Kadınlar Kulübü Günlük

Ah gunlukum ah kafayi yedim siyirdim, kizin yarin kontrolu var doktorda, bende saglik karnesini bulamadim iyi mi nereye koydum ya pehhhhhhhh mafoldumben mafoldumben mafoldumben .

Paşam işte ben evde:)
Yaa iş istiyorum bende yaaa
Kitap okuyorum bende şimdi sonra ara verip kk ya bakıyorum geziyorum sonra yine kitaba devam:)
Nan pembiş birde varya benim ve koca göbeğin uyuşukluğu nedeni ile kasım ayındaki sürücü kursunu kaçırmış bulunmaktayım kaldım aralığa :)
Kasımda yer kalmamış hemdeee bütün sürücü kurslarında:S Neyse kısmet değilmiş bu ay vardır herşeyde bi hayır:)
Pempiş sana bi sır vereyim mi?gün gelicek bu sözümü hatırlıcam ama burayada yazmak istedim;Bi gün çok güçlü olucam her bakımdan haberin olsun düş demişti dersin:)Şimdi tembelliğin ve rahatlığın keyfini sürüyorum ama ilerde düşü gör sen..

hayat budur umutlar çok
ne şüphe duy ne de kork..
öyle teslim olmakta yok yeneceksin inadına
zindanlara düşşen bile ateşlerde sönsen bile,
binlerce kez ölsen bile doğacaksın inadına...

Olmak istediğim "ben" le , olduğum "ben" arasındaki farkı hesaplamaktan sıkıldımkafamçokkarıştı
Off neyse ne ya, şimdi elimden gelen bişey var mı ? Yok...
Öyleyse neden bu telaş

evet günnükcüm yine mutsuzum...
yine yenilgi...
biktim biktim diyorum ya hep kendimden bile biktigimi farkettim...
yoruldum günnük basimi alip gidesim var ama basimida beraber götürecegim icin gitmemin bir anlami yok..
ufacik bir isik yeter yine tebessüm etmeme ama yok iste karanliktayim yine....
artik sana mutluyum hersey yolunda yazmayi istiyorum ama simdi bunlar bana coook uzak...
neyse günnüküm gidip bi dus alayim mama yiyeyim biraz tv seyredeyim bugünde gecsin gitsin öyle...

selam günlük buğün senle ilk buluşmamaızz
gene aynı sıradan günlerden biriyydiiiii sıkıcı yorgun..üzerimde gerginlik vardıı akşama
dogru rengin oldummm halsizizm biraz...neyyse
bunlarda geçerr..akannehir

Günlük bu insanlar neden böyle hayatı sadece ve sadece filmlerden ibaret anlaması ne kadar güç şu an karşımda bir bayan var aynı işteyiz konumlar farklı kadın sürekli dizilerden bahsediyor şu gün bu var bugün bu var diye bide benden yorum beklıyor allahım sabır ver bana dizi izlemiyorum diyorum yok illa konu özeti geçecek yarabbım sabır ver bana insan hiç mi kendine bir meşgale bulmaz gecenın bilmem kaçına kadar onu bunu seyretmek birde o hayatlara özenti duymak ne kadar saçma anlamsız resmen tv günlüğü gibi hergüne sığdırmış olduğu bir film var yarabbım eşim eline tv kumandasını aldığı zaman bunları seyredenler varmı diye dalga geçiyordu günlük evt.bugün akşam söyleceğim bunları seyreden var ve şu an benım karşımda 1 saatten beri oturuyor ortam sakin birde ağzında sakız pat pat patlatiyor bayılcam artık ben mi anlamsız bir karakterim yoksa çok mu takığım bir türlü çözemedim geldiğinden beri ......

GünLükk çok yoruldum yahuu acayip yorucu bi gündü günLük
Aslında sabahın köründe kk'daydım öle gezindim durdum sonra sızmışım kalktığımda evde temizlik hakimdi bende bi gaza geldim yalnızca odamı bi güzel sildim süpürdüm nevresimler değişti falan filan arada kahvaltı yaptım sonra bütün kızlar hep beraber kuaföre kaşları yoldurmaya gittik pek bi acıdı yine ya eve dönüncede açlık hakim olduğu için canımda patates salatası istedi onuda yaptım şuan koltuğuma yığılmış kolumun kalkmıcağı bi haldeyim laf aramızda salatamda pek bi güzel oldu annemdende aferin aldım kızın olsun çamurdan olsun be lafını tekrar kullandı öle işte gnnüş ya vücudumda bi yorgunluk hakim ben biraz kk da geziniyim öptüm seni şekerimmm

