Kadınlar Kulübü Günlük

günaydın bebişimopuyorumnanaktan
haftasonu ablam cadısı evimi görmeye gelecek ilk defa...hemi de nikahta çektiği fotoğraflarımı getircek..ananemle de konuştım, çok özlemiş beni; belki pazar günü o da gelirzemuszemus
günnük o kadar çok işim var ki yapmam gereken, hem evde hem dışarda...cuma günü izinliyim inşallah yarın için de alabilirsem süper olcak. son bir haftadır millet hastalıktan kırılırken herkes yerine ben çalıştım artıkın izin sırası bende diye düşünüyorum:hulya:

görüşürünk günnük ay lav yu

bir zamanlar sevdıgım herşeyım olan üstüne tıtredıgım o eskı askım sernsızlık gerçekten çok acı..senı unutmak ıstesemde olmuyo unutmak ıstedıkçe hatırlanıosun senağlama

benim eşim ne kadar iyi be..:kedi:
sabah kahvaltımı hazırlamış beraber yaptık.cokacimcoook
her ne kadar bana kabuğu devrilmiş tosba gibi oldun hamile olunca dese de çok seviyorum onu ya
ballı kadınım vesselamzemuszemus:dance:

günaydın günlük:hulya: ayy cok mutluyum yaa
dün aşkım uzun zaman aramayınca ben arayım dedım
mısafrlıkteyım arıycam sakın uyma dedı-tatlicadiarzu-ıyıde ben tavık mısalı 10da yatarım gece 12de nasıl uyanık kalayımmirmirmirmirneyse saatımı kurdum uydum
saat çaldı uyandım askım aradı
nerdeydın dedım bı abiyle görustum onun evı varda kiraya bıze vercekakannehirhayda dedım içimden dön başa
yalnız parke yaptrcam içine 2 aya kadar evlenmek ıstıyorum dedıakannehiryahu daha pazar aynı şeylerı konuştuk
kirasıda cok uygunmuş gercekten
dedım olmaz askım ya hava cok soğuk senı ısıtırım ben dedı:jeyyar:aşkım kendımı hazır hıssetmıyorum dedım sen benı sevmıyor musun ne demek hazır hıssetmıyorum
yanı kısaca ne desem hep cvp verdı
bende nisanda yapalım aşkım dedım 4 aycık var arada nolcak olmaz dedı durdu:gitme:
sonrada kızdı bana:sinifsinif: ne fark eder 2 ay 4 dedı
sen demek ozmn hazır oluyon ozmn bende 2012 hadı görusuruz dedı yaa dedım lutfen benı anla
sen önce benı anla dedı kapattı telı:sinifsinif:sonra aradım tmm askım dedım madem öle senın dedığın olsun
ee bundan sonra nolcak gunluk ya ne mok yıycem ben yaa
onca borcla evlencez ya ne var beklese az onu cok ıyı anlıyorum ama anam babamdanda hemen ayrılmak ıstemıyrum daha 2 hafta oldu onlara kavustum:gitme:
bıde bana d gunumde sakın bana bısey alma atarım dedı bızım öle seylere paramız yok
yemeğe gıder pasta keserız oldu bıttı
nan onca süprıs nolcak pekı
off bugun bakalım neler olcak
h sonu gene ev bakmaya gıtcez sanırım yada bana kızdı vazgectı herseyden kımbılır:sinifsinif:

Son düzenleme:

Günaydın günlükcümmmmm

bu gün iyiyim mutluyum huzurluyum ya zemuszemus
nasıl olmuyayım ki
bitanemle morukumla aramı düzelttim buzlarımızı erittik opuyorumnanaktan

pazartesi günü bi kaç kez yine teli yüzüme kapandıÇok üzgünüm çoook
salı sabahı aradım nasılsın iyimisin faslından sonra ataga gectim
senin bu telefon niye hep kapanıyo yüzüme dedim. İlla beni sinirmi etmek istiyor yoksa kırılmakmı istiyor o dedim.
Bataryası ölmüş dedi. Nasıl ölür ya falan dedim(sakinim ama kızgınmışım hissi veriyom güldüm gülücemopuyorumnanaktan)
Bilgisayara takmaktan vs. dedi. hım dedim
yeni bi batarya alalım yada telefonu değiştir yoksa kırıcam onu ben dedim
hadda onu ilk gördüğümde kırıcam haberin olsun dedimkaydirigubbakcemile3
(ver olummm ara müziği --ey İrem ey irem ne olursun kırma beni- sırnaşık şey)
Gıcık gıcık bide gülmezmi.. Beni sinir etmeye gülme istersen dedim tamam dedi
oy yirim ben onu cıtır katur kaydirigubbakcemile3
Diğer asıl sorunlarımızıda pazartesi biraz konuştuk ve konuyu kapattık.
ooo başta cok haklıydı onada dedim. Haklıydın ama bana söylediğin bi kaç cümle haksızlıgına neden oldu dedim.
Sinirle söyledin eminim cünkü başka türlü hayatta söylemicegini biliyorum ama ooo sinirle o sözleri hak etmedim. özürleştik :hulya:

