Kadınlar Kulübü Günlük

günlük yaa, şu evimizin boyası bi an önce bitsede gidip görsem, nişanlım bana boya bitmeden evi göstermiyoo , deli olucam yaa, fayanslarım nasıl oldular hala bilmiyorum.
anca bayramda görebilicem sanırım
poffffff

gunlugum bugun havaalaninda birbirine deli gibi sarilan ve sevdigini bir turlu birakamayan opup opup duran biz kiz gorduysen o benim..
aglamadim bugun.. cok mutlu yolladim sevdigimi.. boyle hayal etmistim ben iste.. simdi icim rahatladi.. eger dunku gibi ayrilsaydik icime cok koyacakti..
cok sevindi canim benim.. elimi hic birakmadi.. cok mutlu olduk ikimizde..
saglikla geri donsun gunlugum.. tek istegim bu..

Yine yorucu bi gündü.
Her yerim ağrıyor vallahi:/
Spora ağırlık vermem lazım artık yoksa genç yaşımda uyuşuk ağır vasıta birşey olucam yoksa:)
Ama tek başımada yapmak istemiyorum yabana gaz vermesi gereken birilerinin olması lazım:)
Koca göbeğe desem yok ona spor salonuna gitmek bile zor geliyor artık hadi koşalım desem aa olmaz der ee hani bana gaz vercek kişi yada destek olucak kişi:) İş başa düşücek anlaşıldı :)

püfff günlük fena canım sıkık
yine ne yapcağımı bilemediğim anlardan birindeyim
yakında sabrım taşıpta "aaaa amaaa" diye patlarmıyım onun merakı içindeyim

havalar azcık soğudu ya ayaklarım demir gibi çok üşüyorum ya
valla canım sıkkın ne yapsam bilmiyorum

şiir okuyasım var çok
kim istemez mutlu olmayı
ama mut(suz)luğa da varmısın demiş üstad her zaman ki gibi ne de doğru demiş

2 haftadan beri rahattim..düzeldigini sanmistim..ama yine basladi kabuslarim....2 günden beri yine dogru dürüst uyuyamiyorum..neyapacagimi sasirdim....

İçimdeki ses sustu; artık benimle konuşmuyor!..:çok üzgünüm:

Dün bütün gün aşkımlaydık günLük,
beyaz eşyalar,televizyon güzel bir araştırma yaptık.
koçtaşa falanda baktık banyo dolabı için...
şimdiden fikir ediniyoruz :kedi:
aşkıma bi takım aldık o kadar yakıştı ki...
ayyy kurban olurum yaa.... :asigim:

Günlüküm yüzmeye başlıyorum bugün,
yüzme çok sevdiğim bir spor,
şimdide bebişimin yararı için

günnük günaydın mutlu haftalar tüm KK yaaaopuyorumnanaktan
evlilikte 1 ayı geride bıraktık, ama bana daha uzun bi zaman geçmiş gibi geliyo çok mutluyum Allaha şükür Allah kimsenin yuvasından huzuru sağlığı eksik etmesin:Saruboceq:

bi de kocem bebek diye tutturmaya başladı netçem bilemiyom:roflol:

Dun ne guzeldi... bugune ise aglayarak baslamak istemiyordum,sabrim tukenmek uzere ama yine de dimdik ayaktayim... :sinifsinif:

günaydın günlük yoğun bır ptesıden mıraba mı desem daha ıyıydımirmirmirmir
off zabanan amma iş yaptım
neysekı coğy bıttı
dün cok süperdı be gunlukcum:asigim: uykusuzum ama süperdı
sabah 06:00 da kalktım aşkım benı saat 6:30da aldı evden
sabahın köruydu yaaakannehirneyse karşıya gectık
halamı yolcu etmek için
tabı bızım anadolu yakasında olmamız 9u buldu neyse 9:30da evden cıktık tam 2 saat otogarda bekledık
neysekı denız kenarıydı bolbol denız kenarında askımla gezdık:asigim:balık sürülerını bıle görduk:1rolleyes:
sonra halamı yolcu ettık ordan halamın evıne gectık
aşkım üstünü değiştrsın dıye ılk defa annemı görcektı de:kedi:neyse yengem kahve yapmış içtık cıktık evden ve daha kahvaltı yapmadık
diğer kuzenıne gectık ordada yarım saat oturduk cıktık saat 2 oldu yola cıktık akşam 6da evdeydıkakannehir yollar cok kalabalıktı yürü bin in bin yorulduk neysekı geldık market alışverışı ettık eve bıseyler aldık sonra yemeğe gıttık lahmacun yedık tam 45 dk sırada bekledı askım -tatlicadiarzu-neyse yedık eve geldık annemı ılk defa gördu cok guzel gectı ya:1rolleyes:mısafrler geldı derken askım gıttı

