Kadınlar Kulübü Günlük

bi laftan aylarca banlanıyoruz isyanım var valla günlük delikafadulden

kk çok değişmiş ben gittim gideli yasakkelime

hayatım çok monoton.. farkındayım ama şikayetçi değilim ilginç geliyor eskiden sevmediğim asla dediğim herşeyi yapıyorum.. tipik mi bilmem ama ev hanımı değil ev karısı oldum gittiDD

uyan kahvaltı hazırla kocanı uyandır uyanmazsa köpeğini gezdir. gel tekrar kocanı uyandır... sonra kalksın kahvaltı et.. seni iyice doyuruncaya kadar kendi iştahı olmasada yesin.. sonra onu işe geçir zaten akşam ezanı okundu.. hava karnlık dışarı çıkmak yok. evde iki köpeğinin de karını doyur sularını tazele antreyi sil.. sonra al eline telefonu anneleri sırayla ara.. sonra annen gelsin biraz oturup seni görüp gitsin sonra sen yine ev işlerine dal. yada tv ve pc başında otur.. sonra saatler ilerledi gece (sabaha karşı) 4 olur.. sen makyajını yap süslen ve kocan geliyor. tlfn. ve karıcım hadi inin aşağı geldim der.. sen iki köpüşünüde alıp binip asansöre itişerek köpüşlerle inersin aşağı kocacığın kocaman sarılır buz gibi hava birden ısınır.. iki köpüşüde o saatlerde ıssız sokakalara salıveririz.. onlar özgürce koşarken bizde sarmaş dolaş sabah yürüyüşümüzü yarap eve döneriz.. sonra bir film izle yeşilçayını iç ve sarmaş dolaş uyu modundayız... sabah yattığımız uyku akşam saatlerine kadar ara ara uyanıp seni çoook seviyorum diyip sarılarak devam eder...

sanırım huzurluyum mutluyum...hayaat monotonda olsa huzurmuş mühim olan anladım...:)

Selamm Günnükk
2 gündür programım dolu vallaa...
Dün ortaokul arkadaşımla buluştum bugün bi arkadaşım doğum yapmıştı onun bebişini görmeye gittim annem özler oldu benii yarın evdeyimm sobanın borularını temizlicem namaza başlamak istiyorummm...:Saruboceq::Saruboceq:
Deniycem yarınn inş..hihoyyyt
Unutulmaz ı izliyorum canım ağvaya gitmek istedii...
Bi fırsatını bulsamda gitsemmm keşkee...:sinifsinif:
Neyse günnüş ben kaçarrr..çok üşüyommmfisfisfis

fenayim gunluk.. sen sevdigin adami operken ya bu sonsa ya bir daha donmezse, icindeki atesle seni yalniz birakiverirse diye dusundun mu.. sarilirken aylarca bir boslugu sarmalayacagini dusundun mu.. buna karsilik sadece sustun mu..
yazik ki acimi hic paylasamadim bugune kadar.. sevdigim adamla bile.. gidiyorsun ya gelecek misin bile diyemedim hala..
sen benimsin dedi bugun bana.. ses etmedim.. benim misin dedi.. bilmem dedim.. benim olur musun dedi.. bu bi teklif mi dedim.. hayir dedi.. peki dedim.. sustum..
bazen kelimeler nasil da manasiz nasil da ici bos nasil gereksiz geliyor bir bilsen.. karmakarisigim.. ve beni bu karmasikliga kendi elleriyle itiyor..

hadi beni biraz heyecanlandır
yüzüm gülmüyor çoktandır
ben kaybetmekten çok korkarım
tüm alışkanlıkla çocukluktandır

geleceksin belki çok seveceksin
zamanı gelince gideceksin
bir keşkeye daha yer yok kalbimde
birlikte ölecekmiyiz

söz ver durma öyle bana söz ver
bakışına kanmam artık söz ver
çok zor soru değil bu hadi çöz ver
birlikte ölecekmiyiz...

