Kadınlar Kulübü Günlük

günlüğüm,

yepyeni bir hayata mrb demek üzereyim..

hakkımda hayırlısı neyse o olsun.. beni ve oğullarımı güzel günler beklıyor..

bugün dönüm noktamız.. dua et bize olur mu?

Günlüğümm günaydınlar olsunn...
Ben iyiyim çok şükür biraz mide bulantım var ama normal sanırım artık...
Diğer taraftan işler bugün geçicilerin son günü....
Bir telaşe gidiyor işte hayat böyle....
Hayırlı ve güzel bir hafta diliyorum herkeseee....
Aaaa bu aradaa çarşamba günü benim doğum günümm çifte mutluluk yaşayacağım inş. günlüğümm bakalımm neler olacak:))
Öperim herkesleriii...

günaydın günlükcan
nasılsın bakalım?
bi haftasonunu daha geride bıraktık ve yeniden iş başındayım
pöff ne kadar çabuk geçti şu haftasonu hiçbişey anlamadım ya
biliyosun ki benim bi tane hamsterım var ve kendisi ciddi anlamda ruh hastası
cuma günü kafesi geldi paşamızı koydum içine 2 katlı villa gibi güzel bi kafes üst katında da balkon gibi bi çıkıntı var orası da uyuma yuvası
yuva içine de biraz pamuk koymuştum yumuşacık sıcacık uyusun diye
ilk gece gayet uyudu sonra bi diğer sabah bi baktım ne kendisi var yuvada ne de pamuklar
ruh hastası onca pamuğu ağzıyla alt kata taşımış bi köşeye kıvrılmış uyuyo
sonra tekrar koydum üst kattaki yuvaya pamukları da kendisini de yok inan etti yine ağzına doldurmaya aşağı taşımaya başladı
haftasonu onla uğraştım durdum ben hayatımda böyle inat hayvan görmedim
üst katı sevmedi resmen ben de kendi haline bıraktım bakalım
bi hamster bile beni bu kadar yormayı başardıysa yarın öbürgün nasıl bebişle uğraşçam çok merak ediyom -tatlicadiarzu-

sevgülüm ailesiyle babasının memleketine gitti bayram için
uzuun bi süre kalacaklar iyi oldu ya işte çok yoruluyodu böylece dinlenmiş de olacak
pek fazla irtibat halinde olamıcaz ama olsun aramız iyi ya buna şükür
bi de şu zaman daha hızlı geçse de ocak ayına gelsek
kavuştuğumuz anı düşününce mideme sancılar giriyo :kedi:
çok uzun bi ayrılıktan sonra kavuşmuş olcaz özledim yaa günlük
neyse sabredip beklemekten başka yapacak bişeyimiz yok

hadi ben kaçar sonra görüşürük şekerim

Bunları duyduğuma , benim başıma geldiğine inanamıyorum güllüğüm.
Hala susturamadım kendimi, deliye döneceğim.
Ruh hastaları gibi korku içerisindeyim şu anda.
Ne diyebilecek birim, ne anlatabilecek durumum var.
Hamdolsun yine de ne diyeyim. Babama üzülüyorum, ömrü hayatı hep bu tür şeylerle uğraş içersinde geçti. Herkes bitti şimdi sıra bendeymiş gibi geliyor.
Daha da korktuğum şeyler var ama onları bırak sözü yazıya dökmekten bile korkuyorum güllük..

Her şeye rağmen güllüğüm sevdiceğime msnde de olsa tekrar öyle bir cümle kurabildim ya, nası huzurluyum nasıl huzurluyum bundan ötürü. Sinir şey hem biliyor neden söylediğimi hem de şımarıklık yapıyor.. O'nun şımarıklığını bile seviyorum.
Çok özledim Üsküdar'ı, kursumu ve O'nu... Perşembe gecesi görmüştüm en son, bakalım bugün için geleceğim okula demişti cumartesi gecesi konuşurken ama belli olmaz sağı solu.
Gün gelecek bu hüzün beni öldürecek,
Ölümümün sebebini bi tek kendisi bilecek..

Herkesi kendi gibi bilmesin demiş.
Nasıl bileyim yani?
İnsanlar şerefsiz güvenmeyeceksin, inanmayacaksın şeklinde ayakta durup da paranoyaya mı bağlayayayım, üzerimde yeterli derecede bir korku hasıla gelmişken!?

günaydın günlük...
nasıl yorucu bir gündü dün, gün boyu ders çalıştım resmen. bir ara uyudum sonra uyanıp devam ettim.
iki sınavım var bugün, onlara çalıştım ama yine de çalışmam gerek hala...

gece naaptık günlük:)
bir arkadaşım var, ortaokuldan beri arkadaşım.
esasında benim arkadaşım ama onun bana duygular biraz farklı:)
bir iki yaş ufak benden ve o yüzden sanırım benim dünyanın en güzel, en bulunmaz kızı olduğuma inanıyor.
herneyse, gece boyu bana saz çaldı, bira içtik.
iyi kafa dağıttım bu gece... keyifliydi...

günlük zorlanıyorum ben... sabahları uyandığımda hep yüzüme çarpıyor yaşadığım, yaşamak zorunda olduğum şeyler, bazen bi parti ağlıyorum. bazen dua ediyorum falan...
zorlanıyorum çok.

neredeyse eylül başından beri hayatı boşa aldım,
eylüle kadar rüya gibi bir hayatım vardı, aile güzel, ev huzurlu, okulun en popüler+en sağlam insanı ile birlikteyim(hala hayret ederim, benimle nasıl çıktı böyle bir adam diye),arkadaşlıklar güzel, ölesiye bağlı olduğum adam ise her zaman yanımda...

