Kadınlar Kulübü Günlük

Erken kalkıcaktım sözde ama 11de kalktım :)
E daha önceki saatlere göre erken aslında..
Beyfendi arabanın ruhsatını üstüne almak için erkenden kalkıcaktı o da ama 8 de uyanmış gidene kadar 27 numarayı vermişler çok ağır ilerliyormuş sıra.. öğleden sonraya kalırsın demişler...
Ya bi ruhsat işlemi o kadar mı uzun sürer? Neyse ben bilmiyorum bu konuda hiç bişi..
Bende brazdan kuaföre gidicem saçımı boyatıcam.. ışim bitince koca göbeğin yanına gidicem... Belkide onun işi benden önce biter o benimyanıma gelir bilemicem... Neyse sonrada işler var işte onları halledicez artık sonra ne yaparız bilmem...
Bende geldim sana burda rapor verir gibi hesap verir gibi şunları şunları yazıcam diyorum ama içimden geldi yazmak :) Hadi bakalım şimdi hazırlanma vakti havada süppeeerrrrrr tam benim havam:)
Yani hava kapalı her an yağmur yağıcak gibiii bayılıyorum bu havaya:)

günlüğüm
nasılsın
bende şimdilik herşey aynı
havalar soğudu soğuğu hiç sevmiyorum
kabanımında önü kapanmıyo göbeğim dışarda kalıyo sorma baya komiğim
aman oğlan üşümez demi :sinifsinif:

kocacaım gelsin artııııııııık :çok üzgünüm:
hava da resmen buzzz..
eve hapsolduk kımılnazla -tatlicadiarzu-

kış çok zor ya..
evde bile koruyamıyacakmışım gibi geliyor bu kızı.
halı olmyan yerler donuyor,
ama bu kızı halı üstünde tutmak mümkün değil ki..
fişek gibi emekliyorakannehir

hasta olmadan atlatalım bu kışı Allahım nolur -tatlicadiarzu-

(smhsmh me söyle kaan üşümez içerde Şeniz)

bu nasıl bır yağmur böyle....üşüdüm.

ağladım sabaha kadar..oğlanımda uyutmadı zaten.

eşim sabah geldi eve..yol yorgunuydu.acısı vardı. belli içi yanıyordu.

ona destek olmam gerekıyordu belkı ama...

olamadım.. iğneledım durdum.. hıc ses etmedi..

sarıldı öptü giderken işe..

gönlüm rahat ama hala içim yanıyor..

allahım herkese hayırlı evlatlar ver yarabbim..

Okula gitmedim bugün, devamsızlıklar aldı başını gidiyor. kafamçokkarıştı
Bugün evde Şinasi'ye çalışmam lazım. Yarın acayip yoğun bir gün olacak, tek bir dersi bile kaçırmamalıyım artık. Annemin konuşması bitsin de arkadaşımı arayayım, galiba o da gitmedi bugün okula. Ne olacak bu halimiz :mymeka:

Günnüş
Bugün herşeye herkese küstüm.Hayata küstüm :çok üzgünüm:
Yok olmak istiyorum bu hayattan mafoldumbenmafoldumben

Bak az önce dosyalarımı karıştırırken ne buldum güllük... Yine ağladım yine ağladım..
Ben kime gidersem gideyim tonlarca ilaç kullansam da bunun ve halimin sadece üzeri örtülebilir. Nihayetinde iki aydır iyiyim derken de örtünün üzerine bakıyormuşum..

