Kadınlar Kulübü Günlük

içimdeki duygunun tarifi yok..
zaten tarifsizliklerde yaşıyorum ben..
ne suçum vardı ki benim
niye ben de aşık olunca bunu doya doya yaşayamıyorum herkes gibi..
niye mutluluğumu yere göğe haykıramıyorum
niye gölgeler bırakmıo peşimi
yok mu benmde hakkım mutlu olmaya..
niye benim tercihlerim hep yanlış ki..
cok mu yanlış bi insanım ben..
cok mu kötüyüm..
sevmiyorum seni hayat..
sevmiyorum

Peşinden gidiyorum kurduğum günübirlik düşlerin...

Tam elimle dokunabileceğim derken

Tanrının avuç çizgileriyle karşılaşıyorum,

Yalıyorum...

alıntı

Yeni defter açıldı günnüşümm artık kimsenin etlisine sütlüsüne karışmicamm kimsenin gazınada gelmicem.. ee artık yönetimin bile sınırkarını zorlamışım iyice dırdırdan ve atışmalarda. işleri güçleri arasında birde benimle uğraştılarr valla verdiğim rahatsızlıktan dolayı onlardanda özür diliyorumm eee her insan hata yapabilir önemli olan telafi etmek değilmi günnüşümm..
Bende artık yeni Nickle yepyeni bi sayfa açtım kimsenin etlisine sütlüsüne karışmicammm neysee işte bölyle şekerim tanıdın sen benii tanıdınnnnnn kaydirigubbakcemile3 :jeyyar:
Hadi görüşürüz Canım ciğerimm

en allak bullak ama en guzel haftasonlarindan biriydi gunlugum,, cok gezdim ya deli gezdim..
net karar veririm dedigim seyler biraz olsun cozumlendi.. ayrica ortam deli karisti bildigin dallasa donduk cok guldum ama sonu hayir olsun yani.

günnük biraz önce face te resmini gördüm onun
sonunda nişanlanmayı başarabilmiş biriyle :umursamaz: hıh
okulda işe başlamış bir de, belliydi zaten, hep orda durmalar filan
umarım evlenince kalmazlar orda başka bir yere giderler
keşke hoca bana sorunca anlatsaydım herşeyi,aptal kafa
al işte orda iş verecek kadar güveniyo demekki!peehh gerçek yüzünü görse
ama bilirim ben nasıl davrandığını,konuşmalarının nasıl olduğunu
bi daha aynı ortamlarda bulunmak istemiyorum yaa
neden böyle oluyor yaa
ikiyüzlü davranan o...
geçmişi niye bırakamıyorum mafoldumben
niye silemiyorum.zaten yeterince kalbimin ağrısı var, bunlarla niye uğraşıyorum mafoldumben

günaydın günnük mutlu haftalarrzemuszemus
haftasonu izinliydim, cumartesi temizlik ve ütüyü hallettim dün de kocemle tembellik yaptım:asigim:
hayat güzel be günnük Allaha şükür zaten fazla bişeyde gözüm yok..yalnız çok başım döniyi bi de idrara çok çıkıyom afedersin:1no2:
neler olii bana yaaa

günaydın günlükk
artık birşeyler için çabalamyacagım
böyle yaşayayım gideyimm.
değişmeyecek şeyler için canımı sıktığıma değmiyor ki.
bu dönem diyorum geçeçek diyorum
çabuk geçtinn istiyorum.

