Kadınlar Kulübü Günlük

Sıradan bir günde, face de 2 kişi eklemiş beni. Tekini reddettim, tekinde ise tereddütte kaldım. Tanımıyordum, yine de çok hoş bir profil fotoğrafıyla dikkatimi çekti. Hemen profilini açıp incelemeye aldım. Benim okulumdanmış B. Tam tipim diyebileceğim kadar yakışıklı, çekici. Kirli sakalları vardı ve de çok şeker bir gülüşü. Ve dee bir sevgilisi!

Neyse, kabul ettim. Ben face de oyun oynarken, yazdı beyimiz.

-Selam.
-Mrb:)
.... (klasik muhabbetler)
-Beni nasıl buldun?
-Face önerilerinde vardın.

Konuşurken fotolarını hatim ettim neredeyse. Küba, Fransa bilmem ne yerlerinde çekilmiş fotoları vardı. Hemen kendimi de onunla yurt dışında geziyorken hayal ettim, sonra okulda ikimizi elele. Sonra onu arkadaşlarımla tanıştırdığımı ve sınıftakilerin bahçede bizi sarmaş dolaş görünce imrenerek baktığını. Artık hayatımın farklı yöne kayacağını. Oydu işte hayal ettiğim adam, kendi ayaklarıyla gelmişti bana, canımdı.

İki gün falan konuştuk sanırım, o arada ben Ankaraya döndüm. Bu arada B. bana 'ben bu hafta akşamları okulun kütüphanesinde olacağım, sen de gelsene' dedi. İki nazlandım yalancıktan sonra olur dedim :ecrin_bebek:

Çok uzatmayayım face de 3 gün konuştuktan sonra (bu arada ne msnini ekledim ne numarasını aldım) akşam kütüphaneye gitmeye karar verdim. Aslında o gün 7 ye kadar onun face ini açmasını ve randevulaşmamızı bekledim ama açmadı. Ben de bastım gittim nasılsa bulurum diye. Vardım kütüphaneye, öğretim görevlililerinin park ettiği otoparka binbir rica girdim (kütüphaneye yakın da) ve girdim içeri. Bakındım iki.. (zaten bi kaç katlı bi yer) baktım herkes arkadaşıyla oturmuş ders çalışıyo onu da göremedim anaa sap gibi kaldım kafamçokkarıştı napsam napsam dedim, hemen kuzenimi aradım. Dedim gir benim face e bul şu çocuğu. Allahtan ordaymış. Ben gibi konuş dedim.

-Ben kütüphanedeyim
-Aaaa niye bana haber vermeden gittim katzecim canım
-Burda buluşacaktık ya
-Püff ben daha yeni kalktım yemek yicem
-Ne zaman gelirsin çok vaktim yok {ofluyorum pofluyorum içimden sövüp sayıyorum}
-O zaman şöyle yapalım bi yerlerde yemek yiyelim ne dersin?
-Olur kızılaydan alayım seni.
-Aa arabayla mı geldin o zaman bahçeli yapalım.
-Tamam çıkmak zorundayım {kuzen de delirdi tel-face-ben gibi konuşmak onu da sıktı}
-Durr numaramı al. xxxxxxx çaldır beni
-Tamam bye.

Gittim kızılaya. Mesaj da attım ona. Hemen geri aradı. Buluştuk sonra. Tam fotodaki gibiydi, yani beklediğim gibi. Gayet düzgün bir konuşması vardı. Çok ama çok tatlıydı....

Yemek yedik tunalıda. Gayet hoş sohbetti. Ben de susmadım hiç. Sevgili olmasakta iyi arkadaş olabileceğimizi düşünmüştüm. Ta ki döndüğümüzde benimle soğuk soğuk konuşana kadar. Artık bir şey de yazmıyor. Hayallerim bir kez daha duvara tosluyor.