Geçirdiğim büyük değişimden sonra adımı değiştirmek yerleşmişti kafamın bir köşesine. Anneme açtım bu fikrimi. Babama sormuş o da. Olur dediler oy birliğiyle.
ısimler düşünüyordum kafamdan hep. Aklımda bir O vardı, hatta ezelden beri vardı aklımda O isim ama artık edemezdim lafını. Ettikçe içim yanıyordu.
Metroda gidiyorduk birlikte.
Nargile içecektik bir arkadaşımızla buluşup.
Yanıbaşımda otururken O, farkında değildi ama ben bulutlardaydım..
Birden ağzımdan çıkıverdi ve ben adımı değiştirmeye karar verdim dedim.
Nerden çıktı o ne var ki isminde dedi.
Bilmiyorum daha anlamlı bir ismi taşımak istiyorum dedim.
Hiç resmi işleriyle uğraşma zor oluyor onlar, bir isme karar ver ve yakınlarına söyle o şekilde hitap etsinler sana benim bir arkadaşım öyle yapmıştı dedi.
Sonra da ne düşünüyorsun peki diye sordu..
Diyemedim tabi.. Küçüklüğümden beri Zeynep ismine hayran olduğumu söyleyemedim O'na.
Nasıl söylerdim ki?
Adamın yıllardır vaz geçemediğiydi O benim gözümde..
Daraldıkça daraldım darıldıkça daraldım orada..
Sonra düşündüm ki ben o ismi asla kullanamam.
O olsa da olmasa da...... Çünkü O olsa da olmasa da ben bu yaşadığım günleri - geçirdiğimiz zamanları hiç bir zaman unutamayacağım.
Şimdi kullanabileceğim bir isim buldum kendime.
Kavuşmak mukadderatında olmayan, gündüzü gece olan Leylâ olmalıyım ben..
Belki biraz avare..
Bana ancak bu gider...
ıçim leyl, dışım leyl !..

Son düzenleme:
günlük benden hoşlanan ne zaman karşılaşsak gözlerimin içine bakıp selam veren biri var üstelik tanışmıyoruz bile
bugün iyice emin oldum o kişinin bana olan ilgisinden
kahretsin vahşi cazibem birini daha ele geçirdi -tatlicadiarzu-
ama benim parmağımda yüzük var görmüyon mu kardeşim
her ne kadar hödük sevgilim beni deli etse de benim gönlüm sadece ona ait :asigim:

selam günlük çok uzun bir ara oldu sana uğramayalı =(özledim mi evet hemde çok bütün kk 'yı hemde ....günlerim epey yoğun hemde 2. bebiş daha gelmeden oda gelince heralde uzun bir müddet ortalarda olamıcam=(sabah 7 kalkıyorum kahvaltı hazırla zeynomu yedir giydir okula yolla 9 oluyor ....o satten sonra rutin evi temizle yemek yap zeyno geliyor hayda onu yedir giydir oyna vs bir bakmışım akşam olmuş ....akşamda pestilim çıkmış bir vaziyette 1-2 saat tv karşısında duruyorum hoppp yatağa ...günler kocaman ama yetmiyor ...2 ayım kaldı ..beklemedeyim bakalım inş. herşey güzel geçer ...hayal ettiğim gibi olur......allahım evlatlarımın ve bizlerin sağlığını bozmasın .....önce sağlık gerisi ister gelsin ister gelmesin....böyle işte iç huzurum tam..ama gece uyuyamamalarım başladı sağa dönemiyorum sola yatamıyorum dön dön aynı=( buda geçicek evlatlarım için herşeye değer=)öyle işte benden şimdilik bu kadar ...umarım herşey gönlümüzce olur cümlemizin.....

Annecim sayesinde kendime geldim bugün...Canım annemmopuyorumnanaktan
üstüne beni ziyarete geldi...
üstüne bir de ufaklığın ultrason fotosunu getirmiş.. Allahımm deymeyin keyfime...

bu akşam misafirim var.keyifliydim kendimce....
ama sonra arkadaşıma üzüldüm, çok üzüldüm mafoldumben
o güzel kalbine göre güzellikler yaşatsın Allah dilerim.....