Dün maca gitti beyimiz.
Giderkende gelirkende bana haber et dedim vs ilk defa böyle şeyi söyledim.
emrin olur aşkım demez mi? oyyy dedim hangi daga daşa vurum kendimi zemuszemus(abarttım dimi:ecrin_bebek:)
emir degil rica dedim. Giderken ve gelincede konuştuk :hulya:

sıkı yönetim olcak artık kafamçokkarıştı dermişimmmmmmm
sevmem ben öyle şura giderken ara bura giderken ara.

neyse gidim cok konuştum cok yazdım cizdim -tatlicadiarzu-
kovulmadan sıvışımmmmm :lepi:

günnük sevgülün var midurrrrr:tomato:

tamam tamam gittimmmmm laelaelaelaelae

Günaydın günnüküm
Özledim valla seni gel öpem şöle Şeniz
Ne zamandır yazamadım sana, nedense yazacak bir şeyim yok gibiydi
Herşey o kadar aynı ki
Bi önceki günle bugünün tek farkı takvimde yazanlar
Benim hayatımda ise hiç bir değişiklik yok
Evde durumlar hep aynı zaten, bir gün öyleyiz bir gün böyle

Bu sessizlik korkutuyor beni, bu aralar fazla sessiziz, neden bilmiyorum, hayırdır inşallah, hayırdır inşallaaah kaydirigubbakcemile3

Pazar günü çok mutluydum kkdan kızlarla buluştuk yine eşlerimizle, süperdi hihoyyyt
Stellama hamilelik öyle güzel yakışmış ki bi görsen, göbişi bile çıkmaya başlamış
4 5 ay sonra nasıl olacak kim bilir :asigim: Allahım bebişinin sağlıkla büyümesini nasip etsin inşallah :Saruboceq:
Evlat isteyen herkesede bu duyguyu tatmayı nasip etsin :Saruboceq:

Yine uğrarım günnüküm iyi bak kendine a.s.

pööf canım sıkkın mafoldumben
kocama uyuz oldum dünden berii
aman haa aslan erkeğiyle evlenecek olanlara evlenmeden önce 10 kere düşünsünler
çok gıcığım ona gıcıkk:umursamaz:

günlük mafoldumben

sabah regl oldum ama nasıl bi regl kıvrandım çok fena
işe de geç geldim haber verdim gecikicem hastayım diye :çok üzgünüm:
üşüttüm heralde dün kahraman gibi iş yaparken :mymeka:
bundan sonra daha çok dikkat etmeliyim kendime :bbo:
bu kış gelmeden gitse ya yaramıyo bana -tatlicadiarzu-

Günaydınn günlüğümm....
Bugün çok mutluyummm...zemuszemus
Bugün benim doğum günüm...hihoyyyt
Sabahtan beri sürekli kutlanıyorumm çok güzel birşey yaa ...
Allahım sevdiklerimi çevremden eksik etmesin inş....:Saruboceq:
Diğer taraftanda biraz kötüyümm midem sürekli bulantı halindekafamçokkarıştı
Akşam allah ne verdiyse çıkarttım elim ayağım titredi çok kötü oldum...:bbo:
herşeyden midem kalkıyor benimm....İnş.çabuk geçer bu durum...:Saruboceq:
Bende böyle işte günlüğümm diğer gelişmeler daha sonra artıkınn...
öpüyorumm herkesii.....opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Günaydınn günlüküm..
Sabah İzmirden eski bir arkadaşımla konuştuk,şimdide Aydancımla yani Okypete ile..Geç bulduğum değerli arkadaşıma buradan sevgilerzemuszemus
Akşama yemek yapmıyorum kocam dışarda yiyelim dedi arayıp ee bugün kızımızın 9.ayı doluyor..opuyorumnanaktan
Bu arada yanan eli sanki düzeliyor gibi ama oynuyor sürekli.Sanırım kaşınıyorda kaşıyor tabi öyle olunca..Off en kısa zamanda düzelir inşallahmafoldumben
İşte böyle canım ciğerim..Ben bölümüme kaçar..kaydirigubbakcemile5

Ne kadar çok direniyor aklım, ruhum, bedenim içime,vicdanıma sindiremediğim olaylara-kişilere-mekanlara karşı....mafoldumben

Allahım yardım et bana....