Günaydın günlükcüm..
Babamlardayım..
Cumartesi günü inanılmaz kötü bir tehlike geçirdik.Allah korudu kocamı.Verilmiş sadakamız varmış..mafoldumben
Cumartesi sabahı ben duşa girdim,pek kalma huyum yoktur banyoda.Hemen çıktım,peşime eşim girdi.O fazla kalır.
Ben sobanın yanına oturdum,5 dakika geçmeden bizimki bornozuyla geldi.Çok kötüyüm ben dedi renk sapsarı.Bana doğru geldi,üzerime yığıldı.:1shok:
Neye uğradığımı şaşırdım,ayağa kaldırdım.Koltuğa yatırdım onu.Noldu dedim;midem bulanıyor başım dönüyor dedi.Çok pis bir koku var banyoda.
Bir çıktım ta hole gelmiş tüp kokusu.Hemen tüpü kapadım banyonun camını,tüm balkon kapılarını açtım.Koştum geldim eşime yoğurt yedirdim,su içirdim.mafoldumben
1 saate toparladı kendini işe gitti..Saat 11 e gelirken bir telefon yoldayım geliyorum çocuklar bırakıyorlar beni hastaneye gdelim dedi.in damarlarım çıkacak gibi midem çok kötü dedi.Bende babamlara gelmiştim.
Geldi aldı beni babamlardan.Bıraktılar hastaneye bizi.Hemen giriş yaptık acile.Tansiyonu ölçtüler önce 14/10.Doktora anlattık derdimizi.Hemen serum takılsın dedi,serumu alır almaz kusmaya başladı eşim.
Kapkara görsen..:sinifsinif:
Doktor dediki zehirlenmişsin sen,kapkara kusmuk bunu gösteriyor.Eğer serumla kusmasaymış midesi yıkanacakmış.
Beyin tomografisi,akciğer filmi çekildi herhangi bir dumanlanma var mı diye.Şükür iyiydi.4 saat müşade aldtında kaldı.Hep uyudu,sadece yanında ben.Kimseleri almadılar yanına.
Kayınvalidemler,babam,eşimin abileri,amca herkes yanımızdaydı.Yanımızda derken odaya almadılar,hastanedelerdi.
Çok ağladım günlüğüm inanamazsın.Çok dualar ettim.Hep okudum..:gitme:
4 saatin sonunda uyanıp,baktılarki durumu iyi,herhangi bir şey olursa tekrar gelin deyip saldılar bizi.Eşim annesine geçti ben babamlara.Alya babamlardaydı kardeşimle.
Yavrum herşeyden habersiz babasını sayıklıyordu.Çok ağladım eve geldincede.senağlama
2 gün kayınvalidemlerde kaldık günlüğüm..B u sabahda babamlara geldim işte.
Dün termosifon aradık baktık markalara hangisini alabiliriz diye.Karar verdik şükür,bugün halledecek eşim.
Allahım onu bize,daha melek olan kızına bağışladı..:Saruboceq:
Şimdi psikolojik olarak daha iyim ama genede sarstı derinden bizi bu durum.Ya çıkamasaydı banyodan..:gitme:
Zaten gelen kokuyla fenalaşıp önce duşakabini açmış.Sonra suyu kapatıp soğuk suyla kendini şoklamış.O gazlada atmış kendini dışarıya.Eğer 1 dakika daha kalsaydım diyor dayanamazdım o kokuya,iyice uyuşmuştum çünkü..:1no2:
Offff..;Allahım seni başımızdan eksik etmesin kocacım..Amin.:Saruboceq:

Son düzenleme:
ya içimde bi sıkıntı var bilemediğim
yada bilipte yadırgadığım
zaten kocam yok yanımda, zaten onun hasreti yeterince zor
bide insanları sana acayip gözle bakması daha zor
ooooooooofffffffffffffffffff
Rabbim herkesin derdine derman olsun inş günlük ...

Günaydınnnnn aşk böceği :asigim:
Dün sabah 11den akşama kadar sokaklardaydım ne çok sürtüyorum dimisengözlerimebaksanab
KK Kızlar ile buluştuk bazıları ile konu arasında sohbetim olsa bile 1-2 tanesi ile yeni ilk kez karşılaştım ama hepsi inan çok iyi tmm kız kıskanma sende iyisin günnükümalkisalkisalkis
Gezdik,tozduk sohbet kıyamet 4e kadar takıldık a.s.Şeniz
Sonra pasaklımla beraber Metrocity'e gittik ilk kez gidiyorum sanırım hiç hatırlamıyorum
Birlikte Yılbaşı hediyemizi aldık çok güzel oldu içimize çok sindi vallahi :sm_cool:vereliniortak
Umarım alacağımız kişi de bizim gibii beğenir diyorum a.s.a.s.
Sonra eve bi geldim annem temizlik yaparken orta parmağını kırmış ama ağrımıyor diye gitmemiş hastaneye falan amcamlarda bizde yemeğe cokacimcoookcokacimcoook
Sonra zor bela akşam götürdüler meğer tendomları kopmuş elini bi güzel sarmışlar Allahtan sol eli bide ona üzüldüm yani bugün doktora gitti bakalım ne olacak
Gece Resimlerimizi aldım pis kızdan:smiley-cool::smiley-cool: çok güzeliz :smiley-cool:
Bide bi arkadaşım vardı çok sevdiğim çok iyi birisi
Msn İletisine "seni sevmeme izin versene" yazmış bende
hayırdır ne bu böyle falan dedim :çok üzgünüm::çok üzgünüm:
Kör değilsin anlamadın mı dedi bana yasakkelimeyasakkelimeyasakkelime
bende hiç anlamamış gibi kafam çok dolu yarın konuşalım dedim bugün için :mymeka:
Ama sormadım hala dur bakıyım bi soruıyum ne diycekk neymiş derdi offff
bak yine kafam karıtşıı

