Kadınlar Kulübü Günlük

selam gunlukk

tam hayal modundayım aksam 6dan berı askımla gelecekten ewlılıgımızden konusuoruz.
onu boyle heweslı gormek benı heycanlandırıor.cok ıstıor gunlugumm kıyamam ben ona.
allah herkesın gonlune gore wersın.dugunumuzun yapılacagı yerden esyalardan gelınlikten ewımızden kısaca butun organızasyonu konustuk.hatta daha ılerdı gıttı bebek dedı askım o nasıl olcak bu benı cok duygulandırdı neden bılmıorum:asigim:
onun harıcınde bugun annem ben kardesım we o bulustuk yemek yedık gezdık hos bıgundu.yanı ama gelecekten konusmak daha guzeldı..Şenizonu cokk sevıyorumm cokk:asigim:ya rabbım nazarlardan saklasın ılıskımızı
ii geceler sekerım sımdılık benden bu kadar

söz uçar yazı kalır ama günlük ben ne yazayım ki buraya şimdi
ama sen günlüksün deliyide çekersin feliyide.
yine ziyaretime geliyorlar.iyi değilim
aslında ölmüştürler ama birdaha ölmek için gelirler,sonra öldürülmeden ölürler
aslında herkezin içinde bir deli yatar
aslında herkez akıllı takliti yapar.
zamlandı hayat
ama besleniyorum çok şükür
manavada gidiyorum laylayada çok şükür
piyasa kötü,benim suçum yok.
uykulu uykulu ben mi istedim delirmeyi
laleler açardı bir mevsim gönlü-bağrımda
eskiden çok eskiden...
iyi geceler.vazgeçersem seni düzenler ,akıllı gibi yazar,burdan doktora yapar giderim.pai.

O kadar çok Katze var ki, hangisi gerçek Katze ben bile ayırt edemez oldum...

:uhm:

Atarsaa 38 be Günnükk
düşünebiliyormusuunn 39 lara düştükk sonunda
Ahhh şafak ahhhh yicem bitircem seni
BRİN GÜN GELECEK BİR GÜN KALACAK
inşallahhhhhhh :lepi:
sonunda telide geldi aşkımın en azından hergün nasıl oldunu biliorum
azda konuşsak sesini duyabiliyorum
aşkımız feci depreşti özlem hasret daha bağladı bizi
saten sağlam olan sevgimiz iyice oturdu diye düşünüyorum :asigim:
ama çoook özlediim yaaa alışılmışlıklar beni mahvediyor
onsuz uyumak uyanmak film izlemek :çok üzgünüm:
hele en son nefese gittim Allah ım bütün sinema sesimi duydu
ağlamaktan helak oldum resmen
hıçkırıklara boğuldum senağlama
ama neyseki azalan şafağım tek tesellim zemuszemus
hade ben kaçtım günnük
beni soran herkese slm a.s.

günlük gördüm ama ben gördüm işte beni görmüyor ya ölesine bakıyor işte pöff ya ne karışık işler bunlarrr

günlük bıktım bu hayattan artık ben aslında ne kadar kucuk seylerle mutlulugu bılen bırıydım oysa o kadar cok sey var kı yazacagım :gitme:babam harcımı yatırmadı bıseyler bulup bozdurdum ılk taksıtı kapattım ama neye yarar krdeı kartı borcum az olmasına ragmen yatıramıyorum durmadan da artıyor yıne baktım 5tl artmıs noluyo anlamıyorum kı ben harcamadım babam evdekıler harcaması ıse gırsem gezmek yok param bırıkmez alır babam gırmesem bunalım suan sogukta oturuyorum dogalgazı acamıyoruz odemenın derdınden faturalar bırıkmıs sehpanın ustunde durur babam kurban keser delırıcem gunluk ıs basvurusu yaptım sonuc yok bekle dur su gunlerde derdımı anlatıcak ne bır arkadas ne bır sevgılı aslında nete gırmek bıle bana cok ya hastalıklarım ya beynımdekı kıs t buyurse ne yapıcam ben gunluk derdımı kımselere anlatmıyorum derdım vara konu actım ona bıle pısman oldum ne gerek vardı dıye bır buraya yazayım rahatlıyayım ıstedım aslında kaldırıp kendımı atmak ıstıyorum bazan de dur ne yapıyosun dıyorum eskı sevgılımı gordum msn de ne dedı oldun sandım nete gırmeyınce dedı bende dedım olsem ne olcak farkedermı demesınmı ruhuna el fatıha hastayım dıye duysa sevınecek belkıde yasım 27 seker mıgren kıst ne bunlar sevdıgım bı ınsan bıle yok bana destek offf offff dahada yazarım bana kalsa dahayazarım mutsuzluk sardı yagmurlu hava gıbı