ben geldim günlük
bıcı bıcı yaptım mis gibi oldum zemuszemus bugün hava çok sıcaktı ve ben kalın giyinmiştim yine kötü olacak diye
o nedenle baya bi piştim terledim şimdi yıkanıp ak pak oldum
bugün hava çok hoşuma gitti ya keşke hep böyle gitse inan çok daha pozitif oluyorum ben hava güzel olunca işe gitmek de ızdırap gelmiyo o zaman bana
ama malesef daha önümüzde çoook kışlar var neyse her günün kıymetini bilelim di mi
bugünler bi daha geri gelmeyecek biri bu lafı benim dangalak sevgilime de iletse keşke

dangalak sevgilim derken ondan da bahsedeyim biraz kaydirigubbakcemile3
dün beni çok üzdü kalbimi kırdı saçma sapan sorular sordu yok başkasına aşık olsan bunu nasıl söylersin bana yok ben nasıl tepki veririm sence yok ben aşık olsam başkasına sen naparsın falan da filan
sonra haliyle şüphelendim ben bu kesin başkasına aşık oldu da şimdi nabız yokluyo ayrılcak falan diye paranoya yaptım
o da alakası yok ayrılmak istesem direkt söylerim merak etme sadece merak ediyorum soruyorum falan dedi
ama ben kırıldım tabi ki yani ne gerek var ki günlük
neden bu adam durup dururken salak salak sorunlar çıkarıyo ki daha geçen gün söz vermemişmiydik birbirimize görüşene kadar kavga yok diye
yok illa içine edicek işte huzurumuz
dün cidden saçmaladı yine sizinkiler seni bana vermicekler falan da dedi
bunları hiç dile getirmeyen adam dün bütün olumsuzlukları dile getirdi
ayrılmak istiyo da ondan bahaneler öne sürüyo diye düşündüm ona da söyledim bunu ama alakası yokmuşmuş..
dün kırıldım ve muhatap olmadım zaten bugün de mesaj hakkım bittiği için birşey yazmadım
dün kavga çıkaran adam yine bu sabah hiçbişey olmamış gibi davrandı normal normal yazdı hayatım vs dedi
mesaj hakkım olmadığı için cevap yazamayacağımı söylemiştim o nedenle gidip kontör de almadım
haftasonu alıcam ki kafamı dinlemek istiyorum biraz mesajlaşmak konuşmak istemiyorum
böyle ilişki istemiyorum günlük ben yapboza döndüm resmen
deli ediyo beni sonra hiçbişey olmamış gibi davranıyo
kendisine gelince ben kavga edip barışınca hemen eski halime dönemiyorum demesini biliyo ama
bencil işte çok bencil :mymeka:
kestim ben umudu kavga etmicez güzel güzel geçincez falan diye düşünmicem artık
naparsa yapsın günlük yoruyo beni
bugün yaşadığımız güzel anlar geldi aklıma bana yaptığı sürprizler romantiklikler falan sonra kendimi aptalca gülümserken buldum ama hemen toparlandım
zamanında çok mutlu etmiş olsa da şuan ona kırgın olduğum gerçeğini değiştirmez bu
of ama hala onun o kara kaşı kara gözünü düşünüce içim eriyo :kedi: Allahın uyuzu dangalak şaşkoloz gıcık manyak nolcak :dilcikar:

Günlük selam...

Her şey güzel gidiyor, aşkımcımla bugün manalı mesajlaştık umarım ne demek istediğimi anlar! Cumartesiyi sabırsızlıkla bekliyorum çünkü kankam özlempau'ya gideceğiz üstelik aneylerde bir araya gelecek, bize kahvaltı hazırlayacak kuzum.. Ohh deme keyfimize. :)

Kokunu duydum bugün yine sevdiğim..
Yanımdan geçiyormuşsun gibi bir anda açıldı gözlerim ve seni aramaya başladım.
Yoktun tabi...
Sen hiç yanımda olmadın ki zaten..
Kızmıyorum sana suçun yok çünkü biliyorum.
Ben sevdim ben yanıyorum, senin günahın ne ki? günah varsa o da benim boynuma.
Ama günahım olduğunu da sanmıyorum.
Senin gibi biri yüreğime koyulduğu için, Koyana şükrediyorum...
Kelimeler yetmiyor be sevdiğim.
Sığdıramıyorum artık kendimi kelimelere, şarkılara...
Dindirmiyor hiç bir şey içimdeki susuzluğu.
Akşam rüyamda kanser olduğumu gördüm yine. Hiç üzgün değildim ama.
Aksine öyle huzur doluydum ki.
Hep seni düşünüyordum ve gülümsüyordum yatakta.
Sen yine yoktun yanımda ama hayalinle yanyanaydım rüyamda bile..
Sınavlar gelip geçiyor ama bana sadece geçiyor, geldiğini ayırt edemez oldum artık.
Bugün bir hafta oldu seni görmeyeli.
Sesin soluğun da çıkmıyor, öyle merak ediyorum ki.
Abim bana kendinden fazla değer verdiğin biri olmadan anlayamazsın senin için ne hissettiğimi demişti.
Şimdi öylesine anlıyorum ki Onu..
Anlamamın şiddetinden gözlerimden yaş geliyor...
Nerdesin sevdiğim? Çok özledim o güzel yüzünü nerdesin?
Ne olur hisset içinde açıklamaya sevgi kelimesinin yetmediği içimdekileri bi tüy zerresi kadar...
Ne olur...