Tanrının tuhaf bir eğlence anlayışı var.
Bir adamı çıkarıyor hiç bilmediğim sokakta karşıma...
Aşık oluyorum, mutlu oluyorum, hatta çok çok mutlu oluyorum,
İki sokak elimi tutuyor; sonra ortadan kayboluyor!!!
Bazen kızıyorum kendisine,
Benimle oynaması yorsa da beni,
Biliyorum o iyi biri...
{şiir alıntıdır}

Son düzenleme:
gut morning günnük...ayh sitenin bu halini özlemişim vallakafamçokkarıştı
bugün biz aşkumla evleneli 2 ay oldu tam:asigim: "nasıl olacak, yetişecek mi,"kınaydı gelinlikti derkeeen bak sıcacık huzurlu yuvamdayım Allahıma şükür:nazar: herşey çok güzel hayatımda hiç olmadığı kadar hemi de

Allah kimsenin huzurunu eksik etmesin günnüküm:Saruboceq:
hayırlı cumalar si yu

La günLük...

ben bu adamı çok kıskanıyorum napıcamm...

çıldırıyorum yaaaaaaaaaaaaaa

delikafadulden

selam günlük naber :)
bana da oempx adlı bir üye yazmak istemiş ama yanlışlıkla liadora nın profilime yazmış sorada kaybolmuş siteden :uhm:
merak ediyorum ne yazdıydı aceba diye :sm_confused:

günlük canım sıkkın ya ,
aşı vurdursammı vurdurmasammı diye düşünüyorum bir yandan, bir yandan eşimi özledim
diğer yandan arkadaşlarım bana kızıyorlar neden arayıp sormuyorsun diye ...
ev dağınk daha çook temizlik yapmam lazım ama müge anlıyıda kaçırmak istemiyorum :bbo:
en iyisi relax olmak heralde.
önce şöyle bi tv izleyeyim sora temizliğe başlarım amaaaaaaaaaaaan ne canımı sıkıyorum ki be :icecream:

:Saruboceq: en büyük duamm...o günleri görebilmekk...
telli duvaklı çıkmak babamın evinden
kardeşim kuşağımı bağlarken gözyaşlarına boğulmak
davul zurnayla oynaya oynaya çıkmak evden :)
aşkım beni gelinlikle ilk gördüğü an büyülenmesi...
sarılması sımsıkı...öpmesi....
uzun bir konvoy halinde salona gitmemiz...
oyun havası çalması yolda giderken..
doya doya oynamak aşkımlaa ...
işte bu demek.. işte biz kavuştuk... şimdi sevinçten oynama zamanıı...

DİYEBİLMEK.. BÜTÜN BUNLARI YAŞAYABİLMEK...

nasip et rabbim bana :Saruboceq:

Günlük lan, nazara geldim kanımca, elim kolum kalkmıyor, bi uyuşuğum, bi uyuşuğum sormakafamçokkarıştı Patronlarda yok bugün, bi dene junior kaldı, diğerleri şehir dışında. işyeri sessiz, sakin, ohhhh kafa dinliycem bugünkaydirigubbakcemile2, uyuşukluğum sanırım işyerinde ekşın olmamasından kaynaklıkaydirigubbakcemile3

Napsam bugün acaba,fisfisfis, yemek tariflerine bakabilirim, ama önce gazeteleri okiyim, sonra face de accuk bizim sıyırtıklarla konuşiyim, azcıkda oyun oyniyim, Kazen geçmiş beni yine:eek:lmaz:, neyse hayden kaçtım ben,mirmirmirmir

rahatsızım günlük
gece acile gittik serum yedim
tansiyonum düşmüş
doğumdan sonra bünyem hala kendine gelmedi.
inş. herşey güzel olur.

