Kadınlar Kulübü Günlük

kaydirigubbakcemile3 bu kız deli günlüğüm varya ama tam benim kafadan :lepi: bende meyvamı yedim şimdide aldım abur cuburlarımı kolamı bağdaş kurdum bi yandan kanal d diğer yandan site ohh harikada yağmur sesleri var:lepi: 4 paket büyük boy cips aldım ımm hepsini yicemmm yicem ve düşe vermicemkaydirigubbakcemile3
bugün bi arkadaşımla konuştum yeni evli kayınvalide sorunu var off üzülüyorum yaa kayınvalidesi inceden laflar sokup huzur bozuyormuş ve suratsızmış eşini çok seviyo ama kayınvalideye dayananmyor ee bilinçsiz evlilikti sadece seviyorum aşığım ailesiyle görüşmem olur biter benden uzak olsun ailesi oğulları görüşssün demekle evlilik olmuyo, ablamında evliliğinde ilk 1 yıl kayınvalide kayınbaba sorunu vardı hatta düğüne bile gelmemişlerdi ama şükürki 4,5 ay önce barıştılar RABBİM bozmasın huzurlarını .. Bende zamanında seviyorum aşığım yaparım diyordum bi nevi kördüm ama şimdi Şükürki diyorum eve gelmişler ve olanlar olmuş Yoksa cidden yapamazmışım..RABBİM beni hayırlı kişilerle tanıştırsın ailesi aileme uysun kayınvalidemi kayınbabamı kendi annem ve babamdan ayrı tutmim inşallahh:Saruboceq:

Hadi şekerim ben cips ve kola keyfi yapimmm Paii paiizemuszemus

selam günnük
biz geldik kızımlan :CüvCüv:
annem akşam döndü alamanyadan
onlar tekirdağ gelirken bende takıldım peşlerine
bakarsın bayrama gelemem :CüvCüv:
4-5 gün kalıcam kocem bayrama kadar kal istersen dedi ama
yok özlerim kocemi :sinifsinif:
zaten ctesi misafirim gelcek
amaan bende napcamı bilmiyom be günnük
napsam kiikafamçokkarıştı

Günnüş bugün rüya gibi birgün geçirdim sevgilimle çok güzeldi yaa 1 kez daha aşık oldum ben :kedipuyorumnanaktan
Çok seviyorum günnüş yaa hem de çokkkkk:asigim:

günnüş yarın pasta kursum var çok mutluyum zemuszemus
ama bu gerçek kurss hee en gerçeğinden
yarın penirli el açması börek yapıcızzz cokacimcoook
peynir demişken şu söz aklıma geldi
'yalanla peynir gemisi Yürümez'
BÜYÜK KONUŞMAMAK LAZIM
artislik yapmamak lazım maymun olur sonra insan
kader ne getirir ne götürür hatta feleğini şaşırıtır mirmirmirmir
ACIMA ACINACAK HALE DÜŞERSıN
BÜYÜK KONUŞMA ,KINAMA SENDE YAŞAMADAN ÖLMEZSıN!
boşa dememiş mevlam "kınadıklarınız başınıza gelmedikçe ölmiceksiniz" diye
*allah sevdiğinden darbe yedirtmesin ozaman kafayı sıyırır insan ...hatta ona buna bulaşır
hadi ben kaçar topişte makara var bamya makarası :dance:

Son düzenleme:
slm gunnusum
dun benım dogum gunumdu 15 yanı bu gece kalamayacagımız ıcın ctesı pıncırımla gecırelım dıye anlastık
ruya bı bı gece gecırdık
hersey ck guseldı tam bı dogum gunu kızı ıdım benı sımarttıda sımarttı
kırmızı bı gul we tam tur almıs surprız yaparak werdı bana
senı ııkı tanımısım sen benım nefesımsın dedı askım benım
ayy ben pıncırım ck sewıyorum rabbım ayırmasın ıns...
bugunde once kahwaltı etmeye gıttık
sona sapancaya gıttık ck gusel bı mekandı somıne wardı karsısındada sark kosesı
oturduk atesın karsısında kahwelerımızı ıctık sıcacık bı ortamdı
butun elektrıgımı aldı sewgısı ılgısı sefkatı benı onure etmesı superdı yha
sona bı petshopa gıttık kucuk dostlarımızı zıyaret ettık kopıslerımıze bıseyler aldık orda sıyam gordum ıcım gıttı alalım askım hemen dedı ck ıstedım amma anacımm saolsun ıstemıoo
sona alıswerıse cıktık carsıyı altust ettık kıyafet bulamadık bende kozmetıkten cıkardım hırsımı:)cnm pıncırım her ıstedıgımı aldı sona yemek yedık... we gun bıttı benı ewe bıraktı ..
ıcım burkuldu hıc sewmıom bu ayrılık anlarını ck sewımsız gelıo bana ..
yarın ıse baslıcaktım ama olmadı gunnugum
ısten cıkarmak ıstedıklerı ogretmenın deneme suresını 1 aya uzatmıslar
baslamayacagıma uzuldum dersem yalan olur...
su an o kadar mutluyumkı rabbım bozmasın ıns.. su saat ıtıbarı ıle pater 34 olduu....
nse ben yawastan yatayım artık sabah 6da kalkıcam yıne ıı geceler gunnusum...