Son düzenleme:
sevgili günlük;

kardeşimin raporunu aldık inş işe yarar... yeniden okula yazdırcaz onu süppeerrrrkaydirigubbakcemile2
sevdiceğimlede aramız düzeldi
ahh bide bi görsem sarılsam aşkıma
çok özledimmm ama yarın kavuşuyoruz allahın izniyleopuyorumnanaktan

Kim demiş gittim diee işte geldim burdayımm böyle ceee yaparım işteee:lepi: dur kırmızı yapim rengimi sen şimdi özlemişssindir benim kırmızı renklerimi eminimm :jeyyar:şükür kavuşturana diyorum şekerim ee 15 gün tatil yaptım bol bol dedikodu yaptık kızlarla msn üzerinden yani pek uzak kaldım sayıllmaz herbişiciği biliyorum evelallah saldırııyı bileee, lanet olsun KK'ye uzanan eller kırılsın Domuz Gribi Olsunlar inşallahh Kınım kınım kınıyorum :1ninca: Hım bu 15 günü anlatmim şekerim ohoooo 4 5 sayfa dolu dolu tutar yetmez bilee, bugün tüm gün evdeydim ve sitedeki bazı arkadaşları faceye ekledim çok şükür sağlığım neşem yerinde sevdiklerim yanımda şükürki ve hiçbir eksğim yok ee maşallahh bana yani dimii kaydirigubbakcemile3hımm yavaş yavaş doğum günümde yaklaşıyorr vay bee 26 oluyorum yaşlandım artık şekerim ruhum genç benim beee 30 olsam ne olcak ayoll :jeyyar:Neyse şekerim ben gidim giderkende seni öpimmmmŞeniz

Not üş kızım msn'de aklına uydum kalktım yaptım ve şuan soslu makrna yiyorummm ayy delimiyiz biz evet deliyiz Düş :roflol:

yaklaşık bir ay önce bi gece aradı beni,bitti aramasıydı o.
bitti demedi aslında sevgilim,
ama tedirgin geliyordu sesi...
noldu dedim, anlattı olanları.. ağlamaya başladı....
onun ağlamasına dayanamadım...ben de başladım ağlamaya...
benim sevdiğim adamı, dünyanın en güzel erkeğini ağlatıyordu bir şeyler...
ağladı,ağladım...ağladık...
bitti demedi bana hiç,
ama "tamam bir daha görüşmeyeceğiz"demiştim...istemdışı söyledim ben bitti'yi.
bitmişti ama...
bitmeliydi,bitmemesi onu zorlardı.
bitmeliydi,bitmişti.

sağ çaprazımdaki mor yatağın üzerinde, ona çaktırmadan ağlıyordum akıyordu gözlerimden yaşlar öylece...
camdan bakıyordum, sevdiğim adamı kaybederken son kez ışıkların parlaklığına bakıyordum. onunla ilk buluştuğumuz yeri net görüyordu pencerem... ona bakıyordum...
camı açtım bir ara...sigara içmek için açtım aslında.
ama sevgilim tedirgin oldu... kendime bir şey yapmamdan çok korkuyordu.atacağımı sandı kendimi beşinci kattan, halbuki biliyordu yükseklik korkum olduğunu.
ama bana güvenmiyordu o konuda...
galiba bendeki etkisini de biliyordu ve bundan korkuyordu.
telefonda hala anlatıyordu bir şeyler...
ben ise hala camdan o yola bakıyordum,
beni almaya geldiği gün arabasını park ettiği yere odaklandım.
o arabadan indi.
beyaz bir tshirt vardı üzerinde.
uzun boylu,koyu tenli,
güven veren bir adam.
indi ve bana doğru yürüdü.
gülümseyerek yürüdü. hiç gitmeyeceğini belli ederek yaklaştı bana doğru.

hayat çok kötüydü sevgilim... kimsenin beni anlamayacağını biliyorum

bugün annem bile dedi ki,
"sen x'e bunu bunu yapıp zarar versen anlar mı senin yaptığını?"
"sen bilmiyorsun belki anne ama, o benim ona zarar vermeyeceğimi bilir", dedim.

