Kadınlar Kulübü Günlük

iyiyim bee günlük bide pazar gelseydi acaba aşık oldummu bi bakalım hehe ne komik ya hiç bişey bilmiyorum aşk mıı ne aman bee kafa bi milyon işte neyin ne oldugunu bilmiyorum sadece pazar gelsin bakalım neler olcak burnuma bişeler kokuyor ama bakacaz artık hehe:))))

Evet günlükçüm akşam oldu yine, hava karardı, gün bitiyor.. ve en nefret ettiğim c.tesi ve pazar geldi yine...mafoldumben
Hiç o eve gitmek istemiyorum, milik kızçem için gidiyorum çok özledim onu:asigim:
Şimdi eve gidicem ve kocaa 2 gün mahkeme duvarı gibi bir suratı çekicem, bıktım bu suratsız insanlardan
Günlük be nasıl gamsız olunur söylesene, ne kadar istesemde olamıyorum, olmuyor işte...
Neyse gideyim artık cezaevi kapılarını açtı beni bekler, kısmetse pazartesi görüşürüz...
Bana dua et günlük te şu hafta sonunu huzurla, kahkahalarla geçireyim,:Saruboceq:
çok mu şey istiyorum ya....:a015:

bu ayrılıklar çok kötü be günlük mafoldumben
canım kardeşimin izni bitti ve bu sabah yolcu ettik gitti :gitme:
geçen hafta bu zamanlar çok sevinçliydik geldi diye ama bugünde çok kötüyüm
allahım ne zormuş asker yolu beklemek
allahım sen tüm askerlerimizi koru :Saruboceq:
benim istediğim bu ayda gelmedi olmadı be günlük
acaba burdan sana bigün o mutlu haberi verebilecekmiyim
artık ümidim kalmıyo :umursamaz:
allahım sen kimseyi bebişsiz bırakma :Saruboceq:

hay ben böyle talihin içine günlük..
bekle bekle sonunda hakkaten şahane bir müjde(!)
o da yetmezmiş gibi bir de başka yerden de büküldü boynumuz bugün iyi mi
katmerli üzüntü mü katmerli kazık mı bu ne şimdi günlük söylesene
ne zaman gerçek olacak benim de hayallerim he ne zaman
bıktım hayal kırıklıklarının şahı olmaktan..

anladımki günlüğüm herşey sahteymiş,dost sandıkların meyer arkandan neler düşünür neler konuşurmuş,birde bu marifetmiş gibi yaygara yaparmış...
kırgınım yaşanmışlıklara ,kırgınım insanları çekemeyenlere,kırgınım kendi sorunlarının acısını başkalarından çıkaranlara,kırgınım kötüülüklere,kırgınım dost sandıklarıma,kırgınım paylaşımlarıma çok güzel harika deyipte arkamdan çekemeyenlere,kırgınım sorunu benimle değil de herkeze ilan edenlere,kırgınım başkasının mutluluğunu çekemeyenlere.........

oysa ben herkezi kendim gibi sanmıştım...öyle içten sevmiştim ki herkezi,öyle mutlu olmuştumki insanların mutluluklarına,,,oysa öğrendimki burda herşey sahteymiş be günlük...

ama dostlarım da var günlük biliyorum beni anlayan beni tanıyanlarda var onlar bana yeter günlük...

şimdi canım çok sıkkın ne yazmak ne paylaşmak istiyorum bişeyleri
elim kolum kanadım kırıldı nedense...

