Kadınlar Kulübü Günlük

günnük hiç sorma benim grip yeniliyor sanırım,
geçen hafta iyiydim, sadece öksürük vardı ama dün öksürük belirginleşti yine
bugünde faranjit olmuşum gene dr. ööle dedi
poffffffffff, Allah bugünümü aratmasın ama ben artık iyileşmek istiyorum
dua et günnük bu seferde geçen seferki gibi ağır atlatmayayım
çok hırpalandım, çok sarsıldım geçen sefer
Allahım nolursun sağlık sıhhat ver bana, nolursuuunnn:Saruboceq:
tabi sadece bana değil, herkezlere, vatanıma, milletime
herkezlere ver sağlık sıhhat nolursunnn:Saruboceq:

Merhaba günlük. Uzuuuuuun bir aradan sonra tekrar uğramak istedim sana.
Bayram tatiline Samsun'a gidiyoruz. Çok mutluyum. Çok özledim memleketimi, ailemi, arkadaşlarımı.
Gideyim de kızlarla dedikodu yapalım biraz :jeyyar:
Bir güzel gezeyim memleketimin her sokağını, çekeyim kokusunu içime. :sm_cool:
Biliyorsun, burda hiç akrabamız yok bizim. Eşim ve ben bir başımıza :senağlama:
Neyse duygusallık yok az kaldı nasıl olsa.
Gidelim gelelim daha bebek yapacağız biz :CüvCüv:
Evet, bu haberi sana yeni veriyorum dimi. Bebek istiyoruz biz günlük.
ınşaallah çok bekletmez bebeğimiz bizi.
Allah isteyen herkese de nasip etsin inşaallah. Amiiiiin :Saruboceq:

Selam günlük bugün ilginç bişey oldu hemen seninle paylaşmam lazım kaydirigubbakcemile5 dün akşam işyerimde KK'dan ayrıldım bu sabah açtığımda benim adımla topik açılmış gördüm, saat:01.30-03.01-03.20'de benimo saatlerde k...... pireler uçuşur hem de benim hiç uğramadığım Gebelik bölümüne Otomatik Hesaplayıcı (Adet takvimi , yumurtlama donemi , bebek cinsiyeti tahmini ) diye bir konu :emir_bebek: :ecrin_bebek: benim ilgi alanımın dışında ben oralara girip okumam bile ben unumu elemiş eleğimi asmısım :)) neyse konumuz bu değil bir de + rep almışım bu iyi tarafı da profilime kim girer çok merak ettim :eek: bugün gebeliğe yarın +18'e endişem bundan kaynaklanıyor sositososito Kötü ıçerik butonuyla bildirdim herhalde bir ilgilenen çıkar yerimseniben şifremi değiştirdim ne işyerimden ne evden bir başkasının girme ihtimali hiç yok profilime CADIARZU bakalım artık hayırlısı :icecream: hayatımda başka action yok olursa yazarım sana günlük yakında burada duvarlarla konuşacağım Allah sonumu hayır etsin hadi senin de yükün ağır be günlüğüm Allah emanet ol :Saruboceq:

:enbuyukkk: turkbayragi

Son düzenleme:
aslında çok şey yazasım var da içimde tutuyorum.
söyleyeceklerimin şükürsüzlük olmasından korkuyorum çünkü..

neyse bayram geliyor,
kızımın ilk doğumgünü yaklaşıyor,
annemle babam geliyor..
inş bana iyi gelecekler...

Çok buruk çıkmıştım evden...:gitme:
Planım başkaydı aslında....
Nedenlerimi hatırlayınca burukluğum geçti...
ınşallah Aralık başında bunların karşılığını verecek Rabbim...kaydirigubbakcemile5

O kadar çok işim var ki ama bunu hoşuma gittiği için yazıyorum..Çünkü bugün çok çok keyifli bir görev aldım...ınşallah Allah mahçup etmez, başarıyla altından kalkarım....

Annem yeni bir kavşakta biliyorum içi acıyor onunda benim gibi ama mecburuz ve bu yol çok şükür ki çok güzel bir sebeple çaıldı önüne...Çok çok sağlıklı, mutlu ol anecim evlatlarınla inşallah....opuyorumnanaktan.

Akşam saat 12 buçukta yattım ve bugünde saat 3 te kalktım amma çok uyumuşum yine ya..
Ama bu iyiye işaret değil hastalanıcam ben ...
Çünkü kaç gündür garip bi şekilde ağrılarım var...
Birde dün sabah başlayan ve hala devam eden kasık mide ağrım var..
Ama bu regli ağrısı değil.. Başka türlü bir şey of tarifi yok. Beni yataktan kaldırtmıyor.. Ama yat yatta nereye kadar.. İki ucu b.klu değnek misali..
Alışverişe çıkıcaktım... Kafam kalkmadı ki..
Annemin iş çıkışına yetişebilirsem o zaman bakarız bişeyler annmle ama dur bakalım..

