Kadınlar Kulübü Günlük

bebegim oğlum yok artık
umut etmiştim umudumla
çok zor günler
içim acıyor.
geçer diyolar geçer tabii
ama nasıl geçerrrr.

günlük çakırgözlü'ye çok üzüldüm..başı sağolsun,oğlunun mekanı cennet olsun..
daha yeni konuştuk ya biz onunla msn'de ya..herşey düzelecekti..
off offffff..içim kanadı resmen..

Günaydın günnük,
Tuhafım bu aralar içim sıkılıyor neden bilmiyorum
Herşey yolunda gittiği için tedirginim sanırım
Sabah saçma bi sebep yüzünden eşimden fırça yedim ona çok kızgınım.
Neden herşeyi ben düşünmek zorundayım acaba?
Hiç cevap vermedim çünkü uzatmak istemedim, sustum içime attım ve buna ben bile şaşırdım...

günlükk:jeyyar: mıraba
anneme babama kavustum cok şükür
aylar sonraa annecıme sarılıp öpmek ne guzeldı:asigim:
akşam kabalalıktık zaten aile deıl sulalae gıbıyız mubarek kaydirigubbakcemile3
artık bol bol mısafr gelır
neysekı haftaya ızınlıyım askımlada gezerım mis miss miss
akşam sureklı aradı annen geldı benı unuttun dedı
hoşşık yaa onu unutmak mumkun mu
sadece annemden ayrılmak ıstemedım
yemekte bıle ellerını hıc bırakmadım gunlukk
Allah kımseyı annesınden babasından ayırmasın :Saruboceq:

günlerdir gece yarılarına kadar saatlerce uyutmaya çalıştığım kız,
dün gece saat 8de daha babasının elinden sütünü içerken uyukaldı.
ben gece 1lere kadar ayağımda sallıyım uyutamıyım,
ama babasının varlığı yetsin.
pes!

Son düzenleme:
Günlüğümm bugün canım sıkkın....
Nedeni belli bu bekleyiş beni mahvediyor....
Ne olucaksa olsun diyorumm ....
ıçim içimi yiyiyor bu ay da olmuyacak diye üzülüp duruyorummm...
Dualarınıza ihtiyacım var ..........

Yine yeşillendi findukkk dallariiii, e bir daha yeşillendiii finduk dallariiii....

Şimdi sevgili günlükçüğüm,
Arabayı muayeneye götüreceğim de bir aksilik çıkmaz inşallah.
Akşam her bir tarafını kontrol ettik. Gözümüzden kaçan birşey var mıdır ki?
Bir de ben kızımı çok seviyorum, ona aşığım:asigim:

selam sekerımm

yıne okuldan yazıorum sanaa.daha dort ders war 5,30da cıkıcam askım benı almaya
gelıcekkzemuszemusdun yıne bıraz lımonıydık ama bugun duzeldı.
allahtan uzun surdurtmuo ben bıraz cadıyım uzatıorum ama olsun yınede ben haklıyım
hıc kusura bakmasın:1closedeyes:
okulda hocayla konustum ders bıtımınde ıs konusunda bana yardımcı olsun dıe.
saolsun yuzumu guldurdu.hemen okulum bıtsın bende para kazanım gunlukk.
artık buyudum calısmak benımde hakkımmkaydirigubbakcemile3
baskada bıse yok canım hadı sımdılık bukadar gorusmek uzeree...

günlükk ya çok değişik duyguluar içindeyim. semram da gidiyo çarşamba görmeye gelmişler bugün akşam abimlere gitcez ve kesin bi karara varılacak ama büyük ihtimalle olacak bu iş.
ben hala şoktayım tabi semih ve abimde vay be diyorlar bizim kız büyüdü de evlenecek mi?
şimdiden telaşe sardı benide istemete geldiklerinde ne giyim, sözde ne giyim falan die.
ya ben kendi istememde bu kadar heyecan yapmamıştım.
inşallah canım için hayırlı olur.
çokkk mutlu olur...:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