biliyorum kader diye bir şey var ve bu zamana kadar olan tüm tesadüfler benim içindi. ve yine biliyorum; herşey çok güzel olacak.
küçük bir sır: mutluyum...

günlük neler oluyor böyle allahaşkına birkaç gecedir anlam veremediğim korkunç rüyalarla

uyanıyorum.

sonra sabaha kadar oturuyorum......müthiş derecede sıkıntılıyım.

oğlum uzakta, annem babam yaşlı sürekli onları düşünüyorum..

düşünürken midem bulanıyo,kendimide iyi hissetmiyorum

hafta sonu eşimlede kavga ettik herşey üstüste mi gelir?

diyorum ki oğlum yanımda olsa,gece korkunç rüyalar gördüğümde kalkıp odasına girsem, üstünü

örtsem,saçlarını okşasam...sonra huzurla uykuya dalsam.

Merhaba günlük.
Bu sabah erken kalktım 09:00 da.
Sağolsun sevgili komşum uyandırdı. klava:
Sevgili komşum, biliyorsun benim o saatte henüz rüyalar aleminden çıkamadığımı ne diye uyandırıyorsun. Nasıl olsa öğleden sonra görüşeceğiz.
Neyse ben de kalkmışken tekrar yatmak istemedim. ışlerimi bitireyim, akşam için yemeğimi yapayım ki akşam gelince bir de onu düşünmek zorunda kalmayayım dedim. ıyi yapmışım değil mi? Aferin bana :icecream:
Sonra bir güne katıldım günlük. Bugün öğleden sonra gideceğiz komşumla.
Benden yaşça büyük insanlar ama olsun güzel vakit geçiyorum.
Yoksa evde çok sıkılıyorum çok.
Şimdilik benden bu kadar.
Görüşmek üzere hoşçakal......

Son düzenleme:
Selam günlük
bi hafta sonu daha bitti mirmirmirmir
cuma arkadasım geldi bize uzun zamandır görüşememiştik eşim ben arkadasım takıldık evde saat 4 e kadar sositososito
ertesi gün erken kalktık kahvaltımızı yaptık eşime hadi işe git diyorum bacağım ağrıyo diyo kafamçokkarıştı
1 hafta rapor aldı :lepi: :asigim:
neyse çıkmalıyım dedim sen evde dinlen bugun gec gelicem dedim
güne gittik bol geyik şamata çok çabuk akşam oldu akannehir
ordan metrocıtye gittik mağazaları dolaştık paten kaydı bizimkiler ben sevmedim daha önce kayıyordum ama bakımsızdı pist :sinifsinif:
ordan çıktık eve gittik eşime dedim ben gelemicem doğum gunune :tomato: sen git eğlen fena burnum akıyo hasta oldum ben dedim
neyse eşim doğumgunune gitti bende arkadasımla eve gittik
greyfurt sıktık içtik battanıyelerimizi üztümüze aldık dedikodu yapmaya basladık :1ninca:
öylece uyuyakalımışız laelaelaelaelae
pazar da erken kalktım bi ara gözünü açtı bugun de mi çıkıyosun dedi :tomato:
he dedim söz verdim ya 1-2 saat durup gelcem dedim neyse kızlarla buluştuk
pazaklı keleboş burcums gonzi sositososito benim aklım evdeydi yani kocemde :kedi:
3,5 saat durabildim çıktım yannış otobuse binebildim ,stanbulu turlaya turlaya eve gittim
evde yemek yoktu dürüm söledik ayran yaptım alkisalkisalkis evi acıcık soğumuştu birbirimize sarılarak tv izledik uyuyakalmışım kafamçokkarıştı
gece bi ara uyandım hala tv izli kocem kalk dedim yatıyok kaydirigubbakcemile öyle işte günlük :ecrin_bebek:
önümüzdeki hafta sonu da full kocemle olucam
5 yıldızlı otele yemeğe davetliyiz kaydirigubbakcemile2
elbise arıyom kendime bulabilecek miyim gamyoncuiremsu