Günlük ... Rabbimle konuştum bugün , ona münacatımı dile getirdim :Saruboceq:
Şimdi de sana yazmak istiyorum:
İşim için hala bekliyorum ,dün akşama kadar hatta geceye kadar başıma ağrılar girdi internette bi umut gezinmekten :çok üzgünüm: Bugün de aklım hala onda... Ne yapsam ne etsem sığamıyorum yere göğe sanki, içim daralıyor, ruhum sanki serzenişte .. Bu nasıl zorlu bir bekleyiş anlatamam ; psikolojim alt üst mafoldumben Allahım, ne acılar vardır biliyorum kullarının çektiği , ama işte herkese kendi derdi zor gelirmiş ya beni de şimdilik bu daraltıyor nolur eğer nankörlük ediyorsam beni affet , boşu boşuna sızlanıyorsam, bunca üzüntüyü boşuna kendime yaratıyorsam sen beni affet noluuur :Saruboceq: mafoldumben
Eşim , ben ve ailelerimiz sağlıklı olalım , eşimle huzur ve aşk içinde olalım , onu benim başımdan beni onun başından eksik etme , benim şu hayatta ana duam bu... Gerisi teferruat elbette benim için ... Şu an bunlara çok şükür ki sahibim :Saruboceq: Aşkım aralıkta askere gidince belki bir yanım eksik kalacak , belki 5,5 ay ( inşallah ) ona sarılamadan uyucam ama sağlıcakla yanıma geleceğini, bana bir ömür boyu hiç ayrılmamacasına sarılacağını isteyerek ve dileyerek zaman geçer , Rabbim bana sabrını verir diye şimdilik hiç bunu düşünmüyorum.O süreci benim için kolaylaştır Allahım :Saruboceq:
Zor muş sun be hayat , zor... Ya da ben mi zorlaştırıyorum seni acaba ... Bu kadar düşünmekle hata mı ediyorum , her iş olacağına varır, olacağı varsa her şey zaten gerçekleşir .. bu debelenme niye öyleyse , saçmalıyorum biliyorum ama beklemekten usandım artık! Beklenen gün gelecekse çekilen çile kutsaldır.. Beklenen gün gelecek mi ? Sorun da burda zaten . benim düşünmeden edemediğim , başıma ağrılar sokan kahrolası şey de bu.. belirsizlik...
Ama hayatı yaşamak da bunun ta kendisi. Her şeyiyle hayatın yükünü çekmek veya sen yük çekmeden hayata gülümsemek, bu ipi göğüslemek... Ben de hayata gülümsemeyi denicem artık. Bu yükü çekmek çok zor, yıpratıyor beni bazen diyorum pespembe bak yaprak dökümüne .. İnsanlar neler yaşadı neler..Hala dimdik ayaktalar , sense otur ağla dur:dilcikar: Bugün yine akşam izliyim de halime bi daha şükrediyim ...
aslında sorun yok ! Ama var da kötükedihüso Yok dersem kendimi kandırırım... yapımı biliyorum, önümdeki süreci az çok görebiliyorum... Ah ah ! Dileğim gerçekleştiği an buraya yazıcam , hem de anıra anıra bağıra bağıra ... Az kaldı diyorum , sabır diyorum ama ben bir aydır her gün bu şekilde uyanıyorum.. Vuslat yakındır di mi o zaman .. Biri bana evet desin buna ihtiyacım var.. 1 hafta içinde her şey netleşsin, her şey :gitme: Noluuurrrrrrrr:Saruboceq:
Kimseyi de görmek istemiyorum , eşim ve ailem bana yeter .. İki yüzlü insanlar , samimiyetsiz insanlar sizi :tomato: zaten bende var bişey, ne hikmetse kimse bana yanaşmaz.. Allahım dünyalar tatlısı bir anne ve bana eşimi vermiş, gerisi bana zaten boş geliyor ama yine de istemiyorum samimi olmayan hiç kimseyi. Oysa ben birine canım dediğimde bile ağzımdan bin tane canım çıkar ama neyse , Rabbim bana işimi , eşimi ve ailelerimi bağışlasın, hayırlısıyla yavrularım olurs bi de onları ,,, arkadaşım olmasa da olur napiyim ... Benim de bundan yana şansım yok , itiraf etmeliyim artık.
Çok oldu , ben yazdıkça rahatlama umuduyla yazmaya devam ediyorum günlükçüm , sen de benim gibi pembiş pembişsin çok şekersin.. Şu an da rahatlama duvarımsın :1hug
Kocişe diyiyim de bana gelirken 1 paket sakız alsın gelsin.. tek kötü alışkanlığım sakızım olacak bundan böyle naniknanik Sanki "gelirken 1 paket winston lark al" der gibi, " 1 paket trident fresh al" dicem artıkın, sakıza başlıyorum bundan böyle :içelim: Şaka bi yana sakız çiğnerken sanki dünya umurumda olmuyor, çiğnedikçe relaks oluyorum böyle ya ..
Bundan böyle kendime söz veriyorum, ama bu sefer cidden yapıcam , koftiden değil yani ..söz vereliniortak
Bi elimde kumanda , diğer elimde çayım kahvem sütüm her neyse.. Ağzımda da cikletim ,adeta tüm sıkıntılarımı çiğnercesine çiğnicem onu.. Tüm sinirimi ondan çıkarıcam artık. Düşüne düşüne beyin meyin kalmayacak ..
Ve mutlu sonu böyle beklicem , gelecek o gün de inanıyorum :Saruboceq:
Günlüşşş, bana şans dile ... Bunu okuyan olursa da söyle ona , bana dua etsin , amin desin , sağolsun a.s.