Bu huyum beni hiç bu kadar zorlamamıştı yaa...

Gerçi hiç fırsat vermiyorsum zorlamasına hoppp bir şey bana tersse basıp çıkıyorum ordan, o kişilerin hayatlarından ...

Amaa bu sefer işler değişik, törpülemeliyim kendimi :bbo: ya da hiç arkama bakmadan yine aynı şeyi yaparak gitmeliyim.... karışığım karışıkkafamçokkarıştı

ıki dakika sivrilmeden duramıyorum, baksana önüne, sanane herkesin garipliklerinden,sanane onların yediği haktan sananeeee :mymeka:

Tam sessiz atın çiftesi olacak benimki de öyle olsun istemiyorum, ne kadar istemesem de yapacağım belii, ihtiyacım olan az daha zaman...

Anneee saan hediye aldımmm ...akşama kadar meraklan kuzumm zemuszemus

çok istediğim dövmeyi yaptırıyorum sonundahihoyyytsınırsız yalakalıklarım sonuç verdi benimkine:hooray:istediğim yere olmasada yaptırıcam yinede
dışardan eve geldiğim zaman evime dahada aşık oluyorum..insanın harbiden evi gibi yok:hulya:
askerimden bahsetmiyorum burda sana ama nazar değer die değil o istemediği için,çünkü burda bana nazar değmez allahın izniyle,arkadaşlarım ve okuyanlar ancak mutluluğumla sevinirler:1closedeyes:
bide kk ailesi olarak baz şeyleri bir meraktayız....bir meraktayızki sormamirmirmirmirçat die çatlıycaz yalvararak beklemedeyiz :Saruboceq:nolur die:Saruboceq:-tatlicadiarzu-sen akıl fikir ver yarabbimşakkıdı

ya günlüğüm nasılsınnnnnnn ben idare eder valla ne olsunnnnnnn:)):hulya::hulya:

günlük var ya ben ilgi çekmenin böylesini görmedim bir ilgi bir ilgi reklamın iyisi kötüsü olmaz demi ama

kötüsü komik be günlükkkk:sinifsinif: bazılarınıı tuzlayayımda kokmasınlar ha ha .. bu arada çalışma konusunda çalışmalarım devam edicekkkkkk:kedi::kedi: :):)

bu arada ASO' ma söylee onu çok seviyorum patimide öyle söle beni çok sevsinleeeerrrrrrlülülülülülü

Son düzenleyen: Moderatör:
Ahhh.. günlük ahh....Şu aralar gözlerim ahanda:1shok:böööle oldu..Bi bilsen..
Şaaaşırrrdımm..şakkıdı

Bi de sitede sorun var,çatadanak çatlıycam..Bu sorun ne zaman biter acaba?

Son düzenleme:
günlükkkkk
napıyosun
özledinmi beni,,bundan sonra böyle özlicen beni anacım...
inş herşey güzel olur günlük
sadece burayı burdaki arkadaşlarımı çok özledim onlara söyle çok sevim ben onları
:asigim:

günlük özledim bea seni bugün açılmadı site bişiler oldu içimi dökemedim sana rahat rahat.
bizimkinin arkadaşı geldi bugün,o kadar laf söyledi arkasından hala konuşuyo ne saf aşkım var benim ya çokmu iyi kalpli ne anlamadım.akşam olunca öyle bi güleryüzle gittim yanına sevinçli sevinçli bana laf etti huzurumuzu bozdu ne olucak sonumuz bilmiyorum klava:

iyiii sayılırım..ğünlüğüm....yemekteydik annemgildeaaşkşam..nefis balık yapmıştı annem..
havada güzeeldiii......ama biraz uyykuluyum....mirmirmirmirbirazdan cup yataga..iygeceler

sevgim avuçlarımda uyandım yine bu sabah ...
bir baktım yoksun...
sevgimi bırakmışsın öksüz...
hemen aldım avuçlarıma...
sen bıraktın... ben koyacak yer bulamadım...
cam kenarına koysam güneş alır...
içerisi zaten nemli...
başkasına göstermemeli...
avuçlarımda sevgim...

çaresizliği bilir misin...?
bildiğinden daha çaresizim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…