nasil zor geliyor yeni baslangiclar yapmak gunlugum bir bilsen... icim resmen bir firtina.. bir oyle esiyorum bir boyle.. ya soyle ise ya boyle ise diye kurup kaldirmaktan sabah 5 gibi yattim.. sonuc mu yine sonuca varamadim..
pismanligim o kadar fazla ki dogru dusunmemei engelliyor bu.. haketmedi gunlugum.. haketmedi..
neyse zaman iyilesme kendine gelme zamani.. birakip gitmicem yok boyle kalleslik yapamam ben. ama oluruna birakicam ben de. emek vermicem ugrasmicam ve en onemlsi de beklemicem.
herkes yerinde sag salim mutlu ve uzak olsun.
cildim yine cok kuru.. saclarim da oyle.. biraz mutluluk hormonu salgilamam lazim.. pazartesi icin cok heycanliyim yarisma sonucu belli olacak.. insallah kazanmisimdir ya.. bu arada islerim artti, keske biraz daha artsa, dua ettim dun gece baya..
istedigim seyler de yavas yavas oluyor gunlugum.. umarim hersey yolunda girer.. heveslendiklerim sadece heves olarak kalmazlar.. :))
su odevimi de halletsem rahat rahat ise gider geldigimde de bir film cakabilirdim.. ama hala sonuc bulamadim grr..
hallederiz onu da:))
ne kadar iyimser oldum bi anda.. aman napiyim yau 23 yasinda hayatimin baharindayim. yillarca gidenin ardindan uzuldum de elime ne gecti.. bir kac kirisiklik bir kac hastalik. giden geri gelmiyor, gelmeyecek de. bundan sonra mantigimin alamadigi birsey yapamiyorum ben de. duygularim mi?.. onlar biraz daha askida kalacaklar gunlugum.. biraz daha..

canım çok sıkkın
dün geceden beri ağlıyorum mafoldumben
konuşmak istemiyorum canım hiçbirşey istemiyor
keşke 5 sene geriye dönebilme şansımız olsaydı :çok üzgünüm:
hep orda kalmak isterdim
5 sene öncekş hayatımı özledim ben
ne kadar güzeldi nekadar mutluydum ne kadar huzurluydum
neyse umarım RABBİM o seneleri bana unutturacak daha güzel yıllar nasip eder.
başım çok ağrıyor gözlerim yanıyor ne olucak benim bu halim he günlük
:çok üzgünüm:

Hazırlanmaya çalışıyorum pempiş bugün sinemaya gidicez..Nefes'e olursa gidermişş ama paşam!
Ama ben new moon'u istiyoooruuum. Neyse anlaştık daha sonra da benim istediğime de gidicez..
Bu arada ne giysem diye düşünüyorum.. Hava güzel gibi ama yağmurda yağabilir beyaz giymeyi düşündüm ama dur bakalım hele bi saçımı başımı yapayımda sonra iyice bi karar veririm.. Gerçi arabaylayız ama olsun:)

Bugün burası bildiğin internet kafe gibi...
Herkes bir köşede inertte şu an...
Çok komik bir görüntü..
Bir iş yerine 1 tane mi mail gelmez, bir kişi de aramaz mı yaaww..çok ilginçç
Çokk sessiz bir gün geçiriyoruz yani, hayırlısı bakalım inşallah..
Gerçi akşam için çenemi dinlendiriyorum o ayrınaniknanik

Günlüküm, bana kimse dua etmemiş mi ne :çok üzgünüm:
Bugün çok kötü bir haber aldım :1no2:
Nolur benim için iyiye çevir Allahım sen bu haberi , sen istersen her şey olur , senin gücün her şeye yeter biricik Rabbim noluuur olsun hayırlısıyla noluuur yalvarırım Allahım :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Ben geldim hoşgeldim sefalar getirdimm kaydirigubbakcemile3 Çok şükür herbişicikler yolundaa evelallaah kursta iyi gidiyor yarın kavalyemle kuzenimin nişanına gidicem orda birkaç figür yapalım sürpriz olur, annem ve babam henüz görmediler dansımızı hem onlar görür hemde tüm akraba orda olcak ee halamın oğlu nişanlanıyor biraz jestimiz olsun dimi yanii zemuszemus Abllamda benimle beraberdi bugün kursta ve oda dediki bende benim kocacığımı alıp gelsemmi kıskandım yaa hem göbeğimide veririm böylelikle dedi ee bakalım enişte beye söylicez bugün çok canı çekti ablamın kaydirigubbakcemile3
akşama doğru kuaföre gidicem kaş bıyık olaylarına bi girimm sonra eve gelir duş alır saçlarımı düzleştirir kırmızı ojemi sürerim ve yarına hazır olurum.. Hımm yarın mini siyah vücudu tam saran elbisemi giyicem dans edicez yaa ee bacak şovda yapmak lazımm kaydirigubbakcemile3 siyah ince çorapmı yoksa parlak çorapmı yada ten rengi çorapmı giysem yahuuu karar veremdimm CADIARZU Dur ben elbiseyi giyim ablama ve evdekilere gösterim bakalım hangisi gider vereliniortak

