Kadınlar Kulübü Günlük

mıraba günlük:hulya:
kk sorunlu cnm benım sana pek yazamadım
dün davetıyelerımızı aldık :asigim: nıkah sekerımız kaldı
bu h sonu belkı halılarımızıda alırız
fırın alcam bıde ablamda hedıye mını fırın alcakmış bana :1rolleyes:
buzdolabı tv beğencem bıde
ayy evım evımmm sana kavuşmama cok az kaldı
son 22 gün:asigim:

Dün gece "anne ve kızları" ( +1 bebiş kaydirigubbakcemile3) toplantısında bütün gece kesintisiz konuşmanın sonucu başım ağrıdı ve garip garip rüyalar gördüm...:bbo:

Bugün randevum var...ohh kendimi şımartıp peelinge gideceğim.inşallah ...zemuszemus

Öncesinde bir takım buluşmalar, alınacak şeyler...

Güzel bir gün ve güzel bir haftasonu diliyorum herkese.....a.s.

Allah'ım kimseye evlat acısı yaşatma ne olur...
Okumaya bile dayanamadım,içim acıyor... Sen sabır ver bebeğini kaybeden arkadaşımıza...
Kimse yaşamasın bunu Allahım..mafoldumben

Bir haftalık Samsun tatilinden sonra yine döndük yabancı olduğumuz şehre. :gitme:
Ne kadar güzel geçti bayram tatilimiz. Herkesi gördük, hasret giderdik.
Annem,babam,kardeşlerim,kuzenlerim,akrabalarım,arkadaşlarım...
Sabah bir yerde akşam bir yerde gezdik bir hafta boyunca.
6 aylık bir zamandan sonra sevdiğim insanlarla biraraya gelmek çok iyi geldi bana.
Evimin her köşesini dolaştım eve adım atınca.
Sanki hala bekarmışım da bir tatile çıkmış, tatilden dönmüşüm gibi hissettim kendimi önce.
Sonra kendime geldim tabi. Asıl şimdi tatile geldim dedim içimden derin bir iç çekerek, boğazım düğümlenerek senağlama
Evlendikten sonra ilk gidişim değil halbuki bu. 6 ay önce de gitmiştim ama böyle hissetmemiştim.
ılk defa hissettim bunu.
Yol çok uzun otobüsle 19 saat inan çekilmiyor. Direkt uçak da yok. Aktarmalı var ama o da çok uzun iş. Mecburen ankaraya kadar uçakla, oradan da samsuna otobüsle gidiyoruz.
Keşke şöyle sadece birkaç saat uzaklıkta olabilseydik o zaman sık sık giderdim. :Saruboceq:
24 yılım geçti Samsunumda günlük. Evleneli 14 ay oldu ama ben hala kendimi oraya ait, baba evime ait hissediyorum.
Buralar çok güzel ama alışamadım hala alışamadım. :sinifsinif:

Acaba hiç evlenmeseydim, hep ailemle kalsaydım daha mı mutlu olurdum sence?

Son düzenleme:
Mutlu ve umutluyum günnük...
Şu nişanı da hayırlısıyla atlatayım... Kursumu da hayırlısıyla vereyim... Şöyle şakır şakır ingilizce konuştuğumu bir göreyim... Şu 2 senedir alamadığım zamı bir alayım..
Aşkımın banka işi de olsun hayırlısıyla sınavı açıklansın başarılı olmuş olsun...
Daha ne isterim be günnük...
Birde şu tedavim sonuç versin düzeleyim artık başka da birşey istemiyorumyerimseniben
(yani şimdilikkaydirigubbakcemile3)

Selam günlük..
dün aşkımı askere ugurladım..okadar zorki be günlükk içimden her an aglamak geliyooo her saniye hereze onu çok sevdigimi söylemek geliyo..
acaba şuan ne yapıyodur askerim.söz verdim onu bekLicem oda söz verdi benim için dönücekk...
onu Deli gibi seviyorum Allahım ne olurr sagsalim gidip gelsinnn ve Allahım ne olur bana sabırrr verrrr.

kendimden utanıyorum..........

hiç bir sey dün gece yaptıklarımı haklı çıkaramaz,çıkarmaz...

