Kadınlar Kulübü Günlük

kavga ettık bugün
mutsuzum aglamaklıyım uyumak ıstıyorum bugünü silmek
ama uyuyamayacagım yıne
offfffffffffffffffffffffffffffffffffffff

günnüş nabersin
bu günüm temizlikle geçti :)
birazda yusufmla oynadım :)
eşim geldi yemeğimizi yedik
sonrada
filmimizi izledik tatlımızı yedik
deryoşumdan tarifini aldığım tatlıyı yaptım çok pratik ve lezzetli günnüşüm :)

yarın pazar ...çok seviyorum pazarları gezme günümüz
istanbul kazan biz kepçe :))
nereye gitsek acebaaa keşfetmdiğimiz neresi kaldıki :))

sevgili ğünlük selam....buğün iyii gündüü haftasobu diye geç uyandım,e tabiiki izin günüm oluncada ayrı bi iyydi herşey annecimle alışverilşe çıktık.....kendii bikaç cici şeyler aldım.tabii eşimide unuytmadım günlük onada gri bi kazak alldım....sinamaya giitikkk nefesii izzledim..mafoldumbenüzücüü bi filmdii
ama güzeldi günlkkk

Gözleriiim ağrıyoorr... Birde uykum varmış gibi kapanıyor ama uykum yokki... :)
Ama neden olduğunu biliyorum internetten oyun oynadım böyle puzzle gibi bişi gözlerim ondan ağırdı :)))
Hımmm birdee yanıma aldım abur cuburlarımı birazdan yatağıma geçicem ve "sıkıcı" kitabımı bitirmeye çalışıcam...
Birde pembiş bişey itiraf edeyimmi sana? Bugün kendimi çook güzell gördüm aynada ya maşallah diyeyim:roflol: bi değişik geldim kendi gözümede saçlarıma alıştım ya belki ondandır ama bilmiyorum bugünde saçlarım çok daha hoş oldu ve her zaman ki gibi eyeliner kalem ve rimelden oluşan makyajımlada çok hoş görünüyordum ben bile kendimi beğendim çok değişik bi hava vardı üstümde saçlarıma yüzüme bakınca seksi bi kadın gördüm allahıma :roflol: :roflol: Birde üstümü değiştirken bir şey dikkatimi çekti,vücudum acayip forma girmiş çıtı pıtı birşey olmuşum sıfır göbek çok ince olmayan kol ve bacaklar:) Şeyy tek kusur kalçamın sıkılaşması lazım bunun içinde yüzmeye bıraktığım yerden devam edicem:)
Şimdi bunu biri okurda kendini beğenmiş ukala olarak düşünürse haklılar çünkü gerçekten bugün kendimi beğenmişliğim had safhada:))) E nabayım güzele güzel denir dimi:))
Hımm birde yapıcaklarım arasına doktara gitmeyide eklemeliyim sanırım.. Çok çabuk yoruluyorum.. Belim sırtım kopucak gibi oluyor sanki acayip bi ağrı ve sızı bunun için doktora çıkmam lazım o zaman kendimi daha zinde ve sağlıklı hissedebilirim:)
Birde en yakın zamanda kendime bir liste yapmalıyım yapıcaklarımın listesini :)
Yani hedeflerim diyelim:)
Planlı programlı yaşamak diyelim:)
Sağlıklı yaşam diyelim :)
Vs vs vs vs artık ne derseniz deyin plan işte :)

günlüğüm geldim ama senin vasıtanla yukardaki şahsiyete bişiler yazıcammm :roflol: Düş'üm ben zati resimlerine faceden her baktığımda o güzelliği görüyorumm canım ciğerimm seni görmeyenler bence çok şey kaçırmış olmalılarr.. Abartmıyorsun bebeemmm, desene bugün ikimizinde kokoşluğu ve kendini beğenmişliği hat safhadaydı.. aynı zamanda bukadarda mütevaziyizdir... kaydirigubbakcemile3

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam günlük kardeş

Bugün biraz daha iyiyim çok şükür.

Ama kocişim geç gelecek :gitme:

Neyse kuzum şiirini ezberledi sonunda görsen o kadar güzel okuyorki kesin babasına çekmiş bu veled. :asigim:

Hava da o kadar güzelki günlük tam gezme havası ama çıkamam ders çalışmam lazım.Bugün kpss ve

ehliyete çalışayım da çalışmadığım zamanlardaki açığı kapatayım.:hulya:

Neyse günlükcüm iyi günler opuyorumnanaktan

selam günlük sana ilk defa yazıyorum.

bu gün bizim evlilik yıldönümümüz ama her zamanki gibi hatırlamadı.ya da hatırladı ama umursamadı

neyse bende alıştım artık hiç dert etmiyorum kendime.

annemlere gideceğiz ama ev sahibi kontrat yenilemeye gelecekmiş,onu bekliyoruz.

annemleri ziyaret ettikten sonrada market alışveri yapar eve döneriz herhalde

offfff hasta gibiyim de,oğlumuda özledim.

tatsızım bugün kısaca

artık sona yaklaşıyoruz gibi geliyor ne o konuşuyor ne ben.. ben haklıyım kendimce o da haklı kendince.. bebeğim olmasa.. ada olmasa... o kadar çok seviyor ki onu.. benim gibi büyüsün istemiyorum.. beynim durdu artık düşünemiyorum.. o gayet rahat gayet mutlu. en azından öyle gözüküyor. iyice sinirleniyorum. önceden kul köle olan adama bak umrunda bile değilim.. ne zamana kadar sürerki böyle?