slm günnüş sengözlerimebaksanab
nassın eyumisun -tatlicadiarzu-

ben çok iyim Allaha şükür,sonunda telaşı atlattık
Bayramımız çok güzel geçti.Bir gün dahi evde oturmadık ,gez gez yoruldum ya.
Ama fenada alıştım gezmeye .Yusuf bile eve girince ağlamaya başlıyo:emir_bebek:
Şimdi koyuldum temizliğe yine ,perdeleri yıkıyorum
koltuklarım silinicek ,halıları yıkamaya vericem :bbo:
önümüzdeki haftada diğer kankilerimi çaya alıcam
Hayat paylaştıkça güzel yawopuyorumnanaktan

neyse fazla lak lak yapmaya gerk yok
zaten yeterince kafanı şişiriyo bu hatunlar kaydirigubbakcemile3
ben kaçar işlerime koyilimm
HADİ ÇAV ÇAVV :roflol: sengözlerimebaksanab mirmirmirmir

Günnüküm minik farem,ömür bedelim ne habersin bakem.opuyorumnanaktan
Bu sabah Cuma çok seviyrem cumaları hani bizim burada Pazar falan var. Gez toz başka bildiğim yok demi sus cvp verme bana döverim seni heee!!!!!! :mymeka:
Öyle işte ofistekiler çalışıyor sansa bile aslında şu anda beynim hiç işte değil başım çatlıyor :çok üzgünüm:
3 gündür taktım fotoğraf makinesine almadan ölürsem mezarımın başına şey edin tmm
Yarın alıcam ama yok anacım napıyım annemden kartı alıyım da alayım sanki çok önemli ama naniknaniknaniknaniknaniknanik
Kafama koydum ya illa yapacak deli damarı var bende pis siipidi.:mymeka::mymeka:
ÇEkilişmiz bugün belli olucak çok heycanlıyım yahu. :nazar::nazar:
Bana kim çıkıcak acaba dün listeye bi baktım kazencikte var dedim Umarım bana çıkmazsın cnm :dance::dance:
Düşünemiyorum bana kim çıksa ki onu da düşünmedim gerçi :sm_cool::sm_cool:
Böyle bi anımız oldu işte
Arkadaşlarımız türk kahvesi yaptım höpürdetiyoruz :kahve::kahve:
yarın evdeyim İstanbul foruma gidiyim makine bakıyım olmadı şu internette beğendiğim makineyi alırımm tabi kalırsa :sm_confused::sm_confused:

Hadi Canım fazla okuma yazdıklarımı git bakıyım Özel bunlar Günnükümle benim aramda
:eek:klava::mymeka::1rolleyes::roflol:buyrunnnnnnnnnkafamçokkarıştı

Selam günnüüük

Günaydın, güzel bir cuma günü olsun olur muu :asigim:

İstanbul'da hava bir garip, yağmur çiseliyor, puslu her yer, mmm dışarısı çok romantik...

Dün bir sürü kötü şey oldu, işten çıkmış eve giderken eşimin annesi aradı, memleketten bi akraba gelmiş, halanda bekliyor gel beni al sonra gidip onu alalım dedi.
Eşimde beni eve bıraktı, hem yorgun hem aç karnına o trafikte bi daha geri döndü, önce annesini almaya sonra halasından akrabasını almaya gitti, oradan da tekrar annesine döneceklerdi.
Normalde 10 dk bile sürmeyecek yolu bir saatte gitmişler, dönüş desen oda öyle, E5 berbatmış yani

tam eve dönerken arkadaşı aramış, kaza yaptım, kötü durumdayım, gel kurtar beni diye çağırmış çocuk panikten korkudan ne yapacağını bilememiş
Neyse eşim bi de oraya gitmiş, çocuğun arabası sıfırdı daha yeniydi, arkadan bi kamyon çarpmış kaçmış, çocukta hakimiyetini kaybedip bariyerlere çarpmış, çok şükür kendinde bişi yok ama araba pert olmuş akannehir Cana geleceğine mala gelsin diyoruz ama Allah korumuş çocuğu, eşim diyor o arabadan sağ çıkması mucize akannehir

Dün akşam maçı vardı ama o kaza yapan arkadaş ve eşim gidemedi maça, saat 11 falandı geldi eşim eve.

