Kadınlar Kulübü Günlük

sevgili günlük;

yaa bitmedi şu aşkoşumun gizemliği hastalığının peşinde koşma işimiz
allahım kötü bişe çıkmasa bari sonunda:Saruboceq:
bugün bakırköydeydik gene hastanelerimizi ziyaret ettik =)))
yeni aldığım çizmelerimi giydim aşkoşum çok beğendi:icecream:
çokta güzel giyindim bi iltifatlar bi iltifatlar =)))))

cok hastayim gunnukcum..
goz nezlesi oldum yeniden sanirsam.. sabahtan beri gozlerimden yaslar geliyo.. yaniyo zaten bi de
basim da agriyor.. bugun cok keyifsiz bir gundu..
uykusuzum yorgunum..
ve sanirim en onemlisi de umutsuzum..
o da gider mi? yapayalniz kalirmiyim? tutuncak birseyim kalir mi?
sonum bir mezarlikta gozyasi dokmek mi olucak yine..
aklima geldikce icim yaniyo.. cok korkuyorum.. bunu anlatmanin imkani yok..
deseler ki herifin gelcek sag salim ama su kadar zaman sonra.. beklerim ki ben.. sadece sag olacagini bileyim beklerim ben..
hos giderse de beklerim gunlugum.. of bunu dusunmek bile istemiyorum.. ayni seyleri yeniden yasamak istemiyorum. korkularima yeniliyorum biliyorum ama bu dusunceyi kafamdan atamiyorum.
bunlari dusundukce de onunla konusamiyorum.. bunlari bilmesin gormesin istiyorum, konusursam anliyor..
bir his olsa icimde, bir his sadece bu adama karsi gelecegimizle alakali.. yok ama hicbirsey yok.. insanlarin suratlarina baktigim anda hissettiklerim birebir cikarken bu adama karsi hic yok. ufacik bir hissim olsa ona tutunsam yasasam..
oyle caresiz hissediyorum ki kendimi.. neyse dagitmamam lazim kendimi..
ilaclarima yeniden baslamaliyim belki, uykum duzene girene dusuncelerim duzelene kadar en azindan..

günlük ne yazsammki sana bilmiyorum inş.kısa süre sonra aşıkımı anlatmaya başlarım sana şimdi öylece bekliyorum zaman ne gösterecek bakalım inş. iyi şeyler bekliyordur beni...
çok şükür mutluyum ya içim rahat huzurluyum Allah a binkez şükür olsun :)))

bugün mesajıyla anladım ki bu adam bana zırnık değer vermiyor güllüğüm.
ve ben bu insan için iki senedir sevgi büyütüp göz yaşı akıtıyorum üstüne üstlük...
uğruna girmediğim şekil kalmamış, karşı gelmediğim bizimkilere kabullendirmediğim vaziyet kalmamışken gördüğüm tutum..
reva mı Allahım hak mı bu?
neden sevdim seni ben neden?
ömrüm boyunca izini taşımak için mi?
geceler boyunca bi umut vaad eden lafını işitebilmek için mi?
başkalarını el ele gördükçe sadece seni hayal edip ya O'nunla ya hiç diye aklımdan geçirmek için mi?
çocuklarımın babasının senden başkası olamayacağını düşünüp buna gecelerce göz yaşıyla dua etmek için mi?
şimdi bile geceler boyu O'na bir şey olursa neye tutunurum ben diye düşünüp duruyorum..
al işte güllüğüm sen biliyorsun..
başıma gelmeyen kalmadı hamdolsun ki.
ama gel gör ki hala an-la-ta-mı-yo-rum kimseye kendimi.
anlatmak kolay yol aslında.
hepsinin acısını içinde yaşa ki günahlarının bedelini göresin demi.
çok acı çekiyorum güllüğüm, çok korkuyorum...
bir pusulam vardı yavaştan onu da kaybediyorum güllüğüm, yersiz yönsüz kalakalacağım ortada demedi deme...

Günnük sıkıldım bu hayattan... Hergün yeni bir süpriz hergün yeni bir döngünün içine giriyorum...
Keşke bazı şeyler kolay olsa... Beni bu kadar yıpratmasa....

kız günnük niye aramadın benii :hulya:

başıma çorap örülcek bişe de kalmadı merak etme :gitme:

daha çook işim var :hulya: zombi gibi uykusuzum,yarım kalan işlerimi yapim bare :içelim: (bu arada fecii sarhoş olmak istiyorum günnük,bi kaç dakka da olsa unutmak...öle su misali birayla da degil...hiç bişe hatrlamamak :1ninca: )

not:laa aso inş atkımı ördügün için gelmemşsindir yoksa yaktım çıranı bilesin :yrrgun: :roflol:

benim rahmetli ananecim çok aşırı yiyen doymak bilmeyen insana yüğümsüz derdi
allahım sen bizleri yüğümsüz yapma ya rebbim:Saruboceq:gamyoncuiremsu
bide allah insanı şaşırtmasın akıl melekelerine zeval vermesinzemuszemusmazallah ona buna salça olup napıcağnı şaşıranlar oluyo
pati karısının atkısı bittide göbek atıyo haberi yokkaydirigubbakcemile2pekte güzel oldu,cuma günü evine gidip vericem,ordanda arabaya attığım gibi kaçırıcam onu bize:1ninca:ama daha bu onu bilmiyo:1closedeyes:

Son düzenleyen: Moderatör:
Kim bilir kim olduk
Bile bile göre göre
Sustuklarımız kactıklarımız ne?
Düşündürmeden durmayan
Uyku zaten uyutmayan
Dilde kelamsız tende selamsız
Bu halimiz ne?