olgun insanlarmısız biz
sevgi herzaman dile getirilince anlamını kaybedermiş
olurmu öle şey dedim
ben seni seviyorum dedi
ama dedim ben bunu görmek istiyorum
hemde heraman bunu hissetmek istiyorum ..
seni kalp doktoruna götürücem kalbini yarıp baktırıcam içinde sevgim var mıııı yok mu dedim..
günnüş yaa bu adam niye böle içindeki romantizm ölmüş :dilcikar:
:1rolleyes:

Ayy bölüm başkanı Kenya'ya gitmiş yarın dersi de yokmuş iyi mi sırnaşık şey Şaka gibi resmen, Kenya'da ne işin var be adam. Akademisyenlik düşünmemekte ne kadar haklıymışım meğer laelaelaelaelae

Ayaklarım donuyor, çorap giymeme rağmen. Şimdi baktım
kaloriferler buz gibi, donarlar tabii kötükedihüso

Banyo yapmam lazım, kızları aramam lazım, ders çalışmam, defterleri temize çekmem, kitap okumam, tırnaklarımı adam etmem lazım... Lazım da lazım. kafamçokkarıştı

günnük az önce çok güzel bi haber aldım :CüvCüv:
daha kesin belli değil ama bütün belirtiler varzemuszemus
yok nan ben değilimopuyorumnanaktan
sölicem sonra az çatla :hulya:

orispilates benden önce duyurmuş

Son düzenleme:
gunluk sana kısaca yazayım ve ılet arkadaslarıma ıyım cok sukur ama ıslerım yuzunden gıremıyom halletmem gereken ısler var kucuk bı kıza yardım ıcın bıseye bulastım ve cıkamıyom aılesı ıle basım dertte dualara ıhtıyacım var kı kızı kurtarayım ...
herkesı cok ozledım ama eve gec geluıop erken cıkıyom gırmeye fırsatım kalmıyo ...
dılerımkı tum merak ettıklerım ıyıdır ...

günkül kk.dan cici kızlar dogum gunumuu kutlamışş çok sevındım opüyorum onlarıopuyorumnanaktan
dünkü mutsuzluğun aksıne bugun güzel geçtiikaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…