Kadınlar Kulübü Günlük

selam günlük!
bugün on kasım;
Atamızı ebediyete uğurladığımız gün!
içimiz buruk!
Allah bize güç versin vatanımızı koruyabilelim!
evlatlarımıza güzel yarınlar bırakabilelim!

günnük, bugün bu güzel vatanda Türk evladı olarak, nefes almamızı borçlu olduğumuz ATA'ma ve şehit dedelerimize minnetimi burdan tekrar duyurmak istiyorum öncelikle, ruhları şad olsunturkbayragi

sonralıkla, bugün cadı ablamın doğum günükaydirigubbakcemile2 eşimle benim adıma cici bi not iliştirilmiş kocaman bi buket beyaz kır çiçeği az sonra ofisinde olacakkaydirigubbakcemile3
süprüz yapmayı çok seviyom günnüksositososito

ay çok sinirliyim günlük, :kızgın:
işçinin biriyle acayip dalaştım adamı gırtlaklıyasım geldi
akşam işten erken çıktım bordro istemişti gelen bordro silikmiş faxta
yanımdaki kızlara bağırmış birde gidip patrona şikayet etmiş...
bende onlara bağıramazsın diye çıkıştım, döndü bana diyorki ben bağırırım, uyuz ya
evde karılarına gıkları çıkmaz, patronu gördülermi kaçacak delik ararlar, annesi burayı aradımı ödü patlar, bize kral kesilirler, adalet mi bu ya:eek:lmaz:

Biliyorum uğramadım ne zamandır ama inan birbirinin kopyası günler yaşıyorum e hergün de ,bugün kalktım işe gittim ,geldim yemek yaptım da diyemem dimi canım,arada özet geçerim böyle. :hulya:

Senin ilgini çekecek neler olmuş şööle bir düşündüm de yok be anam ,olmamış bişi:sm_confused:
Teyzemler geldi geçen hafta sonu yemeğe,15 kişiydik bu hafta sonu da halalarımı ağırlıcam sanırım,yine dinlenemicem galiba,ama olsun,haa ananem bizde kalabilir bu güzel bir haber hihoyyyt
Kocamla da iyiyiz maaşallah,orda da bir sorun yok:nazar: Eee ne kaldı? :)
Günlük yalnız dün işe gitmedim,seminer vardı Swiss Otel de,gitmemiştim daha önce,breh breh ne güzel yermiş,hava da güzeldi,ruhum açıldı valla deniz kıyısında zemuszemus Yalnız dönüşte taksiciye yolu yanlış tarif edip saçma saçma yerlere gittim,bunu da kimseye anlatma tamam mı?:kedi:

Son düzenleme:
çokta tınnnnn.........

bu lafı bu aralar pek sever oldum...

dur dolu dolu yazayım günlüğüm be..

çokta tınnnnnnnnnnnnn:)

Naber günlük,
Babacım gelmişti;kızla oynadılar biraz.Yemeğinide yedi babam..Alya kucağında uyuyunca gitti şimdi..Ne kadar güzel bir manzaraydı:asigim:
Yarınada temizliğim var,ütülükleri ayarladım..
Dün akşam işçıkışı kardeşim geldi.Kayınvalidem yadigar küpeyi takmıştı ya Alya'ya.Ta büyük haladan görümceme,görümcemden de Alyaya kalan küpe hani..Teyzoşumuz hiç beğenmedi bunu çıkart modası geçmiş diye tutturduakannehir
E ben nası çıkarayım kadının taktığı küpeyi hiç bilmiyorum;heves etmiş yadigar küpeyi takmış..Bakalım yapıcaz inşallah bir ayarmafoldumben
Benim kolyemi çok beğendi ama;kayınvalidem bana nişanlılıkta takılan kolyesini vermişti.
Ah bu kadın ne kirli çıkı bilemezsinopuyorumnanaktan
21inde de gün bende;o da ayrı teranekafamçokkarıştı
Nasıl da hemen bağlantı kurdum bilemiyorumsüprizzzzz

