Kadınlar Kulübü Günlük

AMİN AMİN ARKADAŞIM opuyorumnanaktan

Üstüme bi ağırlık çöktü..
ıçersi çok sıcak..Ben üzerimde bi boxer ve incecik bi badi ile pc başına oturmuş gözlerimi aralamaya çalışırken baya bi zorlanıyorum şuan...
Çok sıcak diyorum ama kapıyıda açmıyorum..
ıyi geliyor bana böyle üzerimde ağırlık yok ya sıcağı iyi hissediyorum ..
Uyumak üzereyim sanki... Ara sıra gözlerim kapanıyor ama sevgilimden gelen msjlarla gözümü açıyorumm sonra kk da gezerken yine bakıyorum gözlerim kayıyor...
Dışarda da yağmur yağıyor ne güzel şimdi gezmek vardı yağmurda ama beyfendi yağmurda gezermi çok soğuk der ıslanırız der arabayla gezelim der yürümek istemez::) Bakalım o da ne zaman almaya gelicek beni şimdi gitti kardeşiyle arkadaşının dükkanına bişiler anlattı ama neden gittiğini unuttup açıkçası...
Onu beklerken bi uyukluyorum bi kk ya takılıyorum birde kitap okuyorum...
Adı masumiyet müzesi...
Okudunuz mu bilmiyorum...
Ama okumayanlar adına aldanıpta çok masum bi kitap olduğunu sanmasınlar.. ıhanetini ballandıra ballandıra anlatan bi adamın hikayesi işte.. Sonra da okuyucuların okuyunda aşk görün demelerini hiç hoş karşılamadım... Daha kitabın yarısındayım ne olucak sonraları bi fikrim yok... Ama eski insanların bile bu şekilde yaptıklarını görmek okumak bilmek beni ilersi için endişelendiriyor açıkçası...
Neyse... okuyun görün karar verin.. Yorumalarda çok güzel bi aşk! romanı olduğu yazıyor.. Görelim bakalım...

sevgili günlük;

1000. mesajımı sana yazıorm kıymetini bilopuyorumnanaktan
şimdi gelelim bugün neler olduğuna
ananemler bize geldiler yengelerimle beraber bütün gün misafircilik oynadım yanikaydirigubbakcemile3
ama sınıfta kaldım bu konuda ananemin beni yerden yere vurması da cabası
aaa sana sölemeyi unuttm
geçenlerde babannemlere gitmiştik
bana görücü çıkmış:roflol: inanabiliomusun yaa
kadın (yani çocuğun annesi) beni yolda görmüş çok beğenmiş çok kanı kaynamış
hemende nası sevdi öle uzaktan görmeyle:dilcikar:
tanısa kaçıcak yer arar
bugün ananeme anlattım bu olayı bak sen beni beğenmiosun ama benim kısmetim bile çıktı dedim
mezun olmanın en kötü yanlarından dier ikiside evlilik ve temizlik konularının sürekli yöneltilmesi
sevgilim olduğu halde evlenmeyi düşünmüosam sizde kurcalamayın be kardeşim
bigün dayanamicak sölicem herkese aşkımı anlicaklar:sm_cool:

Msnde bir erkek arkadaşımla muhabbet ediyoruz. Klasik geyik muhabbetler. Konu döndü dolaştı eski sevgililere geldi. Hayatıma girmiş etkisiz elemanları atıp, iz bırakanlardan bahsettim. Sahi, niye 'lar' ekini kullandım ki, 1 kişiydi sadece. Aslında defalarca bahsetmiştim, yine de ilk kez anlatıyor gibi anlattım. O da ilk kez dinliyor gibi dinledi. Yıllar önce olmuş şeyleri nasıl hatırlıyordum? Ah, tabi ya. Günlüğüm sağolsundu.

Sonra... Birden bire 'o'nu sordu. Düşündüm. Tüm sözcükler bir delik bulmuşçasına saklanmışlardı sanki. Ne demeliydim? Son sevgilim? (ne sevgilisi aptal, sen olsa olsa onun kaçamağı oldun!) Son sevdiğim? (ahhh fazla melankolik) Son seviştiğim? (bööö) Bulamadım. Hiçbir sözcük bulamadım. Zar zor şu kelime çıktı klavyede titreyen ellerimden.

O, sondu... Son...