Yakında ben de konu açıcam buraya;
"Kocam çamaşır makinasına çoraplarını top yapıp atıyor, halbuki kaç kere dedim top yapmadan at diye" olacak konunun içeriği :bbo:
Hakkatten ya, her defasında hatırlatmak zorunda kalıyorum..Sonra da kendimi pimpirikli bir nazi gibi hissediyorum..
Herneyse, rüyamda Burcu buraya taşınmıştı...Keşke gerçekte de taşınsalar..mafoldumben

selam günlüğüm sositososito
ayyyy yine uzun ara verdim inanamıyorum. Sanırım zaman artık daha güzel geçiyor benim için o yüzden günlerin nasıl akıp gittiğin farkında değilim :lepi: . Geçen gün sezonu kapattık eee haliyle iş te bitti. Güzel bi kapanış yaptık ekipcene, çekiliş felan vardı. Bana lamba çıktıkaydirigubbakcemile3. Açık büfe içki herşey vardı cokacimcoook . Bi günde biz herşey dahil kaldık otelde fenamı yani zemuszemus
onun dışında haberler bende gibi gibi. sezonu kapatmadan önce Antalyadan bi ekip geldi Tiyatro için bir kac günlüğüne. Ordaki cocuk bana aşık olmazmı :kedi:. Niye yalan söyliyim hoş cocukta temiz cocuk, uzun boylu felan, bakışı bi güzel bi güzel aahhh ahhh . Neyse cocuk bana ittiraf edemeden gitti Antalyaya. gittiği günde ben izinliydim. sanırım o gün ittiraf edicekti :ecrin_bebek:. çiçek felan bırakmış gitmeden önce. ama ben olamadıgım ıcın bana veremedi. hem romatik cocuk hem yakışıklı yaaa kaydirigubbakcemile3 . neyse... 1 gün sonrada faceden beni eklemiş iyimi sengözlerimebaksanab. bi baktım emaılde atmıs. cicek bıraktıgını felan fılan anlattı. Hoşuma gitmedi değil :kedi:. neyse ekledım onu. Bi kac gündür konusuyoruz, ben kabul edersem yanıma gelicekmiş. Muhakak senle tanışmak istiyorum diyor. İyi hoş herşey çok güzelde. Ben daha hazır değilimki yeni bir ilişkiye, sende bilirsun günlüğüm. Halla unutamadım onu:1no2:. Onada söyledim ben ilişkimden ayrılalı yeni oldu. Hazır değilim, tekrar üzülmek istemiyorum. En iyisi böyle arkadaş kalalım dedim. Ama Bu söylediklerime ragmen halla vazgeçmiyor. Halla direniyor halla direniyor günlüğüm. Napıcam ben bilmiyorum gerçekten. Kafam allak bullak. Sanki ben onu kabul ettiğim zaman, başarı aldatmış gibi hissedicem. Çünkü her an her dakka herbişeyde hep başar aklıma geliyor. Ona dokunduğum zaman, hep başar gözümün önünde canlanacak çok iyi biliyorum :çok üzgünüm:. Böyle işte... Ama yinede herşeye rağmen yeniden sevildiğini bilmek çok güzel bir duygu günlüğüm değer verilmeyi özlemişim bunu anladım...

Canım arkadaşım...
Özlempau'nun dedesi hastanede yatıyormuş, kalp krizi geçirmiş... Allah'ım yardım et, bir şey olmasın...

slm günlük
uzun zamandır yazamıyorum sana
gerçi doğru dürüst giremiyorum bile
sıkıntılı bir dönem geçiriyorum
atlatıcaz inşallahh..
sağlık olsun herşey yoluna girer
çok fazla yazacak şey var fakat içimden hiç glmiyo
yarın eşim maça bende bebek görmeye gidicem biraz kafa dağıtayım
iy geceler..