ahhhh be günlük aaahhhh :1closedeyes:
Hani dün söz ediyordum yaaa tesadüfen çarşıda onu burda gördüm, İzmirden kalkmış gelmiş buralara diye.Akşama beni aradı, hadi dışarı çık biryerlerde yerde çay içelim sohbet edelim diye. İlk başta olmaz dedim, hem doğru olmazdı görüşmemiz, bi yandanda onu görmek istedim istemedim karışık bişeydi, neyse sonunda ikna eti beni. Dışarda buluştuk akşam, ilk buluştumuz yerde hemde olacak işmi akannehir. koskoca 3 sene gecti üstünden sesini duymayalı onu görmeyeli biliyormusun:1ninca:. Özledinmi dersen evet, ama aşk yada sevgi değil sadece özledim günlüğüm:1closedeyes:. Neyse sonunda buluştuk sarıldık birbirimize seneler sonra, sohbet ettik felan güzel geçti günlüğüm, ilk defa onunla konuştuğumda bir kıpırtı yoktu içimde heyecenlanma yoktu, önceleri olsaydı yani seneler önce kalbim yerinden fırlardı. Bu sohbet esnasında 1 ay sonra askere gideceğinide öğrendim böylelikle. Neyse motoruyla gelmiş bide, çayımızdan sonra motorla kocaman bi tur yaptık cok eğlenceliydi delikafadulden. O değişmiş günlüğüm tabii bende değiştim. Sonra sahilde gezdik elele, eski duygular depreşti tabii ister istemez:çok üzgünüm:. sonra ne mi oldu işte bu oldu Şeniz, sakın bişey deme günlüğüm. yaptığımın yanlış olduğunu biliyorum, olmamalıydı ama ikimizde birbirimizi tutamadık işte napalım. sonrada geri döndük yine vedalaştık, bi daha görüşmicez bunu da çok iyi biliyorum. Görüşmemeliyizde zaten doğru olmaz hiçbir şekilde :1no2:

Son düzenleyen: Moderatör:
slm günlüş Lyre kafanın evindeyim bugün bi buluşup Fethipaşa korusunda kahvaltı yapalım dedik
Şimdi de Kadıköye gidicezzzz
Birileri bazı arkadaşların maduriyetini kendilerine mal etmişler de havalara girmişler
Bişey söyliyim "Köpeklerin duası kabul olsa gökten kemik yağarmış"
Neyse biz kaçarr daha geziciiiiizzzzzz

slm günlüş Lyre kafanın evindeyim bugün bi buluşup Fethipaşa korusunda kahvaltı yapalım dedik
Şimdi de Kadıköye gidicezzzz
Birileri bazı arkadaşların maduriyetini kendilerine mal etmişler de havalara girmişler
Bişey söyliyim "Köpeklerin duası kabul olsa gökten kemik yağarmış"
Neyse biz kaçarr daha geziciiiiizzzzzz

günnüşüm deryoşuma söle bi sözde benim aklıma geldi :)
kel kendi kelini görmez ya o hesap
"dinime küfreden müslüman olsa":roflol:

Bir ufacık sözünle canımı aldın
Bir ceylan bakışınla gönlümü çaldın
Duygularım seninle gözümü açtın
Senden sonra gönlümde çiçekler açtı
Hey güzel gözlüm yüreği tertemiz gülüm
Sensin gönlümde yeniden açan sümbülüm

Seni veren rabbime şükürler olsun
Seni yazan kadrime şükürler olsun

Dermanım sensin canım ,fermanım sensin
Hayatım sensin canım güneşim sensin
Seni nasıl sevdiğimi bir ben bilirim canım.
Senin için öldüğümü Allah'ım bilir
Seni nasıl sevdiğimi bir ben bilirim canım
Senin için öldüğümü Allah'ım bilir...