fellin geldi lale devri günlük:
Zararlar gelir birgün gelir beni tırmalar
ağlar gözümde damlalar
memnuniyet vermiyor ki hayat
patates püresi gibi oldu içimde saklı gülücük
uğraşlar nedensiz sonuçlarda gizli
limanda kalmadı saklanacak
ezgiler ninniler bitti...

hayat çok garip
insan bir öncesinde mutluluktan havalara uçarken,bir gün sonra yaşıyan bir ölü olabiliyor
zor günlerde ayakta kalmayı başarabilmek yürek ister,acılara göğüs gerebilmekte her babayiğidin harcı değildir
burda binlerce üye var.herkezin ayrı bir hayatı,farklı karekterleri ve hayatlarında sorunlar var.ama çoğumuz bunları bilmiyoruz.
kimin ne yaşadığını kimse bilemez,hakikaten ateş düştüğü yeri yakar die bir laf varya çok doğru.

günlük çooooook yorgunum.dün gece arkadaşlarla çıktık,gecelere aktık:) ama nasıl yorulmuşum anlatamam.yinede iyi kafa dağıttım. ama gece eve geldiğimde ufak bi sakatlık atlattım,onun ağrıları var hala üzerimde. küveti doldurup biraz keyif yapıcam. sonra malum şahsı görücem bi. sonrasında da dinlenmeyi planlıyorum.
gece gelirim yine. yazarım uzun uzun.

Merhaba günlük

kac gündür göslermin önünde arkadaşım dayım canlanıyorlar ürkekliğim tutuyor korkuyorum
neden korkuyorum anlıyamıyorummafoldumben
bu gün biras kendimi toparladım
ama sabahlara kadar ikisinin halleri göslerimde canlanıyor mafoldumben
ben ne zaman ölücem
hayır ya ben ölmek istemiyorum vs gibi cümleler kullanır oldum mafoldumben
fena sarstı beni bu ölüm
mekanalrı cennet olsunmafoldumben

Bugün Cesur ve Güzeller grubu buluşması vardı günlük...

Gerçi çok kalabalık olamadık ama, speedy, kelebek, pasaklı, lady ve ben Taksim'de buluştuk.hihoyyythihoyyythihoyyyt

Çok keyifli geçti, sohbet ettik. Birbirimizi daha iyi tanıdık.:lepi::lepi::lepi:

Eve dönerken, çiğ köfteciden geçiyordum nasıl canım istedi, yarım porsiyon aldım ve deli gibi yedim ay nasıl şiştim şimdi. cokacimcoookcokacimcoookcokacimcoook

olmayacak duaya amin demek bile ne zor bu ülkede yahu
tercih mi yapıyoruz loto mu oynuyoruz belli değil
herkes ayrı telden bişeyler söylüyor bilseler dışı seni yakar içi beni
inanki zerre kadar heves yok içim de umut desen o biteli çok oldu zaten

tüm bunların aksine dalga geçer gibi hayat benimle ne oldu bak dinle
bugün cep telefonuma gelen bir mesaj hadi oradan diye gülümsetti beni alaycı birşekilde
güya bir içecek firmasının kampanyasından on bin ytl kazanmışım.. mış mış mış...
birkere o marka içeceği içmiyoruz bile artı bana ciklet bile çıkmaz bu şansla
artık kontör çeteleri mi başka bir mavra mı bilemem
ama bol imla hataları ve kontorlü hattan verdikleri iletişim numaralarıyla oldukça aptalcaydı doğrusu
dedim ulen bi gerçeği bulmaz bizi anca böyle nerde moktan şeyler onlar düşer bize

hala bekliyorum günlük bu sıra bana ne zaman gelecek allasen sen söyle?