hey günnüş ben geldim yine ...sana haberlerim var :dance:
hafta içi pamuk prensesim lyre tuçem bize gelicek :teytey:
deryoşumla mamalar hazırlıcaz cokacimcoook
canlarım iyiki varsınızopuyorumnanaktan

haa bu arda tuçem msn sine yazmış "dinime küfreden müslüman olsa" ne iy yazmış be
ne anlamlı bi yazı alkisalkisalkis
bi tanıdığım var öyle tam ona uygun bu be :icecream:
insanlar geçmişini ne cabık unutuyo :1closedeyes:
ama biz unutmadık .yaşakdıkalrı değil bizi alakadar eden ...attığı yalanları sengözlerimebaksanab...gelmiş bide efelik taslıyo :sinifsinif:
bi söz vardır "BAHÇESİNDE DALI OLMAYAN ,BAHÇEMDE AĞAÇLIK TASLAMASIN"mirmirmirmir sengözlerimebaksanab
yaş ilerlemiş ama halen büyümemiş cahil cahil konuşuyo...SANKİ O GÜNLERE KENDİSİDE GELMİCEK
ASIL İŞTE OZAMAN EN BÜYÜK KAHKAYI ATTIRIR BİZE .TÜKÜRDÜĞÜNÜ YALARSA .
TABİ YALAN ÇOK ONDA,DOĞRULARI SÖYLEMEZKİ :roflol:rezil olmamak içinşakkıdı

NEYSE GÜNNÜŞÜM
önemsiz şeyeler bunlar
hafta içini iple çekiyorum :dance:
hadi bana iy geceler
ha bak bi söz daha "Kıyıyı gözden kaybetmeye cesaret etmedikçe insan yeni okyanuslar keşfedemez"
hadii çavvv :icecream: sositososito

Son düzenleme:
Gunlukum!
Harika bir hafta sonundan sonra pazar gunum pek de keyifli gecmedi. ev gozume cok bo$ gorundu ve kendimi acayip yalniz hissettim, uzerine bir de babamlarla tatil tartismasina girmemiz...poffff! yapacak o kadar cok isim var ki, bir baslayabilsem devami gelecek ama baslayamiyorum. yarin kendime bir ceki duzen vermem lazim artik!

bir suredir aklimi kurcalayan bir sey vardi, bugun emin oldum. ve bazi dusunduklerimi artik harekete gecirmem gerektigini anladim. zorlu bir yol beni bekliyor ama hazirim. beni sonunda neyin bekledigini bilmiyorum ama eger yapmazsam omur boyu pismanlik cekecegimi hissediyorum. belki bazilarinin kalbi kiralacak, kusecekler ama artik dayanamiyorum!!

firtina oncesi sessizlik donemindeyim, ama en gec 2 ay icersinde dugumlenen tum yollari ya tamamen acicam ya da kestirip aticam....

Bi bölüm daha izleyimde yatayım bari:/
E uyudum kaç saat şimdide bu saate kadar uyuyamam tabi..
Aslında bana kalsa uyumak istemem ama gözlerim yenik düşüyor uykuya pc koltuğunda uyuyakalmak istemem :)
Bu arada gözüm ağrıyor kötü diyordum ya sanırım geçti. Bugün bir şeyi yoktu aman inşallahta olmaz yine...
Ama diğer sorunlar devam ediyor... Dişim ve çenem.. Sanırım çenem çıktı .. Gülme pembiş ciddi söylüyorum bak... Kıt kıt kıtırdama sesleride gelmeye başladı yine.. Off bu insanlar bende dahil olmak üzere çok nankör biliyormusun? beden sağlıkları yerinde oldukları zaman hiç kıymetini bilmiyor ve sonra en ufak ağrıda acıda değerini anlıyorlar.. Yani ben anlıyorum eminim ki herkes öyledir..
Bu yüzden güzel bedenime sanırım daha iyi bakmam gerekiyor.. Spora başlamalıyım artık bunu kaç kere söyledim ama teşvik etmeli birileri beni işte o zaman tam gaz spora devam edebilirim gerçekten:) Bu arada hala sağlıklı ve düzenli yaşam için listemi yapmadım.Ne ayıp bu kadar uyuşukluk olmaz dimi ama:)