Defalarca nester vurulan
Sonra gecti deyip sarılan
Ama hala kanayan yara bende

Kac gecedir sırt sırta
Bizden baska hersey orda
Sen mi ben mi daha cesuruz ayrılmaya

günaydın günnüş
dün tamı tamına 11 saat mesai yaptım beynim yımışadı...nerdeyse evin yolunu unutacaaadım:roflol: eve geldim kocem sağolsun çamaşırları toplamış, kayınvelidem yemek yollamış açımdır diyekaydirigubbakcemile3
bugün de midem çok kaynıyo noluyo bana büle yaaaaakafamçokkarıştı

Bugün pek bir keyifsizim...
Aslında canım da sıkkın ama neye bilmiyorum..
Bazı şeyler zor geldi galiba...Ve öyle bir yerdeyim ki herkes bana bir diğerinin hakkında birşeyler söylüyor...O kadar çok şey öğrendim ki şu 3 ay içerisinde , bildiklerimi söylesem ortalık karışır...
Dinlemek istemiyorum ama anlatıyorlar... ınsan kendi kocasını, annesini kötüler mi bir yabancıya...
Eve gidince hiçbirşey yapmadan uyumayı düşünüyorum...akannehir

mıraba günlük:ecrin_bebek:
nasıl desem ne desemkı sana
dün ev sahıbını aradık şimdilık erteledığımızı söyledik
k valıdem hasta amelıyat olacak kı zaten zor yürüyor babanem hasta
halam ona bakmaya köye gıttı
bunca olay ortasında cok sıkışmayalım dedık
ev sahıbı ben evı kımseye vermemm gencler madem beğendınız ozmn ne zaman ıstersenız sızın dedı
nisan gıbı düğün olsun dedık ortalama
cok borc kalmadan benımde eksığım kalmadan:1rolleyes:
böylesı daha hayırlısı demekkı
nışanlımda benı anlayışla karsıladıkı zaten o daha zor durumda kalacaktı
evımız hazır sayılır ama sımdıden kira ödemeyıp düğünden 1 ay evvel ödemeye başlıycaz
cok mutluyum :asigim:
bu zamandada kafamdakı en önemlı eksıklerımı halletmeye fırsatım olacak
önumuz kurban ablama bıraz borcumuz var(babamın)bıde kurban derken 2009 cok zorlu geldı cok zorluda bıtecek ınş
gercekten cok kötu bı dönemdı
ama ıyıkı aşkımı tanıdım 2009 un en güzel hedıyesı :asigim:
sımdık cok az kalan taksıtımı ödemeye devam edebılırım
sonrada demırbaş eksıklerımı alabılırım hatta kozmetık deposu bıle yapabılır hatta gecelık:jeyyar:
herseyı yapmamız ıcın önumuzde 5 koca ayımız var
nıkah gününü alsak dedı ama bende erken dedım ocakta yada şubatta alırız

günlük mirmirmirmir

dün kocemi beklerken uyuyakaldım iyi mi :mymeka:
evde işlerimi bitirdim yemeğimi yaptım
accık yorgun numarası yapim de kendi hazırlasın sofrayı dedim
gelene kadar uyuyakalmışım -tatlicadiarzu-
çabuk hafta sonu gelsin istiyorum :ecrin_bebek:

Günaydın günlük..
Hazımsızlık başka bir şey..Kıskançlık filan..Böğğğ....Allah bu tarz huyları olanları kurtarsın ne diyeyim..:zemuszemus:

Beni soracak olursan ciğerim..Dün önce babamlara sonrada kayınvalidemlere geçtim.Yemeğe ordaydık diğer eltimlerle birlikte.Sonra kardeşimde bankadan çıkışta geldi oraya..Hep birlikte güzel bir yemek yedik..Kayınvalidemi çok seviyorum ben Allahım kem gözlerden korusun ilişkimizi inşallah,gözü olanında bi zahmet gözü çıksın:jeyyar:

Kardeşim Alyaya çalıştığı bankadan bireysel emeklilik ödüyordu ya;şimdide özel sağlık sigortası yaptırdı..Ne şanslı bir kızım var benim..Anasının tahtı kızının bahtı imiş..Şükürler olsun..:Saruboceq:

Kocamda bugün sabah erkenden seyahate gitti gece gec gelecek sanırım.Oysaki bu akşam 'Bu kalp seni unuturmu?'yu beraber izleyecektik..İnşallah yetişir Aşkım..:CüvCüv:

Hahayyy..En önemli şeyi unuttum..Kayınvalidem de bana çok şık bir şal dokumuş ellerine sağlık olsunki..Sarı saçlarıma uygun krem rengi yapmış..Birde cumartesi günü bende olan kabul günüm için patatesli ve ıspanaklı börek yapmış.Hemen deepfreze attım.Sadece pişirme işlemi var..Şeniz

İşte böyle günlükcüm..Ben kaçar..Bölümümüme..Öperim..:ecrin_bebek:

Günlükcan,nassın?opuyorumnanaktan

Hani nanemollaydık ya geçti,pürüz yok:asigim:Bu sabah kocacım kendisi işe gelmeyeceği halde bıraktı beni sabahın köründe canım benim,bugün evde çam.makinesi bozuldu günlük,inşallah olur yoksa mıçtık servis gelecek,umarım fazla tutmaz yada yenisini almak zorunda kalmayız:Saruboceq:

Annemlerle ilgili güzel planlarım var,inşallah olur.Bide bu hafta kız ark.buluşçam ne zamandır görmediğim,onun dışında herşey aynı.Bu aralar her hafta misafir vardı ya kocamda bu hafta sonu kendini davet ettirdi,ziyafer hazırlıcakmışım,ne yapsam acaba?:roflol::roflol:

Selam günlükçüm

Oğlum haftasonundan beri hasta be günlük :çok üzgünüm:

Allahtan zamanında doktora götürdükte çok daha kötü olmadı

Pazartesi günü de okula götürmedim bir kaç gün daha göndermiyeceğim kuzucuğumu

ıyice iyileşsin sonra gitsin kuzucuk

Bu arada sabah erkenden gitmiş eşim ne zaman gitti nasıl gitti hiç haberim olmadı :1rolleyes:

Aradım sen ne zaman gittin diye demez mi ben sana giderken hadi ben gidiyorum kuzucuğumuza

iyi bak dedim sen de tamam dedin ya dedi. fisfisfis

Hiç hatırlamıyorum dedim. kafamçokkarıştı

Bugün burada hava da yağmurlu ve kapalı insanın içi sıkılıyo be günlük

selam günlükcan nasılsın bakalım??
bi yandan çayımı yudumluyorum bi yandan da sana yazıyorum şekerim
üşüyorum bugün ben ya hava soğuk büro da çok sıcak sayılmaz
şimdi sevgilim yanımda olsaydı da kocaman sarılıp ısıtsaydı beni nolurdu sanki :kedi:
çok özlüyorum onu ben günlük ya ellerim üşüyünce ellerimi ellerinin arasına alıp üflerdi ısınsın diye
şimdi kimse ısıtmıyo benim ellerimi çok üşüyom mafoldumben
bak gördün mü duygusala da bağladım hemen
adet olucam yakın zamanda onun duygu yoğunluğu da var üzerimde düşün yani
dün avukat beyin doğum gününü kutladık beraber eski stajyerleri falan da geldi
ben çöm kaldım aralarında neyse ben de yakında onlar gibi olucam inşallah

biz sevgilimle çok güzel çok özel günler yaşadık
ve ayrıca biliyo musun bugün bizim aramızda yüzük takma yıldönümümüz
geçen sene bugün sözlenmiştik..çok güzeldi ya dur anlatiim bari
sevgilim ankaradan yüzük almıştı bize ve beni ziyarete geldiğinde takacaktık neyse geldi işte ama yüzük malesef çok büyük geldi parmağıma
yaptırmaya gittik beraber ama adam modeli bozulur dedi biz de ordan başka bi yüzük beğenip onları aldık
görceksin sanki evladımdan ayrılıyomışım gibi hissettim onun ankaradan getirdiği yüzüğü takmadığımız için
sonra akşamın bi vakti kudela aradık gittiğimiz yerde kızmızı kurdela yoktu mor aldık biz de -tatlicadiarzu-
bizimkinin en sevdiği renk mor zaten seve seve aldı
sonra eve geldik ev arkadaşım kesti kurdelamızı resim falan çekildik
romantik komediydi resmen :asigim:
şimdi o yanımda yok ama ben onun yerine yüzüğümü öpüyorum..
içinde de Gökhan 07.06.2008 yazıyo
bazen düşünüyorum aynı şehirde olmamamız daha mı iyi diye
şimdi özlüyoruz birbirimizi evlendiğimiz zaman da büyük bi hasretle evlenmiş olcaz
gerçi böyle özlemek de çok zor ama bilemiyorum yine de
neyse ben gideyim şekerim hadi görüşürüz

uzakta olup kendi isini halledememek cok kotu..sinir oluyorum bu duruma..bugun bir uyusukluk var ustumde uykusuzluk yine basladi ondan..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…