Son düzenleme:
Fena derecede başım ağrıyor günlük..
Akşamdan beri GDO gerçeğine takıldığımdan gecede bununla uğraştım rüyamda.Fareler,böcekler filan gördüm..Berbattıkafamçokkarıştı
Cts günü günümüz vardı zati akşamda hamsi keyfinden sonra Alya kızı babanneye bırakıp biz babasıyla dolaşmaya çıktık..Yeni aldığım beyaz montuma uygun beyaz bot baktım ugglere ama yalap şap yürüyen bana göre değil onlarmafoldumben
Madoya geçtik birşeyler yiyip döndük babannemize..Alya uyumuştu tabi..Şeniz
Dünde kahvaltıda ailece yapılan pide keyfinden sonra eltimin kızının okulda panayırı vardı oraya geçtik,sonrada gokarta:lepi:
Çok istedim ama Alya yapıştı bana resmen,babanneye-amcaya-yengeye-kuzenlerine gitmeyince binemedim..mafoldumben
Kayınvalidem bir pazar kızı bırakıp gelirsiniz diyincede sevindirik oldumdelikafadulden
Sonra gidip yemek yedik sonrada evimize bıraktılar bizi..
Güzeldi herşey anlayacağın..
Şimdide bir arkadaşımın eşi aradı yenidoğan kızlarının mevlütü varmış ama uyumak istiyorum gidemeyeceğim.Zaten o kalabalığa kızımıda sokamam..yasakkelime
Bugün buralardayım;öpüldün şekerim..sengözlerimebaksanab

selamm günlük!
güneşli başladık haftayaa ohh içim açıldı!
mutlu başladım mutlu gitsin böyle!
umarım bu hafta güzel güzel ders çalışabilirim!
inşallah benim tontişim uslu olur da annesi de çalışır birazcık!

ahh günlüküm ahh
biliyorsun dün semranınkiler tanışmaya gelceklerdi
bende saat 3 gibi gittim onlara yardım için falan
sonra semra hazırlandı fıstıkk gibi oldu tabi
sonra erkek tarafı geldi biz kahve falan ikram ettik sonra birden istediler kızı tabi bizim taraf şok oldu
çünkü önceden kesinlikle isteme olmasın yalnızca tanışma denmişti
sonra kadınlardan birisi tutturdu mendil almadan gitmeyiz die
ay çok üzüldük hepimiz bayağı gerildi herkes
sonra gitti misafirler arkalarından da biz kalktık
az sonra arıyım semramı da bi sorayım bakalım babası falan akşam ne demişler

ahh ahhh

hava yine süperrrr süper :lepi:

aslında bebeğimin uyku saatlerinden dolayı gündüz uzaklara gidemiyorduk ama bugün şaştı uykusu,
hala uyuyor,
dolayısıyla öğle uykusu saatimiz biraz geçe kaymış olucak.
uyanır uyanmaz atlıcaz otobüse.
çılgın planlarım var :jeyyar:

kış biraz daha sonra gelsin nolur nolur:Saruboceq:

Günaydın günnüküm hihoyyyt

Sabah sabah güzel uyandım ama gece hiç uyuyamadım, kabuslar gördüm hep, sağ omzum da çok fena tutulmuş yazı yazarken bile sızlıyor :gitme:

Haftasonumunda pek keyifli geçtiği söylenemez, geçen haftasonu çok yoruldum bu haftasonunu iple çektim dinlenmek için ama mümkün olmadı mirmirmirmir

Ctesi öğleden sonra misafirim vardı sabahtan da dışarı işim vardı. Neye nasıl yetişeceğimi şaşırdım.
Küçük görümcemler gelecekti bebişiyle bize, biliyorsun onları çok seviyorum :asigim:
Mutfaktaki hazırlıklarım yetişmemişti geldiklerinde ama yaptım onlar içeride eşimle otururken, arada görümcem de yardıma geldi kaydirigubbakcemile3
Kayınvalidemi de getirmişlerdi, kızdı bana hazırlık yapıp yoruluyorum diye
Halbuki ben sevdiğim insanlara severek mamalar hazırlıyorum zemuszemus
Tesadüf ctesi k.görümcemin doğum günüydü, eşi sürpriz olsun diye pasta sipariş etmiş, bize bi çay içmeye uğramışlar, eniştenin planı hep beraber kayınvalidemlere geri dönmekmiş ama ben bozdum planlarını gamyoncuiremsu
Gidip pastayı aldılar bize getirdiler, kayınpederim ve büyük görümcemleri de bize davet ettiler, hep beraber bizde kutladık hihoyyyt
Annemlerde geldi evde sürpriz parti olduğunu bilmeden, süper oldu zemuszemus

Annem yanımda olduğu zaman kendimi çok güvende hissediyorum
neden bilmem gerildiğim zamanlarda annemle göz göze gelmek rahatlatıyor beni :asigim:
Misafirlerim geç gitti, dolayısıyla bende gece çok geç yattım

Pazar günüde dinlenmek istedim, hem fırınımı falan temizlemem gerekiyordu, ctesi gecesi mutfakta işlerimin hepsini bitirmemiştim onları halledecektim ama ne mümkün