sevgili günlük;

güne aşkoşumla başladık
kahvaltımızı ettik
gelecek aya işler ayarlandı allah bozmasın
mutluyum huzurluyumyerimseniben

slm günnük nassın iyisin inşllah
insanlar ,kendi dertelrini sıkıntılarını başkalarınınki ile kıyaslayarak, oh oda çekiyo diyerek egosunu tatmin ede dursun lmaz:
içinin kötülüğünü dışına yansıtsın bizde görelim tanıyalım :1ninca:
o bilmezki yolun başında ,daha göreceği çok ! :) büyücek :)kaydirigubbakcemile3

neyse günnüküm
büyük konuşmamak lazum :) dimi ama dert hiç bi zaman bitmezsengözlerimebaksanab
yalan söyleyerek kazancağımıza .doğru söyleyerek kaybederiz ,en azından kişiliğimiz bize temiz kalır şakkıdı

aşıkım opuyorumnanaktanseviyorum seviliyorum.kaydirigubbakcemile2
bu yeter ya ...dertler geçer gider...sevgisiz olmasın insan a.s.

slm günnüş
naberrr
ben cok iyim yalansız dolansız tertemiz bir gün daha geçirdim allha kimseyi yollundan şaşırtmasın akıl sağlına zeval vermesin :Saruboceq:
neyse şekerim görüşürüz sonra zemuszemus
Doğru yolda Doğru yürümek lazım.

zemuszemuszemuszemuszemuszemuskaydirigubbakcemile3

Yavrum...kaydirigubbakcemile5 Harika bir gündü! Bak bak sositososito kurstan geldim sana yazdım zati biliyorsun sonra kuaföre gittim kaş bıyık falan sonra çorabımıda aldımm ımmm sonra cıbı cıbı yaptım çıktım saçlarımı bi güzel düzleştirdim yarın elbisemin üstüne şalda alıcamm , ablam dedi giderken şal al orda çıkarırsın dedi zemuszemus Leyn günlük biliyomusun bu ay'ın 25'inde karadeniz turuna çıkıyorum 1 hafta sürücek ama olsun hem bayramı orda geçircez hemde ay'ın 26 sında yani arife günü benim doğum günüm ilk kez 26 yaşına girerken doğum günümü şehir dışında ve bazı sevdiklerimden uzak geçircem ama çok çok sevdiğim özel insanların yanında olucam tabi annecim ve babacımda gelicekler onlarla hep beraber olucaz..
Bişi diyimmii ama yok demicem sen çok gevşek ağızlısın :roflol: sen dur burda öyle bön bön bak ben gelirim yine bir ara mutluyum,neşeliyim,sırıtkanım,enerjikim,süperim çünküüüüüüüü mükemmelim :dilcikar:görüşmek üzre efenim selametle :teytey:

yarın günüm var günlükcüm..ne giycem diye düşünüyorum kara kara..
prensesimin kıyafetlerini ayarladım da kendime ayarlayamadım birşeyler..sanki bu ara bir iki kilo aldım gibi geliyor:bbo:
oturmıa odasında yatan biz bu geceden sonra yatağımıza geçiyoruz..
anlatacak bir şey de yok..kocam son dakikalarını oynuyor,az sonra hadii diye tutturur..
ben kaçar..senide öper..

Bu iki oldu pembişimlmaz:
Çok kırıldım çoook:umursamaz:
Saf göründüğüme bakmasın.:dilcikar:
Yeri geldiğinde iyi niyetlerimi bir bir yıkmayı da bilirim ben.

mesajlarını bile gördüğümde mide bulantıları geçirdigim insanları yasaklı listeme aldım günlüküm ohh be rahatladım valla...
kk da dolaşırken hiç bi mesajlarını görmüyorum artıkhihoyyyt
daha önce öğrenseydim keşke :)) huzur doldu içim valla..
herkesden önce new moon u izleme fırsatım da var hehe :icecream:

en kötü günümüz böle olsur inş :Saruboceq:

günlüüüüüüüüüüüüüüüüükkkkkkkkkkdelikafadulden
var ya ben çok fenayım
noldu ağzımın içine düşüceklerdi iyilik kumkuması ne onun gibi bişey işte öyle olmuşlar
öteki de çok istermiş ama beklesin dursun sadrazamın sol uzvu
gün oldu devran döndü yaa günnük dur ama daha dur benimde adım meltemse fitil fitiiiil getiricem ağlatmadan bırakmıcamkötükedihüso
sinirden kaç gün başım ağrımıştı onun hesabı sorulacak
ee el mi yaman bey mi yaman

