Kadınlar Kulübü Günlük

:asigim: :asigim: :asigim:

Bana Göresin

Seçkin bir yerdesin

Gönlüme taht kurmuşsun

Aradım yıllarca

Sonunda seni buldum

Şans güldü bana da

Tanrıya şükür olsun

Yıllarca beklemeye değdi

Çıktın karşıma

Bana göresin boyun boyuma

Gözlerin gözüme ellerin elime yar

Bırakamam bulmuşum seni de

Kalbime gönlüme bağlamışım ben yar

:asigim: :asigim: :asigim:​

Ne halt etmeye evlendim ben bilmem...
Sadece bunu demek istedim...
Gerisini sorma be günlük...
Herkesin yaşadığı şeyler işte...

atanmak istiyorum ama foxta sadece sözleşmeliler kadroya geçecekmiş dedi oysa bugun doğumgunum iyi bir haber alsaydım çok mutsuzum

Mis gibi oldum ohhh...
Biraz kendimle ilgilendikten sonra birşeyler atıştırayım.
Sonra yapmam gerekenleri listelicem:)
Sonrada koca göbek işlerin hallettimi de plan yaparız artık malum önceden plan yapamıyoruz sanayide işi olduğu zaman... Çok uzun sürüyor sanayide işi:S Arabada bi sorun çıktı kaç gündür onunla uğraşıyor heyheyleri tepesinde:) Ben ona böyle olucağını söylemiştim:))) O da zaten senin yüzünden oldu sen böyle böyle dedin bak ne oldu diyor:)))Neyse canım halledilmicek bi sorun yok nasıl olsa..

şekerimmm ben geldimm dün yokluğum belli oldumuuu kaydirigubbakcemile3 dün evde değildim tüm gün gezdim hava güzel diye ve kuzenimde kaldım dün gecede,, Dayım ve yengem köye memlekte gittiler bende o yalnız kalmasın diye onlarda kaldım iyikide kalmışım muhabbet bol kahkaha azcıkda limoni olduk kafaları buldukk ayy süperdii :içelim: Kanına girdim günlüğüm kuzenimde geliyo bizimle karadeniz turuna ulusoydan 4 kişilik yer ayırttık:lepi:
Dün gece sabahhkladım 4'e kadar sohbet ettik ışıkları söndürdük açtık müziği aldık cips ve biraları ohhhhh:içelim: sonra bir ara okan'ı izledik kahkaya kahkahak attık,ee şey bu gecede onlarda olabilirim şekerimm dur bakalım işten gelsinde kuzen hanım, diğer kuzen hanımıda çağırcazz nispet yaptık canı çekti hasbamınkaydirigubbakcemile3 Ay böyle işte şekerim, sabahta 8 gibi uyandım eve çıktım (kuzenim alt katımızda oturuyorda) kahvaltımı ettim süslendim püslendim doğru dans kursunun yolunu tuttum dansımıda ettimmm veee 1.30 gibi evdeydim , bu arada c.tesi gecesi kuzenimin nişanındaki çekilen dans görüntülerimizi cd yaptım ve kursta hoca ve arkadaşlar eşliğinde izledik hocam çok beğendi tebrik etti bizi :teytey:

Neyse şekerim mekerim canım cicim ballı lokmam öpüyorum seni en kocamanından Kimseye uyma aklını almimm:jeyyar: :roflol::içelim: geceden kalmayım az biraz idare et benii :roflol:

Bu arada şekerim senin vastınaa emdev'e ve düş'e selamlarımı iletirim (onlar anlarlar nedemek istidiğimi gel kulağına söylimmm rep'te yazdıkları güzel şeyler için cicim) nekadar meraklı oldun sen günlüğüm yaa herbişeyide öğrencen yani bilmesen olmaz neyse aklın kalmasın bi yerlerin şişer sonraa :jeyyar::roflol: Hadi ben gidiyorum şimdi sen bekle beni burda geldiğimde görcem senii ona göre hadii pai paiiopuyorumnanaktan

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün belediye otobüsüne molotof kokteyli atılmış.....mafoldumben
Daha ne yazayım buraya bilmem ki....Ne diyeyim de kurallara uygun olsun....
NE yazayım ki ahlak sınırlarında kalsın.....