Günlüğümm güzel günler geçiriyorum bilmediğim duyguları tadıyorum...
Allahım sen çok büyüksünn inş.bebeğimi sağlıcakla kucağıma aldığım günleri de gösterirsin bize...
Cumartesi akşamı günümüz vardı misafirlerimizi ağırladık bi güzel...
Sonra gittiler tam üzerimi çıkarmaya yatak odasına gittim birisi şifonyerin üzerine bir paket bırakmış ...
Ayy bir açtık eşimle minik minik ciciler...Bebişimize hediye getirmişler...bir sevindik mutlu olduk...
Sonra kayınvalideme gösterdikk oda sevindi..Sonra nerden çıktı bilmem rahmetli kayınpederimin resmini falan getirdi hüzünlendik..Çok üzülüyor ben herşeyi görüyorum o göremiyor yanımızda yok diye...Ne kadar teselli etmeye çalışsam da olmuyor tabi(( Sonra ben tv ye daldım bi süre sonra tekrar odaya gittiğim de eşim ağlıyordu onu öyle görünce çok şaşırdım ne oldu diye...Babası aklına gelmiş özledim dedii birde bebeğimizi konuşunca çok duygulandım dedi...Oturduk bi güzel karşılıklı ağladık...O benim canım ya....Onu çok seviyorum...Allahım sen kimseleri anasız babasız bırakma inş...

selam günnüküüüm zemuszemus

haftasonum çok güzeldi nihayet kalabalığa karışıp insan içine çıkabildim
cumartesi zor bela kocişi bakırköye götürdüm ayakkabı falan bakıcam diye
baktım ama bulamadım istediğim gibi bişi her yerde aynı modeller var :sinifsinif:

pazar günü de kızlarla buluştuk taksimdeee
ama ne kısmetsizimki hava soğuktu, doyamadım, doya doya altını üstüne getiremedim
tek başıma gitmem lazım böööle lahan gibi kat kat giyinip tek başıma gidip gezmeliyim
her pasajı didik didik etmeliyim çok özledim mafoldumben

ama çok güzeldi melekler kahvesine götrdüm kısçeleri soppet ettik saaaatlerce
sonra herkes dağılmaya başlayınca biz sipidiyle metrocitye gittik gezdik ayaklarımız acıyana kadar

yılbaşı çekilişi için hediye aradık bulduk sonundaaaa
yılbaşı hediyemi de aldım çok şükür, sürekli ne alsam ne alsam diye beynimin içini yedim sonunda buldummm hihoyyyt
öyyyle bi şey aldım kiii, beni hiç unutmayacak kkdaşım hihoyyyt

evde soğuk rüzgarlar esiyor, sessiz sessiz puzzle yapıyoruz
ctesi günü bakırköyden süper puzzlelar aldık kocişle
elimizdekiler bitti kaç ay önce, bekliyorlar çerçevelenecekler
ctesi gecesi bi hevesle yenisine başladık bakalım ne zaman bitecek

yine gelirim günnük hoşçakaal :hulya:

Son düzenleme:
günlük öyle fena bir baş ağrısı girdi ki 3 gece önce, ertesi gün de arkasından kuru, acıtan bir öksürük geldi ve sonrası halsizlik, eklem ağrıları... derken acil servise gittik, soğuk algınlığıymış ilaç verdir doktor,10 tabletlik antibiyotiği yarıladım, iyi sayılırım şimdi ALLAH'a şükür. herşeyin başı sağlık, ALLAH herkese sağlık, hastalara acil şifalar versin...

günlük benim 22 yaşındaki kız kardeşim öyle halt yiyorki..duysan inanmazsın..bende inanmamıştım..
nasıl olur ya?nasıl yapar bunu?hayretler içersindeyim..
gerizekalının önde gidenisin kızım sen..
1 kere inkar ettin yok öyle bişey dedin ama bu sefer eminim bu haltı karıştırdığına...
seni son kez uyarıcam yine dinlemez oyununa devam edersen kendin bilirisin...
kardeş demem silerim seni hayatımdan zaten annem-babamda duyarsa ailemizde de olmazsın artık..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…