Kadınlar Kulübü Günlük

Slm Günlük bişey diyim mi sana birisiyle bir yere gidiyorsun ya hani
Eskidende derdi ben Mutaasıp aileden geliyorum hatırlarsın
Bence sen bakkala anca gidersin oda yanlız başınaaaaaaaaa

Kociğim beni çağırıyor
Bu aralar keyifler süper hala ıstanbul kazan biz kepçe
Gezdikçe aklımız karışıyor ama
Neyse öptüm günlükümm

günaydın günlük:ecrin_bebek:
bugun izne ayrılıyomm 1 hafta yokum delikafadulden ohh anacımla vakıt gecrcemm
aşkımla yarın bulusup halamı yolcu etcez
sabahın körunde gelcekmış:bbo: karşıya gecmemız gerekıyo
bugunluk bu kadar ben kaçar:eek:

günnüküm
biliyosun dün abimlerdeydik semra için ve semraya son kez sorduk bu iş olacak
akşam ne ağladık ne ağladk hala daha inanamıyorum
daha bir hafta öncesine kadar hiçbirşey yokken artık umudunu kaybetmişken fatihin karşısına çıkması...
öyle birşey ki anlatılmaz ya
onun için çokk ama çok seviniyorum inşallah çok mutlu olur.
inşallah yüzü hep güler canım benim:nazar::nazar:

bu arada yarın erkeklerle beraber tanışmaya gelecekler günlük ben ne giycem ???:uhm::uhm:

Günlüğüm günaydın;
hayat aynı nefes al ver el ver.
ekşın yok:lepi:
ha olacaksa da güzel bi ekşın olsun kötüsünü çekemem valla hayata çemkiririm ozaman:umursamaz:
bugün sevgilimleyim.
geziciz alışveriş yapabilirizgamyoncuiremsu
bir de tiyatrıya gitcez de hangi oyundu unuttum terbiyesiz ben:kedi:
ben kaçar çay oyip hazırlanayımkaydirigubbakcemile

şakkıdıNasıl uykum var nasılll...
Kızı da bırakıp uyuyamıyorsun ki?:dilcikar:
Dün gece geç döndük eve. Çocuğu da kendimiz gibi yaptık bir yere gidince
gözlerini cin gibi açıyor aksilik etmiyor. Eli mahkum, doğduğundan beri yatağından çok
araba koltuğunda uyudu yavru. Genlerde var demek ki gezme meraklılığı? Ee 15. kromozomu benim gibi kısa olduğu için olabilir. Ahaha bu nerden çıktı deme şimdi yaw?
Öyle.. Lazlık genini bulduk diye dalga konusu bile oldum.

Hafta sonu geldi ya ben rahatım yemek yapmam kıza da kocam bakar ohh
Lost getirmiş sevdiceğim.4. sezonu seyretmemiştik. Hafta içine kaldı artık. Bu akşam da
yarın tüm gün de doluyuz.:1rolleyes:

Yeni güne hızlı bir başlangıç yaptım....
6' da uyandım...
7 ye doğru annecikle oturduk kahvaltı masasına 1 saatim orda geçti..
Şu an çok dinlenik ve enetjiğim çook şükür...
Evde küçük lokumum beni beklyor olacak inşallahh...yerimseniben

Bugun Ankara'da hava superrrrrrrr, dort ayaklimla uzun uzun yuruduk ,resmen ruhum beslendi , hayatimda ask yok ama yine de mutluyum ve de umutluyum zemuszemus,umarim herkesin gunu cok guzel gecer hihoyyyt

gece gözler faltaşı gıbı bebenız sıze bakıp gulerse,

sizde hadı ıyı geceler bebem dedıgınız an,

çıngar çıngar bagırırsa ve her kalktıgınıda sıze gulumser her yattıgınızda bagırırsa ve,

bu sabaha kadar tekrarlarsa ,

nasıl olurdunuz ki şimdi günlüğüm..

beni şte öyleyim..saçlar cadı kafası,gözler şiş ve içerde uyuyan bi bebe..

ben de uyucam sanırım...

çok ilginçç
ne sıkıntılarla verdiğim kararım hemde doğru olduğuna yüzde yüz emin olduğum,ara ara ruhumu bulandırıyor...
şimdi başka hiç güzel bişiy olmayacakmış gibi,başka kimse olmayacakmış gibi,şu donmuş yürek bir daha ayağa kalkamayacakmış gibi ve sanki herşey onunla yapılabilirmiş gibi geliyor.
NEDEN....