günlük gece gece sinirlerim tavan yaptı ya bizim buralardan 19 yaşında cezaevinden yeni çıkmış işi gücü olmayn çocuğun teki bugün 19 yaşında bi kızı kaçırdı kaçırmakta ne kaçırmak ama neymiş efendim kızın ailesi çok kötüymüş sanki kaçtığı çocuktan daha kötüler tamam içine girmeden bilemezsin ama aramda 1 yaş olan bi insan ay ne bilim her neyse günlük bu çocuk bunu aldı amcasına götürdü amcada evden gidiyo yalnız kalsınlar diye çocuğun anneside diyoki yatağı hazırlayalım çarşafı temizleyin yatarlar belki !! Neymiş efendim eğer kızın ailesi kızlarını almaya gelirlerse ellerinde bahaneleri olsunmuş yani anlıcağın bizim oğlan sizin kıza bilmem ne yaptı o artık bizim malımız hesabı ne kadar ucuz geliyo ya hadi yaparsın o işi anlarım ama sanki kızı sırf o işi yapmak için kaçırmış gibiler o garbimde adetim diyebilmiş sadece ama neymiş onların oğulları nihaka kadar 10 gün bekleyemezmiş ayy ne bilim ya tamam belki tuhaf değil ama kızı öle kullanılcak mal gibi görmeleri çok sinirlerimi bozdu herneyse her insan kendinden sorumlu öle günlük ya hadi görüşürüz şeker

Günnüş bugün regl oldum.Ağrıdan kıvrandım bütün gün ilaçta içmedimmafoldumben
Neyse düzene girdiya çok şükür:Saruboceq: razıyım walla olmaması daha kötü
Günnüş iki yüzlü insanlardan nefret ediyorum yaa.Ardından onca laf söylüyolar yüzüne gelince canım cicim :dilcikar: Ben öyle yapamıyorum malesef sevmediğim insana neden canım cicim diyim yada niye arkasından konuşuyum muhatap olmam olur biter:1closedeyes: Yada biriyle bi derdim varsa yüzüne söylerim arkasından konuşmam.Bu sebeple 2 kişiyle daha görüşmeyecem uzak olsunlar bendenlmaz:
Neyse kaçıyım artık benmirmirmirmir

90 da 3 bu ne nan günlük Allahım ya delircm delircim
ne şanssızım ne bahtsızım nazar var üstümde nazar kk'dan dışarı çekemeyenler çatlasın mirmirmirmirben gidiyorum yatmaya aşkı memnu hastası oldum arkadaşım yüzünden ya ben böle dizi peşinde koşan kızmıydım
gidiyimde yatiyim yaın okul var

zaman daralıyo günnüş.. başa gelen çekilir heyhat sevgilimin yanındayken su gibi geçen zaman onun yokluğunda da sular seller gibi geçer inşallah.. hakkımızda bi parça hayırlısı olsa artık nası olur acaba, merak etmekteyim...

sevgili günlük;

bugün çoookkk güzel bişeydi
arkadaşlarıma yardım etmek onlar için uğraşmak sonrasındada onlar adına heyecanlanmak çok güzel
bazıları benden örnek alsalar ne güzel olur
yapmacık davranışlardan yüze gülüp kuyu kazanlardan nefret ediorm
neden insanlar birbirlerinin başarılarını çekemezki
neyse bozamazlar keyfimi
süper bi gündü

günlük ya
gerçekten bu gün anladım
dostluklar yalanmış sevgiler yalan
ve değer verdiklerin seni fazlada önemsemiyormuş
vay be
ateş olsan cürmün kadar yer yakarsın derler ya
benim cürmüm kadarda yerim yokmuş arkadaşlığım yokmuş
içim acıdı günlük
hemde fena acıdı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…