hala dün geceki kendimi tanıyamıyorum..

kolay kolay da afftemeyecğim sanırım..

günlük yarın görüyorum enişteni hadi bakım bana şans dile :))))
bakalım eniştende beni görecekmi hehehehe

İyice sardım yahu ben bu çocuğa. Dakika başı aklımda. Uyanmıştır diye 5 te aradım karşımda uykulu bi ses... 'uyuyo muydun çok özür dilerim' dedim 'evet' dedi. Bu saate kadar uyuyo musun falan dedim. Sabah karşı yatmış beyimiz... 'Kapatabilirim sen uyu' dedim, açıkçası yok yok ben de kalkıcaktım zaten demesini bekledim ama 'tamam görüşürüz' dedi. Ne için aradığımı bile merak etmedi... Mesaj çektm yarım saat sonra. 'Ben dışardayım uyandığında gelmek istersen haber ver' dedim. 1 saat sonra cevap geldi 'Yok ben ders çalışıcam. Sonra görüşürüz'' Bir bozuldum... Ondan önce de öğlen belli olan bi canlı müzik programı vardı sınıftan kızlarla hatta o da gelir falan diye düşünüyodum. Ama o da iptal oldu. Ama ben durur muyuım, fönümü çektirmişim, makyajımı yapmışım. Başka arkadaşımı aradım. Onunla zaten sözümüz vardı gerçi ikisi çakışınca ne yapacaktım onu da bilmiyorum. Neyse çocuk beni geri aradı 8 falan gibi buluşcaz. O da çok yakışıklı, karabükün en zenginlerinden birinin oğlu. Ama ona o gözle bakamıyorum nedense. :kedi:

Neyse, hadi öptüm :1closedeyes:

günnüküm bugün çektim eşofmanları evden maçka parkına kadar yürüdüm :))
yürüyüş yapcam anne gelcen mi dedim hemen hazırlandı...çıktık yürüyoruz bi baktım annem topuklularla tak tak geliyo :)) dedim kızz yürüyüşe çıktık ne bu kokoşluk kaydirigubbakcemile3 nişantaşından parka yürüdügümz için magzalarda vakit baya bi geçti tabee zemuszemus allam bir çizmeler var görme :gitme:
gittik oturduk bi cafe ye sonra babamı aradı durur mu hiiiçç :jeyyar: illa kocişi yanında olcak...nese babamda geldi...öle vakit geçti işte...
dönüşte saolsun babam arabayla eve getrdi yoksa ölürdük o yolu geri yürümeye akannehir
markete girdik cevahirde,yemeklik bişeler aldık eve geldik...tavugu attım fırına salatayı da yaptım geçtim nete hihoyyyt gerisi annemin ellerinden öper ayy bi magazada bir kız vardı günnük yüksek sesle konuşuyodu kendini millete duyurmak için :)) bi badi deniyo,yanındakine de diyo ki ayy acun'un karşısına çıkarken bu kadar heycan yapmamştım karar veremedim hangisini alsam :roflol:
illa hava atcak yaa...ben anlatsam çevremde olanları dudagı uçuklar -tatlicadiarzu- sengözlerimebaksanab
dün çok sıkıcı bi gündü günnüküm...kötü bi haber aldım,aslında sonucu iyi olcak biliyorum ama yinede sıkıldm şmdiden...doldum bazı şeylere patladım bi anda işte...
hastayım bu arada burnumda akıyo :gitme:
hadi si u letır Şeniz

ah ah ne snrlndm ama ona dnkötükedihüso
hem kndi yazio muhabbti başlatio sanra kaybolup gidio.ayh deli olacam bigün ya nese artk.
ama hala içimdn skp atamadm onu napim bnm suçum mu?benneyaptımki
hem svdr aşık et kndne snra da ceketi al çık.ayıp ayıpklava:
ya nese daha güzl şeylerdn bahsedlim hadihihoyyyt
meselaaa....
bu hafta byk oranda drs prgramına uyup adm gbi çalştm hatta hala çlşiyorm:lepi:hihoyyyt
snra bu aralar brz kilo verdm sanki bi kaç ay önce dar gelen pantoln nerdeyse geniş gibi hadi hayrlısı diorm artk:lepi:kaydirigubbakcemile2
öyle işte tatlım ne olsn hayat devm edio işte ya napalm öyle ya da böyle dnp dolanp gelecek bna:teytey: ama bnde bnlarn hepsinin acısın çıkaracam görür o:roflol::lepi: klava:

yazmayı unutmuşum günlüğüm bu gün 5 aralık :kedi:
hadi hadii bilmiyomuş gibi yapmaa...geçen sene bugün ne nick alsam da üye olsam diye düşünüyodum :))
peyşınt oldum ilk zemuszemus daha sonra degiştrdm tabi...vay bee koca bi sene geçmiş...
yeri geldi can sıkıntımı giderdim yeri geldi gülmekten çenem agrıdı opuyorumnanaktan
güzel dostluklar edindim...tek tek isim vermiyim kendileri bizzat şahsen kim oldgunu biliyo :))) (cümleye bak :roflol: )
iyi ki varsın Şeniz iyi ki varsınız yerimseniben

hee yıl başı çekilişine katılcam :)) güzel olar diye düşünüyorum :))

opuyorumnanaktanselamm günlükcümm
bugunn iyice gezdim vallaa.
alışveriş yaptım.
kadınlar için alısverıs yapmak süper bi duygu herşeyi unutuyo insankaydirigubbakcemile3
kendınden geçiyo vıtrınlere bakarken
vallaa günlükcümm..
aşkımıı çok özledim ya gorusemedik kaç gündür..
seviyorummm hemde çokkkopuyorumnanaktan

sevgili günlük,
misafirlerimiz gitti. söylemesi ayıp ikramlarımız pek güzel olmustu..:kedi:

dün gece Canan Tan 'ın Eroinle dans kitabını bitirdim sonunda. ayyy utanıyorum :kedi:yaa bu yazarı bu yasta okuduğum için. liseliler gibi...
germişti kitap beni bitti gitti sonunda

bu akşam da ööle geciyor işte netin basında. birazdan dizim başlıyacak. ayyy hayatım ne monoton bu aralar..neyse izmir turlarımız baslayınca biraz acılırım.....sürekli bir can sıkıntısı...neyse seni debaymadan kaçayım ben baylaaaaaaaaa

İki gündür hasıla gelen kendimi eve kapatmamı bugün kırdım güllüğüm.

Çıktım akşam arkadaşımla buluştuk Cevahir'de. Pek de iyi geldi.

Düşünüyorum da bu zor dönemimde bu arkadaşlar karşıma çıkmasaydı ne ederdim ben.

Evet belki arkadaş her şeyi değil insanın ama çok şeyi olabiliyor yeri geldiğinde...

Çok zor zamanlar geçiriyorum güllüğüm, idrak ediyorum bunu.

İçinden nasıl çıkabileceğim konusunda da az çok fikrim var ama öyle zor geliyor ki düzene oturtmak hayatı.

Ben hep yeni düzeni O'nunla kuracağıma kanaat getirmişim ve tersini kabul edip yola tek başıma çıkmak zorunda olmam canımı yakıyor.

Yok ama kendim yapmadım bu kadarını güllüğüm, evet belki ben de hayallere daldım ama bi daldıran da vardı..

Sil baştan yapmalıyım. Vazgeçmeliyim istemekten. Sevmekten değil ama istemekten geçmeliyim. Kendimden geçmeden geçmeliyim hem de.

Allahım ben yoluna girdim, Sen de bana yardım et ki çıkayım şu girdaptan..

Mutluyum diyebileceğim günler gelsin artık...