Günlüküm bir uyuz şarkı dolandı dilime....

sarayım sarayım kollarıma sarayım o kırmızı dudağından bir öpücük alayım........

ay ne uyuz bir şarkı ama söylemekten de kendimi alamıyorum....

bugün sevgiliciğime limonlu kek yapıcam..
daha önce kimseye kek yapmadım (halbuki 20'li yaşların ortasındayım); onun için çok heyecanlıyım..
bi sürü tarif baktım, hiçbiri birbirini tutmuyo kafam karıştı..
biri 3yumurta koyuyor kimi 5.. kimi nişasta ekliyo kimi kabartma tozu..
neyse bismillah deyip girişicem artık, kötü olursa da yemem derse burnundan tıkarım alimallah kötükedihüso-tatlicadiarzu-

günlühh çok yorgunum ya hiç evde durmuyorum
bide rüya gördüm yeşillikler vardı ne bilim hayır olsun bu aşık olmam inşallah...
ama yinede bi tarafımda korku var (

selam günlüğüm :1ninca:
bu gün günüm çok güzel geçti. tabii bikaç daka öncesine kadar -tatlicadiarzu-. Annemle çarşıya indik. ben tabii yine alışveriş tutkunu bişey almadan çıkarmıyım. Battım resmen günlüğüm :bbo:. neyse günlüğüm bunu geç. Motoruma bindim kaskımı taktım. bide karşımda kimi göreyim :1shok:. ilk aşkımı gördüm akannehir, 3 sene görmedim hiç biliyormusun. Zaten normalde İzmirde oturuyor görme ihtimalim de yok. Ama bu gün karşımda görünce resmen şok oldum. Koca yerde nasıl karşılaştık anlamadım halla, gezecek başka yermi kalmadı beee lülülülülülü .Bilmiyorum beni tanıdımı, sonuçta kask vardı, ama gözümün içine baktıgını hissetim günlüğüm. Ne bilim çok tuhaf oldum böyle. Haa aşk felan değil. farklı bi duygu bu karman curman işte. Sonra yola indim. tekrar karşılaşmazmıyım akannehir yine şok, bekledim geçsin diye, yine gözümüniçine baktı kötükedihüso . acaba burda ne işi var niye geldi merak ettim doğrusu :1closedeyes:. sananae kızım desene bana günlüğüm kaydirigubbakcemile3
işteee böyle tuhaf tasadüfi bi gün oldu. Eski günler aklıma geliverdi birden. hadi ben gittim öptm seni Şeniz

günlük kaç oldu uğruyorum sana tam bişey yazcak oluyorum vazgeçiyorum
içimden hiçbirşey yazmak gelmiyo affet beni olur mu
biraz zaman geçsin kafamı toplayayım gelicem sana söz

Türk milleti olarak en iğrenç huyumuz,
sokakta gördüğümüz bir bebeği/çocuğu,
hiç tanımasak dahi mıncıklama,dokunma,öpme hakkını kendimizde rahatlıkla buluyor olmamız -tatlicadiarzu-

yahu d.gribi diye yer gök inliyor,
hala bebeğimi mıncık mıncık ellemeye çalışıyor salaklar!
çook kızdım ya.
bir kişi değil iki kişi değil.
bu kadar mı densizlik olur?
elleme yaaa,bebeğimi EL-LE-ME!!!!!!

günlük içim dolu ama kelimeler toparlanıp dökülmüyor:gitme:
bıktım günlük ... bir lafı 40 kere söylersen olurmuş ama ben 400 kere söylemişimdir belki olmuyor işte...
böyle yaşanmıyor günlük, yaşayamıyorum, içime huzur ver artık Allahım nolur:Saruboceq:

PEMMBİKKKKKK BEN GELDİMM opuyorumnanaktan

ben çok hasta oldum ama sen biliyormusun günnük :gitme:
grip oldum bide bademciklerimde kötü oldu
ikisi birarada mahvetti benii mafoldumben
şükür bugün iyiyim işe başladım
tam 10 gündür evde yattımm
2 defa doktora gittim, anca kendime gelebildim kafamçokkarıştı

Allah korusun çok korktumm öle kötü olunca
ama çok şükür Allaha bütün tahlillerim filmlerim temiz çekildi
Akciğer filmi çekildi, kan tahlili yapılıp 3 değere bakıldı
birde Ekg çekildi
hepsi temizdi, binlerce şükürler olsun Rabbime :Saruboceq:

yalnız ağır geçirmişim rahatsızlığı

Allah herkeze iyilik varsin, sağlık versinn :Saruboceq:

Günlük sultan... Dün kardeşimle Kadıköy'e gittik. Havada güzel Moda'da keyif çatarız dedik ama nerede... Miting varmış meğersem. Ve ben bundan habersizmişim. Yinede eve dönmedik. Kalabalıkları yara yara bahariyeye ulaştık. Collezione'dan 19.90.na süper bir kot aldım. ve ne zamandır istediğim casıo saati de aldım. ıyi ki evde kalmamışım gezip tozmuşum kardeşimle günlük. hava süperdi. Valla evde olsaydım bunalım takılacaktım. ıçim daralacaktı.Gerçi kadıköy'e giderken arada gözlerim doldu. Otobüste olmasam ağlardım belki. Neyse şeker... sabah körü önce çağlar'dan mesaj aldım. Meğer yanlış atmış. Saat 10.30 gibi telefonum çaldı. O da ne iş başvurusunda bulunmuştum. Kabul edilmiş. Mülakata gelin dedi adam. ıyi peki ne zaman dedim. Bugün dedi. Tamam dedim. Hemen kk.yı açtım. Bu gidişler evlenemeyeceğim diyenlerin topiğine müjdeyi verdim. Sonra cimcime ve corel'e sataştım azıcık bana destek olun dedim. Çok şükür iyi geçti görüşmem. Bakalım ne cevap verecekler. Olumsuz yanıt gelse bile yılmak yok günlük değil mi? Aramaya devam!

günlük nabersin.boş bir gündü bugün.nezle olmuşum durmadı burnumun akması evde yattım bütün gün boş boş.sonra balıklarımı temizledim kkya alışmaya çalışıyorum iyiki sen varsın :sinifsinif:

Günnüş ben geldimmm
Dün aşkımlaydım çok güzeldi çok eğlendik.Hayvanat bahçesine gittik.Ben ata bindim aşkımda bol bol fotoğraf makinesiyle beni çekti:kedi:
Dün gece baş ağrısından ölüyordum felaket başım ağrıdı gözlerim yerinden çıkacakmış gibi ağrıdı.Hiç uyuyamadım.Kafamı yastığa koyduğumda resmen başımdaki damarların çekildiğini hisettim. Öğlende biraz hava alıyım iyi gelir diye dışarı çıktım.Şu anda da hafif baş ağrısı var. mafoldumben Kendimi hiç iyi hissetmiyorumm hastaneyede gitmek istemiyorummm:1no2:

mutsuzum günlük
yalnızım
acılıyım
konuşacak halim yok benim
lütfen yalnız bıraksınlar beni
mafoldumbenmafoldumben

cok yorgunum gunluk...
temızlık yapıorz...bugun yıne evı sıldım supurdum ama bu sefer yerlerde surunerek sılmedım..valla dızlerım acıyo yerlerde surunmekten....sonra bı yuyk cam vardı onu cıfledım bıde merdıven boslugundakı camı cıfledım..annemde kapıları sıldı...ıkı kapıda ben sıldım...koca ev valla bıktım ya..off yap yap aynı..bugun yap yarın obur tarafı yap,ee bıgun once yaptıgın yer yıne aynı oluyo...sınır oluyorum..dedemde gelır gelmez arabaya garaj yapmaya gırıstı...bahcede duvarı yıktı,zeytın agacı vardı onu kestı uzreındekı zytınlerı dun topladık...yarın beton atılcak...kapı falan takılcak..bırazdan otrmaya gtcez annemle bayadr gtömedıgımız bı komsuya sız gelmeden gelmıcem dedı taaa ramazanda...ona gıdıcez...yarında peteklerı cıflıcem banyoyu vc yı yıkıcam normalde sılıyorum banyoyu...bu sefer bayram tezmılıgı baya once oldu.ç.hos daha kac temızlık olur ama dıp ısımız okadar olmaz...bıde mutfak var ıste...baklava accaz bıde annemle...dolmada saralım dıyoruz...bu haftada bole gecer bıdahakı hafta saclarımı boyatıcam...bıraz alısverse cıkıcam mont tarzı bıse almak ıstıyorum...gonlume gore bakalım...bayramlıkta bıseler bakmam lazım..bu sefer son gune bırakmıyım dıyorum...
yuzum baya ıyı gunluk gectı...allaha sukurler olsun cok sveınclıyım ..pamuk gıbı bbek gıbı yzume kavustum...elımı suruyorum kayıyo valla suratım...ne cektım ya...
geceelrı uyuyamıyorum gunluk 3te gozlerım anca kapanıyo...gercı sabahlarıda 11den once uynömıyorum ama ..yınede uyuyamıyorum gece...
havalar harıka ben temızlıkle gecırdım bole guzel gunlerı...dun gece kıracımızdaydık...kaynanası gelmıs trabzondan hos geldıne gttık...ay cok tatlı bı kadın ya..bayıldım konusması sıvesı harıka...
bole ıste..hadı ebn hazırlanıyım...gıdıcez bırazdan...baybay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…