tarihi dun gibi hatırlıyorum
09.04.2005
kankam istanbuldan beni ziyarete gelmisti..
burda rabia adında bi arkadasta kalıyoduk 3 kız
gece biseyler yapalım dedik sole bi guzel kafa dagıtalım icelim eglenelim
kankamla istanbulda iken hep bole yapardık...
nse aksam oldu biz suslendik puslendik tam cıkıcaz
rabis sewgilimde gelebilirmi? diye sordu yanında da bi arkadasıda warmıs ...
tmm gelsin dedik....ewden cıktık kankamla dedikodu faslındayız o ist.haberler weriyo bende burdaki gunlerimi anlatıyorum falan ...
rabiste sewgilisi we sewgilisinin arkadası arkadan geliyo 10dk yuruduk mekanın onune geldik rabis kimligini ewde unutmus :S
biz alıp gelelim dedi siz bekleyin tmm dedik..
onlar gitti kankamla konusurken bi ara kafamı cewirdim..
cocukta bekliyo senin adın ne bakiim dedim x.... dedi baska isim bulamamısmı annenler diye azarladım
yasın tutuyomu bakiim bu mekana girmeye diyede dalga gectim ...
dondum arkamı kankamla beraber sohbete dewam bu arada rabisler daha meydanda yk...
hadi kanka biz girelim dedim girdik mekana ...
x... orda bıraktım tanımıyodum ...
bizden 5 dk sona x..geldi yukarı rabislerle
grup olduk 15 kisi falan biz cok eglendik o gece dans ettik ictik ..
ara arada x... ile sohbet ettik ...
gece biterken rabis sewgilisi ile atıstı cocuk mekandan gitti...
bizi ewe x... ile arkadasları goturdu...
kankam rabis ben x... we bi ark.daha wardı..
ewde yemek falan muhabbeti oldu...
kankam ile rabis odalara cekilerek uyudu x.. ark. uyudu
x... ile ıkımız kaldık uyanık sohbet ettik ..
benım uykum geldı sona sabaha dogru yatacak yer yk:KK43: 2li koltuk ustundeyız) x... yanlıs anlamazsan sen burda uyuyabilirsin dedi dizimde yatabilirsin dedi ben de guwendım kafamı koyar koymaz uyumusum sabah gozumu actıgımda bana bakan 1 cift goz wardı uykusuzluktan bayılmıs
ben uyurken beni seretmis oylece sacımla oynamıs yuzumun hatlarını beynine kazımısss... ben uyanınca o arkadasını uyandırıp gitti giderkende tel.lerimiz aldık........
we o adam benim simdi pıncırım:))

Son düzenleme:
sen yaparken herseyi iyi dimi beyefendi ama benim bi sozum kotu sen kendine kacacak delik arıyosun sadece tabi utandın bana okadar sozu soylediğine simdi buldun bi delik kac bakalım
yok artk beyefendi o eski pembe fare yok sana benim verdiğim değer fazla geldi
o eski kız arkadasların gibi olmalıydım dimi bak ozaman nasıl değerli olurdum
koca gobekli uyuz sey

bide biz bugun buluscaktık dimi al işte bulusamıyoruzda git arkadaslarınla bulus sen:umursamaz:

Selam günlük kardeş

2 gündür çok hastayım be günlük.Zar zor kuzumu okula götürdüm dün.Sonra da doktora gittim ilaç yazdı

bir sürü.2 hastalığında aynı güne gelmesi kötü oldu be günlük Allah yardımcım olsun.

En çok ta böyle zamanlarda kendimi çok yalnız hissediyorum.

Keşke benim ailem de yanımda olsaydı en azından böyle zamanlarda zorluk çekmemiş olurdum. :gitme:

Ama olsun bu uzaklık bir çok şeyi de öğretti be günlük ailenin kıymeti uzakta olunca daha çok anlaşılıyo günlükçüm.

Onların yanında hastalandığımda sadece annemin elini bile tutmam yetiyodu bana ama kader diyorum artık.

Allahım en kısa zamanda atamam o tarafa olurda bu hasretlik biter inşallah. :Saruboceq:

Bugün ne kpss ne de ehliyet için soru çözebildim.Akşama iyi olursam bakarım.Bir anda boş olan vakit

lerimin hepsi doldu be günlük.Akşama da hiç yemek yapasım yok en iyisi bugün pratik bişeyler yapmak

be günlük neyse kocişimde gelsin de ona göre bişeyler düşünürüz artık.Neyse günlükçüm seni çok

tutmayım ben ama dualarınızı eksik etmeyin sevgili arkadaşlar en çabuk kabul olan dua tanımadığına yapılan ve habersiz

yapılan duadır.Allah hepimizin yardımcısı olsun. :Saruboceq:

Ben demiştim demicemm koca göbek :))))
Neysee hazırlanmaya devam edeyim ben :)
Bu arada şu kitap sıktı beni yaa masumiyet müzesi...
Ammaa çok gereksiz ayrıntıya yer vermiş bayılcammm 200 sayfa bişey kaldı bırakmakta istemiyorum ama yeterrrr diye bağırasım var ay sadete gel artık yani dimi okuyucu bu kadar sıkılmaz ki...
Ayrıca kitabın arkasında dediği gibi unutulmaz rüya gibi akıllardan hiç çıkmıcak bi hikayee değiiilll değiiil işteeee.Güzel bi kitap okumak istiyorum ben yaa sürükleyici beni kitabın içine çekicek bi kitap:)

kırgınım hem de çok kırgınım günlük
bitti o zaman hoşçakal yazdım ona..öyle mi peki tamam güle güle diye cevap aldım
ağlıyorum günlük ağlıyorum
kendimi oyalayacak bişeyler bulmak zorundayım yoksa canım çok yanıyo
beni tekrar kaybetmekten neden korkmuyo
kafamı toplayıp öyle geleyim ben günlük..

ben agladim.. o gitti gunlugum.. ben galiba cok agladim. herkesten gozlerimi kaciracak kadar. elimdeki mendil eriyip kucucuk olana kadar. soz vermistim aglayamayacaktim. hazirlamistim kendimi. ama oyle bir yerimden tuttu ki beni dayanamadim artik.
biliyo musun cok mutsuzum gunluk.. keske yakinlarda bir yere dusse cok yakinlarimda olsa.. simdiden ozledim.. cok ozledim.. yazik ki duygularimi en fazla bilen yine sensin gunlugum..

Immmm süper bir gün ve akşamdı.. 1 gibi uyandım güzel bol kahkalı bi kahvaltıdan sonra kupamaa çayımı alarak gazetelerimi okudum biraz miskinlikten sonra kalkııp yüzüme maskemi yaptım, sonra merti aradım akşam için ne yapıcağımızı konuştuk , akşam oda bizimle beraber geldi salonu bilmiyordu çünkü, neyse annem babam ben ve mert koyulduk yola ayol mini mini giyersem makyajlı bi halde topuklularla salon yakın ve havada güzel diye yürüyerek gidersem öküzlerin gözleeri tabi üzerimde olurr Çok üzgünüm çoook ama çok kastım kendimi hem mert hemde babam bişi dicek öküzcüklere diye şükürki kazsız belasız salona ulaştık, ilk biz gitmişiz neyse oturduk gelenleri ben ağırladım kapıda iş başa düştü kaydirigubbakcemile3
neyse salon doldu misaifrleri ağırlama işlemini halama devrettim ben geçtim masama, ablamlarda geldi ve muhabbet kahkaha süperdi ya kaydirigubbakcemile3 Mertte zavalllım herkes onu süzdü halalarım amcalarım yengelerim bu kimder gibi (bende tanıştırmadım dans şovumuzu görsünler diyesengözlerimebaksanab) neyse yüzükler takıldı nişan oldu oyunlar oynandı ve kuzenim aşkınla göz göze geldik işareti aldıktan sonra aşkın orkestrayıı ayarladı mertin getirdiği cd çalmaya başladı ve biz mertle pistteydik herşey süperdi biran bacımla göz göze geldik şaşkınlıkla beni izliyordu bu kız benim kızımmı napıyor bu der gibi bilirsin salsa ve tangoyu günlüğüm ee bende minicik bir elbise giydim vücudu tam saran ayyy amcalarım halalarım babam annem görsen varyaaa nasıl izledi herkes tepkisiz bi şekilde alkış yoktu öylece baktılar salonda çıt çıkmıyordu sositososito dans bitti ve salonda bi kıyamet koptuki sorma ıslıkmı dersin alkışmı dersin ne ararsan varr babamsa öylece bakıyordu hala ee kazan dibi tekne kazıntısı kızı karşısıında dans etti kendinden geçercesine ve uzun bisüre kızını mutsuz görmüştü ama bi coştu coştuki kızı babam bile şaştı kaldı :CüvCüv: Ayol ünlü gibi hissettim kendimi mert bana baktı ben merte omuza gitti ikimizinde açıkcası :jeyyar: sonra masamıza oturduk babama beğendinmmi dedim güzel dans ediyormuşssun sende ne cevherler varmış dedi kaydirigubbakcemile3 Neyse dinlendikten sonra amcalarım ve halalarımın masasına gittim sordular yaındaki kim dediler bende dans kursundan kavalyem ve arkadaşım bu akşam için sağolsun kırmadı beni aşkın içn br jest yaptık dedim. buyrunnnnnnnnn
Özetlee bu akşam harikaydı şuan makyajım hala duruyor kuzenim videolar çekmiş teline onları pc'ye aktardım kendimi izlicemm hihoyyyt sonrada makyajımı çıkartır kolamı alır tv makinasını izlerimm Haydi şekerim akıllı ol aklını almimm uslu dur kimseye sataşma uyma sen kimseye geldiğimde yine burda bulcam seni ona göre :eek:lmaz:

Hadiii pai pai :kahve:

X