Kadınlar Kulübü Günlük

günnük çok mutluyum nan
yarın işli oluyorum
iş hayatına atılıyorum iş garısı oluyom nan-tatlicadiarzu-
değmeyin keyfime zemuszemus

selam gunlukcumm

kız gunluk sınaw tarıhlerı bellı oldu butun zor dersler ust uste ne halt yıcem bensenağlama
k.cım uc bucuk atıor sımdııı bugun tam ınek modundaydım ewe geldım hemen basladım
ders calısmaya:hulya:calısmam lazımm alttan dersım olmasın gunluk nolurr
hıc ugrasamam seneyeemafoldumbenallahım yardım et bana:Saruboceq:
artık sanada bu 15 gun ıcınde daha az ugramak zorundayım sekerım kusura bakma emı
derslerımı onemsemem lazımm:1closedeyes:
gorusuruz sekerım aksamada ezel war onu ızlıcezzemuszemus
hadı sımdılık benden bu kadarrr

günnük çok mutluyum nan
yarın işli oluyorum
iş hayatına atılıyorum iş garısı oluyom nan-tatlicadiarzu-
değmeyin keyfime zemuszemus

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis
günnük komşum ilk maşınla bana yimek ısmarla sengözlerimebaksanab
cokacimcoookcokacimcoookcokacimcoook

:roflol::roflol::roflol:

gunnugum.. yarismam sonuclandi.. odule layik bulunmusum :):hooray:
sevindim tabi hatta zipladim bile diyebilirim.. sevdicegim de sevindi.. en yakin arkadasim da..
bi hocam ne isine yariycak dedi.. klasik moralimi bozma cabalari.. kiskanmayalim hocam dedim gulduk :)) diger hocam dersim var gelemem dedi.. sevdigim zaten memleketinde, annem sehir disinda ablam yurtdisinda.. e babam iste.. kimsem yok benim odul sevincimi paylasacak..
cokcokyakinim olan biri ne yarismasiydi ki o ne kadar para alcan, hic deyince salla o zaman dedi.. o zamandan beri tum keyfim kacti.
azina cakayim boyle anlayisli insanlarin.

günlük selam ) baya bi oldu sana yazmayalı malum nikah telaşı evlenme,balayı felan 15 günü
geçti görüşmeli...en son yazdığımdan beri bi çok değişdi hayatımda anlayacağın
evli bir bayanım artık...memleketimde değilim,ailemden çok uzakdayım....mafoldumben
bir hafta oldu bu şehire geleli ama alışamadım günlük alışacağada benzemiyorum ....
ailem,arkadaşlarım,çevrem sanki hayatımda hiç yokdular ve ben hep yalnızmışım gibi çok garip duygular :bbo:..

.....

günnüğümm
herşey yoluna giriyor yavaş yavaşş şükürler olsun
ama bir sorun var
çok kilo aldım ben :CüvCüv:
hep derdimki allahım rejim yapıcam bir zamangelicekmi sanırım geldi
basenlerim göbeğim almış başınıgidiyo
sanırımdikkat etme vakti geldi ama nasıl yapıcam bilmiyorumm
bi hazımsızlık sorunuda yaşıyorum bu aralar hofffffff:gitme:
sanırım stresten ilkkez kilo aldım vermedimm bakıcaz bi çaresine artık
ezeli izliyorumda reklam arası bi bakam dedim
başlıyoooozemuszemus

içim hala aynı heyecanda ..

huzur desen gidip gelıyor yanıma ..

yarın güzel olsun daha guzel daha guzel

Çok şükür Allahım bugünüme ..

merhaba gunluk ben yenıyım buraya artık derdımı alatacagın bıyer buldum sonunda cok zor gunler geırıyorum cok sıkılıyorum artık bıan once evım alınsada evıme gecsem yıne gorusuruz gunluk hoscakal.....

bugün benim doğum günüm kocam çok güzel bir pasta yaptırmış doğum günün kutlu olsun canım karıcığım yazdırmış:)) tabi bu yazı plaka gibi bir çikolata parçasında yazılıydı.. o kocaman çikolata parçasının doğum yazanını anneme karıcığım yazısının karı kısmını kocama yidirdim :) çok komikti:)))))) hepsini ben yedim zaten:)))) pasta kalp şeklindeydi... önceden sipariş etmiş sabaha yetişseydi onunla uyndıracakmış ama akşama anca olmuş:) canım çook sevindim ilk evli doğum günümdü:)
bugün saçlarımı kestirdim fön çektirdim yeni yaşa yeni imaj:))büyüyormuyum yaşlanıyormuyum bilmem ama güzel günler güzel yollar geçiyorum mutluyumm arkama yaslandım iyi ki ona rasladım:)))

moralim çok bozuk günlük
ben aylardır beklediğim o güzel haberleri hiç mi alamayacağım yasenağlama