Annemler de tesadüf dün akşam bizim evin yanındaki yapı markete gelmişler, yeni eve bir şeyler bakmaya, ne de olsa komşu olacağız annişimle, artık sık sık aynı marketlere yolumuz düşecek,

Neyse dönüşte de bana uğradılar, eşim yok diye bırakmadım onları, yalnız kalmak istemedim.
İyi ki de bırakmamışım, beraber aşkı memnuyu izledik, babam salonda kurtlar vadisini izledi akannehir

Babamın garip bi özelliği var Kurtlar Vadisi'ni ilk bölümünden beri izliyor, hiç kaçırmaz, hatta Perşembe günleri ne misafirliğe gider ( dizi izleyemeyeceği bi yere yani ) ne de misafir gelsin ister akannehir
yurt dışında olduğunda bile internetten takip ediyor adam diziyi yaa ilginç yani
hep o tarz kitaplar okur zaten yıllardır, bu dizi başladığında da o konuyla ilgili bi kitap bitirmişti, izlediği dizide konulara hakim babişkom kaydirigubbakcemile3

bende kaç gündür bi tuhafım, ha hasta oldum ha olcam, ayaklarım buz kesiyor, kalın kalın çoraplar giyiyorum ama bana mısın demiyor :gitme:
burnum tıkandı kaç gündür, bi yandan burnum akıyor, bi yandan gözlerim yaşarıyor :gitme:

pazar günü de kızlarla buluşacağız hemde taximdeeeeeeee hihoyyyt
kocişimden de ok aldım, sen götürmüyosun bari bırak arkadaşlarımla gezeyim dedim
gitmeyeli ne kadar oldu bilmiyorum ama bana yıllar olmuş gibi geliyor
gezeceğim her yeri gezeceğim keyif yapacağım ooooh zemuszemus
çok mutluyummm hihoyyyt

Merhaba günnükümmmm....

Yastayımmmm mafoldumbenmafoldumben
Bi arkadaşımı kaybettim...Kelimeler kıyafetsiz...mafoldumben
Kanserdi tedabvi görüodu :gitme:
2-3 haftadır haber alamıyorduk meger hastanede yatıyormuş.
Dünde vefat etmiş mafoldumben
Şoook oldum duyunca mafoldumben mafoldumben
öyle genctiki allahım annesine babasına kardeşlerine sabır versin mafoldumben
zaten ben bu konuda yaralıyım bide bu mahvetti beni bu gün mafoldumben:gitme:

mekanın cennet olsun canımmmmm...
göslerimin önünden gitmiyor halin resmin mafoldumben
offffffffffffffffffff :gitme:
tüm dualaırm seninleeee mafoldumben

çok salakça çok aptalca ve çok basit bu konuda yalanını yakaladım günlük
çok öfkeliyim çok kırgınım yıktı benim tüm güvenimi
sinirden elim ayağım titriyo napçam ben şimdi..
inkar ediyo üstelik