Dün gece 12 yi geçmişti eve geldiğimde. 4 kişi bahçelievlerde bi cafede oturduk oyun falan oynadık. Arkadaşımın amcasının oğlu bıraktı beni :kedi: onun yolunun üstüymüşte. Annem bizde o yüzden papar yedim döndüğümde. Amaan çokta tın. Hiç sallamadım valla.

Neyse, bizimkinden ses yok hala. Çok sıkılıyorum.
benneyaptımki

Derin temizlik yaptım günlük, hertarafım ağrıyor şu an..Ondan önce de köpeğimi traş etmiştim, sen düşün artık halimi
Çarşamba günü izin günümüz..4-5 film alcaz kocamlan, onları izlicez..Bu hafta gezmek istemiyor canım.Eşofmanları giyip keyif yapasım var :1closedeyes:

neler oluyor ya bi ben anlamıyorum ya da o da bilmiyor.. bigün öyle bigün böyle olmak çok yorucu.. belirsizlik kötü şey, ne bugünü görebliyosun ne yarını.. ama ben yarını görmek istiyorum.. hakkım olmasa da görmek istiyorum.. bu kadarcık şeye hakkım olmalı zaten suçum ne olursa olsun..

psikolojık tes^tler çözdum..CADIARZU

majör depresf çıkardı beni..mafoldumben

ama kesınlıkle paranoid değilsiniz dedi..zemuszemus

canım sıkılıyor canımmmm.. lmaz:

aslına bakarsan,

test mest bahane,

can sıkıntı şahaneklava:

Ben geldim günlüğümmm ..
Bugün düne göre daha iyi geçti sanki ..
Canımın içiii , kardeşimm , mervemle bulustuk bi bostancı turu yaptık ..
Nefes almak iyi geldi gerçekten , eve gelene kadarda olsa unuttum herşeyi ..
Sonra eve geldim yine aynı melankoli , açtım resimlerine baktım , en hüzünlü şarkıları dinledim , sohbet günlüklerini okudum , ağladım , ağladım , ağladım .. Artık herşeyi bir köşeye atıp ders çalışmam lazım notlarımı düzeltmem lazım . ıdeallerim var benim , hedeflerim var bir hiç uğruna bütün geleceğimi alt üst edemem . Kararlıyım ben bütün hayallerimi gerçekleştiricem , türkiyede mumla aranan bir psikolog olucam , geriye dönüp baktığım hiç keşkem olmayacak , isteyipte yapamadığım hiç birşey kalmayacak , dünyanın en iyi adamını bulucam ve onunla evlenicem , dünyanın en iyi annesi olucam , çocuklarım benimle gurur duyacak , mutlu olucam ben mutluu sevdiklerimle , sevenlerimle .. Kims ebuna engele olamayacaakkkk !

Çok sıkıntılı günler yaşadım hiç beklemediğim anda günlüğüm, hayatım alt üst olmak üzereydi ama görüntü itibari ile dahi olsa geçti çok şükür.

İşim var artık ve şimdilik memnunum ve kariyerim ile ilgili hayallerimin gerçekleşebileceğini görüyorum her geçen gün, hayalden ötesi olucak inşallah...

Ama şimdi her insan gibi doyumsuzlaştım bende... Sıkıntılarım bitti çok şükür, şimdi beni heycanlandırıcak birini istiyorum :kedi:

Artık vakti değil mi he? Yetmedi mi bu yalnızlık....

Günlüğüm şımarıklık değil bu sadece yalnızlık zor, bilmelisin senağlama

Rabbim hayırlı kapılar aç benim gibi yalnız olanlara ve bana :Saruboceq:

Boncuğum içinde hayırlısı olsun inşallahh, üzülmesin...

slm günnüş
bakk sende özgürlüğüne kavuştun artık yalan dolan yok
iş görüşmesine gittim iş arıyorum anlıcan bakalım nolcak hayırlısı olsun ne diim :sinifsinif:
şumicimde şuan kendini temizlemekle meskul slm ı falan yok o yuzden lülülülülülü
hadi ben giderrr günnüş a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…