Belki de 'son' olarak tanımladığım bu adam kendi elleriyle benim sonumu yazıyordu. Aynı dakikalar da gözlerim doldu, boğazımsa düğüm düğümdü.

Son düzenleme:
selam günlükcüm..
bugunn benımm dogum gunummuss ne dogum gunu ama
hayatımın mutsuz günü oldu..
agladımm hepp. annemm babamm doğum gunumuuu unutmus dusunebılıyomusunn
arkadşlarımdan kımse kutlamadı demekkı değersız bı ınsanmısım be günlükk..
sevgılımmde sadece msjj çektii.:sinifsinif:
çokk mutsuuzumm çok uyumak hıc kalkmamak istiyorumm bundan sonra bende boyle olucam..
bana deger vermeyenlere hıc deger vermıcem:gitme:
hıc kımse umrumda değil..ağladım ağladım ağladımm...
bir kişi benı cok mutluu ettii yenı tanıstıgımm brisi melek giibi bır kızzz ya nasıl iyi kalplii :kedi:
dogum gunumm oldugunuu duymuş gitmişş bana çikolata almıs gelmış dogum gununn kutlu olsun dedii..
oyle cok sasırdım mutlu oldumkiii.ufacık sey bıle mutlu ettii beniiopuyorumnanaktan
ama deger verdıklerımmm yalan çıktıı:gitme:

Ne yaparsam yapayım çıkmıyor aklımdan, gitmiyor gözümün önünden..Yarın güçlü olmam gerek..
Ölüm ne kadar da burnumun dibindeymiş benim..Genç ölümler de olabiliyormuş..İsyan etmeyeyim diyorum ama..

gunlugum nasil hissediyorum bilmiyorum ama bir sekilde hissediyorum ben bunu ya.. O`nu ilk gordugumde hissettiklerime cok yakin bu hisler. ilk gordugumde takim elbisesi vardi ustunde tanismadik konusmadik enteresan ne kadar benziyor dedim icimden. sonra ayni sinifta oldugumuzu gordum dersler baslayinca. hic konusmadim hic gozgoze gelmedim sonra muhabbet ortaminda kendini tanitti benim adimi dahi sormadi, belli ki biliyordu. sonra bugun aylardir icimi kemiren soruyu sordum.. gocmen misin dedim? evet dedi.. olamaz dedim icimden.. nerden dedim.. bulgar dedi babamlar.. daha yuzune bakmadim.. insan insana bu kadar benzer mi gunluk.. bu kadar benzer mi.. konusmasi saclari o kadar ayni ki.. sanki 10 yil buyumus de gelmis.. imkansiz yani o derece.. butun gun gozunu uzerimde hissettim, oglen yemegini butun arkadaslar birlikte yedik, begenilerimiz yemek zevkimiz o kadar benzer cikti.. sutlu nuriye dedi.. e oha dedim icimden artik..O`nunla da boyle yemek zevklerimiz tutardi.. insan insana benzer mi bu kadar ya benzer mi.. sonra cikarken biriyle konusuyordum, kolumdan tuttu cok hafif, iyi aksamlar dedi...
sok oldum bakakaldim resmen arkasindan.. O da boyle yapardi.. ince bir gulumseme ile iyi aksamlar deyip arkasina bakmadan giderdi..
cok enteresan gunlugum.. oluler dirildiyse eger bu o adam resmen..
bu arada burclari da ayni..
bence de yuh..