günlük hiçbişey yapmadım yine bugün mirmirmirmir
ne monotonum ya ben istemezmiyim sana gelip günlükcüm şuraya gittim buraya gittim demeyi.ama olmuyo işte idare edicen. :1closedeyes:
anneme yardım ettim yemek yaptık beraber vereliniortak
akşama babaneme gidicez :bbo:
aşkımda hala balık peşinde bıkmadı akvaryumundan.. :mymeka:

düşünme hiç neden diye yorulma
o yıllar ki yaşanmayacak seninle bir kez daha
gittikçe kaybolan bir aşk hatırlanan
bizden de güzeldi zaman

acı nedir bilmeden yağmurlu gün görmeden
hep akıllı geçindik, kalp kırmayı öğrendik
söyle ne oldu bize nefret girdi sevgiye
kaldın bak sen kendine, ben de kendim kendime

o günlerde bir başkaydın gözümde
tek senle ben kalmıştık sanki yer yüzünde
uzak birbirinden kutuplar gibiyken
neydi çeken bizi bizden

acı nedir bilmeden yağmurlu gün görmeden
hep akıllı geçindik, kalp kırmayı öğrendik
söyle ne oldu bize nefret girdi sevgiye
kaldın bak sen kendine, ben de kendim kendime

........

Son düzenleme:
evimi özledim çok özledim hemde. bu akşam kayınvalideme geleli tam 1 hafta oldu. canım kocamın sınavları için cumartesi akşamına kadar burdayız. birde kocam yurtta arkadaşlarının yanında kalıyor ders çalışmak için. dün akşam özlemiş beni dayanamamış gelmiş kurban olduğum.
bakalım cumartesiye kadar gelir mi?
özlüyorum çok hemde :nazar:
offffff....
dün alışveriş yaptık cnaım kocamla bana panço aldı, kot pantlon aldı birde bluz aldı hepsini önce kendi beğendi opuyorumnanaktan oyyyy canım benim.

bu sabahta erkenden kalktı okula gitti. kayınvalidemle hergün bi yerdeyiz o komşu senin bu komşu benim. yarın kocamın teyzesine kahvaltıya gidicez ben ordan annemlere geçicem annemlerde kalıcam yarın akşam.

cumartesi çabuk gelsin evimi özledim.:gitme:

Selam günlük kardeş...

2 gündür yine boyun ve bel ağrılarım arttı. :sinifsinif::sinifsinif::sinifsinif: Bu sabah öyle ço kağrıyordu ki okula bile gştmeyecektim. Ama quiz olduğu için gitmek zorundaydım.
Öğle tatilinde dışarıya namaz kılmaya çıkmadık çünkü tüm kızlar tatildeydik. -tatlicadiarzu-
Yemekhaneye çıkalım ve bir şeyler yiyelim dedik tam soframıza otururken sınıftan bir arkadaşımız sara nöbeti geçirdi. mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben
Yardım etmeye çalıştım koşa koşa hemşireyi çağırdım onu revire yetiştirdik ama çok korktum... Babamdan sonra bayılan herkesi ölecekmiş gibi hissediyorum. :çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:
Yemeğimi yiyemedim hepimizin morali bozuldu gözlerimden yaşlar süzülmeye başladı... Ocak ayında yaşadıklarımız gözümün önünden geçti ve dayanamadım hıçkıra hıçkıra ağladım... Bu seferde kızlar beni sakinleştirmeye çalıştı. :çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm: Allah'ım nolursun sağlık sıhhat ver herkese :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
Hepimizin moraller sıfırdı bu yüzden hocamız quizi erteledi açıkçası bu çok yerinde bir karar oldu.
Şimdi evdeyim fena uykum var bugün sinirlerim bozuldu ya ondan... Hemen uyumak istiyorum... Şimdilik bu kadar hoşçakal...

slm günnüşüm
büyük gün geldi sayılır:Saruboceq:tuçemden haber bekliyorum inşlh ayarlayabilirde gelir:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
o gelrise bi çok kişiyide davet edicezkaydirigubbakcemile2
haber bekliyolar benden :kahve:
sevdiklerim bir arada olucaz inşlh:1rolleyes:
mamaların listeside hazır :jeyyar: cokacimcoook
perşembe de diğer tayfayı alıcam
dikiş kursundan arkadaşlarımmirmirmirmir
günlerim dolu olu çok şükür boş boş düşünmeye vaktim yok
ee başka nasıl geçerki bu hayat şakkıdı
neyse günnüşüm
yarın görüşürüz
inşlh inşlh inşlh yarın çok güzel bi gün olucaka.s

günnüş bugün aşkımın dgmgünü ha birde ben artık 24 kasımı da beklerim yoksa çalışmaya başlarım bu kez hiç bir şey eskisi gibi olmayacak söz