Bu rada Düş hanım Nefes filmine gidiniz efendim arif beylee, gülçinde geçen ay gitmişti ben henüz gidemedim fragmanlarına bakılırsa gerçekten çok güzelll.. neyse Ben akşam ifadeni alırm senin Düş hanım sengözlerimebaksanab

Çok güzel filimler girdi vizyona yaa, size aşık olabilirmiyim, aşk geliyorum demez, nefes, adını sen koy ve bunun gibi görmek istediğim çok filmler var ama ben dvd alıp odama girip ışıkları söndürürüp mısırımı patlatır ohhh keyif yaparımmm

Neyse şekerim KOCAMAN KOCAMN ÖPÜYORUMMMMM... opuyorumnanaktan

Günnüğüm kötüyüm...
Kendimi çok mutsuz hissediyorum...
Mümkün olsa bir saniye buralarda durmak istemiyorum kaçıp gitmek istiyorum...
Çok zor herşey o kadar çıkmaza girdi ki...
Her kafadan bir ses çıkıyor. Bir insan bu kadar mı şanssız olur anlamıyorum ki...
Şu nişan işini bir rayına oturtamadık...
Ne güne desek birşey çıkıyor tarih değişiyor...
ıki seçenek var ya bayramdan önceki hafta yada ocak 3
ıstemiyorum günnük 10 kere salonu aradık tarih değiştirdik...
Dedik bayramdan önce olsun çünkü ocak çok soğuk olacak bu seferde bizimkinin sınavı çıktı.
Ayın 21.de sınavı varmış bana diyor o hafta sınavım var. Halbuki biz 22.de yapalım diyoruz..
Ama beyefendi o tarihte istemiyor sebep olarakta birşey söylemiyor.
Ben gerildim sıkıldım bunaldım mafoldumben
ınanırmısın içimde gram istek kalmadı... Ne nişanlanmaya ne evlenmeye...
Herşey batıyor bana herşey...
Ailesi daha şimdiden düğün tarihini belirledi salonu tuttular. Bizi aceleye sokan onlar ama daha ortada nişan yok birşey yok. Böyle şeyler beni çileden çıkartıyor. Belirsizlikler olumsuzluklar...
Anlamıyorum yani ailesi de ayın 22si iyi olur dedi bu adam niye olmaz diyor!!!
Ocakta o soğukta nişan mı olur??? Ne düşünüyor ne yapmaya çalışıyor bilmiyorum ki...
Benden istekli hevesli olan o. Ama bu tarihte olmaz diyor...
Annem başka birşey diyor akrabalarım daha başka birşey diyor.
Farklı tarihlerde salon boş olmuyor. Çıldırmak üzereyim. Nişan falan istemiyorum diyorum olmaz ben ailemin tek çocuğuymuşum herşey dörtdörtlük olmalıymış...
Ama hiç birşey dörtdörtlük olmuyor...
Herşey tersine herşey...
Kaç gündür mideme başıma ağrılar girdi. Yemek yiyemiyorum stresten...
Her evlenen böyle sorunlar mı yaşar bilmiyorum ki...?
Soğudum herşeyden herkesten....
mafoldumben

selam günlük
çok uyuyunca gözlerim şişiyor yav
az uyucamda gözlerim şişmesin eskimolar gibi
ay günlük belimde ağrıyor ama sebebini söylemem delikafadulden :jeyyar:
meyva suyumu içiyorum birde böreğimide yiyorum hadi sonra görüşürüz -tatlicadiarzu-

Selam günlük zemuszemus

uzun zaman oldu ha sana yazmayalı
ben iyiyim hastaydım ya iyileştim bomba gibiyim
de çalışmak istemiyom ya benneyaptımki
evde olmak çok güzel :kedi:
hasret kalmışım tembelliğe mirmirmirmir
hastayken bol bol yattım
akşama misafirler var , misafir dediğimiz arkadaşlarımız kaydirigubbakcemile2
seviyorum ya kafa dengi birileri gelince bize mutlu oluyorum eğleniyorum :ecrin_bebek:
bişey hazırlama patates kızartıcaz menemen yicez dedi ama hazırladım bişiler kaydirigubbakcemile3
geçsin şu saat eve gidim artık
yarın para günümüz var kokoş kokoş giyinip toplaşıcaz artık kızlarla :lepi: zemuszemus
neyse gidim artık elimde bi sürü iş var mirmirmirmir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…