Son düzenleme:
Kaldırmıyor yüreğim güllüğüm , artık kaldırmıyor. Ben yine başladığım noktaya doğru yürüyorum. Çok yoruldum yemin ederim ki. Her gün yolunu gözlemekten, her gün acaba benim için bugün anlamlı bir şey söyleyecek mi diye kulak kesilmekten, O'nu hatırladığım her yerde acaba karşıma çıkarmı diye her gözde O'nu aramaktan...
Ne ders çalışasım geliyor, ne insanlarla konuşasım, ne de başka bir şey.
Gitsem güllük karşısına geçip sana anlattığım gibi O'na da anlatsam.. Desem seni görünce dayanamıyorum, içimdeki sevgimi atamıyorum, senden çok fazla bir beklentim yok, beni yanından uzak tutma, yakınında olayım, seni merak etmeyeyim, kokunu uzaktan uzağa içimde hissetsem yeter bana ne olur desem... Elimi bile tutmanı istemiyorum sadece seni çok seviyorum desem , bir kez daha söylesem bir şey değişir mi güllüğüm? Bugüne değin akan yaşlarımı bilse, şu anda akan yaşlarımı bilse bir şey değişir mi? Cevabını çok net biliyorum: Asla.
Yazık ediyorum güllüğüm biliyorum, bunları çok duydum ben hem kendime hem yaklaşmak isteyenlere hem de anneme...
Elimde değil evet zayıfım, acizim, gücüm yok hissettiklerimin hepsi bunlar ise evet ben de buyum ve böyleyim.
Biliyorum güllüğüm daha nice dertler var bu dünyada bu bir hiç belki de. Ama bu bile içimi yakıp kavuruyor güllüğüm yandım savruldum.
Dün akşam okulda yemekhanenin önünde o gece vaktinde öyle bir ağladım ki arkadaşımın yanında.. Etraftan gelen geçen de bir şey oldu filan sanmıştır. Ama oldu gülük, oluyor hatta içimde çok fena şeyler oluyor.
ıstemediğim şeyleri yapmaktan korkuyorum bu acıdan kurtulmak için, hem de çok korkuyorum güllüğüm..

Son düzenleme:
günlük aşık mı oluyorum bilmiyorum istiyorum istemiyorum offff
ben ne kararsız bişe oldum böle ya önce bölemiydin be boncuk hııı (((
konuşmasına bittim ses tonu filan harika
fizik desen tamam ee istediğin gibi biri işte ama neden böle oluyorum korkuyorum sanırım korkuyorum ((

dipte olduğum dönemdi... son bir sene içinde bu dönemlerden çok yaşadım ben. burak'tan ayrılma, ölümler...
mutsuzluğun dibine vurmuştum.
ancak kalktım ayağa,
ayağa kalkma sürecinde yaptıklarım akıl karı değildi ama cesaretim takdire şayandı.
bir gün ağlayan bir adam gördüm ben, mardin katliamında bütün ailesini kaybetmiş bir çocukla konuşup ağlayan bir adam, bana ait olan bir şey vardı orada,emindim.
tanımam etmem normalde ama insan hissediyormuş.

minik adımlarla ilerledim ona doğru,ürkekçe, o bilmedi başta bu aşkı,ben takipteydim hep.
dünyanın en güzel erkeğiydi o; ama bunu bilmiyordu,onunla yaşadığımı da bilmiyordu,tanımıyordu dahi beni.
bir gün tanımasına izin verdim,benden farksız çıktı.
beklediğim gibiydi,düşündüklerim doğruydu o gerçekten benimdi.
daha tanıştığımız ilk gece ona bir şarkının sözlerini söyledim;

"dönüyor başım yine yine başım dönüyor
güzelliğin bebeğim bu gece beni sarhoş ediyor
ay ışığında gözlerin parlayan yıldızlar gibi
gece öyle güzel
öyle ki, sessiz, sakin, yalnız bizim
ve sen canım bu gece daha güzelsin."

bir büyünün içindeydik, ne yaş farkı ne başka bir şey, takmadım- takmadı.
birlikte zor günleri hatırladık hatta...
mardin katliamını mesela... zor günlerdi dedi, herkes için zor günlerdi ama geçti...
geçmişti.
gözlerim parlayarak bakıyordum tekrar; diri, güçlü,taze...
herkesin fark ettiği bir değişim...

bizim sadece ikimize ait bir dünyamız vardı.
anlayabileceğini sanmıyorum kimsenin ama ilişkimizin adı "çıkma" olarak küçültülebilecek bir şey değildi,adını koyma çabamız da olmadı aslında hiç. olmamalıydı belki, o dakikada kalmalıydık hiçbir şey değişmemeliydi, bir adım bile kıpırdamamalıydık yerimizden, bozulmamalıydı hiçbir şey.bu büyü böyle bir şeydi.beklentisiz,çıkarsız,amaçsız ve korkak...
başka biri yoktu hayatımızda, vardı ama yoktu.
bizim dünyamız farklıydı sevgilimle, boyutumuz farklıydı.