günlük ben sana pek yazmam ama bu sefer yazasım geldi
sanırım bu kadar saat ayakta olmamdan dolayı mutasyona uğradım sana da dadandım,karga bişeyini yemeden yazayım dedim.
uyumadım çünkü uykumu düzene sokmak için direniyorum.:hulya:
5 lerde yatıp saat 4 te kalkmak pek akla hizmet bir alamet olmasa gerek.
ağzımda bir sakız var cakkıdı cakkıdı çiğnemekte olduğum beynimde ses çıkarıyor ki uykum gelmesin diye benim yardımcım:)
uyumayacağım ve erken yatıp makul bir saatte kalkacağım artık.
kendimi tebrik ediyorum.bugün bütün gün uykusuz kalacağım için.
yarında erkenden yapmam gereken hususi ve gayrimenkuli işlerim var:))
kkda beni ne güzel oyaladı.konular gözlerimi pörtletip zaten bir adrenelin yapıyor.akannehir
sonra görüşürüz :hooray:

Günaydın günlük,en güzel günler seninle olsunopuyorumnanaktan
Sabahın erken saatlerinde kalkan kocamla harika bir kahvaltı yapıp onu gönderdim işe.Alyam hala uyuyor bende bakınıyorum..kaydirigubbakcemile5
Bugün pek olamayablirim,zira 9dan sonra babamlara geçmeyi düşünüyorum yemek yapmak için.Akşamda kayınvalidemdeyiz yemeğe:lepi:
Hoş olsan ne oluyor böcüq desene;artık forumlara bakamıyorum toparlamaktan bölümümü..kaydirigubbakcemile3
Kendine iyi bak anacım..Şeniz

günaydın günnüşkaydirigubbakcemile3
biliyorum çok erken benim için ama,
ben hayırlısıyla sağlıklı bi bebiş istiyorum:kedi:

Günaydın şekerim iyi haftalar olsun inşallah;zemuszemus

Günlük karar verdim kk 'nın en güzel bölümü sensin,değerini bil valla..:hulya:O yüzden hiç şikayet etme güzin ablalıktan; dert dinliyorum,bıktım deme,sevinçlerde var,hem bak insanlar güveniyor sana..vereliniortak

Kaç bölüm var yerinde olmak isteyen,ya ''Bir Derdim Var''olsaydın :roflol::roflol:

Tamam kestim saçmalığı,anlatıyorum.

C.tesi evdeydim yattım,yemek yaptım v.s .Pazar halamlar geldi,kuzenler falan kadın kadına sohbet,muhabbet güzeldi yedik içtik,herşey iyiydi.Arkadaşımın babasının ameliyatı iyi geçti bu da iyi haber,yalnız dün akşamdan beri eniştenle hafif nanemollayız,ee herşey aynı anda süper olamayabiliyor demekki bazen dimi şekerim?a.s Ama onla birazık bile bozulsak benim neşem hepten gidiyor niye böyle işte onu çözemedim :uhm:

Çözersen anlat sengözlerimebaksanab hadi ciao

Şimdi genel muhasebe sınavına gideceğim
Saat 10,30da başlıyo....
Bana başarılar dile günlüğüm olur mu :gitme:

Günaydın günlükcük...
Acayip sinirli ve gerginim
Cumartesi gece beyimiz bana ödemeliş attı aradım(Yine kontörü kalmamış ya neyse:mymeka:)
10 dakika vs. konuştuk benim kapatmam gerek dedi.
Tamam dedim hemen. Ben sana tekrar ödemeli atarım ararsın dedi.:mymeka:
Neyse kapadım. Bekle babam bekleeeee :mymeka:
1 saate yakın sorna ödemeli attı. Aradım.
2-3 dakika konuştuk falan. Ne işin vardı vs. dedim. Eşya hazırlamış zeytine gidickelermiş.
iyi dedim. Daha sonra beni cok sevdiğini söyledi. Seslenmedim hiç:dilcikar:
Daha sonra yarın grş ben yatayım artık dedi.Tamam dedim.:mymeka:
Kapattım...