Eşim ve kuzenleri gün yapıyorlar, her ay birinde toplanıyorlar, maksat ayda birde olsa görüşmekmiş, çok ayrı kalıyorlarmış birbirlerinden vs vs vs
Bana en baştan sordular "katılır mısın sende" diye ben sevmiyorum öyle akrabalarla gün falan o yüzden kibarca katılmayacağımı söylemiştim ama eşime şikayet ettiler beni "biz karına söyledik zamanı yokmuş katılamazmış" diye :umursamaz:
Tabii eşimde "aa olur mu öyle şey ben varım" dedi gözümün içine baka baka
Şimdi her ay gün sendromumuz var
Dün evde işim gücüm varken "hazırlan geç kalıyoruz" diye başımın etini yedi. "Ben en baştan katılmak istemediğimi söyledim, evin halini görüyorsun yorgunluktan ölüyorum" desemde dinlemedi
Dün 15 kişiydik iki de ufak çocuk vardı evin durumunu hayal edebilirsin sanırım günnüküm

Tabi kavga ede ede gittik kuzenine, bütün günümüz mahvoldu
Eve geç geldik ben yine saatlerce mutfakta iş yaptım
Gece de yorgunluktan mıdır gerginlikten midir bilmiyorum hiç uyuyamadım ama mecbur kalktım işe geldim
Ben ne zaman dinleneceğim acaba senağlama

edit: a bu arada eşimin son bombasını unuttum, dün kuzenleriyle hesap yapıyorlar gün ne zaman bitecek sıra ne zaman başa dönecek falan diye, eşim de diyorki sıra başa döndüğünde ayda bir pazar kahvaltısı yapalım dışarıda akannehir
evliliğimiz boyunca bir kez olsun pazar kahvaltısına dışarı götürmemiş olan kocam resmen şoka uğrattı beni
akşam eve giderken "bugün süperdin, son bombana bayıldım" dedim anlamadı açıkladım kızdı bana
akrabalarıyla görüşmek istiyormuş, ben istemiyormuşum güne katılmak hazırlık yapmıyım diye evde uğraşmıyım diye öyle demiş vs vs ben sanki görüşme diyorum ama pazar kahvaltısı ne yaa hayatta kalkıpda onlarla kahvaltı etmem
annem bin defa çağırdı bi pazar kahvaltısı yapalım diye uyuyorum diye gitmedim
bi pazarım var benim ya koskoca haftada uyuyabildiğim tek bir sabah mafoldumben mafoldumben

bi de ocak ayında sıra bizdeymiş :umursamaz:
eşimde kuzenlerine diyor ki "sıra bize gelsin pizza partisi vereceğim size"
hani bi yandan bana laf sokuyor güne katılmak istemiyorum ya
teyzesi, ablası, kuzenleri de bişiler dedi eşime ne dediler hatırlamıyorum
bende eşime kızgın olduğum için dedim ki "ee börek açmasını beklemiyorsunuz herhalde" :dilcikar:
hani ben katılmak istemedim de o atladı ya katılmak için, hazırlıkları da o yapsın gibilerinden

ona da bozulmuş paşam, bize kimse gelmeyecekmiş benim yüzümden de bilmem ne
dedim ki ben zorlada olsa herkesinkine katılıyorum eğer ben onca hazırlık yaptığımda gelmeyen olursa bir daha suratına bakmam o kişinin haberin olsun, şimdiden söylüyorum
neticede benim için değil eşim için gelecekler :umursamaz:

Son düzenleme:
Günaydınn günaydınnn....
Çooook güzel bir haftasonu geçirdim günlüğümmm....
Özellikle dünn çocukluğumdan kalma bir gündü sankii...
Botanik e gittik oradan eşim bisiklet kiraladıı ikimize de aman ne sürdük ya...
Coştuk resmenn..ben bir bisiklet delisi olaraktan çok ama çok mutlu oldumm..
ıyiki varsın hayatımm seni çook seviyorumm...
Sonra daa Mudanya ya gittikk akşam 9 a geliyordu evdeydikk nasıl kösülmüşüm yorgunluktan bilemezsin...Ama hala birşey yok biliyomusunnn beklemedeyimm korkumdan tahlil de yaptıramıyorumm...Çünkü kasıklarımda ağrı var olucam diye de ödüm kopuyor ...Allahım sen hayırlısını göster bize inş...Herkesee güzel bir hafta diliyorum....

günlük merhaba...

yine pazartesi,yine yorucu bir hafta..

hafta sonunda pek dinlenemedim.öğlene kadar evdeydik.öğlende anneme gittik .onları alışveriş

yapmaları için pazara çıkardık.pazarda babamı kaybettik.o da bizi beklemeden eve gitmiş

arabayla pazarın etrafını iki kere döndük.baktık babam eve yürüyerek gelmiş.kendisi sekseniki yaşına

(maşallah) sağlıklı ama yol bayağı uzak yarım saat kadar yürüyerek eve dönmüş.annemle ben biraz

telaş yaptık.babama bir cep telefonu almaya karar verdim ama ben kullanamam diyor.annemde yalnız

çıktığı zaman merak ediyorum aklım onda kalıyor diyor.. of babacığım of

anne baba sizi çooooook seviyorum çok uzun yıllar sağlıklı ve mutlu yaşayın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…