herneyse, indi arabadan, beyaz tshirtlü, koyu tenli, dünyanın en güzel adamı..
bana doğru yürüdü, sarıldım sımsıkı.
kokusu,teni,güzel ela gözleri, her şeyi ezberimde hala.peki işe yarar mı? sınavda buradan soru çıkar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
selam sekerımm

gunaydın oncelıklee.gecen gun geldım sana upuzun bı gunluk yazdım amaaa
yolladım gorunmedı.sınır oldum bıdahada ugrasmadım sekerım.
suan okuldaım 9da ders baslıo sabahın korunde uyandım tuttum okul yolunuuzemuszemus
ayy gunluk herkes grıp ya sukur kı agır gecmıo kımsenın.ben atlattım askım atlattı sımdıde
annem grıp olmuss:gitme:
onun harıcınde ne anlatım zaten daha uyanamadım :umursamaz:askımda dun aksam tutturdu yarın okula gıtme ıcımde bıse war sana bıse olcak.yoook dedım ders kacırmamam lazım cok ıstıosan sende gel dedım oda kıyamadı tabı askısınaaopuyorumnanaktanbenı okula bıraktıı gıttııı.
bılıomusun ders calısmaya basladım ben kız gunluk:hulya:
hadı sımdlık bukadar dewamını ewde yazarım gorusuuruzzz

Ohhh günlüğüm akşamları hiçbir iş yapmadan tv karşısında up uzuun yatmak ne güzel bişeymiş böyle:)))
Ne garip değil mi? çok sıradan olan bişey bana çok güzel geliyor çok uzun zamandır hiç kesintisiz böyle bişey yapmamıştım da ondan...Tam ütü yapacağım eşim tutturdu nolurr yapma istemiyorum diye iyi dedim işime de geldi ama nezaman bitireceğim ben ütülerimi((( Ev de okadar sıcaktı ki zaten birde ütü yapsaydım buhar olup uçardık herhalde:)))
Günlüğümm bugünlerde güzel bişeylerin olmasını bekliyorumm....Ne olur allahım sen hayırlısını göster bizlere...Çok karıştı duygularım ne istediğimi bile unutuyorum okadar telaşlıyım kii....
Rabbim sen yardımcım ol.....

gunluk bugun cok ıyyım cok şükür :Saruboceq:
anneme kavustum ama sadece 10 dk görebıldım 1,5 yılı gectı onu görmemıştım
akşam olsun hemen evıme gıdem annemın kucağına oturamzemuszemus koklayım onu

dün askımla kavga ettık sonra benı korkuttu ayrrılık msjı attı
sonra ben o hızlı işi bırakıp hemen asağı ındım
bı baktım karsımda ökuz
cıcek almış ayı almış bana
dedım bı ayı sen vardın bı daha nıe aldın:roflol:benım kadar yaa tasıyamadım bıle:tomato: nereye koycam ben onu yaa
daha ceyıslere yer bulaamazken
hee daha affetmış sayılmam :dilcikar:

merhabayın günnükşakkıdı
grip denen illetten ( ama domuz gribi deel normal düz grip ) Allahın izniyle yakamı kurtardıktan sonra tekrar KKdayım
Allah kayınvalidem kayınpederim ve eşimden razı olsun hiç beni yalnız bıırakmadılar bebek gibi baktılar.:Saruboceq:
ama canım çok üzüm pestili çekiyo günnük bi yerden bulup alsam da yesem doya doyakaydirigubbakcemile3

kendime basit bi kahvaltı hazırladım, az kalorilisinden.
dersim yok bugün.

dün gece, gece boyu i... yi dinledim.sabah beşe kadar neredeyse.
yok işte bana şöyle aşıkmış böyle aşıkmış, beni asla bırakmazmış, evlenmek istiyormuş. hayatında kimseye aşık olmamış.
uyardım, "bak ben şuan içkiliyim,yanıtlarım tatmin etmez" dedim.
yok ama sen yine de bi cevap ver, "bekle" de sonsuza kadar bekleyim falan dedi.kırmamaya gayret ettim, ama içkiliyken daha zor oluyor bu.
bir de kimseyle çıkmayı, kimseyle evlenmeyi düşünmüyorum diyorum düşünene kadar beklerim diyor.
ruh halimi görüyor aslında, ama ne istiyor hala anlamıyorum.
ayrıca bana bir kere kazık atmış biriyle bir şeylere başlamak bile bile lades olur ben değiştim dese bile,psikolojim kendimi ateşe atabileceğim kadar sağlam değil bu dönem.

