bir türlü anlaşamıyoruz anlayacağın yine
bu gidişle evde battaniye altında tv izleyerek ve pinekleyerek geçireceğim yılbaşını
amaan istediği yere gitsin ben alırım nevalemi otururum tv başına :dilcikar:

X