özdemir asaf tan bi şiirle bitireyim günlük hemde günün manasına uygun :))
kendi bahçesinde dal olamayanın biri(leri)
gelmiş bahçeme ağaçlık taslıyor

bu arada günnük sevgilimi çok özledim :asigim:az kaldı ama görcem inşallah:asigim:

Sevgili günlük.
Biliyo musun,nasil isterdim hayatimi 4 ay öncesine geri sarmayi..
Hersey bir yana.. Ayrilik sebebimiz,birbirimizi kirip dökmemiz,yikmamiz.. Öfkemiz,nefretimiz.. Ayriliktan sonra yaptigimiz sacma sapan hareketler.. Hepsi bir yana..
En en ummadigin bir anda karsina en ummadik bir ani,aklina gelen bir hatira insani rahatca dagitmaya yetiyormus..
Herseyden kacabiliyormussun, ama ne yaparsan yap anilar yapisip kaliyormus canina..

gunlukcum:1shok:dedem suprz yaptıhihoyyyt
buaksam 5te geldı..daha ıkı aksam once aradık on gune kadar gelıcem dedı...
bugun annem halamı aradı cuma hayrlamak ıcın,babam gelıyo demıs halam daakannehir
oda dedemın cumasını hayrlamak ıcın aramıs ,o turkıyeye gelıyo demıs omakaydirigubbakcemile
bızde dun temızlıge kalkıstık butun camları cıfledık annemle kollarımız koptu,
bıde annem halıları yıkamaya verdıkafamçokkarıştıev hepten karestı
bugun ev sılıncek koca evakannehirdedem beste gelcekakannehir
sela vaktı kuranımızı okuduk annemle ,sonra burda bırı olmustu bugun 7sıydı gttık onlara bas saglıgına
geldık koları sıvadık
hallettık
yıkancaklar yıkandı ev sılındı suprulkdu
bı kapılar var sılıncek...ama kollar gttı ya bıde omzum tutuldu
cok kotuyum valla
sonracıma ıste..tam 5cıvarı tel caldı ...dedem kesın bılıyrz cunku konustugumuzda bız senı alırz arbayla demıstık gelcegın zmaan
acıyorum kapanıyo tel...numarada gozukmuyo...4uncude sanırım bı kadın....sıze bıse dıyebılırmıyım dedı:sinifsinifle kotu oldumkı dedım dedeme bıse oldu...bı yolcunuz var otobusumuzde sızınle konsuucak ..nerdeyse aglıcaktım ya ...ben geldım dedı yraım satlık yolu kalmıs..tmmm dede dedım bız gelıyrz gttık aldık..arabıuzıda< ılk kez grdu ya...bı hosuna gttı kardesmın onu almsı...ılk harclıgımıda aldım dedemden:kedi:zemuszemus
allahım dedeme uzun omur ver onu basımızdan eksık etme:Saruboceq:
yedık cıtık kardesım le esıde geldı ıste...bavulları actık cukulatalar yedık..sonra dedemı evıne gtrduk...ole ıste..sukur hayrlısıyla geldı..doktru bı bucuk ay sonra kontrole cagrmıs..
bu arada bende yuuzm ıcın kontrole gtım..doktr cok sasrdı masallah dedı baya ıyı..aynı ılaclara devam et dedı melheme gerek yok...gercekten yuzum cok ıyı gectı gunluk..allahıma sukurler olsun...
ıste bole sımdılık baska haber yok..cok optum

Biz de bir sure once yollarimizi ayirdik ama onunla beraberken gittigimiz yerlere degil gitmek, yanindan gecerken bile hala gozlerim doluyor ama guzel anilardan kacis yokmus , hep kalbimde, aklimda kalacaklar, gercekten kacis diye birsey yokmus ,yeni anladim.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…