Son düzenleme:
hu huuuuuu orda havalar nasılllll günnüşşşş? burdaa havalar sıcakk çoook sıcaakkk sıcaaak dahada scakkk olucakkkkk sositososito kız günlük bugün birşey olduki sorma gitsinn, neler duydum nelerrrr ohhhh yağlarım nasıl eridi sorma gitsinnn eeee 6.5 ay önce ben üzülüp ağlıyordum bak pişman olucaksın yapma etme diyordummm amaa birileri x şahıs diyimm.. ailem diyorduu amaaa ne olduuuu deyim yerindeyse köpek gibi pişman olduu..
Günnüşüm erkekler ilk ayrılık evrelerini oh be rahatladım diyip atlatır hafiflediklerini sanırlar eğlence arkadaş ortamına atarlar kendilerini, bayanlarsa erkeklere rağmen ilk 6 ay çok zor atlatır ağlar yerler bitirirler yemek yemezler dış dünyayla iletişimi koparırlarmış.. ama bayanlar düzelip ayağa kalktığında dimdik olduğunda erkekler busefer ben neyaptım diyerek geçmişe dönmeye başlar ve unuttukları sandığı kişiyi öyle bir özler öyle bir ararmışki pişmanlığın en büyüğünü yaşayarak ben ne yaptım derlermiş.. Bunu ben ilk dönemlerde ilaç tedavisi görürken görüştüğüm bir psikolok anlatmıştı. belinay kendini bırakma bak ablan var ailen yanında destekçin arkadaşlarınla vakit geçir kuzenlerinle aynı binadasın hiç yalnız kalma demiştii öylede yapmıştım ve biliyorsunki aktivitelere katıldım işte şimdi dimdik ayaktayım bunda en büyük katkı ailemin çoook büyük destekçim oldular heleki canım babam yapmadığı kalmadı benim için, ablam kurslar araştırdı kurslara kayıt ettirdi beni.. annem yemem için elinden gelenleri yaptı ilaç saatlerimi aksatmadı, aynı binada oturmamızın bir avantaj olduğu kuzenlerimse sağolsun hiiç yalnız bırakmadı kafamı dağıtmak uzaklaştırmak için ellerinden gelen herşeyi yaptılarr... Şimdi ben bikaç şeyler duydum pişmanlıklar duydum geri dönüşler sezinledim amaa artık belinay sence geriye bakarmıııı bunca yaşananlar varken ve o zaman diliminde hiç tınlamamazken şimdi çıkıp gelen kişiye kapı açarmı belinay günnüşüm?? ben bunu en başta benim için 6.5 aydır uğraşan aileme sevdiklerime yapamam.. şimdi güçlendim işte ayaktayım dimdik.. Artık tek dediğim şey " Başımız Sağolsun" bitti gitti birdaha asla aynı şey olmazz 5 yılımı verdiğim adam evlilik arifesinde olduğum adam beni ailesi için bırakan adam şimdi 6.5 aydan sonra pişman olup ailemde özür dilicek olanlar için pişmanım desede nefarkederkii?? bu 6.5 aydaki yaşadığımı bir ben bilirim birde ailem:sinifsinif:
Benden çok senin ihtiyacın olan bir şeyi sana vermişsem;bu hediyedir...
Senden çok benim ihtiyacım olan bir şeyi sana vermişsem;işte bu sevgidir...

Neyse Günnüşüm ben susim en iyisi ve meşhur lafımı diyimmm Hayırdır ınşallaaaahhh Hayırdır ınşallaaaaaahhhhh.. Hadi Paiiii Paiiiiiiii:kahve:

Son düzenleyen: Moderatör:
Yine Geldim Sana Bakk, hem nefret hem özlem hem kin hem hemde sevgi var hala içimde günnüşümm... evet sevgi hala varr zaten unuttum bitti sevmiyorum deesemm olmazkii öncee kendimi kandırmış olurumm, 5 yıl birliktelik yaşadık azbuz değil ve ben sevdim bu adamı günnüşüm biliyorum oda sevdi beni çünkü biliyorsun zamanında gelip senin sayfalarına neler neler yazdım ne mutluluklarımı paylaştım ne sürprizler yapardı bana günnüşüm.. Dedimya unuttum desem olmazki kolay şeyler yaşamadıkki büyük bir aşkla bağlıydım ben ona günnüşüm ama işte kader kısmet olmayınca olmuyormuş hiçbirşeyin garantisi yokmuşş kimsesin kimse üzerinde ipoteği yokmuşşşşş...
Bak şuan ne çalıyor biliyormusunnn
"dünyada inanmazdım biteceğine
beni böyle bırakıp gideceğine
şarkıların günahı yok
acıtan sensin içini
hangimiz istedi söyle bu adaletsiz seçimi

hayalin kırılınca
imkansızı umunca
korkular gerçek olunca
göz yaşım ahh kurumuyor

bu yürek ilk defa bugün kırılmıyor
ben unuttum desemde yerin hala dolmuyor"

ve deniz sekinin yeni çıkardığı kasetindeki şu şarkısına bitiyorummm

"
Bitti, bu defa bitti
Canım kalbimsin sen bu şarkım senindir
Tabi kabul edersen ve bana güvenirsen
Bir daha hiç kimseler kıramaz bizi
Söz bitti