Dünde öğleden sorna aradım. Biras konuştuk bi baktım telefon kapandı.
Bir dahada aramadım. Sinirlendim gerildim iyice:mymeka:
Nerdeyse sinirden telefonumu duvara calıcaktım.
Diceksin ne var kapandıysa evet bir şey yok.Gündüz konuşurkende şarjım biticek dedi.
Yüzüme kapanmadan biz kapatalım dedım. Bastıra bastıra...
Şarjı bitmiştir büyük ihtimal kapanmıştır...
Ama beni cileden cıkaran asabımı bozan 1 olur 2 olur 3,4,5,6.......
Olmaz ki..Gecen konuşurken acayip sinirleniyorum kapanmasına dedim.
Evet biliyorum şarjın bitip kapandıgını ama bu benle uzun konuşmuyosunki telefonun şarjı kapanıyor dedim. Yada adam akkıllı şarj et dedim.
İşe yaramadı galiba dediklerim.
Ve şuanda arayıp sinirimi öyle gidermek istiyorumki ondannnnn:mymeka:
Görür o burnundan getirmezsemmmmmmm:mymeka:

Gönlümüzü aldı işte ne güzel dedik. Bu meret cıktı
o telefonu kör şeytan gördüğün ilk anda ez diyo-tatlicadiarzu-

Neyse ben gidim acaip sinirlendim...
Cildim kırışıoooooo:icecream:

ben geldim..
pek yazamıyorum sana
zamanım yok ki..
sınavlar bitti..
haftasonuda çalıştım..inanılmaz yoruldum ya..
bu iş cok yorucu ama para kazanmam lazım..
hayatım..
güzel..mutluyum huzurluyum..
ama dün gelen bi msj..
Allahım yardım et..
herkesi seviyorumm
canım arkadaşlarımı burdan coook coook öpüyorum
iiki varsın KK..demek geldi içimden..
hoşcakal

Hafta sonu moralim çok bozuktu günlükcüm..
Paraya sıkıştık ve bana takılan bileziklerden bozdurmaya gittik...
Tanıdık bir kuyumcu vardı ona...Bileziğin birine bu sahte demesin mi akannehir
Hemde amcamın taktığına akannehir Ne diyeceğimi bilemedim..
Olamaz falan diyorum tabi ne kadar desemde bilezik sahte çıktı..
Şimdi ben bunu desem bir dert demesem ayrı bir dert adamlar de ki bilsin belki dolandırılmıştır falan dediler...
Ben anneme dedim oda amcama demiş ...Amcam çok üzülmüş ben de amcamın yüzüne nasıl bakacağım bilmem...Amcamın mahçup olmasını istemezdim keşke kimseye birşey söylemeseydim...
Pişmanım günlükcümm..:sinifsinif:

günlükk bayılcam sımdık haa
dün ev baktık cok beğendım
evt dersem 2 aya kadar evlenıyoruz
ama hala kararsızım akannehir

selam günlük :lepi:

sana hergün yazıyoken haftada bi yazdığımı farkettim :tomato:
neyse..
hafta sonum harika geçti ctesi sabah 9 da çıktım akşam eve gittik kuzen ve arkadaşlarımda bize geldiler
duvar stıckerını yapıştırdık salona :lepi:
pazar yine erken kalktım evi bi güzel temizledim yastık kılıflarına kadar çamasır yıkadım
pasaklılar beni aldı caddeye gectik stellalarla buluştuk :lepi: caddeyi dolaştık sonra eşimi aldık doğru stellalara geçtik
stellamın yaptığı lazanyasını yedim , kadayıflı tatlısını yedim sositososito ne tatlıydı o ya bayıldım bayıldım cokacimcoook
bende yapıcam yapabilirsem :hulya:
hamilelik çok yakışmış stellama :CüvCüv: :asigim:
çok özlemiştim birarada olmayı :asigim:
bugun yine işim var daha sonra gelicim

pşştt günaydınnn nan :jeyyar:

günlük çok gerildim yaaa...
ne zormuş bu istenmek..!
can atıyodum cumartesi gününe kadar bi an önce istenyim diye
ama babam gençler anlaşmış.... diye lafa başlarkene
içeri kaçtım ağlayıverdim hemen mafoldumben
sonram kardeşceğizim geldi sarılıverdik :1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…