selam bebeem

naber bakalım sekerım ben geldım hemıdee mutlu haberlerleeezemuszemus
bugun ıtıbarıyleen 2 sınawım bıtmıs durumda we ıkısıde guzel gectı allaha
sukurr:nazar:dıerlerıde bole gecse daha ne ısterım kıııkaydirigubbakcemile5dun sınaw gec saatteydıı okulun orda askımla kaldıkk ben ders calıstım o benı ızledı canım yaa
ne guzeldıı:asigim:sonrada sarılıp ezelı ızledıkk.askım bı guzel bana hızmet ettı kolay deıl
bırıcık askısına bakmaakk dımı ama:1closedeyes:bodrumdan berı aynı ewde kalmamıstık gunluk ozlemısım ya.sabahta erkenden kaldırdı ders calısmam ıcın ama ben bes dk daha dıye dıye bı saat calısabıldım.neysekı soruları
cok rahat cewapladım.kız gunluk yarın ıcın bna dua et olarr mıı.cok korkuyorum bu sınawdan.dua et guzel gecsınn allahım calıstıklarımdan cıksın:Saruboceq:
zaten herbıtarafımda sıwılce cıktı.bı an once bu hafta bıtsın onumuzdekı haftaya ıkı sınaw kalıyor.ayy neysee sıkıntı bastı gıdıp ders calısım ben oturmakla olmaz.askımda msj atıp duruor kalk calıs dıye.hadı kactım ben gorusmek uzeeree.

karnıma agrılar giriyo günlük
nan pazara ne kaldı şurdaa
edvırtıma gidicemm
pek mutluyum
ne bilim işte öle paylaşım dedim :hulya:

sevgili günlük;

ya bu babam beni iicene çileden çıkartıcak ya
bugün krediyi çektiler
zavallı annem bankada tutamamış kendini gözyaşları dökülmüşmafoldumben
nası babam kendi ailesine dayanamıosa bende kendi anneme dayanamıorm
eve gelincede ağladı
çokmu mutlu oldular merak ediorum
millet keyif sürüo cezasını annem çekio biz çekioruz
babam çok büyük bi hata yaptı bugün
ilerde bigün anlicak bunu ama iş işten geçmiş olcak...

Naber şekerimm sengözlerimebaksanab bugün kurstan sonra toplaşıp nefes filmine gittik harika ötesi bir film'di yaa inan çok hoşuma gitti günlüşalkisalkisalkis filmden sonra aynı grupla hem film hakkında konuştuk hemde mamalarımızı yedik cokacimcoook capacity'nin sinema salonları çok rahat ve güzel günlüşüm tavsiye ederim git gör bi arayerimseniben 2012'yide gitmek istiyorum bi arada ona gideriz ama şu karadeniz turundan sonra inşallah...
Günlüşüm özlemim repten hayırdır diye yazmışş söyle ona ben bi ara anlatırım burda söylemem mazallah sonra nazar değiyo biliyosun kem gözler var yerimseniben Ohh deruşumda hastaneden çıkmış ağrısı varmış kıyamam onaa, inşallah o ağrılarda dincekk şu ilyasın yüzünden gelmedik kalmadı kızın başına kırcam kafasını ilyasınÇok üzgünüm çoook hımm başka başkaaaa hee bir^de bugün bilgisayarcıya gittim Leptopun ağ bağlantılarını açtırmak için, Leptap değil hee Leptopkaydirigubbakcemile3 kuzenim Leptap diyorda öğretcem ama az kaldı:nazar:
Bilirsin belki deren_23 die bi arkadaşımızın vardı namı diğer arzu işte bugünde onla konuştuk canım benim yaa mide ağrısı tutmuş ben anneme sordum bişiler dedik ama yaramamış ve akşam 10 gibi hastaneye gitti iğne vuruldu biraz dinlendi ve döndü şükür iyi şimdi:Saruboceq: hafta sonu ya bana gelicek yada bakırköyde bi görüşme yapıcaz özel bi görüşme olcak bu iştee ondan sonra büyük bi haberle dönücem hatta bomba etkisi yaratabilir sende hazırlıklı ol:sm_cool:

Hadiii gittim ben şekerim beni merak edenler olmuşş soranlar takip edenler olmuşş selam söyle sen benden onlaraa:kahve:

Paii Paiii:nazar::nazar:
Not:KK70:öncem Ben Sana:jeyyar:

bugün çok üzgünüm günlük çok darbe yedim hem arkadaşım hem biri çok kalbimi kırdı bir söz verilince yapılmalı diye düşünüyorum son anda vazgeçmeleri beni aşırı üzdü hep düzgün olan moralimi sıfırladılarr ne diyim üzüntüden ders bile çalışamadımm herşeyi etkilediiii

Belimin ve sırtımın ağrısından ölüyorum. Diğer sorunları yazmama gerek bile yok zaten yazdım
Biri bana ah mı etti kaç gündür sorun yaşıyorum bedenimle ilgili.
Yok yani eğer biri bana ah ettiyse ben onlara bin kat geri dönmesi için dua edicem de..
Ha birde dün koca göbek bana msj attı "bir daha benim haberim olmadan benim adımdan konuşma!" (bi oyun oynuyoruzda internet üzerinden ordan bi abi var ona yazdı e oyunda o değilde ben olunca onun adından ona cvp verdim) Bende ona "o ünlemi... !" yazdım yolladım eheheh alttan almak yok yumuşamak yok sinir olduğunu belli etmek yok bakalıımmm ne zamana kadar sürücek.
Ha birde bi kaç gündür her rüyamın içine giriyo bu adam yaaa amann :/

X