bize dışarıdan bakanlar biteceğine emindi,biz sadece biz olsak bitmezdi ama.
mükemmel anlaştığım, hatta acaba anlaşıyor muyuz diye şu dakikaya kadar sorgulamadığım biriydi o.
tartışmazdık mesela. tartışsak bile daha bir istekle dönerdik birbirimize,daha aşkla.
herneyse... dışarıdan bakanların kehanetleri tuttu, bitti.
isteyerek olmadı, ikimizin de istediğini sanmıyorum. üçüncü hatta dördüncü eller uzandı,birimizi bir tarafa birimizi diğer tarafa çektiler...
tam tersi yönlere savrulduk.

kaderimi değiştirdiler ya da araya reklam girdi,
garip biliyorum...her şeyiyle garipti.
siz hiç, hiç tanımadığınız birini sadece bir kez görüp bir gün onun kollarında olacağınıza emin oldunuz mu?
hiç tanımadığınız birinin kokusunu biliyor muydunuz önceden?
ilk gördüğüm andan itibaren emindim onun kaderimde olduğuna, aylarca arkasında durdum bunun..
hayatımda karşıma almadığım kimse de kalmadı,hala da alıyorum-alırım.
onun gram üzülmesine tahammülüm yok, benden dolayı veya başka bir şeyden dolayı.benden yaşça çok büyük olmasına ve çok güçlü olmasına karşın hala onu korumam gerekiyor gibi hissediyorum.
kimsenin onun hakkında saçma sapan yorum yapmasına da izin vermem, ne demiş Kenan,"bu alemde rütbeni bilicen."
diğer insanlar gibi düşünemiyorum. ayrıldık bitti, çok çeksin çok üzülsün diyemiyorum bilakis onun üzülmesi beni de yıkar.
hala onu gördüğümde bebeğim diye mırıldanıyorum ben.
ama yazık ki göremiyorum günlerdir, uzun zamandır da görüşmüyorum.
özledim. özlemek demek az kalır.
hayatımı adadığım biriydi,beni oluşturan bir şeydi o,bir parçam, gücüm...
bu cümlemden bir şey anlamayacağınıza eminim.
ama o olsa anlardı.o ona bir şey demesem de anlardı gerçi.
herneyse uzatmayayım ben.
bugün tam 1 ay oldu ve ben gerçekten özledim, sadece bunu yazmak istedim bu gece.

Son düzenleyen: Moderatör:
Günaydınn ben geldimm...
Çok uykum var benimm..
Bugünlerde böyle nedense havadan mı sudan mı??
Zor ayrılıyorum o sıcacık yataktan...
Gerçi bir akşamda erken yatsam şaşıracağım da...neysee..
Akşam hamaratlığım üzerimdeydi...
Poğça yaptım arkasından yetmedi yalancı tavuk göğsü yaptımm:)))
Ohhh ohh eşimle kayınvalidem bayıldılar....
biraz da ablacıma getirdimm kıyamıyorum ona koca göbüşlü az kaldı doğumuna da ...
Allahım onu da hayırlısı ile kurtarsın inş..
Sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin tosuncuğunu inş..

Günaydın günlük,
Bizde 2 gündür kıyamet gırla gidiyor.
Sanırım bu sefer yolun sonuna geldik.
Eşim olmuyor ben düzelemem, istediğn gibi biri olamam boşanalım dedi.
Çocuğa gelincede 2 ay sende, 2 ay bende kalır, 10 yaşına gelince de kendisi kimle kalacağına karar verir dedi. şu an daha karar vermedim. Aklı selim bir şekilde oturup kararımı vericem.
Dün gece acayip kavga ettik. Kızım benim ağlama sesime uyandı yanıma geldi ağlama diyor. Daha 1,5 yaşında günlük.....
Şu an daha o evdeyim...Aynı yatakta yatıyoruz ama beyfendi şimdiden cool takılmaya başladı bile..
Umursamıyorum bunu çok ciddi söylüyorum günlük istediğini yapabilir umrumda bile değil.
Barış deme günlük onca küfür ardından iki tokattan sonra o evde durmam bile mucize ama bitiyorsa da tatlılıkla bitsin. Sonuçta ömür boyu mecburen birbirimizin yüzüne bakacağız.
Öyle işte günlükçüm, hayat buymuş, inşallah gözyaşlarım artık diner...

günnük artık doğurmak istiyorum....

sanırım ağırlaşıyorum gittikçe....

hemen yoruluyorum canım ağır derlerya....

uykulu ve yorgunum hep.....

allahım hayırlısıyla zamanında doğum yapayım....