Ben geldim leynnnn zemuszemus bugün gitmedim kursaa ve kendime adadım bugünü :eek: Güzel bir gün geçirdik arkidişimle naniknanik Her seferinde ''Erkenden gel, erken çıkalımki bol bol gezelim'' derim ama erken çıkamayız hiç...

Kıyafetiydi, hazırlanmasıydı, kahvaltısıydı derken öğlen oldu...

12:00'ye doğru çıktık evden nihayetinde...

Tramvaya bindik, Sultanahmet'e gittik...

işlerimizi hallettikten sonra Eminönü'ne doğru yürüdük...

Karşıya geçelim dedik...

Haydarpaşa mı?

Üsküdar mı? derken, Haydarpaşa'da karar kıldık...

Keyifli bir vapur seferinden sonra, vardık Haydarpaşa'ya...

E gelmişken, fotoğraf çekilmemek olmaz... Fotoğrafımızıda çekildik...

Gezdik, dolaştık yorulana kadar... ''Artık dönelim'' dedik...

Haydarpaşa Tren ıstasyonu'ndan, iskeleye doğru yürürken sevimli mi sevimli bir turist, gülümseyerek bize doğru yanaştı...

- Do you speak English?
- A little.
- Haydarpaşa train station?
Bizde dilimiz döndüğünce anlatmaya çalıştık, sanırım başardık da... :lepi:

''Okey... Thank you... Bye bye...'' dedi gülümseyerek...
Ve gitti...

Çok şirindi ama ya...
Bayıldım... yerimseniben
Neyse...

Sonrasında da eve döndük...

Eğlenceli bir gündü...
Dolu dolu geçti sahiden... sositososito

Kaç kere doğacağım ki? Kaç kere 25 olacağım ki? Satmışım anasını yahuuu Benmi çekecem insanların kahrını kibirliklerini laklaklarını olduuuu sizin gibi kendini bilmez densizleri ne çekicem yahuuu boş laf boş iinsanlar şakkıdıohhhh geziyorum dolaşıyorum sefamı sürüyorum dert yok tasa tok hee olmadımı olduu ağlamadımmı ağladım amaaa iştee çıktım düzlüğe ŞÜKÜR RABBıMEE:Saruboceq: şimdi gün bugündür gez dolaş hayatını yaşa belinay mantığıyla yola çıkıyorum HıÇTE PıŞMAN DEĞıLıM ohhhh değmeyin keyfime.. hem kiloda aldım biliyomusun kız günlük?? dün kursta tartıldık dansdan önce ve 49 kilo olmuşum 1 75 boy ve 109'da bacak boyum vauvv fizik süper mükemmellemiyim neee zemuszemus Evet bugün bencilim kendini beğenmişim burnu büyük olanlardanım amaaa gerçekten ne bi eksiğim ne bi fazlam var hiçdeğilse hayatım boyunca rejim yapma derdinde olmadım istediğimi rahatlıkla yiyiorum... :lepi: Kemik torbasımı dedin günlüğüm evet evet kemik torbası ve iskeletim ben resme bak anlarsın iskelet olduğumu kemik torbası olduğumu kaydirigubbakcemile3 ama sağlıklıyım huzurluyum mutluyum tek bir pürüz tek bir fazlalık yok nefes alıyorum sağlıklıyım ya buna şükür kızgünlükkkaydirigubbakcemile3

insanın inanası gelmiyo bazen ...ama hiç ummadığın anda hiç olmadık şekilde RABBıM kapı açıyo.. Sen hiç en tükendiğim dediğin anda,sabrının azmini gördün mü?ben çoğu kez gördüm ,ağlamaktan nefesim kesildi ,ama bi ses sabır dedi,mükafat dedi.Yine ağladım ama bu sefer ağladım susmasını da bildim. ve bi kapı açıldı o kapıdan içeri adımımı attım yürüyorum ŞÜKÜRLER OLSUN:Saruboceq:

Hadii paiiii paiii günlükçümm...Şeniz

günlüğüm;
ağlamak istiyorum...
olmuyor...
beklediğim haber gelmiyor...
belirsizlikler içindeyim....
Rabbime sığındım...
sabrediyorum...
ama köreldiğimi hissediyorum....
yerimde saydığımı....
işe yaramıyor muyum ben?
gereksiz ve beceriksiz miyim?
soruyorum sana ben neyim?
hiç kimsenin beni teselli etmesini de istemiyorum.............
çok kötüyüm..........
ruhum yorgun.........
umutsuz..........
bir mucize olsa............
Rabbim yardım et bana...............
ne olur sabır edebileyim........
sen bu günümü aratma Allah'ım.................​
:Saruboceq:

bittik mi dersin?
ayrıldık mı biz??
neden böyle oldu ki ne zaman bu noktaya geldik
canım yanmaya başladı artık o umursamazlığım gitti
o kadar karışığım ki ne olacak ne bitecek hiç bilmiyorum
ama özlüyorum kendimi koyvermekten korkuyorum
neden aramıyorsun?
gurur mu yapıyorsun sen de?
ama gurur yapacak kişi sen değilsin hatalı olan sensin
ne olur sanki ders alsan özür dilesen
bitmesini istemiyorum ama bitiyo sanırım
bitmesin be aşkım hadi ara beni hadi özür dile
benim canım çok yanıyo gözlerim hep doluyo
sen ne durumdasın üzülüyo musun benim gibi?
özlüyo musun?pişman mısın?
vazgeçtin mi benden?
ne olacak bu belirsizli..çok üzülüyorum ben..

hasta olmaya başladım ben.. iki gün yalancı güneşe kanıp tüm haftasonu motor tepesinde cıbıldak geçince, bademciklerim şişti.. neyse ki sevgilim bana bakıyor.. eee hep başkalarına mı bakıcak, biraz da bana baksın yahu biricik sevgilisiyim ne de olsa :1closedeyes:.. inşallah daha da ilerlemez, başlamadan önüne geçebiliriz..

bomboş bir gündü günlük,çok monoton.hiç birşey yapmadım.evden dışarı adım atmadım.böyle olmasını istemiyorum.

günlük
nolcak bilmiyorum hiçbirşey bilmiyorum ölede birisi sevilmezki hayal kırıklıgına ugramak istemiyorum ben evliliğe giden güzel bi ilişki istiyorum ...... zormuş hayat çok zormuş.....

günlük birşeyi ne kadar gönülden istersem oluyo
az önce barışalım mı diye mesaj atmış bana evet dedim
ona sadece evet dedim ama ben bütün kalbimle evet dedim
biliyorum sen de kızıyorsun bu kısır döngüye ama kopamıyoruz biz
ayrılamıyoruz beceremiyoruz bunu
bugün dayanamayacağımı hissetmiştim bu ayrılığa demek ki o da benle aynı anda aynı şeyleri hissetmiş
sorgu sual hiçbirşey istemiyorum bundan sonra nolur diye düşünmek de istemiyorum
yine kavga etçez demek de istemiyorum
sadece barışmak istiyorum
sadece ondan mahrum kalmak istemiyorum
ne kadar sürecek sonu ne olacak bilmiyorum ama seviyorum
vazgeçmek kopmak istemiyorum
biliyorum yarın öbürgün belki yine paramparça edicek kalbimi ama onsuzluğa tahammül etmek daha zor
yutkunurken boğazıma birşeylerin takılması ne kadar acı veriyo bilemezsin
günlük gözü kapalı herşeye atlayacak yaşı çoktan geçtim ama onun karşısında tekrardan liseli bi kız gibi oluyorum
defalarca onu çok seviyorum demek istiyorum sana
bana kızdığını da biliyorum her kavganın ardından barışınca böyle bi sevinçle geliyorum sana
sonra 2 gün sonra yine hüsran oluyo farkındayım
ama böyle işte günlük böyle..

X