ben geldim günlükopuyorumnanaktan
kayınvalidemlerden indim babamlara,alya kızı uyuttum..şimdi fırsat varken biraz bakınıyım dedim..
dün kahvaltı günü vardı kayınvalidemin.bu sefer bir kaç kişi daha eklenmiş.biraz kalabalıklardı ama hallettik kayınvalidemle..kaydirigubbakcemile5
alya da maşallah hiç yabancılamadı kuzum,yürüteciyle takıldı ortada..sositososito
yalnız ilginç olan ne oldu biliyormusun?
çok sallayan bi teyze var kayınvalidemlerin eski arkadaşı..tam palavracı,yalan-dolan ondadır..onu davet etmedikleri halde gün olduğunu duyup kendini davet ettirip geldi o teyzede.akannehir
alya herkese gülücükler atarken,o kadına bir türlü pas vermedi.istemedi onu hiç.gitmedi zaten kimseye vermedim bu grip dolayısıyla ama genede ona baktıkça ağladı..:sinifsinif:
sanırım geleceği gören akıllı mı akıllı bir kızım var benim günlük.şükürler olsun..hep hayalimdeki gibi.:asigim::Saruboceq:
kraliçemin hayatında yalancılar-üçkağıtcılar-adiler-şerefsizlerin yeri yok..inşallah..
Allahımdan tek isteğim kızımda hayırlı evlat olsun bizlere,vatana inşallah..:Saruboceq:

benım kocada askere gıtmediiiimafoldumben vahhh bızeeee

merhaba günlük
hep sorunluyken uğruyorum demi ama :kedi:
günlüğüm bir sorunum var
şuan çok sıkıntıdayım
stresten başıma ağrılar giriyor
engel olamıyorum
buda hastalığımı ilerletiyor ne yazıkki :sinifsinif:
Allahım inşallah derdime çare bulurum
inşallah düzelirim,hergün aynı şeyleri yaşamaktan bıktım günlük
eşimde yok yanımda
çok bunaldım
Allahım sen bana yardım et senağlama

Geldim yine günlükçümm,bugün biyere gittim çok güzel şeyler öğrendim günlüğüm ve KURBAN OLDUĞUM RABBİME ÖYLE ŞÜKÜRLER ETTİMKİİ ..Zamanında büyük konuşan afra tafra yapıp yok efendim işte ohh iyi oldu diyen gülen ve orda burda dalga geçip kahkahalar atan bazı dengesiz kişilerden bir kaçının bugün sıkıntıda olduğunu gördüm ee ALLAHIN sopası yok derler yaa öylede bir varki günlüğümmm ben ağlarken karşıma geçip gülen fısır fısır dedikodumu yapan kişilerin öylede böylede biyerde çıkıyor sorunları ve aslında rahat gözüken kişilerin nekadar rahatsız bir yaşam sürdüğünü görmüş anlamış oldum
RABBİM ilahi adaletin için şükürler olsun :Saruboceq: şimdi arkama yaslanıp izleme sırası bende ama dalga geçmeden kınamadan ve ah vah diyip arkalarından dedikodu etmeden sadece izliyorum.. Sen sen ol günlük büyük konuşma kimseninde ahını bedduasını alma olurmu şekerim.. sengözlerimebaksanab
Hadi ben biraz tv izlim meyvamı yiyim akşamada maç varr hadi bakalım gelirim yine öptüm en kocamanından

Günlüüüüük;

Bende ev hanımı olsam noluuur:çok üzgünüm:, nolur, nolur, nolurr

Daha emekliliğe yığınla sene var, offf ya offf:gitme:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…