Günnüşümm ben geldimm, Dünden sonra bugün kafamı dahada rahatlatmak adına bakırköy c.tesi pazarına gittik kuzenimle ve aldıkta aldıkk doldurduk poşetlerii çoook kalabalıktı yaaa üst üste geziyo millet maşallahh.. sonra yolda gelirken anneceğimi aradım çayı koy ocağa bizde simit aldık dedim ımmm süper bi akşam üstü kahvaltısı oldu diyelimmkaydirigubbakcemile3 sonracığıma aldıklarımı yerleştirdim dolabıma ve kuzenime geçtik mısır patlatıp taktık dvd'ye film arka arkaya filmler izledik hımm sonrada evime geçip saçıma maşa yapıp kırmızı ojelerimi sürdümm çünkü yarın eniştem ablamla beni yemeğe götürcekmişş hadi bakalımm yerimseniben şimdide doldurdum kolamı geçtim yatağıma okan bayulgenin programını bekliyorumm böle işte tatlımcım..
Hee bu arada bu sabah kahvaltıda ufuk konusunu açtım masada ve anlattım olanları babamla anneme, babamın dediği tek şey şuydu " kızım sen seviyorum istiyorum diyorsan ben biz bişi diyemeyiz ablanıda sevdiğine verdik fakat ben senin mutlu olabileceğinin kanısında değilim yaşananları sende biliyorsun çocuk tek bir sorunda ailem dedi ve seni umursamadı o aile senin bizim bildiğimiz gibi değerini kıymetini bilmez seni sıkarlar yavrum sen alışkın değilsin herşey sevgi aşk değil evlilik tek kişiylede olmuyor bak daha söz bile takılmadan aileler işin içine girince neler oldu gördük kızım, biz ve onlar çok farklı aileleriz kızım, ama seviyorum baba ben çekicem çekiceksemde diyorsan senin üzülmeni asla istemiyorum seviyor istiyorsan vericem kızım seni dedi canım babacım" Annemde ekledi " Senin en zor anlarında senin gözünün içine baktık kızım çok iyi düşün ve çok iyi karar ver evlilik bir sefer oluyor biz senden bıkmadık baba kapısında rahatsın böyle bir derdin varken yarın öbürgün bin derdin olabilir çok çok iyi düşün öyle kararını ver kızım dedi canım annemde" Bense sadece bu iş bitti en zor anımda yanımda olmayan kişiye ben nasıl güvenim ufuk yanımda olur laf söletmez nasıl diyebilirimki dedim ve sadece bilginiz olsun olanlardan diye açtım konuyu dedim ve kalktım kahvaltı sofrasından.. Biraz ağladım odamda ama akıttım son gözyaşıydı günlüğüm söz veriyorum sana..

Kimsenin Kimse Üzerinde İpoteği Yok Özgürsünnn....buyrunnnnnnnnn

Hadi Günlüğüm Paii Paiii

Nazar Duası : وَاِنْ يَكَادُ الَّذِينَ كَفَرُوا لَيُزْلِقُونَكَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّكْرَ وَيَقُولُونَ اِنَّهُ لَمَجْنُون

Günlükk ...
ılk defa yazıyorum sana , zaten ağlanıp sızlanmadığım bir sen kalmıştın hadi senide aradan çıkarayım .
Geldiler yine bana ağlıyorum sabahtan beri . Ne zaman biticek bu mutsuz günlerim . Mutlu olmak için , hayatımın en güzel yıllarını mutlu ve umutlu geçirebilmek için , geriye dönüp baktığımda 'keşke' dememek için bitirdim ben herşeyi . Artık yüzüm gülsün diye sildim 'o'nu hayatımdan . Günlerce yalvaran adam iki günde başkasının koynuna girdi , of neler geçiyor içimden ne küfürler etmek istiyorumda kapatıyorum ağzımı . Ben ne şereften yoksun bi insana kaptırmışım gönlümü . Ayrıldığımız halde , başkasıyla ilişkisi olduğu halde bana seni seviyorum , pişmanım derken onunla tıkırında devam ediyor benim aklım almıyor günlük nasıl insanlıktır bu . Şu yaşımda kime ne zararım dokunduda yaşıyorum bunları . Allahım sen nasıl birşeyle sınıyorsun beni . Daha dün bitti gitti dedim artık umrumda değil ne yaparsa yapsın dedim heryerden sildim attım onu bugün yine aklıma mutlu günlerimiz geldi yine nefret bürüdü içimi . Sabır ver bana Allahım dayanma gücü ver . Atlataym bir an önce şu günleri hayatım düzene girsin artık lütfen .. mafoldumben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…