şimdi bakıyorum... annem mutsuz,dolayısı ile evde huzur yok, sevgiliden ayrıldım, arkadaşlar yine fena değil, ölesiye bağlı olduğum adam da artık yok.

neyse bunları düşünmemeliyim şuan, iki sınavım var çünkü. düşünürsem bırak sınavı okula dahi gidemem,gitmem.

bir de ben büyümüşüm biraz günlük...
vize,final dönemleri hep bi olay çıkar hayatımda,
ya erkek arkadaşım aldatıyordur onu öğrenirim, dibe vururum,
ya teyzem ölür, ya annannem ölür. her türlü dibe vururum o dönem.
öss'ye mesela anneannemin ölümünün ertesi günü girdim,
ehliyet sınavına kırık bacakla girdim, gibi...
hep bir olay çıkar...

demin o ölesiye bağlı olduğum adamı online gördüm.
bir gece deli gibi içip onu aradığımı ve ona saatlerce ağlamamı saymazsak iki aydır görüşmüyoruz.
ben de online olsam belki konuşur, belki siler,bilemiyorum...
ama o hayati riski alamadım işte, başka zaman olsa belki alırdım da,yaşlandık artık... mantığı öne aldım,en azından bugünlük.

ne kadar da korkağım aslında...
bir iki ay öncesine kadar gözü kapalı ateşe atlayan ben, bin yaş büyük adam için her şeyi göze alan, hayatındaki herkesi kandıran aldatan,türlü türlü entrikalara giren ben, bi tuşa basıp online olamadım:)
olamam ama be.

iki yol var aslında,
online olacağım, adam beni görecek,
ya yazacak belki güzel belki kötü şeyler söyleyecek, ki o kötü bir şey söylemez. güzel şeyler söyleyecek, sevineceğim o gazla son ses müzik açıp, oynaya oynaya okula gideceğim, sınavlar süper geçecek, hatta anlamadığım yer olursa onu arayıp soru bile sorabilirim, "bebeğim bu doğu sorunu neydi?,1990'lardaki dışişleri bakanları kimlerdi? mgk napıyordu?"

ya da beni online gördüğü anda silecek.
ki bu olasılığın sonuçlarını düşünemiyorum bile. bilirsin günlük yeni yetme,ergen kızlardan değilimdir. aşk acısının da alasını yaşadım, diğer acıların da. ama aylardır bu garip şey kontrolüm dışı bende.

online olmayacağım günlük, bugünü başıma yıkamam,yazı tura yapamayacağım kadar önemli bir gün bugün.
ama yinedeee, belki onun bulunduğu kanalın binasının önüne yolum düşebilir okula giderken:kedi: tamam bililiyorum yol üstü değil ama...laelaelaelaelae neyse belki de düşmez.lmaz: ama öğle yemeği çıkışına rastlayabilirim aslında onundelikafadulden, yok yok nerden görücem onu,görürüm abi niye görmeyim:1hug:,ama o beni görmez:1ninca:, görmesin zaten:smiley-cool:, aslında arabasına mı çarpsam?:uhm:...
(aman yarabbim günlük neler diyorum ben, nasıl hastalıklı ve komik düşünceler bunlar:) kendime güldüm valla yazarken.)

son karar verildi, doğruca okula gidiyorum, ben akıllı, mantıklı ve bu iki sınavı da da en yüksek notla vermesi gereken sorumluluk sahibi bir kızım...

gidiyorum valla. sakin sakin yoluma koyuluyorum.

iki kişiydiler, tanıdığım en iyi insanlardı, biri beni bir tarafa çekiyordu, biri diğer tarafa.
güç savaşı içindelerdi hep, beni korumak için her şeyi yapıyorlardı. ikisi de beni birbirinden koruyordu ve bazen farkında olmadan birbirine emanet ediyordu.
güzel, tatlı, savunmasız, çok aşık bir bebektim.ikisi için de masumdum, ki masumdum.
okulumdaki kusursuz erkek ve iyi bir gazeteci.

bir şarkı var hani,"iki yol var demiştin hangisini seçeyim korkma bebeğim hepsinin sonu aynı"

iki yol vardı, ben yanlış olanı seçtim neyseki diğerinin de sonu aynıydı,bi adım ileri gidemedim, bi adım geri dönemedim.