off kenan off yürüyen karizmasın mübarek :kedi:
günlüküm yarın bil bakalım napceemm...tabikii alışverişşş hehe hemende bildin nan :))
bugünler pek bi pozitfim...fırtına öncesi sessizlik mi yoksam akannehir
yeni bi kitaba daha başladım günlüküm,boleyn kızı serisini aldım,daha dogrusu aldırdım anneme..
anladın mı günlüküm sana neden pek ugruyamıyorum yerimseniben
hee nişan mııı ===:lepi: :jeyyar:
çıkmadan bişe dahaa ASOm da geliyy :icecream: parti yapcem şerefine zemuszemus

sevgili günlük;

sabah aşkoşumun telefonuyla uyandım
osman bu tarafa geliomuş sende onla gel dedi
apar topar kalktm gittik beraber kahvaltı yaptık
sonra okula geçtik
işlerimizi hallettik
yarın içinde görüşme ayarladık inş güzel geçer:Saruboceq:
akşamda yanımıza aşkoşumun manevi kardeşini aldık yemeğe gittik
kadın erkek ilişkilerini bayağı bi irdeledikten sonra saolsun osman hepimize servis çekti
akşamda ezeli izledim gene heyecanlı bi bölümdü bi sonraki haftayı iple çekiorummmm

şu anda böyleyim günlük kafamçokkarıştı kafam çok karışık hakkaten nolcak napcağımı bilmiyorum offf içimi de kimseye dökemiyorum hayırlısı olsun inşallah Allahım hayırlısı neyse o olsun :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

slm gunluk;

bugun herzamankı bır gundu tek basına sıradan bır gun esım aradı anneme gıt sınır oluyorum zaten boyle demesıne gıdebılırmısın demesı gerekırken gıt neyse gıttım.kos kos oturdum sıkılıyorum orda ne sohbet ne bırsey ole sacma sacan hıc tarzım olmayan kadın programlarınını ızlıyorlardı bende ızlemek zorunda kaldım.esım geldı elektırıklı sobları bozulmus yaptı esım on oldu eve geldık.esım hemen uyudu ben burdayım ıste sevgılı gunluk sen soyle boyle bır hayat sence nasıl olur kııııııııııııı

IYI GECELER GUNLUK:gitme:

Ama ben hem uyumak istiyorum hem de uyumamak..
Nası iş bu şimdi gözlerim kapanıyorrr filler oturdu resmen yine:)
Ama aynı zamanda da canım dizi izlemek istiyor.Niptuckı izliyorum bir bölüm daha bir bölüm daha diye diye kaç bölüm oldu :)
Şimdi uyuyup uyumamak arasında gidip geliyorum:)
Eğer uyumazsam bütün gün uyuklicam hatta koca göbişle gezerken yolda avare gibi gezmenin haricinde arabaya oturduğum gibi uyuma ihtimalimde olucak:)
Ama uyursamda çok geç kalkmak isticem:)
Ne yapayım ben şimdi

Günlük çok mutluyumm,hamileyim.........:CüvCüv:
Ailemiz 3 kişi oluyor artık.Şimdi tam bir aile oluyoruz.:asigim:

Şaşkınım,mutluyum,daha şimdiden bebeğime bişey olursa diye korkmaya başladımm,allahım korusun onu.

söyleyecek başka hiç bir şey bulamıyorum şimdilik bu kadar.elim ayağıma dolandı valla. delikafadulden

uuf..çok uykum var yaa...
şu hafta bitsin artık..
daha haftabaşından yoruldum be günlük...
ben aşkımı çok özlüyorum.
neden böyleyim bilmiyorum tarif edemiyorum içimdeki duyguyu ama inanılmaz özlüyorum onu yaaa...
bütün bir haftaki özlemim tek bir pazara sığmıyo işte sığmıyo sığmıyooo...
2011e daha çok var ama.
ne zaman kavuşucaz ya uffff

gunaydın gunlük:ecrin_bebek:amma uyyom hee hıc uykum yok hihoyyytcok enerjıkım
yalnız herkesler cok hasta
elemanların coğu yatıy ablalarım yatıy yengelerım yatıy
ortalık mıkrop kaynıyo ınş hasta olmam
aşkımı özledım ben yaa :asigim: off cnm benım annem cok sevdı onu
k valıdemle konustum dün. cok sevıyo benı bende onu
k babamda öle
kucuk gorumcem cok ıyı yaklasıyo bana hep böle sürsün
acaba ben ne zmn evlencem:1rolleyes:
aşkımla sarılıp yatmak ıstıyomm kokusunu ıcıme cekmek ıstıyomm off off daha var be gunluk cok var
ulaa bu ceyıs nasıl bişidir al al bıtmıyoo
neyse son kalan borc 560 tl cık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…