Yeter yeteri kadar yeminlere mahcubuz
Sitem desen o da haklı ona da epey borcumuz
Ne sen beni duydun çünkü o an derin uykun
Bu son yemin olsun aşk sana yok hiç borcumuz

Bitti, bitti, bitti

Aşk hakeden hak emreden
Canda bitende hep kıymet bilenimiz
Gel ne olur söz verelim
Canım kalbim birbirimizi hiç üzmeyelim"

Neyse günnüşümmm Bir Sayfa daha kaapandı işteee 5 yıllık güzel giden bir ilişki bitmek zorunda kaldı... Bugün kursta arkadaşlarla konuşurken her şerrin arkasında büyük hayırlar olurmuş dedi bir arkadaşım, İnşallah demekten ve derin bi iç çekmekten başka bişi yapamadımm.. Neysee yaa toparlanim benn, Görüyormusun günnüşüm böle işteee ansızın insanın karşısına çıkıp birde ağlayark harap olmuş bi şekilde bitkin yorgun pişmanım belinay diyen bi kişi görsen sen ne yapardın??? Hayır Hayır duygularıma yenik düşmemeliyim çok ağır laflar söylendi , ufuk ailem dedi ve bizi düşünmedi bizim biz olduğumuzu unuttu ve ailesini seçti şimdi pişman olmuş nefarkeder.. ben ilaç tedavisi gördüm kilo verdim ailem hep yanımda oldu , çoğu kez balkona gittim kararlıydım yapıcaktım ama dedimya ailem hep destekçim olduu şimdi geçmişi unutupta ama seviyorum diyemem.. ya yeniden yaşarsam aynı şeyleriii yok yok belinay kendine gell bak arkanda kimler var bak neler yapıyorlar senin için bak nerelere geldin nekadar yol kat ettin senn..
Neyse Günnüşüm Bu gece oldukça ağrıttım başını Hadi kal sağlıcakla

Not: Rabbim gerçekten yürekten sevenleri ayırmasn aileler girmesin karışmasın ilişkilere yıpratmasın seven insanları ve Rabbim herkesin karşısına Hayırlı Kişiler çıkarsın İnşallah:Saruboceq:
:

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba gunluk ılk kez yazıyorum sana...
çok heyecanlıyım gözume uyku gırmıyor sabah annem ve babam gelıyor çoook uzaklardan
ınşallah bırdaha ayrılmayacagız hep bırlıkte olacagız çok mutluyum ne olur bu mutluluk hıc bıtmesın.....

ayrıca tam 1 sene sonra yenıden sıgaraya başladım cok uzgunum ama sınırlerıme hakım olamıyorum bu aralar, yabancı cısımler sağolsun ıllakı bı yerden çomak sokucaklar....

şu duruma inanamıyorum ya

bu saatlerda hala uykusuz haldeyim.. burda günlük yazıyorum.
hem bikere günlük kişisel olur biz cümbür cemaat aynı yere yazıyoruz nesi günlük ki bunun??
hehh bi bu eksikti bu saatte kafama takılan.. :ecrin_bebek:

en azından şuraya yazıp rahatlıyosunya ona şükret aptal beynim :eek:lmaz:

ve şimdi size lafım pabucumun mühendisleri,bunakları,geceleri uykuyu haram ettiniz bana.. Allah a havale ettim sizi...

hayırdır inşallah günlük 2 gecedir ağrıyla uyanıyorum.karın bölgemde daha çok kasıklarımda bir ağrı var.

bayada şiddetliydi ki uykudan uyandım.ağrı kesici aldım biraz haifledi ama bu ne olaki diye düşünmeye

başladım.2 gece üstüste olunca....

X