Allahıma binlerce kez şükürler olsun, günler sonra iyi bir haber aldım :)
İnşallah bu kez bir aksilik çıkmaz, hiç olmazsa içim rahat etsin..
Günlük namaza başlamak için niyetlenip duruyorum ama nedense başlayamıyorum.Şeytanın işi mi acaba ne dersin?
İş saatlerime uymadığı için öğle ve akşam namazını yatsıdan sonra kaza edicem hep, kabul olur dimi..Bizim hafız bir teyzemiz var, ona sordum "ben kızıma da öyle kıldırıyorum, tabiki kabul olur" dedi..
Doğru aslında, ben başlamak istiyorum ya şu miskinlik üstümden kalksın..Ne zaman öleceğim belli değil, oruç dışında neyi yerine getirebiliyorum ki :umursamaz:
Bu dünyaya kaptırıyorum kendimi..Sanki hep yaşlanınca ölecekmişim gibi geliyor..Ama öyle olmuyor işte.Bak Aykut abim daha 35inde arkasında bir eş ve bir çocuk bırakarak gitti...
Öbür tarafı da düşünmek lazım...

UFak bi sinavim var, ona gidiyorum simdi.
Insallah iyi gecer, kolay yerlerden sorarlar, zira oturup adam gibi calismadim.
Kafam yerinde degil.
Bitsin bu eziyet.

selam günnük ben geldim nabersin bakalım

allahım sana çok şükür bin şükür...

mutluyum günlüğüm azıcık gerginim ama olucak o kadaer hade ben kaçar gelicim genee:)

günlükcüm,
dün gece rüzgar vardı. uyku da tutmadı,rüzgarı dinledim, yanımda uyuyan eşim...
saat seher vaktine yaklaştıkça, bahçe lambasının ışığı perdeye sanki farklı vurunca, konsolun üstündeki parfümlerin yarı karanlık görüntüleri sanki başka başka şeylere dönüşünce ben eşime sokuldum ve şükrettim...
gecenin en karanlık anlarında, durmadan havlayan sokak köpeklerinin ne zaman uyuduklarını düşünürken ben, sonra korkarken bir parfüm şişesinden bile,sandığım kadar cesur olmadığımı ve masallara inandığımı anladım. görüntünün değil düşüncenin parfüm şişesini kıpırdattığını, pireyi deve yaptığını da...

selam günlük
bugünümde herzamn ki gbi evde geçti ama şükür iyiyim :icecream:
en kötü günüm hep böyle olur umarım ...

heeeyyy günlükkk acaip bişiolduuuuu yaaa varyaaa işte bu yaaaaaaaaaaa Değmeyin keyfime artıkkkk ohhhhh içimin yağları eridiiiiii RABBıM BÜYÜKSÜNNNN.... Şükürler olsunnnn geçti işte belinay artık geçtiiii

Bugün uygulayabildiğim planlarım için kendime bir kocaaaman bir aferin veriyorum....vereliniortak

Ayrıca benimle ilgisi olmayan, müdahele edemeyeceğim işlerin tasası, endişesi, sıkıntısını çekmiyorum,Sığındığım,yaslandığım şükürlerim yetersiz.....

Bu akşam misafirim var, ses tellerimi dinlendiriyorum...

55 gün mü kaldı büyük günedelikafadulden
--------------------------------------------------------------
----------------------------------------------------------------
saat 20.30

ımtihan ağır, ben kuvvetsizim sanki...
Çare ben de değil....
Tek derdim Annecim, onu bir nebze rahatlatsa Rabbim ben kuş gibi hafifleyeceğim...

Son düzenleme:
başım ağrıyor günlük
yardım edecek kimsem yok :a015:
milletin işi gücü ben olmuşum heralde...
miniğim daha gelmedi, annem az sabret diyor, emin ellerde diyor ama gönülde ferman dinlemiyor..
eşimin işleri hala bitmedi ki kavuşalım özlediklerimizle..
az daha sabır...

Sanırım hastalanıyorum...
İçerde soba yanıyor içersi sıcak sobanın sesi duyuluyor ama ben bi garibim...
Bir yandan cayır cayır yanıyor içim dışım,bir yandanda acayip üşüyorum resmen tüy yerlerim diken diken oluyor titriyorum...
Sıtma tutuyor sanki..
Başka bi sorunu hiç çekemem valla dişimdi çenemdi bilmem neremdi yetiyor bana zaten başka hastalık halsizlik falan istemiyorum.
Birde kalktığımdan beri acayip bi ağrım var kasıklarımda ve midemde... İçimi oyuyorlar sanki bıçakla delik deşik ediyorlar nasıl bişey bu ya çok b.ktan herşey kaç gündür toplayamadım kendimi nerden çıkar bunlar bilmem ki... Annemden tahinli kurabiye istedim kavala kurabiyesine benziyor tadı şimdi onun olmasını bekliyorum.. Canım çok istedi.Bir an önce olsa bari..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…