günaydın günlükcaan
ay bu sabah çok güldüm çenem ağrıdı yaa en kötü günüm böyle olsun inşallah
bizim iş yerinde her sabah mutfak sohbetimiz vardır
avukat bey sekreter ve ben çayımızı kahvemizi içer sohbet ederiz mutfakta kesintisiz her sabah
ay bu sabah o kadar çok dedikodu yaptık o kadar güldük ki yoruldum resmen gülmekten ya
ihtiyacım vardı ama günlükcan kaç gün hepsi stresli ve suratsızdım iyi geldi valla

iş yerimden memnunum çok yoğun değil işler bu aralar bu da fazlasıyla işime geliyo havalar kötü ya malum
hava kapalı ve soğuk olunca içimden hiçbişey gelmez benim o nedenle çalışmak da zor geliyo

dün sevgilimle ufak çaplı bi gerginlik yaşadık durup dururken canımı sıktı yine
1.5 yıl oluyo biz beraber olalı bunca zaman sonra eski sevgilimi kıskanmak geldi adamın aklına
başkasına aşık olup ondan ayrılcam diye korkuyo çünkü bi ara laf arasında sen beni belki aldatırsın erkeksin ya malum ama ben anca başkasını seversem ayrılırım senden aldatmam erkekler iki kişiyi bi arada yürütürler ama kızlar bunu yapmaz ayrılırlar demiştim bunu takmış kafasına
eski sevgilimleyken aşık olmuştum ben ona ve eski sevgilimden ayrılmıştım onun için
şimdi aynı şeyi ona da yaparım diye korkuyo sanırım da bunca zaman sonra niye dile getirdi bunu anlamadım
üstelik sevgimi de hep gösteriyorum ilgileniyorum
bi yandan hoşuma gitti ondan ayrılacağımdan korkuyo olması ama bi yandan da kırıldım bunca zaman sonra ve artık kavga etmicez diye söz vermişken bu konuyu açması
acaba o kadar üzerine düşmesem mi ben bu adama ne kadar iyi davranırsam davranayım illa buluyo kavga çıkarcak bişey
şımarıyo sanırım o nedenle kendi haline bırakmak en iyisi
o ilgilensin benle o zaman madem kaybetmekten ve başkasını sevmemden korkuyo ona göre davranıp sevgimi kaybetmemek için uğraşsın

neyse günlük moralimi bozmayacam Allah herşeyin en hayırlısını yaşatsın inşallah :Saruboceq:

Naber kıçı kırık günlük

beni soracak olursan öksürmekten boğuluyorum. Sesimde kısıldı eyice, konuşamaz hale geldim neredeyse. Dün gece neredeyse hiç uyuyamadım öksürmekten hapşırmaktan fırsat olmadı uykuyakaydirigubbakcemile3

Bugün de tıpış tıpış işe geldim, halbuki herkesler görüyor halimi ne vardı" git kızım hafta başına kadar gelme evde yat dinlen" deseler:gitme: insan halinden hiç anlamıyor bu patronlar.-tatlicadiarzu-

1 haftalık domuz gribi tatilinden sonra tosun paşam yine başa sardı, kreşe giderken ağlıyor :mymeka:, çok erken kalkıyor ama napsın bebem sabah 7 de kaldırmak zorundayım 7.15 de servisi geliyor çünkü.

Koşturmaca gidiyor işte günlükcüm, eee birazda sen anlat bakim, hadi ıhlamurumu alıp geliyim, dinliycem seni.gamyoncuiremsu

Günlük,
Şimdi kuzucuğumla yürüyüşe çıkmak için hazırlanıyorum.
İpod uma şarkı yüklüyorum. Dışarda yağmur da yağıyor ohh sevdiğim gibi. :1rolleyes:
Hele şu fırındaki havuçlu tarçınlı kekimde pişsin.
Akşam çaya arkadaşlarımız gelecek te. O sebeple yaptım yoksa ben incecik zarif bir
hatunum yemem öyle şeyler-tatlicadiarzu-
Seni yazan ve okuyanlarınla başbaşa bırakıyor kaçıyorum.:dilcikar:

günlükkkk dün çok güzeldi aşkım bize yemeğe geldi babamla ilk kez rahat bi ortamda bulunacaklardı o yüzden nasl geçer diye dşünüyordum veeee mükemmel bir gece oldu bol bol güldük ve eğlendikk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…