dün arkadaşlarımlaydım güllük. canım diyebileceklerimle karşısında hissis olduğum hatta bazı bazı tiksindiklerim de mevcuttu. ama güzel desem düşününce güzel olmayan
, duygusal desem sohbetleri düşününce hüzünlü olmayan bi toplaşmaydı..

tek derdim öküzlerin biraz anlayışlı olmasıydı. kalksalardı bizimle birlikte ölmezlerdi heralde. o kadar uğraştım ama başarılı olamadım. öte yandan sevdiceğim de geldi. sanki kırk yıldan sonra cemâlini görür gibiydim yine. bazı bazı ağlayasım geldi... içimden bi ses benden kaçar bi hali olduğunu söyledi durdu tüm gece... içim yandı o ses konuştukça..
bi ara yanımda oturken hafif omzu bana dönüktü. kafamı yaslayasım gedi hafifçe omzuna.. öyle garip oldum ki o anda..
çok özlemişim be güllüğüm. tüm hafta okuldaymış halbuki ama bi zahmette bulunup da gelmemiş bile kantine. umurunda değilsin kızım kabul et diyorum. dinletemiyorum yüreğime.

ne olurdu benim olsan
şu yaralarımı sarsan
bıktım artık yol almaktan
önüme çıkıp durdursan

ühühü..
hava hep böyle güzel olsa ne olur sanki..
bahar değil yaz havası var bugün..
ooof of çok güzel çok!!!!

yupppiiiiii :sm_cool:
pati kaçarrr hemmen duşa girim günlüküm geç kalmamam gerek :icecream:
akşama sevgilimin kuzeni nişanlanıyo opuyorumnanaktan süper olcamm :1ninca:
çıkıp cevahire gitcem önce -tatlicadiarzu- topuklu ayakkabı almaya...napim geç haber verdi bana da sevgili sevgilim :mymeka: kıyafet zaten hazır...şans dileyin kızlarrr kaydirigubbakcemile5

Konuşamam hiç senle
Konuşsana sen benle
Belki bi' ahenk gelir ah şu solgun yüzüme

Engel kalabalıklar
Nedir benim gururum bu kadar
Engel kalabalıklar
Neden korkuyorum ben bu kadar

Ver o güzel gözlerinden birini takayım gönlüme
Bak o zaman konuşmadan da görünür yüreğim gözüne

günlük hayatında biri varmı acaba yüzük filan yok parmagında
nasıl ögrencem yaa ben ufff ufff biri olsa evlenirdi heralde neyi beklicekki 27 yaşında kaç yıldır ögretmen dimi bence kimse yok ama bencee :))))

slm günnüş
dün gece kız arkadaşlarımla pijama partisi yaptık ve bütün grup vardı coştuk taşkınlık yaptık hatta gebeşimiz bile vardı
iyi oldu öğlen eve geldim beyime kahvaltı hazılradım
kendine iyi bak günlük namertlerden sakın kendini zemuszemus

sevgili günlük
bugün o kadar moralimi bozduki oysa sabah mutlu mutlu uyanmıştım mesaj atmıştım güzel güzel ama onun yine aynı umursamazlığı aynı tersliği bana sürekli aynı şey ne yapsam itiyo beni çok üzülüyorum :sinifsinif:

tamamen ayrılır mıyız bilmiyorum günlük ama en azından bi süre görüşmemek çok daha iyi olacak
iyice yıpranmıştı son günlerde ilişkimiz çok kırdık birbirimizi
belki hayırlısı böyledir ne dersin..sadece beklicem bundan sonra herşey olacağına varır
bugün daha iyiyim dün de kendimi oyalayacak şeyler buldum 4 te yattım disco kralını izledim
umutçuum konuktu ama pek konuşturmadı okan yine kızdım Çok üzgünüm çoook
yarın iş var ve her zamanki gibi yine hiç gidesim yok
üstelik çok yoğun bir hafta olacak bu hafta
beyfendiyle konuşurum diye onun için kullandığım hattıma 150 kontör almıştım bilseydim hiç almazdım
gider o parayla kıyafet alırdım :dilcikar:neyse
biliyo musun günlük ben okulu onun yüzünden uzattım çok kasmadım gezdik eğlendik
hem onun da uzamıştı o yüzden saldım daha da hem böylece sınavlarda onu yalnız bırakmış olmucam diye
şimdi tamamen biterse sınav zamanı karşılaştığımızda napçam bilmiyom bütün arkadaşlarımız da ortak
öf neyi düşünüyorum iyice zıvanadan çıktım ben de
Allah hakkımızda ne hayırlı ise onu versin ama içimin bu kırgınlığı geçebilecek mi bilmiyorum
son yazdığı mesajı hiç silmicem saklıcam yarın öbürgün adım atmaya kalkarsa ona geri göndercem bi oku bakalım neler demişsin diye
eski sevgilimde de aynı hatayı yapmıştım çok fazla şımartıyorum ben insanları
vazgeçilmez zannediyorlar asla ayrılmam zannediyorlar
kaybetme korkuları kalmıyor
ve ben her seferinde aynı hatayı yapmaya devam ediyorum
beni bir kere kaybetmişti zaten gökhan..geçen sene 2 ay ayrı kalmıştık onun duyarsızlığı yüzünden
sonra dönmem için kendini paralamıştı bi daha aynı şeyleri yaşatmıcam demişti
şimdi sonuç yine aynı..ama ona göre o hiçbirşey yapmıyo
o ilgilenilmese de olur diye düşünüyo..nasılsa sevgiliyiz ilgilenmeye ne gerek var diyo..
öyle işte günlük öfkeden çok kırgınlık var içimde..bi de hayal kırıklığı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…